MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spisak svih pesama

4 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Nov 02, 2010 9:46 am

Pesma je mislim ok, lepo se cuje, cist je zvuk, traje 4.25, nadam se da je to cela duzina trajanja pesme. Deluje da je sve ok.
Mislim da je rekla da je uradjena i verzja na srpskom. Bilo bi lepo da recimo verzija na srpskom bude na novom albumu Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Uto Nov 02, 2010 3:10 pm

Meni nije stigla Cekor pred site.
Zvrk, ako mozes nekako mi prosledi na martyx@medianis.net.

Uspela sam da skinem 'Bog neka ti oprosti grehe" i svidja mi se kako zvuci u Majinoj interpretaciji.

I ja se nadam da cemo uskoro cuti i srpsku verziju dueta. Pesma je zaista fenomenalna. Pricala je da ce uraditi spot za tu pesmu. Ali sve mi to nesigurno. Najavljivala je spotove za Crveno, Hej mali, mali pa na kraju nista od toga.

Postavila sam na youtube pesme Daleko, Granica, Djavola ne trazi, Golubica i jos dva klipa sa Farme
https://www.youtube.com/watch?v=ukmlU2kGHog
https://www.youtube.com/watch?v=O6BJIj3oLAQ


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Nov 02, 2010 3:29 pm

Poslala ti pesmu , ali pise da nije poslata. Mozda je stigla, a kod mene mozda pise nesto bezveze, pa javi da vidim sta se desilo. Komp mi je u haosu totalnom No
Ti posalji meni ako nije problem Bog neka ti oprosti grehe. Mikica nas spasao sa pesmama, te stoga mikice hvala jos jednom.
Kad ce taj album vise...bas se oduzilo...
Pesma Cekor pred site je zaista lepa i bila bi steta da je ne promovise. Jel zna neko makedonski, sta znaci pesma u prevodu?

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Uto Nov 02, 2010 4:13 pm

Nazalost nije mi stigla pesma. Ja sam skinula klip sa youtuba, ali volela bih da imam i studijsku verziju. Problem mi je sto moram ceo album da skinem zbog te pesme, a to ce mi bas dosta potrositi megabajte, ali ako vec na drugi nacin ne mogu da je nabavim, onda cu morati tako.

Ja sam ti poslala. Javi mi, da vidim da li je sve u redu.

A album nemam pojma kada ce izaci. Jos uvek nema odgovora od menadzera. Sinoc sam mu pustila porukicu da znam da li cu uopste dobiti odgovore na postavljena pitanja, ali jos uvek se ne javlja.

Samo pitam se za kog ce ga izdati ako je skinu sa Pinka?! Maja kaze da jos uvek ceka odgovor producenata Farme, da vidi da li ce biti sankcionisana ili ne. I dalje negira da je prenela informacije iz spoljnog sveta i kaze da Natalija nekom stiti ledja i da je zato krivicu prebacila na nju. Vrlo moguce da je tako jer na Farmi cirkulise dosta ljudi, kamermani, frizeri, muzicari, doktori itd... Mogao je bilo ko da joj to kaze a da to kamere nisu zabelezile. A ona kako bi zastititila tu osobu i kako bi i dalje dobijala informacije teret prebacila na Maju. Stvarno bi bilo bezveze da je skinu sa Pinka, samo na osnovu Natalijinih reci, ako ne postoje dokazi.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Nov 02, 2010 4:24 pm

Probacu opet da ti posaljem. Ne zameri, komp mi je u totalnom haosu, svakako cu probati da ti opet posaljem, nadam se da ce ipak stici.
Stiglo mi je ovo sto si poslala, HVALA!
Nisam pratila farmu i ne znam da li je nesto rekla ili ne. Ne znam dal postoji snimak da se vidi da li je receno ili ne.
Ostaje PGP kao izdavac, ali se nadam da ce se sve srediti sa Pinkom i da ce za City izdati cd. Bas me zanima kako je sve zamisljeno i koje pesme su odabrane za remikse...
Nadam se i da ce sajt uskoro da krene da radi, pa ce tu mozda biti informacija.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Uto Nov 02, 2010 4:52 pm

Najbolje da ostane na Pinku. Jer ako izda za PGP nece dobiti takav marketing kao na Pinku. Proci ce joj nezapazeno album, kao onaj iz 2006 na kome je bilo lepih pesama, ali uzalud kad na RTS-u nije bilo muzickih emisija koje bi ispratile njen album na najbolji moguci nacin. A njoj je tada i te kako bio potreban jak marketing posle 6 godina diskografske pauze. Da je tim povratinickim albumom napravila bum sada bi bila u vrhu gde joj je i mesto. Odlazak u Ameriku joj je po mom misljenju mnogo odmogao u karijeri. Nije je bilo toliko u medijima, samo na nekim festivalima se pojavljivala. U tom periodu nova imena Aleksandra Radovic, Marija Serifovic, Jelena Tomasevic izbijaju u prvi plan a Majina karijere stagnira. Nadam se da ce novim albumom vratiti stari sjaj. Medijsku paznju ima zahvaljujuci Farmi, jos samo da skrene paznju javnosti i svojim kvalitetnim pesmama i hitovima i eto Maje gde zasluzuje.

Jedina prednost ako bi se vratila u PGP, je to sto bi vrlo lako moglo da se desi da bude nas predstavnik na Eurosongu sledece godine. Oni uvek forsiraju svoje kao ove godine Eminu, tako bi onda sigurno Maju sledece, ionako nemaju veliki izbor, jer gotovo niko od poznatih ne izdaje za njih. Samo da ne bude nikog iz Granda u konkurecniji. Ali dobro sve su ovo nagadjanja, videcemo uskoro sta ce biti. Ja bih ipak najvise volela da ne bude skinuta sa Pinka. Ali ako se i to desi, nije to kraj Majine karijere. Onda bi mogla slobodno da bude gost u nekim gledanim emsijama na Prvoj, gde sada kao Pinkovo lice ne moze gostovati.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Nov 03, 2010 2:58 am

Poslala sam ti pesmu, javi dal je stigla.
I ja mislim da je Pink bolji, i nadam se da ce se sve izgladiti. Kud da se to sve ovo izdesava pre izadvanja albuma...
Bilo bi lepo da peva pesmu za Evroviziju, neku dobru baladu..
Bilo bi dobro da na sajtu budu objavljeni svi njeni intrevjui , stare slike, i sl. da se i to moze negde naci jer toga nema, kao sto znamo... i naravno ove dve pesme sto nam nedostaju.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Nov 03, 2010 5:21 am

Stiglo mi je obavestenje da nije mejl stigao, javi da li je stiglo ili ne, ne znam sta se desava.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Sre Nov 03, 2010 8:01 am

Nazalost nije mi stigla pesma.

Ne znam u cemu je problem.
Nista mi drugo ne preostaje nego da skinem ceo album ili eventualno da sacekam pa mozda se pojavi na jos nekom sajtu download ali posebno za tu pesmu. Hvala u svakom slucaju!

Da, bas u najgorem mogucem trenutnku ova frka da li ce ostati na Pinku ili ne. Bas sam gledala da vidim kod Lee Kis da li je gost u nedelju, ali nije je bilo. A gosti su isti kao pre mesec dana kada i Maja bili Boki, Ena, Divna. Ako je ne bude ni ovog vikenda kod Lee, definitivno su celinici Pinka ljuti na nju. Jer Lea nju bas cesto poziva u goste. Ne prodje ni mesec dana, kad eto Maje ili u Vikend viziji ili Nedeljnom popodnevu. Sad se nesto oduzilo. Zadnji put je bila 2.10. u Vikend viziji.

Ako se vrati u PGP, postoje velike sanse da ode na Evroviziju, jedino ako celinici RTS-a ne odluce da posalju Nedeljka Bajica Baju Smile , jer on je trenutno najzvucnije ime PGP-a. Ali ako Maja dodje eto mu konkurencije. Smile Da otpeva neku baladu sa velikim rasponom, (poput Ja znam da ti me ne volis, Boli) i sigurno ako bude u izboru za domaceg predstavnika pobedjuje. cheers, a na Evroviziji sam sigurna da bi se dobro plasirala. Pored sjajnog vokala kupila bi publiku i svojom energijom i opustenim ponasanjem.

Pomalo me nervira zbog cega nas na Eurosongu uvek predstavljaju pocetnici, koji se jos nisu dokazali ni kod nas a predstavljaju nasu zemlju. Prednost bi trebalo da imaju vec izgradjena imena, koja imaju karijeru iza sebe, a ne neko ko je na estradi 2,3 godine.






Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Nov 03, 2010 8:14 am

Poslala sam jos jednom, nadam se da ce da uspe. Nemam pojma sta se desava.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Čet Nov 04, 2010 7:43 am

Jel stigla pesma? Meni je opet stiglo obavastenje da mejl nije stigao, nista mi nije jasno

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Čet Nov 04, 2010 10:52 am

Nije stigla. Nema potrebe da pokusavas vise i da gubis vreme. Hvala na trudu u svakom slucaju! I Mikica je pokusavao, ali uzalud.

Sinoc izbila frka na Farmi. Gledala sam sinoc pazljivo, jer se sve to tice i Maje. Pronadjen je papiric na Farmi u kome se moli Katarina, koja se vratila na Farmu, da napise sta novine pisu o njoj i Banetu, kao i Nataliji i njemu. Zadruga je zapretila kaznama, ako se ne javi ko je to uradio. Bane je priznao krivicu. I potom su raspravljali Bane i Natalija. Natalija se pravi naivna, zasto je nju spominjao u pismu. A on joj odgovara da se brine kako ce njen muz reagovati na to sto se oni zezaju, igraju. (u to samo naivni mogu poverovati)
Natalija njemu kaze da on svakodnevo dobija informacije iz spoljnog sveta, a Bane nju podseca da je i ona dobijala informacije od Cede Cvorka dok je bio na Farmi.
Eto sami su se odali! Ona je sve te informacije dobijala od Cede, a posto joj je on prijatelj da bi ga zastitila okrivila Maju. I zaista valjda su producenti Farme vec jednom progledali i shvatili da Maja nije kriva, ne znam koji dokazi im jos trebaju, da bi to shvatili.

Baki takodje u svadji sa Kacom, kaze kako je imao informaciju da ce se ona vratiti i da ce ga napasti. Cudo da nije okrivio Maju za to. Mada mozda bi mu produkcija i poverovala, kako dobro rade svoj posao, svaka im cast Rolling Eyes Veruju njihovim recima, umesto svojim ocima i usima.

Ljudi u organizaciji Farme imaju velike propuste. Prvi veliki propust je taj sto nisu svi delovi pokriveni kamerama, zatim dozvoljavaju farmerima da sapucu, a da ne budu kaznjeni. Dobijaju informacije iz spoljnog sveta, a oni to ne primecuju, nego tek naknadno ako se farmeri slucajno izlete i pricaju o tome ili pronadju papiric kao sto je to sad slucaj. Rolling Eyes
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Čet Nov 04, 2010 11:34 am

Stvarno ne znam u cemu je problem sa mejlom.
Nisam pratila Farmu, ali se nadam da se sve resiti i da ce album uskoro Smile ... Red je...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pon Nov 08, 2010 9:50 am

Evo ja cu ovako da da posaljem cestitku
Mikice, srecan rodjendan, sve najbolje Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Uto Nov 09, 2010 4:01 am

Ja sam uputula cestitke putem privatne poruke na forumu i na face-u.

Ne znam sta mi rade sa slicicama na wikipediji. Koliko puta postavljam i naredni put kad svratim nema ih izbrisane su. Prave problem oko autorskih prava. Cudno neko u Srbiji da postuje autorska prava. Ne znam da li uopste vise da pokusavam da ih staviljam. A bas je lepo izgledala stranica juce sa par slicica u biografiji. Bas su kvarni Evil or Very Mad
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Sre Nov 10, 2010 7:22 am

Hvala na cestitkama!! Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Potrudicu se da pronadjem pesme koje nam nedostaju/
Da li je neko od vas cuo pesmu Svo blago ovog sveta?

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Čet Nov 11, 2010 2:41 am

Ja sam cula obe, kad su izvojene na festivalima, Bas sam se zaljubila je polubrza koliko se secam, mada ne mogu 100% da tvrdim, a Svo blago ovoga sveta je balada. Mislim da je cd sa Budve 1996 izdala Komuna, ako se ne varam. Trazim i ja ove pesme, ali bezuspesno...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Čet Nov 11, 2010 9:03 pm

Nisam imala prilike da cujem te dve pesme. A tako bih volela, ali ne verujem da cemo biti uskoro u prilici da nadjemo.

Otkad se pojavise ove reklame na forumu? Nije ih bilo kad sam dolazila pre dva dana. U administrativnom nalogu sam ih iskljucila cim sam napravila forum i ne bi trebalo uopste da stoje ovde.

O Maji nikakvih novosti vec 10 dana. Zaista cudno. Nije se skoro desavalo da toliko dana ne izadje nesto o njoj. Nema ja na Pinku, nema je u novinama, nema albuma. Da se nije ipak udala za Jana i zbrisala helikopterom za Deutscland, ako je usavrsila pilotiranje u medjuvremenu Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pet Nov 12, 2010 8:39 am

Na youtube-u ima pesma Udahni Kopaonik. Ja nisam uspela da skinem, nece da mi konvertuje pesmu, nadam se da cete vi uspeti.
Takodje kod pesme Kad me budu prosili, u klipu ima 3 slike, koje mozda niste videli, sa crnom kosom je iz 1998, onda jedna anfas iz 2000, i jedna sa sesirom iz 2004.
A slika za pesmu Bog neka ti oprosti grehe moze da se nadje tamo kod pretrage slika kad se ukuca njeno ime.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Pon Nov 15, 2010 5:14 am

Poslao sam nekim radio stanicama da mi nekako dostave pesme koje nam nedostaju pa cemo videti sta ce da bude. Iskreno, sumnjam da ce nesto da bude, ali vredi pokusati.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pon Nov 15, 2010 7:34 am

OK je ideja za radio stanice. Sad razmisljam dal bi Radio Beograd to imao u arhivi? A mozda i lupam... Ako uspes, ti javi.
Jel uspeo neko da konvertuje Udahni Kopaonik sa youtube-a. Ja koristim video2mp3 za konverzije ali nece da je konvertuje, ne znam zasto, ucitava sve vreme i ja cekam a nikako da se konveruje...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Pon Nov 15, 2010 11:00 am

mikicacubrilovic ::Poslao sam nekim radio stanicama da mi nekako dostave pesme koje nam nedostaju pa cemo videti sta ce da bude. Iskreno, sumnjam da ce nesto da bude, ali vredi pokusati.

Ja sam pokusavala isto tako. Ali nije upalio. Ali dobro bitno je da nekako pokusavamo, pa valjda uspemo da ih pribavimo nekako.

Zvrk, jos nisam skinula tu pesmu. Mene nesto zezaju programi za download sa youtube-a. Sada sam nabavila jedan, koji skida samo u mp4 formatu. Ali ja cu je tako skinuti pa cu potom konvertovati u mp3. Kad to sredim prosledicu vam.

Maja ima jos jednu pesmicu. Duet sa Marijom Serifovic. Pesma se zove "Zivim za Krajinu" koja je snimljena za predizbornu kampanju Boska Nicica. Trazila sam je na netu, ali nisam je nasla.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Uto Nov 16, 2010 9:24 am

Hvala za pesmu, stigla je.
Jos nisam dobio nikakav odgovor od radio stanice.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Nov 17, 2010 12:54 am

Stigla mi je pesma, hvala.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Sre Nov 17, 2010 4:58 am

Evo nekoliko informacija:
Pesma Reci gde sa grupom Kramer snimljena je 1994 godine.
Pesma Svaki sam tren tebi sudjena izvedena je na Mesamu 1996 godine (a ne 95 kao sto je na youtube-u).
Pesma Udahni Kopaonik snimljena je 1999 godine.
Pesma Bog neka ti oprosti grehe snimljena je 2000 godine.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 5 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu