MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelnosti

3 posters

Strana 11 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Jun 09, 2011 1:57 am

Jel gledao neko ovu emisiju Iznajmi zvezdu, da preprica, ja nisam gledala...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jun 09, 2011 2:09 pm

E, zvrk, sta si propustila Smile U ponedeljak ce postaviti na youtube-u. Tako da ces moci da odgledas, ali evo ja da ti prenesem svoje utiske i neke zanimljive detalje.

Ja sam sa osmehom od pocetka do kraja gledala. Bilo je zaista zabavno. Iznajmio je Filip, zato sto mu je vrlo sexy, zasvidjala mu se od spota Ako verujes, a u rijaltijima ga je kupila hrabroscu i iskrenoscu pa je pozeleo da je upozna.

Prvi zadatak je bio da popravi auto, ali usput su bili iz komunalnog kosili travu i Maja im je pripomogla. Bila u kratkoj haljinici i cizmicama. Super se snasla.

Zatim odlaze kod automehanicara i Maja pomaze majstoru. Daju joj crvene rukavice, a ona kaze da su bas fensi Smile

Zeza kako njoj potreban automehanicar svaki dan

Na pumpi Majce dovatila motokultivator i vozila, a oni oznacili kao da je to zelja prolaznika, mada pre bih rekla da je to bila Majina zelja. Bila mi je bas smesna u haljinici na motokultivatoru a u prikolici Filip i decko, ciji je motokulitivator Smile


Vozi motokultivator u haljinici i cizmicama i kaze "Osecam se ko Alan Ford" Smile "Da zgazim snimatelja da emisija bude zanimljivija". U jednom trenutku Majine nogice skliznuse i odose u vis i Maja vrisnu Smile.

Zatim sledeci zadatak voznja autobusa.

Dok je Majce vozila bus, Danijel i ekipa se preznojise od straha. A Maju boli uvce, ludo se zabavlja i kaze: "Ja bih da se napravi rijaliti Survivior gde cu ja putnike voziti za Grcku". "Kad budete snimali treci deo Ko to tamo peva zovite me da budem Misko". Mama, majke mi, prvi put vozim autobus u zivotu". "Volan je veci od mene", "Deco je l' volite brzu voznju", "Jedini problem je sto ne znam da zakocim", "Danijele posto nisi dobar izbacicu te kroz sofersajbnu". Smile

Sledeci zadatak pranje auta. Danijel: Ovo nema nigde. Dobijete Maju Nikolic, ona vam pere auto, popravlja, kosi travu, vozi autobus... Maja: Eto, dragi moji, zato ja nemam muza. Ko ce istrpeti takvu zenu"Smile
Poslednji zadatak, pranje slona u zooloskom vrtu.
Maja mazi malog lavica i kaze: " Mogu ja da udjem u rijaliti sa belim lavovima da me brane od neprijatelja". Dok se ona igra sa lavicem, majmun skace po kavezu i aplaudira Maji, a ona rece za majmuna "Poludeo covek". Smile)

Slon je bas uzivao dok ga je Maja kupala.

Danijel joj urucuje na kraju nagradno putovanje, a ona mu kaze da ce povesti svoje sinove i ako se lepo ne provede na tom putovanju da ce Danijela baciti u kavez sa lavovima da ga pojedu:))

Imaces prilike odgledati sve to na youtube-u.

P. S. Otkazan koncert koji je trebalo da se odrzi sutra, jer su samo Bora Corba i Maja prihvatili da pevaju, a ostali otkazali ucesce. Eto koliko je nasa estrada puna patriota. Samo gledaju svoje interese, bas njih briga da pokazuju svoj patriotizam.







Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Jun 09, 2011 2:49 pm

E super sto ce moci da se odgleda emisija, bas me zanima , vidim da je bilo veselo po tvojoj prici. Very Happy

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jun 13, 2011 4:45 am

Idite na YT i tarzite Prsslook br 22. Tu je Maja gost, i trebala je koliko sam videla da bue pustena pesma Bas sam se zaljubila ali niiiiiiiije, isecena je Sad Ima samo delic pocetka nastupa sa festivala i poslednji stih pesme . STEEEEETAAAAAAAAAAA Sad Po prvim taktovima vidim da se dobro secam da je pesma brza. Ne znam da li ekipa Prslooka ima tu pesmu u svojoj arhivi. Ako je imaju mozda bi oni mogli da je postave da moze da se cuje. Inace Maja je bas slatka u emisiji, skromna Smile Mislim da je emisija iz 1994.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Jun 16, 2011 5:11 am

Na sajtu Hello-a ima mali intrevju sa Majom.

Na sajtu vestionline u rubrici scena, pa estrada ima intervju sa Majom.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Jun 17, 2011 3:47 pm

Steta sto je nema u celosti ili bar koju sekundu vise. Ali lepo je videti Maju iz tog perioda. Skromna je nasa Maja i sada Smile

A pokusacu i na taj nacin da dodjem do te pesme. Samo malo da se oslobodim obaveza.

Jos nema emisije Iznajmi zvezdu na yt-u. Pre Maje je bila emisija sa Sladjanom Delibasic, ona je postavljena.



Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jun 17, 2011 4:57 pm

Na Svetovom sajtu kod video ekskluzive ima promocija Denana Loncarevica i u jednom kadru je Maja sa novom frizurom,rekla bih da je njena kosa, da nije perika i frizura joj stoji fenomenalno!!! Smile Vidim i da je haljina dobra i sve u svemu sjajno! Smile Ovo je stil koji treba da prati, mislim da je konacno sve potrefila Smile Samo nek nastavi u ovom smeru. Smile

Nadam se da cemo imati srece sa pesmom Bas sam se zaljubila Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Jun 17, 2011 5:39 pm

E, evo ja jos uvek kod druga sredjujem mu nesto na kompu i nikako da krenem Smile

Stvarno super izgleda. Ali trebace mi vremena da se naviknem. Bas sam se navikla na njenu perikicu koja joj je sjajno stajala. A ko li je ovaj deckic sa slike Smile

Aktuelnosti - Page 11 DSCN2040
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jun 23, 2011 10:05 am

Maja gosca kod Lee u subotu. Samo ja dobih obavestenje da emisija ide od 10.30, a na teletekstu stoji od 11. Ali dobro nista nije strasno. Upalicu u pola 11, a ako je nema tada, strpicu se jos pola sata. Nikakav problem. Bitno da je mozemo videti. Ne moze Lea bez Majice i to ti je Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Jun 23, 2011 7:06 pm

Pronasla sam jedan zanimljiv klip iz Tramvaja. Ne vidi se najbolje, ali bitno da se cuje najbolji zenski vokal Srbije Smile

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Jun 25, 2011 3:01 am

Maja nije gost sad u Vikend viziji, mozda je gost sutra u Nedeljnom popodnevu. Videcemo.

Super je ovaj nastup iz Tramvaja. Pevanje naravno za 10 Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Jun 25, 2011 5:51 am

Javila mi Maja negde oko 11 da ce emisija biti emitovana sledece subote. Nije Majina greska vec joj je Lea tako rekla.

A ja bas htela da joj pustim poruku da vidim o cemu se radi pa je nema u emisiji, ali ona me preduhitrila. Smile

Kad sam videla onog Cemu, odmah sam se iznervirala. Bas mi se smucio na Dvoru svojim agresivnim, histericnim ponasanjem. U Nisu kad sam ugledala plakatu sa njegovim likom odamah mi pritisak skocio.

A i ne bi Lea spojila Maju sa "prijateljima" sa Dvora. Zna ona koliko oni "vole" Maju.

A stvarno je razbila u Tramvaju, a i bend je odlican. Skokni na fb (Tina MajaFan), tu sam postavila jos neke klipove Jorgovane pevala u nekoj emisij, zatim sa Magla bendom "Neko te ima nocas"



Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Jun 25, 2011 9:48 am

E ja necu moci da gledam najverovatnije naredne subote Crying or Very sad ali nadam se da ces prepricati sta se desavalo.
Jos nema na YT Iznajmi zvezdu, a bas me zanima da pogledam. Nadam se da ce je uskoro postaviti.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Jun 25, 2011 2:31 pm

Naravno odmah slede moji opsirni izvestaji kao po obicaju Smile

I ja bih volela da odgledam jos jednom iznajmi zvezdu. Imam delice emisije snimljene u mobilnom pa povremeno pustim. A zaista ih ne razumem, sta im je toliki problem da postave, kad im je to sigurno najbolja emisija u istoriji postojanja. Ali eto ajde da vidim da li ce odrzati rec i postaviti u ponedeljak ili utorak kao sto su rekli ili ponovo daju lazna obecanja kao pre dve nedelje

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Jun 26, 2011 8:02 am

Maju obavezno zovu da komentarise neke aktuelne dogadjaje. Znaju da nema dlake na jeziku, pa evo sad stize na komentarisanje i jedna pevacica koju obozavam, Goca Trzan, koja je ovih dana najaktuelnija javna licnost, svi pisu samo o njenom razvodu.

http://www.vesti-online.com/Scena/Estrada/146226/Nemas-hit--razvedi-se-

A evo sta Maja kaze na to:

- I ja sam se razvela pre tri godine, pa to nisam objavljivala u novinama, niti mi je bio potreban takav medijski publicitet. To je privatna stvar svakog čoveka. Ako su razvodi zaista marketinški trik, onda je to jeftino. Trudim se da privatni život čuvam daleko od očiju javnosti. Naslovna strana novina je za neke lepe stvari, na primer, za rođenje deteta - smatra Maja Nikolić.

Nemoj samo da mi se potkace Maja i Goca Smile Jeste da u ovom trenutku mi je Maja malo omiljenija od Goce, ali Gocin fan sam vec 10 godina, i stvarno je gotivim. I njene pesme, njen vokal, njen temperament.





Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Jun 26, 2011 8:12 am

Evo naidjoh i na ovu Majinu izjavu o hapsenju Ratka Mladica. Samo ona i Cakana imale petlje da iznesu svoj stav, ostali mudro cute. Pa cak i taj Bojanic, koji je zeleo da se predstavi kao neki patriota, a sad zeli da zadrzi misljenje za sebe.

http://www.vesti-online.com/Scena/Estrada/140249/Nekom-milo-nekom-krivo-a-neki-nisu-odavde-

Boli me izdaja


Maja Nikolić tvrdi da je razočarana i da hapšenje Mladića doživljava kao izdaju.


- Moj otac je vojno lice. Svi vojnici su po dužnosti uvek morali da brane zemlju. Ratko Mladić je vojnik, junak i strašno je to što je uhapšen. Još je strašnije to što smo uvek bili izdajice. Nikako nismo smeli to da uradimo. Čin njegovog hapšenja doživljavam kao odricanje od sopstvene tradicije, od identiteta. Boli me to, tužna sam i nesrećna. Ja sam Srpkinja, patriota sam i ne plašim se da se nekome neće svideti moje mišljenje ili da će me neko zbog mojih stavova smatrati nacionalistom - u jednom dahu kaže Maja Nikolić.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jul 01, 2011 2:50 am

Na sajtu Sveta u okviru modnog zirija ima Majina slika sa novom frizurom. Super joj stoji ova nova frizura, Smile vise mi se svidja nego ona varijanta sa perikom.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jul 01, 2011 7:52 am

Na sajtu Pravde ima mal Majina izjava da je odustala od Suncanih skala ove godine, da je album sa 9 pesama u stampi i da se album ocekuje na trzistu u avgustu ili septembru.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Jul 01, 2011 8:57 am

Novinari Pravde bas vole Maju Smile Sve pohvale za njih. Do sada nisam primetila da su nesto lose napisali o njoj. To su patriotski nastrojene novine i znaju oni da cene Majin veliki patriotizam, za razliku od Kurira i ostalih zutih novina, kojima je veliki problem da napisi po neku pozitivnu rec o Maji.

U Svetu Maja kao po obicaju dobila keca od modnog zirija. Oni je uvek caste tako "visokom' ocenom. Ali bitno da se nama dopada, ko njih sisa neka lupaju sta hoce. Smile
Maja ima svoj stil, ne robuje modnim trendovima i to je za pohvalu, ne za osudu. Da bi joj dodelili vecu ocenu izgleda treba da kopira druge, da bude uniformisana. To me bas nervira, kad je nesto u trendu, onda sve devojke se tako oblace, kad prodjes gradom sve su iste, kao u uniformi, ali zato kad Maja proseta odmah ces je primetiti Smile

Eh, taj album, dokle vise da ga cekamo Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Jul 03, 2011 3:40 am

Jel bila Maja juce kod Lee, jel rekla nesto za album? Jel gledao neko?

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  mikicacubrilovic Pon Jul 04, 2011 4:59 am

Nesto malo sam pratio.
Otpevala je pesme Ko si ti i Sudbina, i uzivo pesmu Mito bekrijo.
Verovatno je Tina gledala celu emisiju, pa zna vise informacija.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Jul 05, 2011 3:56 am

Nista konkretno nije rekla za album u emisiji. Gosti su bili i Blizanci pricali su o Sudbini, kako su tu pesmu radili 8 meseci. Kazu da je Maja bila konkretna i rekla tacno sta zeli. Ona je bila odusevljena baladom Starim sam koju su uradili Dzenanu i htela je nesto tako, a i oni su rekli da oni njoj nisu hteli da urade neku tra-la-la pesmicu vec neku gde ce ce njen glas doci do izrazaja. Maja kaze da ce i ubuduce saradjivati. Pricala o svojim gostovanjima na Kosovu...

Na albumu ce se naci i pesma "Svilena haljina".
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Jul 05, 2011 6:05 am

O, zdravo Mikice Smile

Tina sta bismo bez tebe, sto se novosti tice Smile
E pa supes sto ce ta pesma biti na albumu, ako vec nije otisla na fetival, sasvim je ok da pesma bude na albumu. Jedva cekam da album izadje pa da vidimo kako je sve zamisljeno. Malo mi je krivo sto ce biti samo jedna pesma koju ranije nismo culi, ali dobro. Gledajuci kako je radila do sad, verujem da ce oko nove godine biti opet neka nova pesmica, moze neka lepa balada, kao ove Ko si ti i Sudbina.. Moje zelje, a videcemo sta ce i kako ce biti. Najavila album za avgust ili septembar u Pravdi pre neki dan , a nadam se da ce izaci u avgustu. Jedva cekam!!! Smile

A nema jos emisije Iznajmi zvezdu na YT. Bas me zanima kakva je! Nadam se da ce je ipak postaviti!

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  mikicacubrilovic Uto Jul 05, 2011 7:05 am

Bio sam na sajtu Suncanih skala.
Maja je kao sto znamo ucestvovala 94 sa pesmom Bas sam se zaljubila, 95 sa pesmom Kao da sam luda, a ono sto nismo znali i 96 sa pesmom Nisam ona ista.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Jul 05, 2011 7:45 am

Hvala na informaciji Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 11 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu