MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2003

Ići dole

          2003 Empty 2003

Počalji  Tina Sre Avg 31, 2011 9:24 am

Lažovi na sudu
TV novosti, 4. mart 2003.


NA Menhetnu je bilo organizovano veče u čast Dajane Ros. Ja sam je najavila i nastupila pre nje - kaže Maja Nikolić u intervjuu za novi broj **TV Novosti**.
Srodne vesti

- NA Menhetnu je bilo organizovano veče u čast Dajane Ros. Ja sam je najavila i nastupila pre nje. U kristalnoj dvorani hotela **Beverli Hils** 12. januara dodeljene su nagrade **Gold setnlajt**. Agenti su mi sredili da pevam numeru iz filma **Sve o dečaku**. Pevala sam uživo, pred svim glumcima, a ceo događaj je prenosila televizija. Nažalost, ne poznajem ljude koji bi sve to prikazali publici u našoj zemlji. Većina novinara ne podržava ono što radim. Pripremila sam im ekskluzivne snimke i reportaže, a njima je bitnije da izmisle da sam došla tajno. Zbog toga ću birati kome ću davati intervjue. Evo, upravo se završava parnica sa jednom novinarkom u moju korist. Žena je izmislila ceo intervju sa mnom. Sećate se, pisala je o seksu na Ajfelovoj kuli. Pobogu, pa ja sam majka šestogodišnjeg dečaka. Od sada ću svaki put samo preko suda da se razračunavam sa novinarima koji lažu i izmišljaju - kaže Maja Nikolić u intervjuu za novi broj **TV Novosti**.



Maja Nikolić : Naša estrada je sve gora i gora!


balkanmedia.com

          2003 Maja_n10



U Ameriku je krenula turistički, na mesec dana, a ostala je punih 14 meseci. Maja Nikolić, rođena Nišlijka, nedavno se na kratko vratila u Beograd, a krajem aprila planira ponovo put “preko bare”. Njene glasovne sposobnosti su poznate, a šta je radila u Americi i zašto je ostala tako dugo, priča:

Maja Nikolić: Ostala sam zato što mi se iznenada ukazala prilika da radim. Otišla sam u Ameriku da se malo odmorim i posetim jednu svoju prijateljicu. Otišla sam 27. decembra i već sam početkom januara dobila priliku da organizujem srpsku Novu godinu u Chicagu, i to u američkoj diskoteci. Tako su krenula upoznavanja. Tada sam upoznala Mat Worena koji je producent, a interesantno je da između ostalih producirao i jedan album Whitney Houston. Veliki je sluhista i oduševio se kako pevam i rekao mi je da prvi put čuje da bela žena ima tako snažan vokal. Pozvao me je u studio i tako je krenula priča.

Imaš plan da potpišeš ugovor s nekom izdavačkom kućom?

Maja Nikolić: Nadam se da ću potpisati ugovor s nekom velikom izdavačkom kućom. Crnci u Americi drže najveći deo muzičke scene, imaju svoje studije, izdavačke kuće...Poznato je da je Puff Diddy od Jennifer Lopez napravio zvezdu. Do sada sam snimila šest pesama na engleskom, a biće ih još.

Bila si na dodeli Zlatnog satelita?

Maja Nikolić: To su godišnje nagrade u Americi, jedna od tri najvažnije glumačke nagrade. Bila sam 12. januara na Beverly Hillsu, u istoimenom hotelu, u Kristalnoj dvorani. Tu je bila dodela nagrada, a trebalo je da ja otpevam pobedničku pesmu iz filma. Pobedila je pesma iz filma “Sve o dečaku” u kome igra Hugh Grant. U konkurenciji je bilo pet nominovanih pesama, među kojima i Madonnina pesma iz filma James Bond. Da je ta pesma pobedila, ja bih tu pesmu otpevala. Moji agenti su mi to omogućili. U katologu festivala sam dobila čitavu stranu sa mojom slikom i biografijom. U sali je bilo između 200 do 250 glumaca i režisera. To ju bio i Jack Nickolson, Michael Caine i mnogi drugi.


Nisi želela da vidiš kako izgledaju holivudske face i da eventualno nekoga upoznaš?

Maja Nikolić: Mene to ne zanima. Ja sam išla da pevam, a ne da se slikam s poznatim i da jurim autograme. Oni ne znaju ko sam ja i nemam neku želju da se slikam s nekim pa da posle ovde pričam bajke kako smo mi super kao što mnogi naši ljudi rade. Bila sam u Las Vegasu sa svojim organizatorima i imala koncert. Sedela sam s njima za velikim okruglim stolom i odjednom tu dolaze i sedaju Richard Gir i Brad Pitt. To je neki najbolji restoran na vrhu zgrade i odatle se vidi ceo grad. Ja ove glumce nisam ni upoznala, iako smo sedeli za istim stolom. Oni su imali svoje društvo, mi svoje, a sticajem okolnosti smo sedeli svi zajedno, jer je organizator mog koncerta u Las Vegasu njih pozvao na večeru. Oni su snimali neki film, pa su se zato našli u tom gradu.

Jesi li okusila sreću u nekoj kockarnici?

Maja Nikolić: Nisam jer me to ne zanima. Da sam htela da se kockam, to sam mogla i ovde da radim. To me nije nikada privlačilo, zato mi je posle dva, tri dana bilo dosadno u Vegasu. Ne osećam neku strast prema kockanju. Sve vreme sam u Vegasu slušala koncerte. Imala sam prilike da slušam koncert Celine Dion koja je fantastična.

Spremaš album i za naše tržiste?

Maja Nikolić: Da i to etno album kao i do sada što sam ovde radila. Ne razlikuje se od mog prethodnog stila, samo je sve malo modernizovano. Zoran Totunović je radio aranžmane, a Vlada Graić je komponovao pesme. Sve smo pesme uradili, ali ne znam kada će se album pojaviti. Taj album ću objaviti u zavisnosti od razvoja događaja u Americi. Možda pred leto, a možda u jesen.

Ove godine ćeš opet biti na jednom festivalu. U pitanju je Beovizija?

Maja Nikolić: Pesmu je komponovao moj brat Marko, koji živi u Beču i diplomirao je na džez akademiji u Gracu. To je festival s koga će pobednik da predstavlja našu zemlju u Evropi, pa mi je bilo logično da se tu takmičim. Bitno je da pobedi neko ko zaista ima glas i zna da peva, a ne neka otvaričica usta.


Bila si više od godinu dana u Americi. Da li se ovde nešto promenilo po tvom mišljenju, kada si se vratila?

Maja Nikolić: Estrada je još gora nego što je bila. Ima još više nepevača koji se množe preko noći. To su ljudi koji veze nemaju s muzikom i koji ne pripadaju muzičkoj branši. Ni po sluhu, ni po pevanju... Sve je manje kvaliteta na estradi i to je poznato. Nadam se da će prave vrednosti izbiti na videlo kada se sredi politička situacija u zemlji.

S kojim koleginicama se družiš dok si ovde?

Maja Nikolić: Sa Cecom Slavković i Majom Odžaklijevskom. Sa njima dvema se družim oduvek i one su moje prijateljice.

Koliko te je pogađalo što su ovde o tebi svašta pisali?

Maja Nikolić: Nije me uopšte pogađalo. Za dobrim konjem prašina se diže. Pisali su da nemam para za avionsku kartu, a ja ću još pet puta ići u Ameriku i nazad. To su problemi raznih bolesnika i neka pišu. Mogla sam da sve demantujem, ali zašto. Mene Srbija i domaće tržište ne interesuju. Pisali su o meni toliko, kao da sam bila sve vreme u zemlji. Tračevi i razne bljuvotine me ne zanimaju.


Poslednji izmenio Tina dana Sre Avg 31, 2011 9:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

          2003 Empty Re: 2003

Počalji  Tina Sre Avg 31, 2011 9:26 am

SVEMOGUĆA MAJA NIKOLIĆ

Kurir, 7. jul 2003.

Kontroverzna pevačica spopadala Lea, tešila Ivana Gavrilovića i prekinula koncert Masima Savića

          2003 Maja1


Iako su organizatori festivala najavljivali da će se u finalu naći 20 kompozicija, mesta se na kraju našlo za 4 pesme više. Od domaćih pevača prošli su svi oni za koje se i pretpostavljalo, ali je za finale "izvisio" cimerski par iz sobe 320 - Ivan Gavrilović i Džimi Barka. Njih dvojica su, inače, ovih dana svojim vežbanjem uredno budili učesnike festivala, ali i ostale goste Hotela "Vojvodina".

Ni to im nije pomoglo, kao uostalom ni Martinu Vučiću. Scenario iz Budve je ponovljen i mladi Makedonac nije video završno veče. Interesantno, oba predstavnika Hrvatske, Marina Perazić i Leo, plasirala su se u finale. Za najbolju pesmu predviđena je nagrada od 5.000 evra, a sudeći po broju predviđenih priznanja, male su šanse da neko od finalista ne dobije bar nagradu za "najbolji osmeh na sceni".

Turčin u krevetu igračica

Novinari, koji su sve vreme pokušavali da "iskopaju" nešto ekskluzivno i provokativno, da "namirišu" neki skandal, sa olakšanjem su dočekali dolazak skandal-majstora Maje Nikolić u Zrenjanin. Odmah su krenule priče da je Maja već kaparisala prvu nagradu, a popularna "srpsko-američka pevačica" bacila je oko na Serkana, pevača iz Turske, koji je pobrao simpatije publike. Istina, više zbog striptiz nastupa - nego zbog pevanja.

Prisutni ljubomorni muškarci su ga odmah proglasili za homoseksualca. Kada je videla da od Turčina nema ništa (govorka se da je noć proveo u društvu dve igračice), Maja se bitno zauzela za hrvatskog kolegu Lea. Zabeležili smo nekoliko njenih prijateljskih saveta mirnom Leu: "Moraš da operišeš treći krajnik" ili "Sad si ušao u finale, pa ako hoćeš da nešto uradiš - moraćeš to da odradiš u naturi"!

Maja je bila vrlo agresivna, a Leo je samo slegao ramenima, čini se i sam ne znajući kakva ga je "sila snašla". Da je dobra duša, Nikolićeva je pokazala u ranim jutarnjim satima, kada je vidno tužnom Ivanu Gavriloviću pružila rame za plakanje. U finalu se našla i Ružica Čavić, koja je sa pesmom "Samo jednom", pre Zrenjanina, odbijena na festivalu "Sunčane Skale" u Herceg Novom.

Zbunjeni Masimo

Kao i pre dve godine, na festivalu je nastupila glumica Mina Lazarević. Opet je slobodno vreme provodila u društvu Vladimira Grajića Graje, autora pesme "Ne duguješ ništa" sa kojom je ušla u finale. Mina mu se odužila tako što mu je s vremena na vreme pružala maserske usluge.

Prve večeri festivala u revijalnom delu nastupao je Moby Dick sa "specijalnom gošćom Aleksandrom Perović". ZA one slabije upućene, to je devojka koja je do skora pevala u grupi, ali će, kako je najavila, pored toga što će nastupati sa Srđanom, Aleksandra uporedo raditi i na solo albumu. Revijalni deo druge večeri bio je rezervisan za Masima Savića, koji se na tlu Srbije pojavio ponovo posle punih 12 godina. Ni taj događaj nije prošao bez Maje Nikolić, koja se pred kraj popela na binu i, na očigled zbunjenog gosta iz Hrvatske, otpevala jednu pesmu.

"Zrenjanin" su ovaj put obeležili nastupi nekoliko zaista kvalitetnih pevača iz inostranstva. Glas Rumunke Raluce Angel ledi krv u žilama, a odlične performanse imali su Englez Erik Vilijams, Letonka Marina Sudas, uz jedan totalni promašaj - nastup repera iz Slovenije, Klemen Klemen.



Utisci sa muzičkog festivala u zrenjaninu


Maja šokirala Masima


Ilustrovana politika, jul 2003. broj 2321


Najbolja je pesma "Bolesna", Zorana je "izbačena", rastavljeni "Mobi Dik" i dalje u prijateljstvu, Džimi Barka najveći laf a drugarsko navijanje je posebna priča


Još uvek se prepričava skandal koji je pre dve godine izazvala Maja Nikolić na Zrenjaninskom festivalu kada je fizički i verbalno pokušala da se obračuna sa Natašom Bekvalac, besna i uvređena što se njena pesma nije našla u finalu i konkurenciji za nagradu. Tada se zarekla da više neće tu kročiti posvađavši se sa organizatorima, ali, ove godine, na iznenađenje mnogih Maja se našla na istom festivalu i – pobedila. Kao da su tako rešeni neki stari nesporazumi. Pesma "Bolesna" je najviše "mirisala" na narodnjak a ne na festivalsku pesmu i predstavila Maju u novom izdanju. Iako žiri nije bio jednoglasan, Majinu pobedu je podržao Masimo Savić koji je poslednji glasao i dao joj dragocena dva poena koji su je doveli na pobedničko mesto ispred grupe iz Šri Lanke koja je osvojila i nagradu publike.


          2003 5a
Ceca Slavković je navijala za pesmu "Bolesna" svoje drugarice
Maje Nikolić


Jedini međunarodni muzički festival na našim prostorima koji zaista okuplja pevače sa svih kontinenata jeste Zrenjaninski festival. Svako od njih je i vrhunski interpretator ili šoumen, mada su ravnopravni po svojoj originalnosti na sceni bili i "Koktel bend", Leo, Marina Perazić, Ivan Gavrilović, Džimi Barka, Martin Vučić, Ružica Čavić, Mina Lazarević.

U revijalnom delu programa prve večeri je mini koncertom rezime svojih deset godina na sceni napravio "Mobi Dik". Iako već nekoliko meseci Aleksandra planira da počne solo karijeru bilo je lepo videti je ponovo na istoj bini sa Srđanom. Pokazali su da nesmetano mogu da sarađuju i da pri tom ostanu prijatelji, što je retkost, bar kada je reč o našoj estradi.

Druge večeri festivala zrenjaninskoj publici se predstavio Masimo Savić koji je sa bendom "Akvarijus" održao koncert. Pred kraj mu se na sceni pridružila Maja Nikolić. Iako je publika bila iznenađena, čini se da je Masimo bio u najvećem šoku, ali se na kraju zahvalio Maji na podršci. Izgleda da su ipak dvoje pevača jedno drugom najviše značili, bar kada je reč o medijskoj promociji. Možda posle svega Masimo i zavoli pesmu "Bolesna"...


Sin nije patio

"Nisam ni svesna koliko sam bolesna"... odzvanjalo je na sceni bašte hotela "Vojvodina" 6. jula kada je proglašen pobednik Zrenjaninskog festivala – Maja Nikolić. Srećna što je posle učešća na 54 festivala zabeližila jedanaestu pobedu, Maja je sumirala utiske i stekla novo samopouzdanje.


– Znam da će ova pesma biti hit. U Beogradu snimam ploču koja će se pojaviti na tržištu u oktobru. Na njoj ćete čuti jednu novu Maju, drugi stil i fazon, kao i uticaj zapada jer sam četrnaest meseci bila u Americi.

Dok je živela u Americi, više od godinu dana nije videla šestogodišnjeg sina Novaka koji je ostao u Beogradu sa Majinim roditeljima. Maja kaže da joj nije bilo teško zbog toga!

– U Americi je telefoniranje jeftino, tako da za deset dolara možete razgovarati sa Jugoslavijom sat i četrdeset minuta. Svakog jutra i večeri sam se čula sa Novakom. Da sam osetila potrebu i da pati, svakako bih došla.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

          2003 Empty Re: 2003

Počalji  Tina Sre Avg 31, 2011 9:31 am

MAJA NIKOLIC RAZOCARANA NEKIM KOLEGAMA
STVARNO NIJE O. K.


15.07.2003.


Tek što je zaboravljena "epizoda Amerika" koja je trajala godinu dana, caršija je pocela da se pita ko sad cuva Novaka, sina Maje Nikolic, kad mu je mama stalno na putu. Pevacica nam je na tu temu rekla:
- Dok sam ja na putu, a u poslednje vreme cesto sam "preko bare" gde gradim karijeru, o Novaku se brinu moji roditelji. On zna da ga mama puno voli, pricamo svakodnevno... sve je u najboljem redu. Inace, mog bivšeg muža Mirka dugo nisam videla. Nema ni potrebe... On ga svakako ne bi cuvao.
Bivši suprug nije, medutim, jedino Majino životno razocaranje.
- O, ima ih, ima... Pojedinci me naprasno zaboraviše. Eto, na primer Goran Gluhakovic - dok sam mu bila potrebna, sve je bilo u redu. Ja sam prakticno stvorila taj OK bend, dala mu ime, pratili su me na prvom solistickom koncertu, a oni me nisu pozvali ni da budem u publici kada su imali svirku na "Tašu".
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

          2003 Empty Re: 2003

Počalji  Tina Sre Avg 31, 2011 9:33 am

OTROV U MALOJ BOČICI

Kurir, 15.9.2003

Nataša Bekvalac nema veze s muzikom i umetnošću, već s prostitucijom!


          2003 1209


Kada se na telefon javila Maja Nikolić, bez uvijanja nam je, maznim glasom, otkrila kako smo je zatekli golu, k'o od majke rođenu. Da ne bune zabune, Maja je bila na masaži u jednom od beogradskih salona. Poznata po tome da koristi svaku priliku da "zatalasa" javnost, omalena ali vatrena Nišlijka nije izneverila očekivanja ni ove godine. Posle pobede na festivalu u Zrenjaninu, krenula je da proziva sve redom, a usput najavila kako je domaće tržište više ne zanima, pa će karijeru odsad graditi u Americi.

Zašto, ipak, nije otputovala preko "bare", Maja odgovara:
- Imam otvorenu kartu i mogu da putujem kad hoću. Ostala sam zato što završavam album na srpskom. Ceca Slavković mi peva prateće vokale, u projektu učestvuje 10 ljudi i ja ne mogu da na silu nateram nekog da što pre odradi svoj posao.

Pričala si sve najgore o domaćoj estradi, najavljuješ odlazak u Ameriku i svetsku karijeru, pa se nameće pitanje zašto uopšte snimaš album za ovo "bedno" tržište?
- Samo snimam album, ali još ne znam da li ću ga objaviti. To zavisi od karijere u Americi. Želim da pevam na svom jeziku, ali ne po svaku cenu. Znam da sam jedna od najboljih pevačica u Srbiji i želim da se odužim albumom svojoj publici.

Konkurencija će se obradovati ako ne snimiš album?
- To me ne zanima! Sa ovom zemljom nemam neku veliku budućnost. Oni koji misle da će im biti bolje ako mene nema, neka tako misle. Maja Nikolić je svoje ime izgradila i ovde, a gradi ga i van ovih granica, sama, bez sponzora, samo svojim glasom.

Da li tačna tvoja izjava da si ti prva ugradila silikone i da su, zahvaljujući tvojoj "originalnosti", to isto uradile sve ostale pevačice?
- Nije tačno! Ta izjava je izmišljena. Baš kao što nisam izjavila da su mi grudi porasle od dijete. Tužila sam novinarku koja je sve to izmislila. Nema opraštanja i pomirenja. Teraću sve to do kraja!

Kako to da novinari baš tebi izmišljaju izjave?
- Nemam pojma! Ja ne volim intervjue i bila bih najsrećnija da od ovog trenutka više ne pričam sa novinarima i ne slikam se za naslovne strane. Vi meni ne trebate i ja vas ne zovem, već vi mene zovete...

Nekada ti je bila potrebna pomoć medija?
- Jeste, ali sam se sad umorila od svih tih priča. Sve je više onih koji o meni izmišljaju razne bljuvotine i jedva čekam da odem odavde. Na duže!

Da li je tačno da si nudila Bošku Jakovljeviću da organizuje tvoj TV duel sa Natašom Bekvalac, pa da tako raščistite nesporazume iz Zrenjanina od pre dve godine?!
- Jeste, i Boško je bio spreman da se nas dve nađemo oči u oči u emisiji "Siti". Ali, ona nije htela, ili nije smela da dođe. Neću o njoj da pričam i da joj dajem prostora u svojim intervjuima. Ako ću da pričam o muzici i umetnosti, pričaću o Maji Odžaklijevskoj, Josipi Lisac, a ne o njoj! Ona nema veze s muzikom i umetnošću, već sa prostitucijom i šou biznisom.

Zašto si se onoliko zahvaljivala Masimu Saviću u Zrenjaninu, kad ti je dao samo dva poena?
- On je presudio jer je mogao da da više bodova grupi iz Šri Lanke. Mislim da je ključna bila moja hrabrost kada sam, dok je on pevao, uletela na scenu i otpevala prateće vokale. Da mi Masimo nije dao poene, išla bih da ga bijem! Zamisli da sam bila druga? Pa, ubila bih ga od batina! A mislim i da sam jača od njega!

Nekada si pevala za SPS! Da li bi opet pevala za vlast?
- Ja sam pevala za one koji su platili moj honorar. Pevala bih i za DS i za DSS, i za bilo kog drugog ko plati. Ali, nikada nikome nisam pevala za džabe, samo zato da bih dala podršku određenoj partiji. Mene to ne zanima, ja sam operisana od politike.

Kažu, Maja je fatalna po muškarce. Na koga "baci pik", taj joj brzo padne šaka?!
- To bi morao da pitaš muškarce! Moj život je karijera i ne postoji nijedna osoba koja je od toga vrednija. Jedini muškarac za koga znam da će uvek biti uz mene je moj sin Novak. Ja za muškarcima nikad nisam gubila glavu.

Kako nisi kad si svojevremeno bežala od kuće, iz Niša čak u Nemačku, samo da bi videla dečka?
- To je bilo pre 12 godina, kada sam imala 16. Mladost-ludost! Dosta toga sam naučila od tada i to je poslednji put da sam zbog muškarca gubila glavu. Sad me zanima samo karijera. Muškaraca će uvek biti.[center]
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

          2003 Empty Re: 2003

Počalji  Tina Sre Avg 31, 2011 9:46 am

Što bih krila silikone?


balkanmedia.com


          2003 Maja_n12


Za nju kažu da je skandal majstor! Gde god da se pojavi Maja Nikolić je uvek u centru pažnje. Ona je učestvovala na mnogim festivalima, na mnogim i pobeđivala, baš kao i letos na festivalu u Zrenjaninu sa pesmom “Bolesna”. O toj pesmi i još ponečemu Maja kaže:

Maja Nikolić: Ja sam na festivalima uvek pevala balade s velikim rasponom glasa. Na Beoviziji sam otpevala pesmu od tri oktave koju niko iz žirija nije shvatio, pa sam bila loše plasirana. Pesma “Bolesna” jeste hit, ali nije zahtevala neko veliko pevačko umeće. Ta pesma nije narodnjak, već je pop pesma. Odlučila sam da na festivalima više ne pevam festivalske pesme, već one hit pesme koje publika želi.

Zašto si se zahvaljivala Massimu Saviću kad ti je dao samo dva boda?

Maja Nikolić: Pa on je presudio! Mogao je da da više bodova grupi iz Šri Lanke. Ja njega nisam poznavala, ali sam bila dovoljno hrabra i luda da u vreme njegovog koncerta izletim na binu i otpevam prateće vokale. Mislim da se njemu to dopalo, a posle finala smo se družili do ranih jutarnjih sati.

Pre dve godine si imala sukoba sa Natašom Bekvalac na tom istom festivalu. Jesi li se u međuvremenu srela sa njom?

Maja Nikolić: Nisam, a želela sam! Ja sam neko ko se svojim radom i trudom izborio za sve u životu. Učestvovala sam na 56 festivala i nikada nisam kupovala nagrade, niti sam imala ikoga iza sebe, sponzora i slično. Na tim festivalima osvojila sam 12 prvih nagrada. Htela sam s njom da se pojavim u bilo kojoj emisiji, nudila sam Bošku da organizuje naš susret na Pinku, ali do toga nije došlo, jer ona nije htela da priča sa mnom.


Zašto si učestvovala na toliko festivala, kad si u isto vreme, često kritikovala?

Maja Nikolić: Kritikujem sve festivale na kojima se peva na playback i sve festivale na kojima se mesec ili dva unapred zna ko će da pobedi. Glupo je učestvovati na takvim festivalima.

Priča se da se znalo da ćeš ti pobediti?

Maja Nikolić: To nije istina! Nikada u karijeri nisam kupovala nagrade na festivalima. To su priče zlobnika koji nikada ništa nisu dobili u muzici, a time se bave sto godina.

Jedna novinarka na festivalu u Budvi je rekla “Nema Maje Nikolić, pa nema ni skanadala”!

Maja Nikolić: Čula sam za tu izjavu i mislim da je to jako glupo! Ja svoju karijeru nikada nisam pravila na skandalima. Novinari izmišljaju svašta vezano za moje ime i moju profesiju. Ja sam svoju muzičku karijeru gradila na kvalitetu i dobrim pesmama. Nemam potrebe da pravim o sebi tračeve da bih bila u žiži interesovanja. Nisam bila 14 meseci u Srbiji, a o meni se pisalo kao da sam tu sve vreme.

Šta je bilo sa karijerom u Americi?


Maja Nikolić: Za nekoliko dana putujem u Ameriku i nastavljam da tražim svoju šansu tamo. Imam producente koji rade sa mnom, snimam pesme na engleskom i nadam se da ću uspeti nešto da uradim. Totalno sam se orjentisala u tom pravcu, jer je ovde situacija na našoj muzičkoj sceni tužna. Na ceni su otvaračice usta koje u torbi nose silikone, dok ja nosim svoj minidisk sa pesmama.

Ipak, snimaš album i na srpskom?

Maja Nikolić: Dugo nisam objavila album na srpskom, pa sam rešila da i to uradim. Upravo završavamo pesme, ali još ne znam tačno kada će se album pojaviti. Sve zavisi od toga kako bude tekla moja karijera u Americi.

Svojevremeno si pričala kako su ti grudi porasle od dijete. Kasnije si priznala da si ugradila silikone?

Maja Nikolić: Ugradila sam silikone, i to sam prva uradila na našoj estradi. Posle mene su još mnoge poznate žene krenule sa korekcijom grudi. Ta izjava oko dijete je pogrešno interpretirana u jednom tabloidu. Ja sam i tada pričala da imam silikone. U Americi svaka druga žena ima silikone. Što bih to krila?
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

          2003 Empty Re: 2003

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu