MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelnosti

3 posters

Strana 4 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sledeći

Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Okt 02, 2010 5:42 am

Nisam sve gledala, samo sam uhvatila deo, vec ovo sto si ti napisala

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Okt 05, 2010 6:10 pm

Ode Majce u pilote! Smile
Upisla kurs za pilote u Sremskoj Kamenici. Nameracila sa Maja na taj helikopter i to ti je. Smile Kad njen dragi Jan, nije mogao da joj ispuni zelju, resila da je sama sebi ispuni.
Svaka cast kad pored silnih obaveza uspeva da izdvoji vremena i za takva zadovoljstva.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Okt 06, 2010 1:13 am

Procitala sam to, njoj stvarno nikad nije dosadno Very Happy A procitah sad na sajtu Hello-a da se pomirila s Janom, pa ce mozda tu biti i helikopter Smile
Probala sam slike da prebacim, ali ne ide, i dalje ne kopira slike, a imam jos vecih problema sa kompom(gasi mi se monitor Crying or Very sad ), jedva uspem da uradim sve sto mi treba, tako da ja slike za sad ne mogu da postavim. Ako mozes ti postavi sve slike sto imas, imas u prethodnim porukama mojim sve odrednice, sve sto sam nasla sam napisala.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Okt 07, 2010 5:07 pm

Opet taj Jan! Smile Taman pomislih da je potpuno rascistila sa njim, da necu vise morati da resavam tu enigmu zvanu Jan tj. Milo, kad evo bajka se nastavlja. A mi i dalje ne znamo sta se zapravo tu krije marketinski trik, prikrivanje prave veze ili je stvarno njen frajer taj Jan. Nemam pojma, ali neka bude da je ovo trece Smile, da ne bih mucila svoj mozgic vise.
Ma samo neka nam je ona srecna i zadovoljna. Nadam se da je to onaj pravi.

Mislim da sam postavila sve sto imam za sada. Poskidala sam ja te slike sto si mi rekla. Jedino sto nikako ne mogu da pronadjem su slike iz 2002. i 2004. A nije ni cudo sto se ne mogu pronaci iz tih godina, jer Maja je 2002 otisla za Ameriku nije ni bila toliko prisutna u javnom zivotu.

Zelim ti sto pre da resis te probleme sa kompom. Ja imam probleme malo drugacija vrste. Moram preko ovog dial up da se mucim, spora veza, prekida se, ali sta je tu je. Tako mi i treba kada ispucam zacas megabajte, pa posle moram sa ovim cudom da se bakcem.Niti mogu da gledam klipove na youtube ni da postavim nesto sto sam spremila.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Okt 10, 2010 2:54 am

Ima jos slika, vrati se na moje prethodne poruke, imas sve smernice do intervjua sa slikama ili samih slika, ima dosta intervjua na balkanmediji, vesti online, bas sam detaljno sve pisala Kucaj onako kako sam tamo napisala i doci des do intervjua i slika. Na balkanmediji ima i intervjua, videces u proslim porukama sta sam pisala... Ako uspes da ih poskidas ok, ako ne nema veze.. Mislim da nema slika i 2002 i 2004 iz razloga koji si naisala. Kad sredim komp moci cu i ja da se pozabavim slikama..samo ne znam kad ce to biti..

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Okt 10, 2010 7:50 pm

Bas bi mi dobrodosla tvoja pomoc Smile Malo sam se olenjila, ali ima vremena, otklonicemo nedostatke Smile Sa balkanmedije nisu htele da mi se otvore neke slike. A za ostale, ne znam. Ja sam mislila da sam sve to poskidala, ali dobro nekom drugom prilikom cu proveriti sve to.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sre Okt 13, 2010 3:52 pm

Evo male Majine izjave povodom Parade ponosa i nastalih nereda

- Iako sam apsolutni pristalica demokratije, mislim da do ovoga nije smelo da dođe. U Beogradu nije smela biti organizovana gej parada ako se pretpostavljalo kakav efekat to može da izazove. Nasilje na ulicama ništa ne opravdava, ali nije trebalo dati ni trunku razloga za to. Sve je to ogromna sramota i nemam reči koliko sam zgranuta svim što se dešavalo od povoda do posledica - iskrena je Maja Nikolić.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Okt 14, 2010 3:14 am

Evo za sad monitor radi pa kratko pisem... Sad sam videla tu izjavu iz vesti. E u tekstu ima kao mala pokrena galerija i tu ima Majina slika, mada si to vec videla verovatno. ukucas Maja Nikolic Vesti online izaci ce Maja Nikolic/ Vesti online pa tu imas tagove za izjave i intervjue i u pojedinim pokretne galerije sa slikama (vidi u prehodnim porukama detaljnije sta i kako )

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Okt 18, 2010 12:01 pm

Stavila sam u galeriju. Do sada nisam obracala paznju na tu ikonicu na vesti-online, dobro sto si mi rekla. Sad znam za u buduce.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Okt 18, 2010 1:27 pm

Monitor mi radi , ali slike i dalje ne mogu da kopiram, o cemu se radi nemam pojma, verovatno mi u kompu nesto ne valja No
Imas u mojim prethodnim porukama detaljne smernice kako da dodjes do slika. Kad ukucas samo maja nikolic izadje kao neki sajt, sta li je, sa puno slika, a i tu mozes naci dosta slika. Ima dosta slika cini mi se na svetovom i storijevom sajtu ali tu moraju peske da se traze vesti, jer se stalo dodaju nove pa ne znam koje su tacno strane.. Cim budem mogla postavljacu i ja slike.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Okt 21, 2010 5:06 pm

Maja bila specijalni gost na Farmi. Nazalost nisam bila kod kuce, tako da nisam mogla da vidim Maju. Ali sutra ce sigurno biti u pregledu dana od 20.00h.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Okt 23, 2010 5:17 pm

Mislila sam da ce Maje biti malo vise u pregledu dana, a ona bila u kadru par sekundi. Ali dobro je sto je postavljeno na youtube. Maja je pevala Ekremu Ciganka sam mala.

Pronasla sam o Maji dva teksta na vesti.mak.org. Prevela sam ih sa makedonskog i postavila na forum. Grigor Koprov kaze da radi na novom Majinom albumu. Bas me je obradovala ta vest. Nadam se da cemo onda moci ocekivati jos nekoliko kvalitetnih pesama poput "Cekor pred site".

Resila sam malo da promenim izgled foruma. Od aprila otkako sam ga napravila, nisam menjala nista, vreme je bilo za promene Smile

Napravila sam na face-u stranicu Maja Nikolic - zvanicna prezentacija
https://www.facebook.com/pages/Maja-Nikolic-zvanicna-prezentacija/135306266518957


Uskoro pocinje sa radom i njen zvanicni sajt http://www.majanikolic.net







Poslednji izmenio Tina dana Ned Okt 24, 2010 3:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Okt 24, 2010 3:02 am

Bas se taj izlazak albuma otegao...
Ok je novi izgled foruma.
Super sto ce biti zvanicni sajt. Ja cu kao i do sada pisati ovde sve sto saznam, mozda to pomogne i za taj sajt sto se informacija tice, i intervjua, i izjava, i slika. Kad krece sajt da radi?

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Okt 24, 2010 3:43 am

Da znas da jeste. Koliko dugo ga vec sprema i nikako da izadje. Nadam se da ce vredeti ovoliko cekanje i da cemo moci cuti puno kvalitetnih pesama od nje.

Jos uvek ne znam. Ja ne stojim iza tog sajta. Obavesticu te kad saznam. Ujedno ocekujem jos neke informacije od Majinog menadzera. Nadam se da joj je prosledio moja pitanja i da cu uskoro dobiti odgovore pa da to objavim na forum i na face.

Naravno da ce pomoci svaka informacija. Onaj ko pravi sajt, ne mora se mnogo muciti da dodje do podataka, jer ovde ima sve. Naravno kad smo zvrk i ja izuzetno vredne po tom pitanju. Wink Ne promice nam nista sto je vezano za Maju. Steta sto se jos neko od fanova ne aktivira da nam malcice pomogne.

Da li si posetila facebook stranicu? Samo mi ostalo da postavim neke klipove u vezama, ali problem mi je sto nema slicice vec samo naziv klipa. Videcu da li to mogu nekako da sredim, pa da postavim jos neke klipove da budu u okviru veze.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Okt 24, 2010 4:38 am

Videla sam stranu na facebook-u, ok je. Ja ne koristim facebook ali cu koristiti ovaj link sto si dala ad vidim sta se tamo desava. Videla sam da tamo imas neke slike koje nemas u galeriji ovde pa ako mozes prebaci ih.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Okt 24, 2010 7:27 am

Znam da sam ja poskidala sve te slike sto si mi napisala, ali ocigledno da sam neke propustila da stavim. Evo sada cu se pozabaviti time.
Ako mozes napisi mi u kom albumu na face-u si primetila da ima slika kojih nema na forumu.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Okt 25, 2010 6:26 pm

Nece valja nasu Maju skinuti sa Pinka, ako se dokaze da je prekrsila pravilo i rekla Nataliji sta pisu novine o njoj i Banetu. Sad
Maja to demantuje, kaze da joj nije prenela te informacije i da ce je tuziti. Ne znam zaista sta je tacno od toga. Koliko mi je poznato njih su dve privatno u OK odnosima. Mozda joj je pokusala skrenuti paznju, a ova brbljivica Natalija morala da posle prica o tome. Videcemo sta ce na kraju biti. Samo se nadam da nece biti nikakvih sankcija za Maju.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Okt 26, 2010 3:04 am

Nisam pratila farmu, ali koliko znam sve se snima, pa valjda lako moze da se vidi da li je nesto receno ili ne.
Nadam se da ce sve biti ok.
Vidim da si stavila jos slika, to je super. Bas si dosta posla odradila sa slikama.
Inace slike iz storija iz 2007, sa dugom crnom kosom, pretpostavljam za neku njihovu rubriku koje su radjene, su sjajne, i zaista svaka cast kako su te skle ispale, mozda i najbolje njene, po mom misljenju. (ovo je samo mala licna opaska Smile )
Nadam se da sam pomogla


Poslednji izmenio zvrk dana Sre Okt 27, 2010 2:02 am, izmenjeno ukupno 1 puta

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Okt 26, 2010 11:45 am

Hvala puno! Nista bez tebe, zvrk Smile
Pomogle su mi sve te informacije. Sad je galerija sredjena. Jedva sam prepoznala Maju na ovim slicicama iz Storija iz 2007. Kao da nije ona. Super je ispala na tim fotkama.

Izgleda da Maju stvarno skinuli sa Pinka. Kaze da se organizatori Farme naljutili na nju i da je nece pozivati u vise u emisijama. Pogledacu detaljno one snimke na youtube da vidim sta je istina.


- Uzeću joj sve pare koje bude zaradila na Farmi! Tražiću odštetu od 20.000 evra! Kada su pre nekoliko dana svi bivši učesnici rijalitija došli na Farmu, a među njima i ja, rekla sam Nataliji samo da je pozdravio muž i da se smiri, ali je i to više bilo rečeno kroz šalu, jer smo se posle toga svi smejali. Mnogo me je pogodila laž koju je izgovorila ta dvolična osoba. Decidirano tvrdim da joj nisam rekla kako se priča da je spavala sa Banetom, što će snimci dokazati. Sada su organizatori Farme ljuti na mene i više me neće zvati da gostujem u emisijama, a ja to nisam zaslužila - ogorčena je pop pevačica.

Evo komentara jednog citaoca na kurirovom sajtu:

"Na youtube videu koji se tice gostovanja Maje, Tome i Ceranica se kristalno cuje sledeci razgovor izmedju Maje i Natalije: Maja:"Natalija, pozdravio te muz." Natalija: "Jel, i sta je rekao?" Maja:" Reko ti je da se malo smiris, haha." Natalija:"Hahahahaha ma da." To je sve sto joj je Maja koju inace ne podnosim rekla vezano za muza. Posle je u razgovoru izmedju nje i Bakija, nervozna Burgija Natali pukla i ispricala neku drugu verziju tu price, vidno nervozna zbog svadbe i iznervirana zbog te Majine sale. To isto sto joj je Maja rekla, rekao joj je i Ceda kada ga je pitala za Sanija. Zaista ne vidim svu ovu frku i razlog zbog kojeg bi zabranili Maju, iako je jos od slucaja Paroski svima jasno da Burgija Natali i Bajrus Bekrim B3 Dzogaj imaju zastitu produkcije zg bratstva i jedinstva ali i skandaloznog ponasanja."



Ja zaista ovu Farmu ne pratim toliko tako da nisam bas najupucenija u sva desavanja.
Tu informaciju je mogao bilo ko da joj prenese (neko od clanova orkestra, Toma, Nemanja ili Milene). Da su to culi organizatori Farme oni bi sami opomenuli Maju, a ne bi posle zvali Nataliju na saslusanje. Ipak je to ogroman prostor, i nisu svi delovi pokriveni kamerama, zatim buka, guzva, muzika, tako da je vrlo lako moglo da se desi da neko u toj guzvi njoj sapnuo te informacije, a da kamere nisu to uspele da zabeleze. I ako im je dokaz samo Natalijina tvrdnja, a nemaju video i zvucni zapis, onda nemaju osnova da skinu Maju sa Pinka.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Okt 27, 2010 2:11 am

Nema na cemu.
Videcemo sta se desava sa emisijama na Pinku... Bilo bi lepo da je ne zabrane, nadam se da nece.. Ne gledam farmu pa ne znam da li je nesto rekla ili ne, ali kao sto rekoh, ako se sve snima onda valjda lako moze da se vidi.. Valjda ce sve biti ok.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Nov 05, 2010 11:49 am

Na youtube sam pronasla emisiju iz 1996. Dobre vibracije kada je Maja bila gost sa Leontinom. Mozes pogledti na https://majanikolic.forumsr.com/video-f4/tv-gostovanja-t44.htm. Ima tu jos nekih klpova koje sam dodala u sekciji video.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Nov 12, 2010 11:00 am

Pronasal sam razne izjave, vesti, slike, dogadjaje na kojima je bila, koje mozete da pogledate :
Ukucajte:
- arhiva.kurir-info.rs ( trazite u odeljku Stars )
7.7.2003. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.7.2003.
23.2.2004.
12.7.2005.
13.7.2005. (slika iz 2000)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29.1.2006. (slika iz 2006 za album)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14.3.2006.
13.4.2006.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( tekst dani estrade)
4.12.2006.
29.6.2007.

- maja nikolic nezavisne novine 2008-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
radno na hrvatskom primorju novosti ( slika iz 2007 - budvanski festival)
- muskarci vise vole crnke novosti (2010)
- maja nikolic made in montenegro- beovizija je namestena ( slika je cini mi se iz 2003, ali nisam sigurna )
- ceca slavkovic s jeseni na ludi kamen balkanmedia
- ohridski skandal pressonline
- maja nikolic nova osoba na planeti zemlji

Mozda ima jos vesti, al ja vise ne nadjoh.

p.s Tina ima greska na Vikipediji- u Ohridu na festivalu je nastupala 2008. godine







Poslednji put izmenio zvrk dana Pon Dec 13, 2010 5:42 am, izmenio ukupno 5 puta

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Nov 13, 2010 11:44 am

Ispravila sam greškicu.

Hvala puno zvrk! Pogedacu to sve i postaviti na forum kada mi obaveze dozvole. Sad sam u guzvi zbog ispita, pa nemam vremena da se pozabavim time.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Nov 14, 2010 4:01 pm

Ima u Presu u odeljku dzet - set Majina izjava vezana za Farmu, ne kaze nista vezano za album i situaciju sa Pinkom...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Nov 15, 2010 10:50 am

Bas to sto nas najvise zanima, nista o tome. Bitno da je Jan spomenut, ko sisa album Rolling Eyes Ali dobro bar napokon da izadje nesto o njoj. Bilo je redno.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 4 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu