MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2004

Ići dole

        2004 Empty 2004

Počalji  Tina Sre Avg 31, 2011 9:39 am

Srpski "T. A. T. O."
CECA SLAVKOVIĆ: OŽENILA
BIH MAJU NIKOLIĆ!


Kurir, 23.2.2004.

        2004 1219%20fonet


Beoviziju su, ne toliko plasmanom (20. mesto, sa tri poena) koliko nastupom, obeležile Ceca Slavković i Maja Nikolić. Sa šeširima na glavama, u crno-beloj kombinaciji, Maja i Ceca se nisu odvajale jedna od druge, neprestano se držeći za ruke. Njihova pesma "Poslednja odbrana" loše je prošla, a na pitanje novinara Kurira da li je ceo stajling koncipiran kao replika ruskog lezbo-dueta "T. A. T. O.", Ceca Slavković je odgovorila:

- Nas dve imamo jedan veliki problem zbog koga ne možemo da kopiramo "T. A. T. O." - mnogo volimo muškarce! Ja ih jako volim, a tek Maja što voli muškarce, nemaš pojma! Mi se družimo kao dva drugara, frajera, muškarca... Niko nas nije pitao za "T. A. T. O.", mada su mnogi primetili da ja imam najlepšu "ribu na festivalu"! Moja ideja je bila da na neki način šokiram publiku. Kad bih bila muško, odmah bih oženila Maju Nikolić, jer stvarno mislim da je ona pravo čudo na lepim nogama, koje neko isto tako snažan mora da kontroliše.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

        2004 Empty Re: 2004

Počalji  Tina Sre Avg 31, 2011 9:40 am

VENČANJE PARAVAN ZA "ZELENU KARTU"?!



Kurir, 30. april 2004.



I pored najava da je sa novim suprugom zauvek otputovala u SAD, Maja Nikolić viđena u Beogradu

Pevačica Maja Nikolić se pre mesec dana udala po drugi put. Ceremonija je održana u najvećoj tajnosti, a izabranik njenog srca je Vuk Kandić, sin poznatog harmonikaša Bata-Kande! Od njene kume i koleginice Cece Slavković saznali smo da su mladenci "do ušiju" zaljubljeni, da je (bivša) Nikolićka uzela prezime Kandić, te da je srećni par već odleteo put Amerike! Maja je taj svoj odlazak još ranije najavljivala kao odlazak "za sva vremena", te isticala da je dešavanja na domaćoj estradi više ne zanimaju.

Međutim, ovih dana je temperamenta Nišlijka viđena u Beogradu! Ponosno se šepureći sa vereničkim prstenom na ruci, ona se prijateljima hvalila kako su joj se ostvarili snovi, ali će, po svemu sudeći, na onaj američki (san) još malo popričekati.

Njene ranije pokušaje da otputuje u "obećanu zemlju" sprečila je, navodno, povreda autorskih prava, zbog koje su joj nadležni organi u SAD zabranili ulazak u zemlju. Kurir je o tome već pisao, a Maja Nikolić te navode nikad nije demantovala. Prema nekim drugim izvorima, Nikolićka je tokom svog boravka u Americi tamo načinila i neke teže prestupe.

Da li joj je zaista zabranjen ulaz na tle jedine svetske sile, pokazaće vreme, ali ni zli jezici u Srbiji ne miruju, pa se tako Beogradom ovih dana pročuo trač da su venčanje i cela pompa zapravo bili farsa i paravan za Majin pokušaj da po svaku cenu ode sa rodne grude. Navodno, uz pomoć venčanog lista, na kome je pored njenog stajalo i ime Vuka Kandića, državljanina SAD, Maja je lakše mogla da pribavi sve potrebne dozvole za ostanak u zemlji i da se u što skorijem roku prijavi za dobijanje američkog državljanstva.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu