MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelnosti

3 posters

Strana 7 od 16 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Sledeći

Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jan 17, 2011 3:46 pm

Bila sam sprecena da danas gledam BN koktel, sutra u 12 je repriza, pa vec oko 14h pisem sta je bilo u emisiji.




zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Jan 18, 2011 7:10 am

Evo ovako sto se tice gostovanja u BN koktelu:

Pevala je novu pesmu koja se zove Ko si ti, dobra je pesma, umerenog ritma, nit je brza nit balada, zabavna.
Album na prolece ( voditelj rece u martu, aprilu- ne znam da li mu je ona to rekla pa on prenosi, ali ona je samo rekla album na prolece).
Spomenula je da ce na albumu biti Hej mali mali, Crveno, Apoteka.
Obrade pesama Ako verujes, Varali me svi, Uzmi me, Dragane ce biti na novom albumu, pesme ce biti u novim aranzmanima.
Spomenula je da treba da snimi spot sa Tozovcem za pesmu Boem.
Pevala je i pesmu Pravi izbor i rece da je to pesma koju je Graja pisao za pesmu koja je slovacku predstavljala na Evroviziji 2008 ( ta pesma slovacka se zove Leden den). Njoj se dopala muzika i snimila je ovu pesmu.
Uzivo otpevala deo pesme I will survive.

Pogledajte za koji dan tamo gde sam napisala u nekoj od prehodnih poruka gde moze da se vidi emisija, pa tu cete moci da cujete novu pesmu, za sad nije postavljena na youtube.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Jan 18, 2011 9:40 am

Još nije postavljena ta emisija. Prethodna od 10.1 se nalazi na sajtu. Sigurno će je biti ovih dana. Mada bi bilo bolje da se nadje na youtube-u. Mnogo sporo mi se učitava, jer je klip predug.

Stvarno bi bilo lep da snimi spot za pesmu Boem, jer Tozovac se retko pojavljuje u emisijama, pa tako ne može najbolje ni ispromovisati duet. Spot je idealno rešenje.

Nisam baš za obrade starih pesama. Ipak treba da ostanu kao takve upamćene. Do sada se nije pojavila nijedna pesma koja je bolja u remix verziji nego u originalu. Mnogi pevači eksperimentišu, ali meni se to ne dopada.




Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Jan 19, 2011 4:50 am

Trazila sam na netu da cujem kako zvuci ova pesma Pravi izbor, sto se slovacke verzije tice.
Mislim da je napravila gesku, ja sam nasla da je tu pesmu Graja poslao na konkurs za izbor slovaske pesme za Evroviziju 2009.god, i da je pesma usla u uzi izbor, a ne znam da li je pobedila.
Ma youtube-u kucajte Golden storm Daj mi len den ( kod klipa pise G.S Daj mi len den). Po mom misljenju verzija koju peva Maja je bolja. Sta vi mislite?


Mozda ce obrade biti ok, sa manje "etno" motiva, videcemo, moze biti zanimljivo. Nadam se da ce biti i dosta novih pesama na albumu, koje pre nisu izvodjene nikada, jer ipak su prethodne pesme dosta islusane..

Javite utiske kad cujete pesmu Ko si ti

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sre Jan 19, 2011 7:40 am

Cula sam i slovacku verziju. Dobra je. Posebno mi se dopada deo sa violinama, ali naravno Majina bolja, a i mnogo bolje otpevano.

Maja cesto pogresi godinu. Tako kad je gostovala kod Saleta Jovanovica u emisiji Stranci u noci. Pustili nastup sa Beovizije iz 2006 kada je otpevala pesmu Kad ti treba, a ona kaze da je to nastup posle njenog porodjaja. A ona se porodila novembra 2006, a Beovizija bila februara 2006. Smile Pomesla je sa Beovizijom 2007. Ali, dobro nije ni cudo, na koliko je samo festivala ucestvovala pa ne moze ni ona sama da popamti sve to.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Jan 21, 2011 2:57 pm

Zvrk, dobila sam spisak Majinih festivalskih nagrada.
Pesma Ne dam te nije sa Beogradskog proleca, vec sa Manadzer festivala (Beogradski slager -menadzer ) najverovatnije 1993.
Pesma Svaki sam tren tebi sudjena je iz 1996. i osvojila je drugo mesto, a ne trece. To je 100% tacno. Nasla sam i na http://yuforum.net/va-kompilacije/mesam-37636 omot sa kasete. I stvarno su bile tri Maje na tom festivalu. Lepo se ja secam:) Znam da sam u jednoj poruci napisala to, ali ti si me ispravila, pa sam mislila da sam nesto pomesala, ali nisam. Maja Odzaklijevska pobedila, Maja Nikolic druga, a Maja Markovic moguce treca.

Sinoc sam naisla na jednu zanimljivu slicicu na sajtu slavajanskog bazara. Da li je ova zena sa buketom u rukama Maja ili tripujem? Smile

Aktuelnosti - Page 7 10110
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jan 21, 2011 4:59 pm

Hvala za informacije , odmah cu da ispravim sta treba.
Za Svaki sam tren tebi sudjena sam ispravila jer je mikica napisao u nekoj od prethodnih poruka, da je pesma iz 1996.
Izvinjavam se sto sam napravila gresku. Umem nekad da zbunim ljude Very Happy
Ne lici ova sa cvecem meni na Maju, ne znam mozda gresim.

Ja za sad nisam nasla pesme koje nam nedostaju, nastavicu da trazim.


zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Jan 21, 2011 6:15 pm

Ja ipak mislim da je ona na slicici. Smile
Ovaj crven nosic je odaje Smile, a i sigurno je dobila buket kao prvoplasirana od strucnog zirija, i vidi se da je sva happy zbog nagrade. Slika je iz 1998 sa tog festivala.

A ne brini nista za greskicu. Wink Nista strasno.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Jan 22, 2011 3:31 am

Meni i dalje ne lici da je ona na slici. Ona je 1998 goine imala crnu dugu kosu (pogledaj sliku sa Minimaksom, a takodje na youtube-u kod pesme Kad me budu prosili ima slika sa crnom kosom i to je iz 1998, ta slika je iz Hupera, toga se secam). Rekla bih da ova na slici ima smedju kosu, i nosi siske.

Inace mislim da je spot koji je snimila sa Kaprisem, Kompas u grudina iz 2005 god pa mozda mozes da izvuces koju slicicu ako ti treba za tu godinu. Mislim da je 2005, nisam 100% sigurna.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Jan 23, 2011 8:53 am

Setila sam se jedne televizijske emisije, mislim da je to bilo krajem 1998 ili pocetkom 1999. godine(jer se secam da je imala plavu kosu a frizuru kao Merlinka), gde su poznate pevacice pevale pesme Lole Novakovic. Tu su bile, Maja, Ceca Slavkovic, Ekstra Nena... Maja je pevala pesmu Jedna godina ljubavi (ima ova pesma na youtube-u, naravno u izvodjenju Lole Novakovic). Secam se da je odlicno otpevala. Mislim da je ta emisija bila na tadasnjem Trecem kanalu. nisam bas 100% sigurna. Ceca Slavkovic je pevala Lolinu pesmu Harmonika, i odlicno ju je otpevala.

Jeste culi pesmu Ko si ti? Kako vam se dopada?

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Jan 23, 2011 4:23 pm

Koliko je ranije bilo boljih emisija. Treci kanal je bio vrhunski. Puno zabave, dobre muzike. Stata sto su ga ukinuli. Ne secam se te emisije u kojoj je Maja pevala.

Ja se secam skrivene kamere koju je Jelena Bacic namestila Maji u Svet plusu. Mislim da je to bilo 2000, ali nisam bas sigurna.

Nisam uspela da cujem pesmu Ko si ti. Mnogo sporo mi se ucitava. Nadam se da ce se naci na youtube-u uskoro.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jan 24, 2011 3:02 am

Nisam gledala skrivenu kameru, ne secam se da je tako nesto bilo.

Pesma Ko si ti je nekih 20ak minuta od pocetka emisije, ona je treci gost u emisiji i kad udje u studio otpevace pesmu. Znam da je cela emisija u jednom klipu, da sporo ucitava, nadam se da ces uspeti da je cujes, makar nek ti ucita pola sata emisije, da cujes pesmu.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jan 24, 2011 3:12 pm

Ne secam se svih detalja jer bilo je to odavno, ali mislim da je tad imala kratku plavu zalizanu kosu, jak crven karmin i da mi tad nije bila nesto bas simpaticna sa svojim imidzom i ponasanjem Smile . Onog cega se secam da je kukala da ce se upiskiti i da se setkala po studiju Smile Kao navodno idu reklame, a oni snimaju. E sad da li se ja to dobro secam ili je to plod moje maste ne znam. Mada tako bilo i za onaj Mesam '96 , pa na kraju ipak se ispostavilo da nije bio san nego java Smile

Eto meni Goca Trzan i Maja nisu bas nesto bile preterano simpaticne kao pojave ranije da bih kasnije postala njihov veliki fan. Gocin od 2002, a Majin od 2009. Dok je bio Tap Ivanu sam vise gotivila, a Gocino otkaceno ponasanje nisam simpatisala, da bih kasnije kad sam malo porasla Smile, ono sto me je iritiralo kod Goce, postalo beskrajno simpaticno. Tako i sa Majom. Njenih pocetaka se iskreno ne secam bas najbolje, ono cega se secam je taj Mesam 1996 , pesme Odlazi. Vise je pamtim od albuma Uzmi me, jer njen pesme nisi mogao nikud da izbegnes. Koji su to samo hitovi bili. Secam se njenog spota Ako verujes koji se cesto vrteo na tv-u, njenog nastupa sa mosta, spota Dragane, price o cuvenoj "dijeti". Zatim je zbrisala za SAD i nije je bilo nesto u medijima do 2003.

Ne vredi ni da vise pokusavam sa ovom pesmom Ko si ti. Samo uvodna spica mi se ucita. Cekam, cekam, a nikako da se makne sa pocetka. Bar da stigne do prvog gosta, a nece ni to.


Poslednji izmenio Tina dana Pon Jan 24, 2011 3:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jan 24, 2011 3:18 pm

Maj bila gost u Ekskluzivu
Ovde mozes pogledati snimak
http://www.prva.rs/sr/video/zabava/exkluziv/mediaSet/842/Exkluziv+24.01./2184.html

a takodje se i ovde pojavljuje na kratko u kadru, jer je bila gost u klubu Andrije Milosevica
http://www.prva.rs/sr/video/zabava/exkluziv/mediaSet/842/Exkluziv+24.01./2183.htm
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Jan 25, 2011 2:48 am

Nisam gledala tu skrivenu kameru.
Videla sam ekskluziv juce. Opet ona o mini suknji Very Happy
Nadam se da ce uskoro pesma biti na youtube-u, da se cuje.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Jan 25, 2011 4:13 pm

Ma ne moze ti ona bez suknjica i to ti je Smile Kaze svaka prava zena treba na nosi mini suknju Smile Ja onda po njenoj teoriji nikad necu biti prava zena, jer takve odevne kombinacije izbegavam Very Happy

Sta mislis da li se zeza ili stvarno trenira kik-boks 15 godina? Nekako mi iskreno ne idu Maja i kik - boks zajedno. Gde ona onako krhka, sicusna da trenira taj sport. Cak u jednom intervjuu pre izvesnog vremena rece da ce predvoditi srpsku zensku reprezentaciju na OI u Londonu 2012. Laughing




Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Jan 26, 2011 2:41 am

Verujem da trenira rekreativno, ne profesionalno, a to da ce predvoditi reprezentaciju nisam cula, ali ako je tacno mozda ce biti nesto kao zastitno lice i sl.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Jan 28, 2011 7:01 am

Procitala sam u danasnjem Alo-u da Maja ulazi u nedelju na Dvor. Ne znam da li je tacno. Moje misljenje je da joj jos jedan rijaliti ne treba...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Jan 28, 2011 7:39 am

I ja sam procitala. Ne znam videcemo. Ja bih bas volela da udje i smatram da joj nista nece naskoditi karijeri boravak u Dvoru, vec naprotiv. Dobice dobar maketing pred izlazak albuma, sto joj je i te kako potrebno.
Nisam planirala da gledam Dvor, ali ako udje necu propustati. Ti mozda nisi ljubitelj rijalitija. Ja umem bas da se zarazim ako tamo ima nekog ko me impresionira, kao sto je Maja na Farmi.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Jan 29, 2011 3:15 pm

Tina, Mikice, jeste uspeli nekako da cujete pesmu Ko si ti? Jos uvek je nema na youtube-u.
Nadam se da ce je uskoro postaviti neko da moze da se cuje. Tamo kod spiska pesama napisala sam tekst pesme

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  mikicacubrilovic Pon Jan 31, 2011 5:52 am

Hvala za pesmu Svo blago ovog sveta si ti. Kako si dosla do nje? Ja sam pokusavao na razne nacine i nista.
Sto se tice pesme Pravi izbor, odlicna je, ne bih tu nista menjao.
A pesmu Ko si ti nisam cuo, jer inace nemam kablovsku. Cekacu da se pojavi na youtube-u.
Majce nam usla na dvor. Sad ce se CD jos vise oduziti.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pon Jan 31, 2011 6:21 am

Nema na cemu za pesmu Smile, treba da zahvalis nasem novom koliegi na forumu Ivanu koji mi je poslao pesmu, a ja samo prosledila.
Jos samo jedna pesma nedostaje:)
E. idi na sajt BN televizije, pa zabavne emisije, pa za BN koktel imas video, tu udjes i imas arhivu emisija. Ona u kojoj je Maja gost bila je 17.1.2011. Tu je cela emisija, a pesma Ko si ti na nekih 20ak min od pocetka emisije, pa mozes da cujes.
Tamo kod spiska pesama sam napisala tekst pesme., pa tamo mozes da kazes kako ti se cini tekst ako ne uspes da je cujes, a nadam se da ces uspeti da je cujes. Steta sto je jos nema na youtube-u.
Videla sam da je usla na Dvor. Pojma nemam kad ce album, ja se sve nadam uskoro...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Jan 31, 2011 10:51 am

Usla Maja u Dvor i odmah veselo Smile

Za diskusije o Dvoru mozemo koristiti podforum https://majanikolic.forumsr.com/f20-dvor ili mozemo i ovde diskutovati, ako vam je lakse.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Feb 01, 2011 7:37 am

Aktuelnosti - Page 7 166829_130982610302850_100001733354547_184348_6474190_n
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sre Feb 02, 2011 6:32 pm

Mikica mi dojavio za ovaj klip Smile
Da se podsetimo nase kovrdzave Maje:)

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 7 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 16 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu