MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelnosti

3 posters

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Jul 10, 2010 5:34 pm

Ja generalno citam novine na netu, a kao sto rekoh ovo sam slucajno imala prilike da prelistam i po onome sto sam videla bas je zuta stampa. E sad, u pravu si, zuta stampa ima bombasticne tekstove, tako da ja ne znam da li je ovo tacno. Videcemo.. ja sam napisala sata sam procitala, a vreme ce pokazati.
Lepo sto si sve ove pesme stavila na youtube. Lepo sto ce ljudi koji nisu imali prilike da ih cuju, ili nisu znali da postoje, moci da ih cuju. Videla sam da si kod pesme Nisam ona ista na youtubu napisala da je kompozitor Kornelije Kovac. Ja nisam nasla taj podatak, pitaj mikicu, za svaki slucaj, mozda on zna posto je imao pesmu ranije, cisto da izbegnes gresku( ako je ima ). I ako budes postavljala pesmu Za moju dusu nekako naznaci da je to prava pesma pod tim nazivom, jer koliko sam videla na youtube-u je pesma Zadnja para oznacena kao pesma Za moju dusu, cisto da ljudi obrate paznju da ima razlike i da je tamo greska. Ovo su samo sugestije...

Inace nasla sam jos jedan intervju koji moze da se procita, ukucajte maja nikolic revija 92 i tu ce biti intervju, i mislim da je iz 2008.godine.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Jul 11, 2010 9:16 am

Obirsala sam ime autora kod Nisam ona ista. Kovac je komponovao Dajte nam ovu noc.
Dobro sto si mi rekla za pesmu Za moju dusu. Mislila sam da vec postoji ta pesma. Postavicu i nju za par dana.
Hvala puno na sugestijama! Sve uvazavam. Drago mi je sto ovaj forum ima tako dobro obavestenu osobu, pa se i ne sekiram ako ponekad pogresim, jer ima ko da mi ukaze na to Smile

Da li je Maja sa pesmom Ne dam te ucestvovala na Beogradskom prolecu 1995? Trazila sam podatke i na nekom forumu procitala da je ucestvovala na tom festivalu. Ne znam da li je tacna ta informacija.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Jul 11, 2010 10:36 am

Sta god znam, cega se setim , ja napisem i nema potrebe i da se sekiras ako pogresis, to je dozvoljeno Smile ; i ja sam imala gresaka u nazivima pesama tamo kod spiska pa me je mikica ispravio, i to je ok. Bitno je samo da dodjemo do pravih informacija i da su tacne Smile
A za Ne dam te, ne znam koja je godina, mikica rece da je to bilo na Bg prolecu i ja sam to napisala tamo kod spiska pesama. A i da nije, nema veze, bitno je da se ta pesma moze cuti, pa hvala sto si uspela da je postavis na youtube Smile Volela bih da se pojavi neko ko ima Bas sam se zaljubila i Svo blago ovoga sveta si ti i da te pesme postavi na youtube da se mogu cuti..

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jul 12, 2010 3:29 am

Tina, na youtube-u pesma Vise nisi moj nije cela, pesma traje 4,26 min a na youtube-u je 3,34min.
Inace, dobar stos za sliku za pesmu Ti da platis Very Happy
Ima dosta slika, kad ukucas njeno ime samo i odmah izadju rezultati slika, pa tu mozda nadjes jos neke ako budes postavljala jos neke pesme ( a mozda vec i znas za ovo Smile )

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jul 12, 2010 5:47 am

Movi Maker nije hteo da mi prihvati pesmu u mp3 formatu pa sam je konvertovala u wmv. Ocigledno da mi nije bio najsjajniji program za konvertovanje, cim to nije uradio u celosti. Sada sam to ucinila preko drugog programa i sve je OK. Evo preslusaj https://www.youtube.com/watch?v=-4H7-wDRs-U
Drago mi je sto ti se svidja stos sa cizmicama. Nekako i ide ta slika uz pesmu "Ti da platis". Mozda se Sale Jovanovic, sekac Majinih stiklica, pronadje u njoj Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jul 12, 2010 6:00 am

Ja se ne razumem u kompjutere i ne znam te programe i sta moze da ne bude u redu, slusala sam tu pesmu, pa sam videla da nije cela, pa samo da ti kazem. Inace sad videh, ima na story sajtu mala izjava, jedino vazno je da cd izlazi za Cityrecords na jesen, a nije precizirano tacno kad.
Napisacu kod spiska pesama i ko su autori pesama.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jul 12, 2010 6:50 am

Ni ja nisam neki strucnjak za kompjutere. Najveci problem mi je nepoznavanje engleskog, jer sam u skoli ucila nemacki.

Jao kako bih i ja volela da idem u Grcku i uzivam slusajuci Maju kako peva ono sto joj na srcu najvise lezi, strani pop, rok, dzez, bluz, soul. Nazalost to u Srbiji i nema prilike bas cesto da radi, jer svi znamo sta najbolje ovde prolazi. Kako bih volela da neko od tamosnjih producenata primeti Majin vanserijski talenat i Maja zapocne inostranu karijeru. Od svih nasih pevaca ona to najvise zalusuje, jer posedjuje najmocniji i najoriginalniji vokal, pored toga i neverovatnu harizmu, temperament, intigantnost. Sve elemente za jednu svetsku zvezdu. A sa svojom glascinom moze slobodno na crtnu najzvucnijim svetskim imenima.

Zvrk, zapostavicu te nekoliko dana. Crying or Very sad Internet mi bas puno oduzima vremena. A moram da krenem za strebanjem za septembarski rok. Jos jedan ispit za uslov. Nema vise zezanja. Internet je velika zaraza. Kad se zakacim za net, nikako posle da se otkacim Smile . Obicno planiram da se zadrzim pola sata, a moj boravak se oduzi minimum 3 sata. I moracu to da ispravim.

Doci cu sigruno za vikend na forum. Do tada nadam se da ce biti jos nekih novosti o nasoj Majici, pa da imamo teme za diskusiju.

Veliki pozdrav iz mog tmurnog i kisovitog gradica, Knjazevca!
Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Jul 13, 2010 10:31 am

Evo jos jedan intervju sam nasla koji mozete da procitate - -ukucajte kurir maja nikolic gospa od nis. Ovo je stariji intervju, iz 2006.godine. Doduse mozda ste ovo vec citali, ali ako niste, nacicete ovde gde sam napisala.
Da li neko zna da li je izasao cd sa budvanskog festivala ? Jos uvek vidim da nema pesama na netu, a proslo je vise od mesec dana, pa da pitam, mozda neko nesto zna. Ja sam prosle godine nasla download cd-a sa festivala na sajtu budva travel, i mogao se skinuti citav cd, ali ove godine jos nije nista postavljeno.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jul 15, 2010 7:48 pm

Evo mene opet na forumu Smile
Rekoh da cu doci za vikend, ali malo sam poranila. Strasno sam bila radoznala da procitam ima li nekih novosti.

Zaista ne znam da li je izasao disk sa Budve, a pravo da ti kazem i nemam neke zelje ni da ga kupim, a ni da skidam te pesme sa festivala. Bitno da sam skinula Majinu pesmu, a ostale me ne zanimaju. Ranije nisam propustala nijedan festival i trudila se da nabavim festivalske pesme, ali sada ne, jer festivali nisu ono sto su bili nekada. Preksinoc sam gleduckala festival u Vrnjackoj Banji i zapanjena sam pobednickom pesmom i interpretacijom pobednice Rolling Eyes Pitam se samo kako bi zvucala ta pesma da je bilo uzivo pevanje, kad je na playback-u zvucala katastrofalno. Ali bitno je da je ona mesala, obukla kratku haljinicu i eto odmah pobede. Bilo je nekih pesama koje su mi se dopale, ali uglavnom su to bili anonimusi.
Srbija nece imati kvaliteta i marketinski dobro ispracen festival zabavne muzike, sve dok se na njemu ne nadju najjaca imena pop muzike Maja, Goca Trzan, Alexandra Radovic, Jelena Tomasevic, Marija Serifovic, Sergej Cetkovic, Vlado Georgiev, Zeljko Joksimovic, Tijana Dapcevic. Mi sada na festivalima vidimo mozda 5 poznata lica, a za ostale nismo ikada culi. Organizatori festivala bi trebalo da pitaju Sasu Popovica kako se to radi, jer ocigledno da im posao organizacije i ne ide bas od ruke.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jul 16, 2010 4:00 am

I mene zanima Majina pesma ali u live izvodjenju sa festivala, jer se pesme sa festivala direktno snimaju za cd, koliko ja znam. Pesma koja se moze skinuti je, cini mi se, studijska verzija pesme sa festivala, jer ako obratis paznju na snimak sa festivala i ovu studijsku verziju koja je postavljena na youtube videces da ima male razlike. Bar se meni tako cini. Procitala sam da ce cd izdati crnogorski Goraton, a ovde koliko znam izdanja nece biti. Pa zato pitam. I cekam da se pojavi na netu Smile
Nisam gledala Vrnjacku banju, nisam ni znala da je to sad??
E, ima u ovonedeljnom Hello magazinu mali intervju s Majom. Ukratko - Jan u glavnoj ulozi, nije spominjala kad ce album samo je rekla da se spot za Hej mali mali jos uvek radi jer je zahtevan.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Jul 27, 2010 9:14 am

U Presu od 26.07.2010. u delu Dzet-set ima tekst Propast srpskih festivala- i tu ima mala Majina izjava (vezano za bivse festivale , nije intervju ), pa ako vas zanima tu cete naci.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Jul 27, 2010 1:15 pm

Maja Nikolić, koja je osvojila tri prve nagrade na Mesamu i dve na Beogradskom proleću, kaže za Press da našoj zemlji fali barem jedan dobar festival.

- Beogradu nedostaje dobar muzički festival sa simfonijskim orkestrom, koji mnogo košta, a nema dovoljno sponzora. Beovizija bi trebalo da se održava sa simfonijskim orkestrom, da bi dobri pevači mogli da dođu do izražaja - kaže pevačica koja je na festivalima osvojila čak 24 prve nagrade.



Da fali jedan zaista kvalitetan festivala. Ovo sto trenutno Srbija ima nije ni priblizno nekadasnjim festivalima, Mesamu i Beogradskom prolecu. Radijski festival je bio dobar prve tri godine, posle toga sve slabiji, sve manje poznatih imena. Vrnjacka banja veoma slaba ove godine. Ni marktentinski nisu najbolje ispraceni. Mediji malo paznje posvecuju festivalima. Ranije nije bilo tako. U svim tabloidima se pisalo o festivalima, zakulisnim radnjama, svadjicama u bekstejdzu, sad ni toga nema.
Rialiti je uzeo primat. Farma je bila gledanija i od Evrovizije, teniskih meceva. Sve je u senci Farme i Velikog brata. Zaista sada da bi postao zvezda nije dovoljno pojaviti se na nekom festivalu vec u reality show i eto popularnosti. Samo i tako brzo stecena popularnost moze biti kratkog veka, ako se ukazanih pet minuta ne iskorist na pravi nacin.
Da se Maja nije pojavila na Farmi, verovatno ne bi ni postojao ovaj forum. Jer ja sam upravo zahvaljujuci Farmi postala njen veliki fan, bez obzira sto sam volela neke njene pesme i cenila njene glasovne sposobnosti.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Jul 27, 2010 2:37 pm

Ja postujem festival u Budvi jer se peva ( i pevalo i ranije ) uzivo. Ali to je u CG. Ja ove godine nisam ni znala za Vrnjacku banju. Verovatno nisu poznatiji pevaci ucetvovali i automatski nema interesovanja. Suncane skale - kad bi promenili to da se ne peva na plejbek, nego uzivo, bili bi ozbiljniji festival, nego sto je to slucaj sada. Beovizija - 2008 i 2009 - ja ne zapamtih nijedan hit. Radijski - slazem se s tobom.
Svi pevaci koji su danas poznati, a popularni manje ili vise , poceli su na festivalima, i bili do tada anonimni, sto je i normalno. Sada mi se cini da anonimni pevaci na festivalima ne mogu 'da se probiju'. U zizi su poznati izvodjaci. Pesme su druga prica. Nemoguce je da svi grese kad kazu da su ranije pesme bile kvalitetnije ( pa eto, i Maja je mnogo kvalitetnije pesme pevala na pocetku karijere nego sad. Mozda zvuci grubo ali je tako ). Pesme da bi zazivele i trajale! , po mom misljenju, moraju ipak da poseduju kvalitet. Ja verujem da autori umeju itekeko da naprave dobru pesmu, ali i kad je eventualno naprave, nema mesta da se ona prezentuje. Nema emisija sa iskljucivo zabavnom muzikom, a sada nema ni festivala. Pa kako onda neko ocekuje da ce pop isplivati iznad folka? Ipak se nadam da ce zabavna muzika dobiti mesto koje zasluzuje. Samo, pevaci zabavne muzike koji umeju da pevaju treba da pevaju zabavnu muziku a ne da se priklanjaju narodnjacima. Maji zameram koketiranje s folkom, ali nadam se da ce se vratiti pravoj zabavnoj muzici i pevati ono sto najbolje ume. Sigurna sam da je nastavila iskljucivo sa zabavnim pesmema, bez etna i folka, bila bi mnogo cenjenija i slusanija nego sto je to sad. Nadam se da ce sa novim albumom da se vrati pravoj muzici, pa da ljudi uzivaju u pravim pesmema ( osobe koja ume da peva, al to ne dodje do izrazaja svaki put zbog pesama koje peva).


Poslednji izmenio zvrk dana Čet Avg 19, 2010 1:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sre Jul 28, 2010 6:38 pm

Krajem '90 pocinje da bude aktuelan etno-pop ciji je zacetnik Maja Nikolic i od tada se oni sve vise priblizavaju narodnjackom melosu. Tada je to moglo da funkcionise jer vecina narodnjaka je gajilo neki malo drugaciji zvuk koji nije bio toliko priblizan popu. Rts je imao dobar muzicki program u kojem je vise bilo zabavne muzike, a na Pinku je bio City-club. Medjutim kako je vreme odmicalo, kako je u Grandu sve vise pesama koje vucu prema zabavnoj muzici dolazi do izjednacavanja popa i folka, jedina razlika postaje nacin pevanja. Sasa Popovic krece sa Zvezdama Granda, koji dobijaju ogromnu medijsku paznju i svi ostali su bili u senci, cak i oni koji su na estradi toliko dugog staza. Zabavnjaci nemaju nikakav marketing, a iza "novih" narodnjaka stoji jedna mocna masinerija kakva je Grand. I naravno bez obzira sto nema nekih velikih razlika u muzici koja dolazi iz City-ja i Granda, pevaci Granda mnogo bolje prolaze, jer su mogli svoje pesme da prezentuju u najgledanijim muzickim emisijama na Pinku. Zeljko Mitrovic gasi City klub, koji je do tada bio omiljena emisija tinejdzerima, i sta im drugo preostaje nego da prihvate ono sto im nude mediji.

Neki pop pevaci u toj muzickoj borbi, smatraju da jedini nacin da se izbore sa onim sto dolazi iz Granda, jeste to da snimaju nesto sto se drasticno razlikuje od tog zvuka, a dok drugi medju kojima je i Maja smatraju da jedini nacin za opstanak jeste da se dodvoravaju ukusima sirokih narodnih masa. E sad je pitanje ko je tu napravio dobar poslovni potez da li oni koji su se odlucili da ne koketiraju sa folkom ili pak ovi drugi? Da bi pop pevaci mogli da zive od svog posla, jedina opcija su im solisticki koncerti, jer vlasnici diskoteka ce pre pozvati nekog iz Granda, ili neke tra-la-la pop pevacica dobrog izgleda (Ana Nikolic, Natasa Bekvalac).
Da bi se napravio solisticki koncert potrebno je mnogo novca, potrebno je okupiti mnogo sponzora, da bi se izfinansirao jedan koncert. I opet sve to nista ne garantuje da ce se ulozeni novac i vratiti. I zato ne znam da li da uopste osudjujem Maju sto je digla ruke od onih kvalitetnih balada ili da je razumem zato sto je pop muzika u nezavidnoj situaciji i da je primorana da peva nesto komercijalnije. (Izuzetak je Goca Trzan koja nastupa po diskotekama, jer je ona je dobar stimung majstor ume da napravi dobru atmosferu,pa zato i dobija ceste pozive od vlasnika klubova za nastupe, ali isto tako nije joj problem da napuni i Sava Centar, jer ima svoju publiku).

Ja ne gajim toliko antipatija prema Grandu i prema tom pravcu koji oni forsiraju. Postoje neke pesme koje mi se dopadaju i zaista ima kvalitetnih pevaca .Ali me nervira medijska neravnopravnost. Sigurna sam kad bi postojala neka emisija poput Grand showa sa zabavnom muzikom, da bi Grand izvisio. Zeljko Mitrovic je ukinuo City club, da ne bi stvaro konkurenciju Grandu. I tako ne mozemo mi ocekivati da se na Pinku pojavi neka takva emisija, sve dok bud Granda. Ali sta je sa RTS-om? PGP nekada najjaca kuca, kao da ne postoji. RTS bi mogao da spase pop muziku sa jednom dobrom muzickom emisijom, time sto ce organizovati jedan dobar festival, dovesti u PGP pop zvezde. Ali Tijanica kao da to ne zanima. Bitno je da on ulaze u snimanje serija koga briga da ulozi neki nas dinar od pretplete i u muzicki program. RTS je '90-ih bio mnogo bolji nego sada, mnogo vise muzickog-zabavnog programa je bilo. Bas se secam krajem '90-ih koliko je dobrih izdanja i hitova poteklo iz PGP. Maja, Goca, Ana Stanic, Negativ. Sve su to bili slusani albumi. A sad ko izdaje za PGP. Znam od poznatijh samo za Baju:) Prvo su ukinuli treci kanal, onda potpuno zapostavili izdavacku kucu, ukinuli svaku muzicku emisiju. Sad imaju samo emisiju Bingo i Pesma. Zasta im sluzi Big bend, simfonijski orkestar, zbog cega ih ne iskoriste za snimanje neke live muzicke emisije.
Ovako mogu do jutra, zato bolje da se zaustavim na ovome Smile
Treba se spavati Very Happy
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Jul 29, 2010 6:38 am

Evo nekih sajtova gde ima slika koje mogu da se vide:ja sam ukucala maja nikolic slike pa mi je svasta izaslo: maja nikolic slike ; slike sa ex-yu estrade ; maja nikolic slike poznatih ; zbrka- slike poznatih licnosti; ima na balkanmedia intrevjua a u okviru njih su slike( ukucas maja nikolic balkanmedia i izacice ti ti jedan nasliv pa kad ga otvoris imas taj intervju i onda na dnu strane linkove), pa ukucaj maja nikolic vesti online izaci ce ti intervjui i tu ima u okviru njih dosta slika-vidim ima i u okviru nekih kao mala galerija sa slikama, i tu vidim da ima i starijih slika, ali ne znam da li se mogu preuzeti.
Ima bas dosta slika.
A ukucaj maja nikolic koncert februar 1999, i izacice ti mali intervju iz Glasa javnosti.




Poslednji put izmenio zvrk dana Sre Okt 27, 2010 2:13 am, izmenio ukupno 2 puta

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jul 29, 2010 3:57 pm

Kod mene je sve u redu. Poskidala sam neke slike koje nisam imala u kompu. Jedino nesto zeza oko slika sa storijevog sajta. A sto se tice autorskih prava, ne brini, ko jos to postuje?!
Steta sto nema na netu vise slika sa pocetaka Majine karijere. Naisla sam samo na par njih. A takodje nema ni vesti, njenih intervjua iz perioda kada je bila na vrhuncu slave. Bas steta, a tako bih volela da ih procitam.


Za toj koncert sam procitala na nekom blogu u tekstu Roberta Cobana. On je tu pisao o hiper popularnosti hrvatskih izvodjaca kod nas, i kako je Maja pred prepunom dvoranom SC-a pevala pesmu od Doris Dragovic "To mi radi". A posle sam na youtube-u gledala Karamelinu emisiju gde mu je bila Maja gost. I ona je bas pricala o koncertu. Kako je sve sama organizovala, bez menadzera. I da je po zavrsetku koncerta pala u nesvest od iscrpljenosti.
















Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jul 30, 2010 4:03 am

Moj komp izgleda nesto nije u redu, ne znam sta se desava, opet sam sad probala. Nadam se da cu otkriti o cemu je rec. A kad nadjem slike napisacu gde se mogu naci, da bar malo doprinesem.
Probacu da nadjem sto vise slika.
A sto se intervjua s pocetka karijere tice, znam da ih nema, i ja sam gledala. A ovaj mini intervju iz glasa javnosti, je bas dala neposredno pred koncert, a trazila sam da li ina nekih izvestaja sa koncerta, u smislu vesti i nema. Ali, secam se da je na rts-u pre desetak godina bio snimak sa koncerta i tad sam ga gledala. Inace, ovde kod intervjua gde si ih postavljala kod teksta Robijala u Nemackom zatvoru, slika u providnoj haljini je slika sa koncerta, a takodje ukucaj ilustrovana politika pa udji u arhivu pa u 1999 godinu i trazi broj 2094 i ima naslovna strana sa Majom u zlatnoj haljini koju je takodje nosila na koncertu.


Poslednji izmenio zvrk dana Sre Okt 27, 2010 2:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Avg 01, 2010 10:32 am

Vidim ima na storijevom sajtu pri dnu stranice naslov Slatke igrarije sa sinovima. Maja promenila boju kose, nije vise crnka. Tu ima par slika, nema intervjua.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Avg 01, 2010 11:46 am

Nisu htele sve slike da mi se otvore. Samo dve sam uspela da vidim. Ne mogu se ni skinuti te slike.

Znala sam da se nece Maja dugo izdrzati, a da ne promeni nesto na sebi. 2 meseca nista nije menjala, redno je bilo Smile
Ovako joj je bas super. Mnogo joj je lepse nego sa crnom kratkom kosom. Njoj lepo stoji i crna kosa, ali duza koju je imala pre 3,4 godina. Bilo bi lepo da se zadrzi malo duze sa ovom frizurom, da odmori malo od eksperimenata. I duzina i boja joj odgovaraju. Nema zaista vise potrebe za nekim inovacijama.
Ne znam da li sam utripovala, ali meni Maja i Goca Trzan bas lice. Pogotovo sad kad se Maja vratila u svetlokose. Obadve su niskog rasta, i jedna i druga imaju bas tamne, krupne oci, sad i skoro istu boju kose i duzinu. Jos su mi i po karakteru nekako slicne.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Avg 01, 2010 12:25 pm

Ne znam sta se sa slikama desava. Moj komp izgleda nesto nije u redu. Probala sam da skinem ove sa storijevog sajta od danas, otvori mi ih lepo i idem klasicno copy-paste ali kad ih kopira kod mene one su plavo-ljubicast ili tako nesto. A to bi trebalo da znaci da se mogu islkopirati ali kod mene nece. Probaj jos jednom,mozda uspe..
Jesi uspela da skines sve one slike sa onih mesta koje sam napisala u prethodnim porukama?
A sta mislis da slike selektujes po godinama? Ja se secam otprilike koje like su iz kog perioda, pa ti mogu pomoci oko toga. Tako bi se videle sve njene "transformacije" po godinama.

Po mom misljenju bolje joj stoji ova boja kose, sa crnom izgleda starije. Mada je sa crnom bolje izgledala sa dugom kosom nego sa sratkom. Bar se meni tako cini.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Avg 02, 2010 7:53 pm

Uspela sve da ih vidim, ali ne i da ih iskopiram preko Opere. Trebalo bi da kad se slika otvori , klikom na desni taster da se pojavi opcija sacuvaj sliku, ali to ovde ne postoji. Medjutim dosetila sam se da pokusam preko nekog drugog programa. Uspelo mi je preko Mozile i preko nje sam skinula slike. Inace koristim Operu i vrlo sam zadovoljna. Mnogo mi je bolja i brza Opera od Mozille Firefox, ali eto kad zatrebaju slike sa Storija moracu da je aktiviram.

Ne znam koji internet pretrazivac koristis, ali pokusaj i ti sa nekim drugim programom. Pa ces videti. Mozda je nesto do programa, a mozda ja i lupam Smile Ali pogledaj za svaki slucaj. Vidis kod mene je to bio problem.

Skunula sam bas dosta slika sa sajtova koje si navela. Ok, selektovacemo ih onda po godinama, nije problem. Ali to ce biti kad upaltim dopunu, jer evo upravo pucam poslednje megabajte.

Prepustam ti forum par dana. Ukoliko se pojavi neka novost o Maji objavi je na forumu.

Pitam se samo da li ce nam se neko jos pridruziti na ovom forumu. Oni koji su se registrovali, nece da se aktiviraju i da cesce dolaze na forum i posalju po neku porukicu. Ne znam zasto im je to toliki problem. Bilo bi mnogo zanimljivije da nas je vise, a ne ovako samo ti i ja. Mikica ponekad svrati, a ostali nas kuliraju. Ja sam sve uradila sto je u mojoj moci da maksimalno izreklamiram forum i putem facebook-a i youtuba i na mnoge druge forume, portale. E sad videcmo da li to ima nekog efekta ili sam uzalud gubila vreme.

Pozdrav zvrk! Javljam se cim se dopunim!Laughing
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Avg 07, 2010 7:54 pm

Evo mene posle nekoliko dana. Jos uvek nisam uplatila dopunu, pa sam preko dial up-a. Izludela sam. Vec tri sata sam pokusavala da se povezem na net i nikako nije islo. Uzaludni su bili moji pokusaji. Tek malopre kad sam vec resila da dignem ruke od toga i odem na spavanje, vidim da se zica izvadila iz prikljucnice. To sam namestila i morala sam da dodjem na forum. Nisam mogla da odolim Smile

Koliko vidim nema nikakvnih novosti o Maji. Neka, da i mi malo odmorimo svoje prstice od kuckanja Smile Od septembra nas ceka naporan rad. Smile Tada ce krenuti emisije u kojima ce sigurno Maja biti cest gost, zatim ocekuje nas oktobra njen album, vise ce je i biti u novinama, i samim tim za nas vise zanimacije i aktivnosti na forumu.

Navikla sam na brz internet, pa mi tesko pada ovaj sporac. Ali tako ti je to kad ne umem da stedim. Ispucala sam megabajte za kratko vreme, pa sad moram da se trpim ovo cudo od interneta. Veza se prekida na svakih 5 minuta.




Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Avg 14, 2010 3:32 am

Tek sad stigoh da pisem. Koristim internet eksplorer, nije bilo problema ranije, tako da sa mojim kompjuterom nesto nije u redu, nadam se da cu otkriti.
Ima u ovonedeljnoj Ilustrovanoj politici u odeljku horoskop, Majin horoskop, pa koga zanima moze to da procita.
A nasla sam dva teksta iz novosti, treba ukucati Muskarci vise vole crnke (2010) i Radno na hrvatskom primorju ( ovo je izjava iz 2009 ), i naravno njeno ime i naziv novina. Ovo je sve sto sam nasla za sad.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Avg 15, 2010 3:34 pm

Procitala sam horoskop. Bas nahvalise nasu Maju Very Happy
Sve sto su napisali je tacno sto se tice njenog karaktera, a videcemo da li ce se obistiniti neke stvari koje predvidjaju recimo ovo da ce postati muzicki producent ili deo nekog velikog tima.

Vidla sam prekjuce u najavi programa na Kosavi da je Maja gost emisije "I to je zivot'', koja se se emituje utorkom i cetvrtkom od 21h.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Avg 26, 2010 4:12 am

U danasnjem Alo-u pise da je ova nova boja kose koju ima ustvari perika, a ona rece da se osisala na kratko i da ne nosi periku... Sta je tacno, ne znam...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 2 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu