MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelnosti

3 posters

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Ići dole

Aktuelnosti Empty Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Jun 06, 2010 2:57 am

Maja je sinoc nastupala sa pesmom Nisam vise tvoja Maja na Budvanskom festivalu. Jos jedan Majin eksperiment. Pesma je u fank fazonu. Otpevala je vrhunski. Pesma je sa malo vecim rasponom, tako da je Majce mogla da pusti svoju glascinu. Plasirala se u finale. Bas sam se plasila da se nece plasirati, kovertu sa njenim imenom procitali su medju poslednjima. Laknulo mi je kad sam cula njeno ime. Meni se dopada pesma. Rekla bih da je bio uspesan eksperiment. Kao i pesma Hej, mali, mali. Ocigledno da je Maja resila da se ostavi vise tih pop-folk pesmica i da se posveti nekom svetskom i modernijem zvuku. Ova pesma nije nimalo komercijalna i mozda se nece dopasti nekome na prvo slusanje.

Gledajmo veceras nasu Maju i naravno glasajmo!
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Jun 06, 2010 3:41 am

Meni se pesma svidja Smile
Nadam se da ce je uvrstiti medju pesme na albumu Smile
Muska sujeta i Nisam vise tvoja Maja su mi u poslednje vreme najbolje pesme koje je izbacila i nadam se da ce biti na albumu.
Danas u finalu peva pod rednim brojem 20, ako sam dobro zapamtila

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Jun 06, 2010 3:54 am

Tu negde oko 20. Ne znam ni ja tacno. I meni je Muska sujeta super. Steta sto nije malo vise ispromovisala tu pesmu.

A kako ti se cini pesma Hej, mali, mali? Ja sam se bas zarazila sa tom pesmom. Mnogo mi se dopada. Brza pesmica, lako ulazi u usi. I cini mi se da je napokon ubola hit. Na youtube-u se bas dosta slusa. Hej, mali mali - elektro -pop, Nisam vise tvoja Maja- fank. Ne bi bilo lose da sledeca pesma bude u rok fazonu.Cini mi se da do sada nije snimala nijednu rok pesmu, a to i te kako zna da peva. Na Farmi je pevala pesme od EKV, Van Goga, Viktorije, Bajage, Kazalista i bas su joj legle. Neka ona slobodno eksperimentise, ali da to bude u okviru zabavne muzike, da vise ne koketira sa narodnjacima. Dosta je bilo. U poslednjih 10 godina vise je imala pop-folk pesama, nego pravih zabanjaka.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Jun 06, 2010 5:38 am

Ok je Hej mali mali. Njoj ne trebaju narodnjacke pesme i mislim da zato losije prodje kod publike s njima jer ona sjajno peva zabavnu muziku i nema potrebe od toga da bezi. Nadam se da ce album biti zabavnjacki, da ce i Nisam vise tvoja Maja i Muska sujeta biti na albumu, to bi bilo lepo, jer su bas dobre pesme i uklapaju se u to sto je rekla da ce album biti u pop fazonu. Doduse, verujem da ce na albumu biti i Milo moje milo iako je narodnjacka. Nadam se da ce biti i nekoliko dobrih balada, zao mi je sto ih je zapostavila a njih peva najbolje. Ne znam kad je rekla da album izlazi, pretpostavljam na jesen..
Videcemo veceras kako ce proci, pesma je super i nadam se da ce biti slusana, a to zavisi od toga koliko ce je forsirati u medijima.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  mikicacubrilovic Pon Jun 07, 2010 6:45 am

Gledao sam Budvanski festival i malo sam razocaran.
Svidja mi se pobednik ali mi se ne dopadaju drugo i trece mesto.
Inace, koliko sam pratio Maja je zavrsila na 19. mestu ali sta da se radi.
Naravno, glasao sam za Maju i svidela mi se pesma.
Kad pogledam ko je bio u ziriju nije ni cudo.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jun 07, 2010 7:30 am

Dobro je, Maja nije ostala na nuli! Imala je citavih 4 poena. Napredak u odnosu na proslu godinu Smile I ja sam naravno glasala, ali uzalud nasi glasovi, ipak tu neko drugi odlucuje u nase ime.
Ovaj festival je pokazao da se najvise manipulise glasovima publike. Vidite ni ove godine, kao ni prosle Maja od publike nije doblila ni bod. To je zaista cudno. Najvise glasova dobili neki anonimusi, sto je dokaz da se unapred zna ko ce koliko dobiti boda od publike. Bas je Goca Trzan pricala u jednoj emisiji, kada je bila clan zirija, sedela je pored zene koja treba da saopsti glasove, i da je ona vec imala u kompjuteru spisak izvodjaca koji su dobili poene od publike i pre nego sto je glasanje zavrseno.
Prosle godine Goca i Maja nula od publike, sad Maja i Ana Stanic dobile jednu veliku nulu, a trenutno su popularnije od svih tamo koji su se pojavili na festivalu. Njima su potrebe nase zvezde zbog publiciteta, ali nikada oni nece dozvoliti jednoj Maji Nikolic da pobedi. Nije bas tako bilo ranije, dok se Crna Gora nije odvojila. Od 2006 pa do sada niko nije pobedio iz Srbiji na crnogorskim festivalima. Sladjana je prekinula tu tradiciju, ali po najvise zbog dueta sa Dadom Topicem. Da je pevala ovu pesmu sa nekim pevacem iz Srbije, sigurna sam da ne bi pobedila.

Pobednicka pesma Dada Topica i Sladjane Milosevica je zaista kvalitetna. Ali mislim da se ziri vise vodio njihovim dosadasnjim karijerama i hitovima koje imaju iza sebe i iz postovanja davali poene. Zato su Dado i Sladjana prvi, Kaliopi druga, Boba Stefanovic treci.

Ali nema veze! Znamo mi kako funckionisu ti festivali. Jedino Grand festival i Radijski su regularni. Neka organizatori uce od Popovica kako moze da se organizuje jedan festival na fer nacin, bez bilo kakvih manipulisanja glasovima zirija i naroda.

Ono sto je najbitinije u celoj prici je to , da Maja ima dobru pesmu, da je fenomenalno otpevala i na mene je ostavila veoma pozitivan utisak. Samo neka nastavi u tom pravcu, sa tako malo neobicnim i netipicnim pesmama za ovo podneblje, uz to da doda i po neku lepu baladicu i bice izvanredan album. Koliko znam na albumu ce se naci balada koju joj je radio Koprov, makedonski kompozitor, koji je saradjivao sa Tosetom, Odzaklijevskom. Tako da cemo morati da se strpimo do septembra, da napokon cujemo jednu pravu baladu u Majinoj interpretaciji.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jun 07, 2010 2:41 pm

Budvanski festival je meni bio dosadan, tj pesme su mu uglavnom bile dosadne. Majina pesma mi se svidja, drugacija je i to mi se dopalo.
Da, i ja sam nedavno cula da ce na albumu biti balada za koju je muziku radio Grigor Koprov, a ako sam dobro zapamtili tekst V. graic i aranzman S. Markovic i mislim da se dobro secam da se pesma zove "Ne kuni me majko" i mislim da je to pesma sa kojom nije prosla konkurs za Beoviziju 2009 ali nisam 100% sigurna. U jednoj emisiji je rekla da ce na albumu biti 12 pesama, videcemo

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Jun 08, 2010 3:01 am

Svidjala mi se pesma od Retro Party - Ciribu, ciriba. Fantasticno je otpevala. I pobednicka pesma mi se dopala. A na ostale nisam nesto obracala paznju. Uglavnom su bile balade.
Maja je odustala od pevanja balada na festivalima, jer ona vise ne ide da se takmici, vec da reklamira pesmu.Zasitila se sa 24 prvih nagrada. Time se nijedna pevacica na estradi ne moze pohvaliti. Poslednja balada joj je bila Ja znam da ti me ne volis na Beoviziji. Tada je isla sa ciljem da pobedi i zato izabrala fenomenalnu baladu. Malo mi je zao sto recimo nije otpevala neku jaku baladu na Grand festivalu. Tada bi sigurno zauzela bolji plasman i zasenila sve pevacice koje su bile na festivalu svojim raskosnim vokalom.

Da sa tom pesmom je trebalo da se pojavi na Beoviziji, ali celnici RTS-a, to nisu dozvolili. Setimo se onog skandala 2007, kada se Maja Nikolic nije plasirala u finale, a imala je najjacu pesmu, cak bolju i od Molitve, po meni. Tada su se i Maja, Mira Skoric, Amadeus pobunili zbog toga sto nisu prosli u finale, jer je bilo toliko ocigledno da su organizatori hteli da eliminisu prave Marijine konkurente, kako bi ona bez problema ostvarila pobedu. I u tome su uspeli. Hvala Bogu, sad se nas predstavnik bira na drugaciji nacin, samo ni to ocigledno nije najbolje resenje kad smo zauzeli 13 mesto.
Etno vise ne prolazi, a i bolje bi bi bilo u buduce da nasi predstavnici pevaju na engleskom. Vidite vecina izvodjaca peva na engleskom. Zbog cega mi uvek moramo biti izuzetak! Ne mozemo mi ostvariti bolji plasman, bez glasova sa zapada. Nisu nam dovoljne okolne zemlje i dijaspora.
Meni se iskreno ne svidja muzika koju radi Bregovic, a pogotovo tekstovi su katastrofalni. Milance bi bolje prosao da je otpevao neku pesmicu u njegovom fazonu kao recimo Solo, Face.
Ali vise sam za to da na Evroviziju ode neko ko je to svojom dosadasnjom karijerom i zasluzio, a ne pocetnici. Oni se jos nisu ni dokazali kod nas, a predstavljaju nasu zemlju u svetu.
Maja Nikolic bi bila idealno resenje za Evroviziju. Vlada Graic da uradi jednu jaku baladu, sa ogromnim rasponom, da Maki pokaze sta zna, da cela Evropa zanemi kada cuje kakav mi biser posedujemo. Zalosno je to sto neki ljudi u Srbiji uopste ne cene Majin vanserijski talenat. Poludim kada procitam gomila uvreda na njen racun, a niko da pohvali njen glas.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Jun 08, 2010 4:17 pm

Procitala sam da cd sa festivala izlazi za dvadesetak dana u izdanju crnogorsog Goraton-a, i mislim da je opet live verzija cd-a sa festivala u pitanju.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Jun 24, 2010 5:34 am

Imate na tracara.com mali intervju sa Majom, koliko vidim danas je objavljen (24.6.)
Ukratko - novi album izdaje cityrecords, sve pesme u elektro pop fazonu osim dve balade, i na albumu ce biti nekoliko starih pesama. Najavljuje i klabing verzije najvecih hitova.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jul 01, 2010 3:35 am

Bas sam nestrpljiva da cujem Majine nove balade. Dobra joj je ideja da ubaci i neke svoje starije pesme. Moj predlog je da to budu pesme koje do sada nisu nasle na njenim albumima kao sto su Moja dusa tebi pripada, Ne dam te, Dajte nam ovu noc, Nisam ona ista, Svo blago ovog sveta si ti, a moze i jos neke sa prvog albuma Pesma tisine, Samo jednom se voli, Savrseno pogresna, Sad me pronadji.
Bas bih volela da izda live verziju najvecih svetskih hitova. Bilo bi extra cuti nju kako peva uzivo pesme Vitni Hjuston, Selin Dion, Tine Tarner, Maraje Keri i ostalih najboljih svetskih vokala.


Poslednji put izmenio Tina dana Pet Jul 02, 2010 3:53 am, izmenio ukupno 2 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Jul 01, 2010 11:29 am

Ja sam cula ( u nekoj emisiji na Kosavi nedavno ) da su balade za album Samo za tvoje oci i Ne kuni me majko. Steta sto ce biti samo dve balade... U toj emisiji je rekla da ce biti 12 pesama. Iskreno, to mi deluje malo, posto je u poslednje vreme izbacila dosta pesama, ali videcemo...
Mislim da ove pesme koje nije objavila na albumima, mogu samo da se nadju eventualno na nekom novom best of-u, nekada, ne verujem da ce njih staviti na novi album. Mozda ce sa tim klabing verzijama pesama izdati neki cd, pa mozda tad uvrsti ove pesme... Bilo bi lepo...
Jesi uspela da cujes pesmu Ne dam te?


zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Jul 02, 2010 11:55 am

Malopre sam napokon cula tu pesmu i mogu reci da mi se bas dopada. Da li je Graja kompononovao?
Prosto se pitam sta se desava sa nasim kompozitorima? Kako su mogli ranije da komponuju ovako dobre pesme, a sada retko kada imamo cuti kvalitetnu pop pesmu. Jedino sto mogu da pohvalim Aleksandru Milutinovic, koja je po meni trenutno najbolji tekstopisac i kompozitor. Ne znam zbog cega Maja ne otpocne saradnju sa njom. Aleksandra je majstor da napravi baladu, a Maja majstor za interpretaciju balada. Bas se secam kada je na Farmi slusala sa uzivanjem pesme Nine Badric "Da se opet tebi vratim" i "Dodiri od stakla", i rekla da ce po izlasku otici kod nje da joj uradi takve pesme. Steta sto to nije ucinila, sigurno ne bi pogresila. Aleksandrine kompozicije su proslavile Gocu Trzan, sigurno bi i Maju.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jul 02, 2010 1:42 pm

Ne znam ko su autori pesme, drago mi je da si uspela da je cujes. Steta sto ove pesme nema na youtube-u da svi mogu da je cuju... Bas bih volela da objavi neki cd sa pesmama koje je snimila a koje nije objavila ni na albumima ni na best of-u, pa kolekcija bude potpuna..
Ja mislim da umeju da naprave pesme, ali je danas komercijala u prvom planu i svi igraju na tu kartu. To i mogu da razumem za one koji ne umeju da pevaju, ali mislim da oni koji pevaju odlicno, poput Maje, nemaju razloga da pevaju komercijalne pesme jer se upravo po tome sto umeju da pevaju i izdvajaju od ostalih. Meni je, recimo, odlicna njena pesma Najbolja koja nije komercijalna, po mom misljenju, a takodje i Za moju dusu. Zao mi je sto ce na novom albumu biti samo dve balade i slazem se da bi Aleksandra Milutinovic bila dobar izbor da joj napise balade.
Bas me zanima da cujem pesme sa novog albuma, ali me zanima i koje ce pesme od ovih koje je izbacila u poslednje dve godine biti na novom albumu. Nadam se da ce ovim albumom lagano da se vraca pravoj pop muzici i da nece imati narodnjacke izlete ( poput albuma Iz inata, koji je po mom misljenju njen najlosiji album) i da ce ubuduce vise balada snimati. Kao sto pomenuh ranije negde, kad bi objavila recimo dupli cd sa svim baladama koje je snimila i na njega uvrstila par novih, to bi bilo sjajno, i mislim da bi za nju to bio plus.
Nadam se da ce album zaista konacno izaci na jesen posto stalno pomera termine izlaska.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Jul 02, 2010 2:24 pm

Ne mogu da verujem da imamo indenticno misljenje. I meni je njen album Iz inata bio najslabiji. Pesma Boli, Bez stida, Tamo daleko mi se dopadaju, a ove ostale ne ali ih ipak slusam zbog njene fenomenalne interpretacije. Isuvise mi taj album mirise na Tursku. A iskreno meni taj turski melos bas ne prija. Ona je i na albumu Uzmi me koketirala sa etnom, ali album je zaista dobar. Skoro sve pesme su sa tog albumu bile veliki hitovi. Nije mogao da prodje dan a da se ne cuju na radiju pesme Uzmi me, Varali me svi, Led ledeni, Ako verujes ti, Moram biti njegova. Ona je prva u pop muzici pocela da koketira sa etnom. Ali sada to vise ne prolazi. Jer za taj pop-folk zvuk zaduzen je Grand. I bilo ko drugi da izdaje tako nesto, a nije u Grandu, to ne prolazi.
Na albumu Za moju dusu ima dobrih pesama. I tu je bilo nekih pop-folk, ali i kvalitetnih. Meni se dopada Najbolja, zatim Ulica, Za moju dusu, Placite, Daleko, Tonem do dna, Eh da si barem tu. Taj album definitivno nije promasaj.
Ali posle Beovizije i pesme Ja znam da ti me ne volis nekako bas luta. Bilo je i nekih pesama koje mi se dopadaju. Recimo Apoteka, naravno nije neka kvalitetna pesma, ali nekako mi je usla u usi. Zatim Milo moje milo je bas narodnjacka, ali Maja je bas dobro otpevala i pocela je da mi se svidja ta pesma. Prvi put kad sam je cula rekla sam sta joj je ovo trebalo,jer je klasicni narodnjak, medjutim posle par slusanja zapamtih je i poceh pevusiti. Ali ipak takve pesme nisu za nju. Isuvise je mnogo narodnjaka na nasoj estradi, treba neko braniti i boje prave zabavne muzike.
Od novih pesama jedino Crveno je sa primesama etna, a Ludilo, Hej, mali, mali, Nisam tvoja Maja nemaju dodirnih tacaka sa etnom. Nisam ni bas za taj elektro-pop zvuk, ali mislim da je i to bolje nego obrada turskih hitova i puka komercijala. Ona najvaljuje album u fazonu Lejdi Gage, samo ne znam da li ce neko od nasih kompozitora i aranzera uspeti tako nesto da uradi. Atelje Trag jedini radi elektro fazon kod nas, ali ukoliko bi sa njima saradjivala to bi isuvise podsecalo na JK i Milana Stankovica, a mi to svakako ne zelimo. Strpimo se do septembra, oktobra pa cemo videti na sta ce to liciti.
U pravu si malo je dve balade za takav vokal kao sto je Maja. Naravno da bi bilo bezveze da budu samo balade, ali bar pola-pola bi bilo idealno. Da mozemo i da djuskamo uz njene pesme u diskoteci kao i da uzivamo kod kuce u kvalitetnim baladama.


Poslednji put izmenio Tina dana Sre Jun 05, 2013 3:58 am, izmenio ukupno 3 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jul 02, 2010 5:45 pm

Meni se svidjaju Muska sujeta, Nisam vise tvoja Maja, bas su ok pesme, i bilo bi lepo da budu na albumu. Milo moje milo je narodnjak, rece da ce biti na albumu. Pretpostavljam da ce i Apoteka biti isto ( pesma je pevljiva i dosta slusana, ali mi se cini da nekako nije za nju ). Tu su jos i Vozi me, Crveno, Ludilo, Zora, pa cemo da vidimo sta ce od ovih pesama na album staviti... Ipak bih volela da bude bar 5,6 potpuno novih pesama, jer su ove pesme vec dosta islusane

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jul 05, 2010 8:06 am

Nasla sam neke intervjue, mozda vam je poznato, ali ipak cu napisati gde se mogu naci.
Blic-zena-puls poznatih pa strane 3 i 13
Ilustrovana politika- ukucajte ime i ilustrovana politika i izacice naslovi Jos jedno vencanje na jesen (mislim 2005,god, ali nisam sigurna), zatim nesto u ukviru teksta sa Zrenjaninskog festivala 2003 i iz 2010 Zena od akcije.
Kurir stil, br 155, 28.2.2010.
Revija D - to je neki crnogorski sajt (ukucajte ime i maziv novine )
I ukucaje njeno ime i balkanmedia.com i izacice 2-3 naslova , udjete tu, a na kraju strane imaju izdvojeni tagovi, mislim da ih ima ukupno 13, ima i kratkih izjava, ima i duzih intervuja, ali zaista ne znam iz koje su godine jer ne pise.


Poslednji izmenio zvrk dana Pet Jul 09, 2010 9:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jul 05, 2010 10:38 am

Hvala puno! Postavila sam intervjue. Ovaj iz Kurir stila sam postavila pre neki dan. Moguce da ga nisi vidla jer ih redjam po datumima. Mislim da je tako najbolje.
Intervjui sa balkanmedie i ovaj pod nazivom "Jos jedno vencanje na jesene" su nesto starijeg datuma pa cu za njih njih otvoriti novu temu.


Da li si procitala ovaj intervju iz Zene blic? Jan-Milo Very Happy, Dva u jednom Smile
Bas Maki ume da intrigrira javnost sa tom njenom vezom. Dodji ako si zainteresovana da diskutujemo o tome u temi Jan-Nicolas Steinpilz.







Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jul 05, 2010 12:18 pm

Ima jos jedan intervju-ukucaj ime i nezavisne novine, to je iz 2008.
A takodje ima od ove godine iz novosti pod nazivom ljubavni zemljotres .
Odakle je, iz kojih novina onaj intervju Vulkan je u meni?


A sto se Jana i Mila tice, daje malo oprecne izjave, ali ipak mislim da to smisljeno radi, i za marketing je to dobro, ali ipak mislim da se drzi jedne price, prave, i novinari ce je ostaviti na miru, bar mislim..

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jul 05, 2010 12:56 pm

Iz Grand revije je intervju Vulkan je u meni!

U pravu si. Nije trebalo da daje te kontradiktorne izjave. Ona sama kaze da ne cita svoje intervjue. Tu gresi. Ako vec forsira tu pricu zbog marketinga , onda bi trebalo da osmisli unapred sta ce i kako, da zna sta je izjavila u prethodnim intervjuima, a ne da odgovara na pitanja novinara sta joj prvo padne na pamet. Maja je iskrena i otvorena osoba i mozda ne ume bas najbolje da se snadje u markentinskim ulogama. Svedoci smo da i to moze sjajno da se izvede. Setimo se kocerta Goce Trzan za jednu osobu. Gane Pecikoza je to izvrsno organizovao. Svaka mu cast na tome. Ali Maja nema nekog takvog pored sebe koji bi je uputio, posavetovao kako da odigra tu igru.
Iskreno smatram da i nema potrebe za tim, jer ona je samo po sebi zanimljiva, posebna, nema potrebe da svojim ljubavnim zivotom skrece paznju javnosti, kad to moze svojim vokalom, svojim stavovima, svojim karakterom.

Mada mozda nije samo marketing u pitanju, mozda time zeli i prikriti pravu istinu iz nekog svog razloga. U svakom slucaju ne osudjujem je. I bilo sta da se na kraju ispostavi sigurno necu promeniti misljenje o njoj.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jul 08, 2010 5:37 pm

Zvrk, uspela sam da skinem Ne dam te. Postavila sam na youtube-u https://www.youtube.com/watch?v=_WCa5ilHp_M i na forumu u sekciji Video (Maja Music). Takodje sam postavila i pesme Milion suza, Pesmu tisine, Dajte nam dobru noc. Napravicu klipove za jos neke kojih nema na youtube-u.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jul 09, 2010 5:37 am

Sjajno! Hvala! I drago mi je stoce Mikica moci sad da je cuje. Pa Mikice, javi utiske Smile
E, ukucaj maja nikolic moja pesma je glamurozna kao za san remo- to je intervju iz tv novosti iz 2007. godine pred ucesce na Beoviziji.
Ako se setim jos nekog intervjua napisacu.
Inace, videla sam reklamu neku za neku enigmatiku sfinga se zove, i na naslovnoj strani je, ali ne znam da li je to samo slika ili ima i intervju jer ja nisam to uspela da nadjem na kioscima.
I procitala sam da ce spot za pesmu Hej mali mali biti za desetak dana i da je snimano na pet lokacija.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Jul 10, 2010 11:19 am

Postavila sam jos neke pesme na youtube : Samo jednom se voli, Savrseno pogresna, Sad me pronadji, Sanse nema, Nisam ona ista, Vise nisi moj, Najbolja, Ti da platis.
Gde si prositala te informacije vezane za spot? Trazis malopre na netu, ali nema nista o tome.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Jul 10, 2010 12:50 pm

Ima mala izjava u ovonedeljnom Skandalu Very Happy To ne citam, desilo se slucajno da mi je to doslo pod ruku, prelistala i tu sam procitala Very Happy

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Jul 10, 2010 4:49 pm

Cudno da u Skandalu objave nesto vezano za muziku. Obicno su tu samo tracevi i golisave pevacice. Ja sam ranije i kupovala te novine, kad izadje nesto o mojim omiljenim likovima sa estrade, ali sam prestala, jer samo nesto izmisljaju. Cak i intervjue uvek zacine, napumpaju, pa tako mozemo procitati nesto sto njihovi sagovornici nikad nisu ni izjavili.
Svet je malo blazi. Poslednjih godina retko koji broj sam promakla. Preslo mi je u naviku. Umeju i oni da izvucu iz konteksta, tako stavili u poslednjem Majinom intervju naslov "Ceranici su mi se zgadili", a ona to nije ni izjavila, vec kako su je razocarali.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu