MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1999

Ići dole

         1999 Empty 1999

Počalji  Tina Sre Avg 31, 2011 9:15 am

Pop pevačica Maja Nikolić priprema spektakl u beogradskom Centru „Sava"
Nova osoba na planeti Zemlji

Glas javnosti, 23. februar 1999. broj 254

         1999 MajaNikolic

Šest sati priprema dnevno. Na bini trideset igrača, dvadeset koreografija. Karte se odlično prodaju, moguć i drugi koncert. Prihod u humanitarne svrhe

Više od dva meseca Maja Nikolić u žestokom tempu priprema beogradski koncert zakazan za 25. februar u Centru „Sava". Šest sati vežbe dnevno, od čega tri probe sa orkestrom i još toliko sa plesačima iz studija Ef-iks, postalo je dnevna rutina za pevačicu čiji je najnoviji album za samo tri meseca prodat u fantastičnih 35 hiljada primeraka.

- Planiram da publici priuštim ne samo audio spektakl, koji svi od mene očekuju, već i vizuelni doživljaj na način kako to niko kod nas ne radi. Na bini će biti 30 plesača, osam do deset ljudi iz orkestra, tri prateća vokala. Svaka pesma će imati svoju koreografiju. Koliko mi to budu dozvoljavale moje haljine, a biću veoma elegantna, i ja ću da plešem. Ne želim da koncert liči na Madonin već da bude originalan, kaže Maja Nikolić.

Koliko se sav taj rad isplati?

-Nisam želela da zaradim, već da se posle ovog albuma publici predstavim u najboljem svetlu. Ako bog da, a karte se za sada jako dobro prodaju, onda ćemo možda praviti i drugi koncert. To mi je veoma bitno i zbog toga što je sav prihod sa koncerta namenjen za lečenje Bobana Ristovića, trinaestogodišnjeg dečaka obolelog od neizlečive cistične fibroze.

         1999 MajaNikolic1



Stalno menjaš imidž, bila si crnka, pa plavuša a sada nosiš marinac frizuru?

- Mnogo stvari menjam u svom životu. Promena kose nije usledila zbog novog albuma već sam želela da budem potpuno nova osoba na planeti Zemlji. Onda su počeli da me upoređuju sa Merlin Monro i Tajči, što ja nisam želela pa sam se ošišala na kratko. Sviđa mi se, ne moram da provodim mnogo vremena kod frizera.

Na naslovnoj strani tiražnog estradnog časopisa nalazi se tvoja slika i izjava:

„Laž je da sam spavala sa kumom. Ja do hitova ne dolazim preko kreveta"?

- Vlada Grajić je moj kum, producent na albumu i hitmejker svih mojih pesama od „Odlazi" do „Varali me svi". To je čovek u koga imam maksimalno poverenje, i sve to što se desilo je vrlo ružno. Vrlo sam pobožna, poštujem neke stvari u životu i ne mogu da verujem da ljudi pišu takve stvari.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu