MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelnosti

3 posters

Strana 10 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Maj 08, 2011 4:30 am

Pesme su sjajne Very Happy Ona rece u emisiji da jako brzo izlazi CD tako da vcem uskoro uzivati Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Maj 08, 2011 5:10 am

Meni zaista su sve pesme dopale koja je izbacivala u poslednje vreme. Ali najjaci utisak su ostavile Samo za tvoje oci, Boem, Cekor pred site, i sada Sudbina i Ma ko si ti. Mada i ove brze su mi super. Ali ipak balade su ko stvorene za Maju. Ne znam koliko sam puta preslusala njene pesme u mobilnom i nisu mi dosadile.

Koja ti se zvrk vise dopada Sudbina ili Ma ko si ti? Ja sam bas neodlucna. Kompozicije, tekstovi, aranzmani, produkcija, interpretacija, sve savrseno u obe pesme. Bez greske su. Naravno tu je Majina emocija. Nije skoro na ovakav nacin iznela svoju emociju. Vidi se da je pevala iz duse, a ne sa namerom da kupi tinejdzere i vlasnike diskoteka da je pozovu za nastupe.

Evo "Sudbine" iz Vikend vizije, a na "Ma ko si ti" izgleda da cemo morati sacekati neku drugu emisiju, pa valjda se neko doseti da snimi i postavi.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Maj 08, 2011 6:41 am

I ja sam neodlucna izmedju ove dve poslednje, Sudbina i Ma ko si ti. Bas su dobre, ona ih je odlicno otpevala (uostalom kao i uvek) a u pesmi Sudbina muzika je fenomenalna, a Ma ko si ti aranzman je u nekom mediteranskom stilu (bar mi se tako cini) sto je sjajno. Scaka cast za ove pesme.
Ja najvise volim njene balade, tako da se slazem da su i Samo za tvoje oci i Cekor pred site sjajne i da predstavljaju pravu Maju Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Maj 08, 2011 10:35 am

Izgleda da je Maja shvatila da treba nesto da promeni i da se vrati starom zvuku po kome je bila prepoznatljiva. To je i spomenula u Jutarnjem programu da je resila da se vrati stilu pevanja i odabira pesama sa pocetka karijere. Nisam gledala, ali sam procitala na jednom forumu.

Kad bolje razmislim mozda i bolje sto ce biti manje pesama na albumu, jer diskografija je kod nas nacisto unistena. Bacila bi pare za neke pesme, koje ne bi bile primecene. Najbolje povremeno da izbaci po neki singl i kada naskuplja bar 4,5 pesama doda jos 3, 4 nove i eto albuma.
Tako je danas najbolje raditi. I tako na dve godine po jedan album, a u medjuvremenu singlovi. Tako ce biti uvek prisutna u javnosti. Ionako ona ne bi imala nikakve koristi od prodaje diskova. Samo da pravi veci razmak izmedju singlova. Tu pravi gresku. Ne treba toliko da brza sa izbacivanjem singlova.

A bas se pitam da li se uopste isplati diskografskim kucama da izdaju. Eto City izdao Ivanu Buhu, Sonju Kocic, Mega benda itd.. Ko ce kupovati njihove diskove? Nego ocigledno da oni koji zele izdati za City daju odredjenu sumu, da bi im oni izdali. A ne znam kakva je situacija sa vec afirmisanim. Da li oni dobijaju novac od diskografskih kuci da pokriju troskove albuma ili ne? Tako je bilo ranije, a danas ne znam.



Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Maj 08, 2011 2:49 pm

Pod utisicima sam ovih sjajnih pesama, pa zaboravih na Jevreje Smile

Sta je Maja izjavila povodom toga u Jutarnjem programu, da li se stvarno izvinila kao sto pisu na S media,u Kuriru, Pressu? Na pulsonline ne pise da se ona izvinila vec da je rekla da nema problem da se izvini, ali da ne smatra da je kriva, a na ostalim portalima kako je rekla da se izvinjava svim Jevrejima koji su se osetili lose zbog njene izjave.

Da li je palo javno izvinjenje ili ne?


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Maj 09, 2011 8:27 am

Dobro je da se vreca na stari put, ove poslednje dve pesme su svarno odlicne.
Ne secam se sta je rekla tacno u jutarnjem programu, vise sam slusala da li ce da kaze nesto za album.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Maj 11, 2011 2:42 pm

Na youtube-u je postavljena pesma Ko si ti. Pesma je sjajna Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sre Maj 11, 2011 2:58 pm

Super! Bas mi bilo krivo sto nije postavljenja. Lepo je sto se neko setio da stavi ovu predivnu pesmu.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Maj 12, 2011 12:03 pm

Na sajtu novina Pravda u rubrici zabava ima mali intervju sa Majom, kaze da snima CD koji ce obilovati baladama, da ce ucestvovati na Suncanim skalama sa pesmom Vlade Graica Svilena haljina, da je pesma u francuskom fazonu, da ima harmonike i da lici na njene stare hitove.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Maj 12, 2011 4:06 pm

Intervju za prave novine. Svidja mi se kako rade svoj posao novinari Pravde. A i drago mi sto je glavna tema bila njena muzika, a ne vise prica o Jevrejima. A pogotovo sa ovom zadnjom recenicom me odusevila. Tako treba ostro na pitanja o privatnom zivotu, da im stavi do znanja da ne da nikom da zabada nos gde mu nije mesto. Previse je ona razmazila novinare, bila previse otvorena, a to su oni uvek zloupotrebljavali. Mora da postupa prema njima kao ranije, kada uopste nije zelela da prica o svom privatnom zivotu. Steta sto je poslednjih 2,3 odstupila od toga, ali ima prilike za popravni Smile



Poslednji izmenio Tina dana Sub Maj 14, 2011 8:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Maj 12, 2011 4:21 pm

Sad sam nasla informaciju da ce CD imati 9 pesama i da je pesma sa kojom ce ucestvovati na Suncanim skalama Brza, etno pop. Kucajte Ekskluzivno za Naxi Maja Nikolic, i vest je tu.
Jedva cekam album Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Maj 12, 2011 4:35 pm

Samo da li ce se naci ta pesma na albumu? Jer Suncane skale su jula, a njen album ce izaci juna. Ne znam kakve su propozicije, da li je tako nesto tako moguce, da se pojavi na festivalu sa pesmom koja se vec nalazi na njenom albumu.

A u Pravdi je spomenula i Radeta Pajica. Znaci jos jedna nova pesma.



Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Maj 13, 2011 2:51 am

Ni ja ne znam kakve su propozicije, tako da ne znam da li bi ta pesma mogla da se nadje na albumu. Do sad je CD sa Skala izdavao City, pa ako i ove godine bude tako, a nadam se da hoce, pesma ce biti objavljena na disku sto je dobro.
Zelim joj lepo da prodje sa pesmom na fetivalu Smile

A mislil da je Rade Pajic arazner, ali nisam sigurna.

Super je sto je na fb-u otvorila profil. Ja se isto nadam da ce nam se pridruziti ovde na forumu da caskamo malo Smile To bi bilo jako lepo Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Maj 14, 2011 8:58 am

E, zvrk, nije Majin profil. Malopre mi odgovorila da ona nema svoj profil. Neko se ocigledno zezao iz ko zna kojih namera ga otvorio, a je pak nisam imala kredit par dana pa da je upitam, ali stvarno mi je delovalo ubedljivo i mislila sam da je u medjuvremenu naucila da se snalazi. Trebalo je da sacekam, a ne odmah sva ushicena predlazem Maji za prijatelje njene fanove koji su bili aktivni na fb-u. Lazna Maja nas je nasamarila Sad A bas sam bila happy kad sam vidla "njenu" poruku na zvanicnoj prezentaciji.

Nece skoro Maja poceti da koristi komp! Nema pomaka Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Maj 16, 2011 4:44 pm

Maja bila na na saslusanju. Pise na S mediji da ce tuziti Miku, jer je lazno svedocila. Rekla na sudu da je Maja spominjala Hitlera. Zatim rekla na Dvoru da je jevrejskog porekla, a nije.

Pa i treba Maja da je tuzi, zbog te devojke ostala je uskracena za 50.000 evrica + honorar. Da nije bilo diskvalifikacije sigurno bi Maja pobedila.





Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Maj 17, 2011 6:24 am

Ja taman mislila da je naucila da barata kompjuterom, kad ono medjutim Smile Nadam se da ce ga ipak koristiti i pridruziti nam se ovde na forumu Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Maj 26, 2011 9:19 pm

E, zvrk, ne verujem da ce se to bas skoro desiti. Nisam bas optimista u vezi sa tim da ce nam se Majce ovde pridruziti u skorije vreme Sad

Da li si gledala Magazin In? Ja zamalo da se rasplacem kad sam vidla suze u Majinim ocima. Verovatno da sam bila kod kuce, a ne kod drugarice pustila bih i ja po neku suzicu. Navikli smo mi na Majin osmeh, ali emocije su prevladale kada je Maja slusala devojcice iz Vranja kako pricaju o svom teskom zivotu, a i pre toga su bile teske teme.
Kad je rekla da kad joj je najteze zove duhovnika, da nema kod drugog nazvati, jer joj je majka bolesna, kad je pricala o svojoj deci ... sve to me je rastuzilo. Sad

Kako li su reagovali oni koji je smatraju hladnom, bezocecajnom kad su videli suze u njenim ocima? Mada i na Farmi kada je bilo citanje pisama su se pojavile suze, a novinari ko novinari napisali da je plakala zato sto nije dobila pismo od decka, vec samo dece. A i na Farmi kao i na Dvoru vise puta tako Maja prekrije glavu jorganom, kad je bilo ono sudjenje kada su ostali bili nepravedni i proglasili Fircija nevinim, Maja otisla i pokrila glavu jorganom kao i posle zurke kad ju je Boki maltretirao, kada je Maja pevala a skoro svi izasli. Maja je veliki emotivac, ali dokazi ti to nekima, koji je smatraju zenom bez srca.

Bila mi je zanimljiva prica kada je rekla da vodi sinove kad imaju temperaturu u crkvu da se priceste, da ne priznaje lekove. Od sada kad se razbolim necu piti cajeve i lekove nego lepo kod popa u crkvu i odmah temperatura pada Smile
kao i kada je rekla da bi volela da je Esma usvoji, da voli zrele muskarce, starije, koje ce postovati, ali da su takvi ozenjeni, a ona ne zeli biti nicija ljubavnica.


Sanja nikako da nauci da sakrije antipatije prema Maji kada je pozove u goste. Kaze da ona nikad ne bi usla u rijalti i ostavila svoje dete. Zasto to pitanje nije postavila Mini Kostic, vec istakla u jednoj emisiji kako je glasala za nju?!

Ne znam zvrk, da li primecujes neke razlike, ali nekako to nije ona Maja od prosle godine, koja skrece paznju svojim Janom, njegovim telohraniteljima, helikopterima, ovo je sada prava iskrena Maja bez marketinskih trikova i ako ovako nastavi necemo morati da trosimo pristice na sugestijama Smile Necemo imati sta zameriti Smile

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Maj 27, 2011 2:11 am

Nisam gledala Magazin in, nisam znala da je gostovala uopste, pa ne znam sta se desavalo u emisiji.

Da, primecuje se da manje prica o Janu i sl, i to je dobro, treba da prica o muzici.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Maj 28, 2011 6:59 am

Nisam ni ja znala. Nisam dobila obavestenje. Ali malo sam guglala na mobilnom i na storijevom sajtu nasla tu informaciju. Ali eto nisam te mogla obavestiti jer sam bila u Nisu, a tamo nemam komp, a preko mobilnog se ne mogu ulogovati na forum.

Da, bolje da prica o muzici nego o Janu, ali ja volim cuti i njenu iskrenu pricu, njene zivotne stavove, zanimljiva razmisljanja, njene duhovite komentare. Bilo bi dosadno samo da prica o svojim pesmama kad gostuje u emisijama, ni o cemu drugom.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Maj 28, 2011 9:20 am

O ne mogu da verujem, u Kuriru napokon nesto normalno napisali o Maji kako je ucestvovala u humanitarnoj akciji.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jun 02, 2011 3:38 pm

Maja odustala od ucesca na Skalama.

Sledece srede gost na TV Happy u emisiji Iznajmi zvezdu od 20h.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jun 02, 2011 3:55 pm

Zvrk, pravac na Trg 10.juna. Smile Procitala sam na jednom blogu da se organizuje koncert na kome ce ucestvovati pored Maje, Bora Corba, Leontina, Ivana Zigon, 357...
Kako bi ja dosla i da cujem i vidim Maju i da dam svoj doprinos skupu protiv NATO-a, ali nazalost nisam u mogucnosti.

http://vanzemunci.blogspot.com/2011/06/koncert-za-srbiju-bez-nato.html
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Jun 02, 2011 5:21 pm

Nadam se da ce se pesma sa kojom je zelela da ucestvuje na Skalama naci na albumu, da je cujemo ipak, to bi bilo lepo.


zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jun 06, 2011 7:04 am

Majin CD izlazi krajem jula. Dakle jos mesec dana cekanja Crying or Very sad


Bila juce gost u Nedeljnom popodnevu. Nije nista pricala za album. Pevala uzivo Dodirni mi kolena a na plejbek Sudbinu. Gosca je bila i Isidora Bjelica. Bilo je bas zabavno. Maja kao po obicaju vesela, nasmejana, spremna za salu. Kaze da ce pevati na Filipinima mesec dana u nekom hotelu.

U sredu peva u Sloveniji.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Jun 07, 2011 2:21 am

Nadam se da je jul poslednji rok da album izadje, stalno se prolongira... Jedva cekam da vidim kako je sve koncipirano.

Nisam gledala nedeljno popodne..

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 10 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu