MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spisak svih pesama

4 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Čet Jul 15, 2010 7:25 pm

Mikica ipak nije zaboravio na nas Smile
Drago mi je sto zvrk nije bila usamljena ovih dana. Pojavio si se u pravi cas, jer ja malo odmaram od interneta, a umaram se knjigom Crying or Very sad , pa me nema na forumu.

Zvrk, ti si bila bas vredna. Super si sto postavila nazive autora. Za mnoge pesme nisam znala ko su autori, a sad, zahvaljujuci tebi, znam.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pet Jul 16, 2010 4:20 am

E, idite na maja nikolic odlazi sanjalica - to je Odlazi uzivo i takav je snimak ali ne znam gde je snimano.

Nasla sam autore za pesme Pesma tisine, Savrseno pogresna, Sad me pronadji, Sanse nema. Napisala tamo kod spiska. Ovo su podaci sa originalne kasete. ( Drugarica imala kasetu a ja nisam imala pojma Rolling Eyes , i odatle sam prepisala i videla da ima malih razlika u odnosu na ono sto je napisano na best of-u, pa sam ipak napisala ono sto pise na kaseti. Ako opet ima nekih gresaka, recite )

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Ned Jul 18, 2010 1:01 pm

Trebalo bi da na kompilaciji Grand hitovi leta bude duet Maje i Tozovca, a pesma se zove Boem. Ne znam kad taj cd izlazi, ali pretpostavljam da ce uskoro.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Pon Jul 19, 2010 4:34 pm

Da tako je ona najavila i da ce tu pesmu otpevati u Grand paradi, ali jos nije bilo premijere.
A ne znam ni da li ce je uopste biti, jer u petak je bila repriza Grand showa od pre par meseci, tako da moguce da je zavrseno snimanje Grandovih emisija za ovu sezonu.

Da li znate gde mogu skinuti obradu Magazina "Bog neka ti oprosti grehe" u Majinoj interpretaciji? Trazila sam pesmu na netu , ali uzalud, a bas sam zeljna da cujem kako je Maja otpevala.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Jul 20, 2010 7:52 am

Za Bog neka ti oprosti grehe - koliko ja znam nema nigde da se skine, i ja sam trazila. Pesma je bila svojevremeno postavljena na youtube i tu se mogla cuti, ali je vise nema. Do skora nisam imala brz net pa je tu pesmu ucitavalo vise od pola sata, mozda cak blize satu, i ono sto mogu da kazem je da lepo zvuci. Tad nisam mogla da skinem tu pesmu sa youtube-a, jer nisam imala brz net i nisam ni znala do skoro da se odatle pesme mogu skinuti ( kao sto rekoh negde ne razumem se u kompjutere ). Sada te pesme nema i to je steta. Mozda ce se nekad pojaviti, ko zna...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Jul 20, 2010 5:14 pm

Procitala sam da ce cd sa Budve od danas biti u prodaji u Crnoj Gori, pa pretpostavljam da ce uskoro moci da se nadje download. Bice trostruki cd sa 36 pesama. Prosle godine sam nasla dowload na sajtu budvatravel, ali je mogao da se skine samo citav cd, a ne pojedinacne pesme ( skidanje pesama sa sporim netom koji sam imala trajao je citavu vecnost Neutral , valjda ce sad biti brze sa brzim netom Smile )
Ne znam da li ce na tom sjatu biti i ove godine, praticu, pa cu svakako napisati dal je cd postavljen ili ne.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Sre Jul 21, 2010 10:07 am

I ja sam do skora imala spor internet. Veza mi je bila mnogo spora i non-stop se prekidala. Svaki boravak na internetu mi je bio vise mucenje nego zabava i uzivanje. Pre par meseci sam nabavila telenor pripejd internet i veoma sam zadovoljna kako funckionise.

Steta sto se ne mogu pronaci pesme "Bas sam se zaljubila", "Svo blago ovog sveta si ti" i obrada Magazina. Vidla sam na sajtovima nekih radio stanica da poseduju te pesme, pa sam im poslala e-mail, da ako je ikako moguce da mi ih proslede . A za pesmu "Bas sam se zaljubila" poslala sam na aderesu Suncanih skala, jer je sigurno imaju u arhivi. Mada cisto sumnjam da ce oni uslisiti moje molbe. Imaju oni precih posla. Ali to mi je jedina mogucnost da dodjem do tih pesma, jer ih nema na netu.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Jul 21, 2010 4:58 pm

Da, steta sto ovih pesama nema na netu.. Ali, ko zna, mozda ce se nekad pojaviti, pa cemo ih onda imati Smile . Nikad se ne zna... Ako nadjes ove pesme, javi. Ja cesto trazim ove dve famozne, Bas sam se zaljubila i Svo blago ovoga sveta si ti, ali kao sto znate, nema ih, na zalost. Mada, opet, kazem, ko zna, mozda ce se nekad pojaviti... Lepo si se setila da posaljes mejlove, pozdravljam Smile , ko zna, mozda budu dobre volje pa ti posalju pesme Smile
Gledala sam danas, nema jos nigde postavljen cd Pjesme Mediterana, praticu ovih dana pa cu javiti.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Čet Jul 22, 2010 10:41 am

Probajte ukucati Maja Nikolic Svo blago ovog sveta si ti i u ponudjenom ima Muzika sa ex-yu prostora, muzika na slovo M.
Kada se udje ima ova pesma ali se mora poslati SMS i nesto da se plati. Posto kuci nemam komp a i telefon mi je krs, probajte vi, pa mi javite da li ste uspele.
Veliki Pozdrav!!!

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Ned Jul 25, 2010 4:50 pm

"Svo blago ovog sveta si ti" i "Bog neka ti prosti grehe" se mogu naruciti, ali nema "Bas sam se zaljubila". Bicu jos malo strpljiva, da vidim da li ce se neko smilovati da mi posalje te pesme. Ako to ne upali onda cu ih naruciti putem sms-a.
Treba ukucati:
BN BM izvodjac pesme naziv pesme e-mail adresa i to poslati na 1551. Cena poruke je 88.50 dinara. Kada se to posalje onda ce stici e-mail sa upustvima za skidanje pesme.

95675 - Bog neka prosti grehe
95714 - Svo blago ovog sveta si ti
95715- Svo blago ovog sveta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Ned Jul 25, 2010 5:06 pm

Ja nisam uspela da skinem Svo blago ovoga sveta si ti. Ti Tina javi ako uspes da nabavis pesme.
Videla sam reklamu za Grand hitove leta, ne znam da li je cd u prodaji, i na tom cd-u , kada se gleda reklama , vidi se Majina slika , tako da je i njena pesma na tom disku, pretpostavljam. To bi trebalo da bude duet sa Tozovcem, pesma se zove Boem.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Ned Jul 25, 2010 8:47 pm

Nema problema. Ako ih nekako nabavim bicete obavesteni, a i postavicu ih na youtube. Treba jos neke pesme da okacim Za moju dusu, Milo moje milo, Bez stida, kao i klipove sa Farme gde je Maja bila glavni akter. Na youtube-u nema izdvojenih zanimljivih situacija(sem svadja), vec su uglavnom postavljali sve ono sto je bilo u pregledu dana. A sto je najgore u naslovu samo pise koji se dan to odigralo bez bilo kakvog opisa dogadjaja, pa mi je malo teze da pronadjem ono sto zelim jer ne znam bas kog dana se to desilo.
Ako jos neka Majina pesma nije okacena na youtube, kazi mi da to sredimo.

Drago mi je sto sa pesma ipak nasla na kompilaciji i sto je nasa Majica na omotu. Mislila sam da nema nista od toga, jer se nisu pojavili u Grandovim emisijama da je promovisu. Ne znam zbog cega? Jos uvek je nema na netu, ali sigurno ce za par dana biti postavljena za download, da napokon cujemo taj duet.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pon Jul 26, 2010 9:07 am

Najvise pesama kojih nema na youtube-u su sa albuma Iz inata, koliko sam videla na youtube-u nema Kad me budu prosili, Golubica, Tesko mi je, Djavola ne trazi, Robinja ( Bez stida si vec napomenula ). Ako mozes, postavi i ove pesme, mozda ima onih koji ih nikad nisu culi, mozda se nekome dopadnu. I mala sugestija - kad stavljas slike za pesme, pazi da se ne ponavljaju, cisto da bi bilo razlike i da brze 'upadne u oci' da je nesto novo postavljeno. Ovo moz' se prihvati a i ne mora Smile


Ukucajte maja nikolic i tozovac boem i izacice onda G-Grand Hitovi leta 2010, sajt je muzikaonline, i tu mozete da cujete pesmu Boem.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Uto Jul 27, 2010 2:24 am

Pesma Boem moze da se skine na sajtu Ex yu download, opcija grand hitovi leta 2010.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Jul 27, 2010 4:11 am

Kako vam se svidja pesma Boem?

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Uto Jul 27, 2010 12:38 pm

Evo dok kuckam ovu porukicu slusam pesmu po 5. put. Lepa pesma. Napokon jedna baladica od Maje, jeste da je folk melosa, ali prija usima. Napokon pesma u kojoj mozemo cuti neverovatnu emociju u glasu, koju ona poseduje, ali u poslednje vreme peva pesme gde niti emocija niti raspon dolaze do izrazaja.
Od svih pesama koje sam cula sa Grand hitova, ova je zaista najkvalitetnija. Maja je stvarno maestro. Otpevala je perfektno. Njen glas dolazi do izrazaja samo u kvalitetnim pesmama, bile one pop ili folk.

Hvala zvrk, na sugestijama za slike, ali eto za Pesmu tisine stavila sam ovu koja je na forumu, a tek posle videla da postoje jos neki klipovi sa tom slikom na youtube-u.



Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Jul 27, 2010 1:04 pm

Pesma je kafanska, meni tako zvuci, samo sto je sporog ritma. I iako ne volim narodnu muziku ( ovu novu, na to mislim ) ova podseca na one stare narodne pesme, i ok je. Zaista je lepo otpevano.
Bas me zanima kako ce album izgledati sto se pesama tice... Najavljivala je da ce na albumu biti dueti, ali posto je ovaj duet izdat na ovoj kompilaciji, dal ce biti i na albumu? Pitam se... A i dueti mi se ne uklapaju u elekro-pop, a videcemo dal se njoj uklapaju Smile
A sto se slika tice, opusteno. To je samo sugestija, jer ja kad gledam dal ima nesto novo, prvo primetim slike pa tek onda gledam tekest sta pise, pa ako vidim iste slike desi se da pomislim da je to nesto staro... Ali u svako slucaju, bitno je da se pesme mogu cuti, tj. to je najvaznije Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Jul 27, 2010 1:45 pm

Imam pitanje nevezano za temu, ne znam zasto mi ne stize mejl obavestenja da ima novih poruka napisanih u temi koju pratim? Do jutros je sve bilo ok(jutros je stiglo obavestenje ), a sad vidim da ima poruka u temi koju pratim ali nije mi stigao mejl obavestenja na moj mejl. Jel zna neko? Bas mi je odgovaralo da mi stigne mejl, a sad ne znam sta se desava

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Sre Jul 28, 2010 12:59 pm

To je nesto do servera. Nista ja tu ne mogu. I mene je zezalo nekoliko dana. Evo sad posle par dana napokon mi je stiglo obavestenje.

Ocigledno da ce biti album mix svega i svacega. Bice i elektro zvuka, trubaca, i onih pravih narodnjaka, popa, etno-popa. Sto ne mora znaciti nista lose. Za svaciji ukus po nesto. Samo sto ipak mislim da treba da na albumu bude vise pop balada. Sigruno da ce to biti dugometrazni album. Stavice ona sve pesme koje je izbacila u proteklih godinu dana i jos sigurno 7, 8 novih. I bas bi bilo steta da recimo od 15 pesama budu samo dve balade, od kojih vec jednu znamo.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Sre Jul 28, 2010 1:21 pm

Postavila sam na youtube pesme

Boem https://www.youtube.com/watch?v=Qtl5ERWf0YE

Za moju dusu https://www.youtube.com/watch?v=CnOqVL-7ZKw

Milo moje milo https://www.youtube.com/watch?v=6NbHlW5veJc

Bez stida https://www.youtube.com/watch?v=sIdZXcx59NA

Postavila sam i dva klipa sa Farme gde Maja peva

https://www.youtube.com/watch?v=S1EKPyRQ7CA

https://www.youtube.com/watch?v=RCfg0eAfbAY

Kod pesme boem slika mi je veceg formata, pa u slicici koja ide uz naziv pesme njena glava je pola, ali bitno da je stikla u prvom planu Smile Ukucaj samo Maja boem pa ces videti. Dobro da je bar na klipu u celom izdanju, a ne polovicnom Smile Mrzi me da samo zbog toga ponovo pravim klip.

I na forum cu staviti sve to. Samo treba malo da uredim sekciju video. Za svaki album cu otvoriti posebnu temu, kako bi bilo preglednije.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Jul 28, 2010 2:45 pm

U jednoj emisiji sam cula da ce biti 12 pesama na albumu, ali posto stalno nestio menja ko zna sta ce na kraju biti. I ja mislim da treba da bude jos balada, al' ald, sta da se radi. Bas me zanima kako ce sve biti uklopljeno.
( Stiglo obvestenje, valjda je sad sve u redu Smile )
Dobri su klipovi, vazno je da se pesme mogu cuti Smile Ako te ne mrzi ti postavi i preostale pesme sa albuma Iz inata, mozda ima onih koji ih nikad nisu culi.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Sre Jul 28, 2010 3:14 pm

Rado bih postavila, ali megabajti su mi pri kraju. Imam jos neke klipove sa Farme koje sam planirala da postavim, ali to cu kad se dopunim Smile Bas mi je dosta skinulo dok sam postavljala klipove. Ovo malo sto mi je preostalo gledacu da sacuvam da mogu da dodjem na forum i pratim novosti o Maji. Trazila sam malopre pesme Daleko, Granica, ali ih ne nadjoh na youtube. A znam da postoje. Ali nisu stavili ime izvodjaca, vec samo naziv pesme i zbog toga se tesko pronalaze. Ako slucajno naletis na njih obavesti me ili ih postavi na forum.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Jul 28, 2010 3:27 pm

Ne secam se da li su Granica i Daleko bile postavljene, ako ih nadjem, javicu svakako.



zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Čet Jul 29, 2010 6:42 am

Procitala sam odavno da je Maja pisala drugu strofu za pesmu Varali me svi. Ovo je podatak od pre vise od deset godina sigurno, i ako nije dobro bilo napisano u nekim novinama, onda sam i ja sad pogresila.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Čet Jul 29, 2010 3:14 pm

Vrlo moguce. Ona je i sama rekla da je pisala tekstove za neke svoje pesme, ali da to mnogi i ne znaju, jer ne stavlja svoje ime u potpisu autora. Cini mi se da je spomenula je napisala tekst za pesmu Boli.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 3 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu