MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maja 2011

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

     Maja 2011 Empty Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:11 am

MAJA NIKOLIĆ IZBAČENA SA "DVORA"!



Kurir, Nedelja, 27. Februar, 2011
Pevačica izbačena iz „Dvora“ zbog govora mržnje


     Maja 2011 4739110


Produkcija rijaliti šoua „Dvor“ odlučila je da diskvalifikuje Maju Nikolić zbog govora mržnje tokom učešća u istom. Televizija Pink donela je takvu odluku jer je strogo zabranjena bilo kakva politička rasprava među učesnicima, kao i vređanje na nacionalnoj, verskoj i rasnoj osnovi.

Naša ekipa uslikala je pevačicu po izlasku iz „Dvora“ ispred studija u Šimanovcima, međutim, ona nije želela da izađe iz kola i da da bilo kakvu izjavu. Štaviše, njen vozač umalo nije pregazio našu ekipu, koja je samo obavljala svoj posao! Pokušali smo da kontaktiramo s njom i telefonom, zvali smo je i slali poruke, ali ona do zaključenja ovog broja nije odgovarala na njih.

Podsećanja radi, Nikolićeva je tokom jedne od rasprava navela kako ne gaji simpatije prema Jevrejima, u čemu ju je zdušno podržao Miloš Bojanić.



Tatjana Vojtehovski: Maja bez honorara

PR menadžer TV Pink Tatjana Vojtehovski za Kurir je objasnila zašto je Maja Nikolić izbačena iz „Dvora“.

* Zašto je Pink izbacio Maju, kad ste juče rekli da Miloš i ona neće biti sankcionisani?
- Nismo rekli da Maja neće snositi sankcije. Izvinili smo se zbog govora mržnje. A, danas smo u dogovoru s RRA rešili da izbacimo Maju.

* Kako to da je Miloš izašao u velikom stilu, a Maja je izbačena?
- Miloš je inače trebalo da izađe. Maja je po ugovoru trebalo da ostane, ali izbačena je. Po ugovoru, ona neće dobiti honorar jer je kažnjena zbog verbalnog nasilja
.





Poslednji put izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:22 am, izmenio ukupno 3 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:16 am

MAJA NIKOLIĆ se izvinila jevrejima:
Maja Nikolić u panici: Oprostite mi, nisam kriva


Press, 28. 02. 2011

     Maja 2011 Maja-n12


To što sam rekla da ne volim Jevreje ne odnosi se na narod u celini, već na one koji su donosili odluku o bombardovanju Srbije! Tužiću RRA jer sam nepravedno izbačena i zbog toga izgubila honorar, od kojeg izdržavam sinove


Pop pevačica Maja Nikolić, koja je u subotu posle podne vanredno izbačena iz rijalitija „Dvor", na sve načine pokušava da spreči pokretanje krivičnog postupka koji je tužilaštvo najavilo protiv nje zbog govora mržnje prema Jevrejima.

Nakon što je u spoljnom svetu saznala kakve je sve posledice zbog antisemitskih izjava čekaju, Maja je u razgovoru za Press objasnila na šta je sve spremna da bi rešila novonastalu situaciju.

- Nikada nisam rekla da mrzim i ne poštujem narod ili ljude bilo koje veroispovesti! Iz pojedinih medija je izvučena i samo delimično preneta moja izjava koja je dobila drugačiju konotaciju od onoga što sam zaista rekla - priča pevačica, i dodaje:

- To što sam rekla da ne volim Jevreje odnosi se na situaciju koju smo svi preživeli za vreme NATO agresije, a pod tim nisam podrazumevala jevrejski narod u celini već samo one koji su donosili odluku o bombardovanju naše zemlje.

Nikolićeva se ovom prilikom izvinila čitavoj Jevrejskoj zajednici i zamolila je za oproštaj.

- Ovom prilikom se izvinjavam i želim da kažem da je moj patriotizam veliki, ali da nikada nisam bila šovinista i nisam vaspitavana da mrzim. Žao mi je zbog neprijatnosti koju su pretrpeli Jevreji u Srbiji zbog loše interpretirane izjave. Učiniću sve da nadoknadim moralnu štetu koju su mi naneli pojedini mediji zbog konteksta u koji su stavili moju izjavu - rekla je pevačica.

Međutim, tu nije kraj Majinim mukama jer ju je po povratku iz Pinkove kraljevske palate u Šimanovcima dočekala vest da joj je sud oduzeo starijeg sina Novaka. Iako se dodatno uznemirila zbog ove informacije, temperamentna Nišlijka tvrdi da i dalje ima puno starateljstvo nad njim.

- Ja imam puno starateljstvo nad Novakom, koga izdržavam 14 godina bez alimentacije. Za mlađeg sina Lazara imam zajedničko starateljstvo, ali ga takođe izdržavam bez alimentacije i zato mi je teško zbog honorara koji mi neće biti isplaćen jer sam nepravedno izbačena, a živim samo od pevanja. Nemam drugog izbora nego da tužim RRA - revoltirano je poručila Maja



Poslednji izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:20 am

IZVINJENJE
MAJA NIKOLIĆ: VOLIM JEVREJE, NE VOLIM SVEKRVU


Kurir, ponedeljak, 28. Februar, 2011.| Autor: Dalibor Katić


Pevačica tvrdi da je nepravedno izbačena iz "Dvora" jer nije omalovažila sve Jevreje, već samo one koji su odgovorni za bombardovanje Srbije

     Maja 2011 5626_e10

Izvukla deblji kraj.
Maja Nikolić, koja je u subotu izbačena iz "Dvora", tvrdi za Kurir da joj je učinjena nepravda.

- Nikad nisam rekla da mrzim i ne poštujem bilo koji narod ili ljude bilo koje veroispovesti. Moja izjava "ne volim Jevreje" odnosi se samo na one pripadnike tog naroda koji su odlučili da se bombarduje naša zemlja. Ovom prilikom se izvinjavam, i želim da kažem da je moj patriotizam veliki, ali da nikad nisam bila šovinista niti sam vaspitavana da mrzim. Žao mi je zbog neprijatnosti koju su pretrpeli Jevreji u Srbiji zbog loše interpretirane izjave - kaže Maja.

Nikolićeva je ogorčena i zbog informacije da joj honorar neće biti isplaćen.
- Izdržavam decu bez alimentacije, i zato mi je teško.

Pevačica kaže da je njen sin Lazar još uvek s njom i da ona i bivši suprug Vuk Kandić dele starateljstvo, iako njegova porodica tvrdi drugačije.

- Lazar je pored mene, u to se možete uveriti i sami! Imamo zajedničko starateljstvo nad Lazom, a o starijem sinu Novaku sama brinem već 14 godina. Moja bivša svekrva će morati da odgovara pred sudom za sve laži o meni. Zbog te žene sam se i razvela. Inače, pokrenula sam kontratužbu, tražim potpuno starateljstvo nad Lazarom. Nisam narkoman, prostitutka, alkoholičarka, niti imam karton u ludnici, a za svoje sinove se borim kao vučica - zaključila je pop pevačica.


Poslednji izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:23 am

Maja Nikolić: Ne plašim se Jevreja

Novosti, 28. februar 2011

Pop pevačica kaže za Novosti online da ne voli "one koji su nas bombardovali", da o Bokiju 13 nema lepo mišljenje i da će tužiti bivšu svekrvu. Savez jevrejskih opština najavio tužbu

     Maja 2011 11397610

POP pevačica Maja Nikolić koja je izbačena iz rijaliti programa „Dvor“ zbog govora mržnje kaže, za Novosti online, da nije vređala sve Jevreje već da je mislila - "na one koji su nas bombardovali". Tvrdi i da je nepravedno izbačena, ali i da će tužiti bivšu svekrvu jer je plasirala laž da joj je oduzeto strateljstvo nad sinom Lazarom.

„Šaputanje na jastuku“ sa Milošem Bojanićem nije ni bilo, a o „ljutom“ rivalu Bokiju 13 ima loše mišljenje jer "propagira nakaznost".


- Nikada nisam rekla da mrzim i da ne poštujem bilo koji narod ili ljude bilo koje veroispovesti - priča Maja Nikolić, za Novosti online. - Pojedini mediji su samo delimično preneli moju izjavu koja je dobila drugačiju konotaciju. Moja rečenica „Ne volim Jevreje“, odnosi se na situaciju koju smo svi preživeli tokom NATO agresije. Pod tim nisam mislila na ceo narod već na pojedince koji su naređivali da nas bombarduju, a Jevreji su. Želim da kažem da je moj patriotizam veliki, ali nikada nisam bila šovinista i nisam vaspitana da mrzim. Žao mi je zbog neprijatnosti koju su pretrpeli Jevreji u Srbiji zbog ovako loše interpretirane izjave i uradiću sve da nadoknadim moralnu štetu koju su mi naneli pojednini mediji.

Pevačica je u rijaliti program „Dvor“ ušla pre skoro mesec dana, a tokom takmičenja najviše problema je imala sa Bokijem 13 koji ju je svakodnevno „dovodio do ludila“.

- Mislim da osoba kao što je Boki 13, koji propagira nakaznost ne zaslužuje medijski prostor. Namam ništa protiv gej populacije, ali mislim da ono što Boki izigrava ne zaslužuje da se prikazuje na televiziji. On je navaspitana, nekulturana i bezobrazna osoba za koju nemam ništa lepo da kažem - bila je direktna Nikolićeva.

Dok je sa makedonskim šoumenom muku mučila, jedinu utehu je pronalazila u razgovorima sa prijateljem Milošem Bojanićem koji je bio gost rijalitija i sa kojim je delila i najintimnija osećanja.

- Miloš i ja smo veoma dobri prijatelji i tamo smo bili upućeni jedno na drugo. Nikakva „šaputanja na jastuku“ i razmenjivanje nežnosti nije bilo. On je oženjen čovek, a ja imam decu i u dugoj sam vezi – pravdala se pevačica.

Tokom Majinog boravka na dvoru mediji su „brujali“ o tome da je pevačica izgubila starateljstvo nad mlađim sinom Lazarom.

- Nisam izgubila starateljstvo nad sinom. Imam dva dečaka, o starijem Novaku brinem sama i izdržavam ga bez alimentacije, a brigu o Lazaru delim sa njegovim ocem. Zbog ove dezinformacije ću tužiti bivšu svekrvu i novine koje su plasirale njene laži – izjasnila se Maja.

Na pitanje da li je zadovoljna učešćem u rijalitiju Maja je rekla da je prezadovoljna i da je ostala dostojana sebe i svojih stavova.

- Nepravedno sam izbačena, televizija Pink je prema meni bila maksimalno korektna. Njima je bilo baš krivo što sam morala da napustim šou, ali su morali da poslušaju Republičku radiodifuznu agenciju čija je zasluga to što sam se našla van takmičenja. Ne plašim se tužbi kojima mi prete, jer one nisu osnovane. Nije me strah ni Jevreja. Imam pravo da nešto volim ili ne volim.– rekla nam je Maja.

Čelni ljudi RTV Pink su istakli da Maja neće dobiti honorar za učešće u rijaliti programu „Dvor“.

- Poštujem svaku odluku koju donesu "pinkovi" ljudi, ali mi je krivo je sam nepravedno izbačena, živim od pevanja, a izdržavam dvoje dece bez alimenatcije - završila je Maja Nikolić.

SAVEZ JEVREJSKIH OPŠTINA SRBIJE: TUŽE PINK ZBOG GOVORA MRŽNJE
POSLEDNJI skandal u rijalitiju "Dvor", tačnije izjava Maje Nikolić da mrzi Jevreje, koja je uzburkala domaću javnost, dobiće epilog na sudu. Predsednik Saveza jevrejskih opština Srbije Aleksandar Nećak rekao je da će podneti prijavu protiv televizije Pink, ali će pred zakonom odgovarati i oni koji su u pomenutom rijalitiju širili govor mržnje.
TANJA VOJTEHOVSKI
- MAJA Nikolić je sankcionisana diskvalifikacijom zbog verbalnog nasilja i govora mržnje. Kao i svaki diskvalifikovani takmičar, neće dobiti honorar. O daljim koracima odlučiće pravni tim TV Pink. Naša televizija se nakon incidenta ogradila od toga što su uživo u programu izrekli Maja Nikolić i Miloš Bojanić, okarakterisala to kao incident i govor mržnje, i u saopštenju se izvinila kao emiter svima onima kojima su te izjave na bilo koji način povredile osećanja ili dostojanstvo –rekla je portparol Pinka Tanja Vojtehovski.

- Najverovatnije ćemo već u utorak podneti prijavu protiv Pinka, koji nam se nije obratio ni rečju - rekao je, za "Novosti", Aleksadar Nećak. - Niko nam se nije izvinio, ni Pink, ni to dvoje učesnika. Naprotiv, ta televizija je vrlo vešto izbegavala bilo kakav kontakt sa nama. To je njihovo pravo, a naše pravo je da zaštitimo sebe, ali i državu Srbiju, jer to neće dobro odjeknuti spolja, ako iscuri. S druge strane, portparol Republičkog javnog tužilaštva Tomo Zorić podneo je krivičnu prijavu protiv izvršioca. Njihove izjave da oni to nisu rekli, ne mogu da nas zadovolje. Ne interesuju nas učesnici, već kako je moguće da Pink, koji koristi nacionalnu frekvenciju, širi govor mržnje. Zamolio sam da me primi predsednik Republike, a obratili smo se i premijeru i ministru policije. Veliki broj ljudi podržava to što je rečeno u "Dvoru", ali, s druge strane, dobili smo mnogobrojne mejlove i telefonske pozive od građana Srbije koji su zgroženi, daju nam podršku i izvinjavaju se u ime onih koji su to izgovorili.

Portparol Republičke radiodifuzne agencije Srboljub Bogdanović istakao je da postoji izveštaj u vezi sa novonastalom situacijom na "Dvoru", koji će biti razmatran na sednici Saveta RRA, ali ona najverovatnije neće biti održana ove nedelje.

- Ukoliko Savet RRA bude smatrao da treba da reaguje, to će biti odlučeno na sednici - kazao nam je Bogdanović. - Savet će u tom slučaju pokrenuti neki od postupaka iz svoje nadležnosti, a to bi mogla biti prekršajna prijava.

IZRAELSKI AMBASADOR ZGROŽEN
GOVOR mržnje osudio je i izraelski ambasador u Beogradu Artur Kol, koji u saopštenju navodi da je zgrožen antisemitskim sadržajem koji je emitovan u "Dvoru".

- U poslednje vreme smo svedoci porasta antisemitskih incidenata u Srbiji, a poslednji u nizu je ujedno i najvidljiviji. Ova činjenica izaziva zabrinutost i zahteva punu pažnju relevantnih državnih organa. Još jednom se potvrđuje neophodnost obrazovanja protiv bilo kog oblika mržnje. Neznanje dovodi do šovinizma, ksenofobije i rasizma, i otvara prostor za produbljivanje podela i nasilje - naveo je izraelski ambasador Artur Kol, i dodao da očekuje da najviši predstavnici političkog, verskog i kulturnog života osude javne antisemitske ispade.


Poslednji put izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:11 am, izmenio ukupno 2 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:25 am

Pevačica ubeđena da nije pozivala na nacionalnu i versku mržnju

Maja: Ne mogu da me tuže što ne volim Jevreje!

Alo, Ponedeljak - 28.02.2011

     Maja 2011 Maja-v10

Uprkos tome što je izbačena iz „Dvora“ zbog govora mržnje, a tužilaštvo najavilo potencijalne krivične tužbe protiv nje i Miloša Bojanića, pop pevačica Maja Nikolić ni dan nakon izbacivanja ne vidi ništa loše u tome što je rekla da ne voli Jevreje.


- Nikada nisam rekla da mrzim i ne poštujem bilo koji narod ili ljude bilo koje veroispovesti. Iz pojedinih medija je izvučena i samo delimično preneta moja izjava koja je dobila drugačiju konotaciju od onoga što sam zaista rekla. U svakom narodu ima dobrih i loših ljudi. Moja rečenica „ne volim Jevreje“ odnosi se na situaciju koju smo svi preživeli za vreme NATO agresije, a pod tim nisam mislila na jevrejski narod u celini, već samo na one koji su donosili odluku o bombardovanju naše zemlje - napisala je Nikolićeva u saopštenju za javnost, a potom se izvinila.

- Ovom prilikom se izvinjavam i želim da kažem da je moj patriotizam veliki, ali da nikada nisam bila šovinista i da nisam vaspitavana da mrzim. Žao mi je zbog neprijatnosti koju su pretrpeli Jevreji u Srbiji zbog ovako loše interpretirane izjave, ali ću takođe uraditi sve da nadoknadim moralnu štetu koju su mi naneli pojedini mediji zbog konteksta u koji su stavili moju izjavu. Pomozite mi da ispravim nepravdu! - stoji u saopštenju koje je Maja Nikolić poslala našem listu. U želji da dobijemo podrobnije objašnjenje pozvali smo Nikolićevu, koja nam je odmah rekla da je ogorčena što više nije u rijalitiju.

- Na pravdi Boga su me izbacili. Niko ne može da me tuži jer nemaju na osnovu čega. Dakle, ne mogu da me tuže jer ne volim Jevreje, a ja nisam pozivala na nacionalnu i versku mržnju. To je apsurd! Međutim ja nisam ni rasista ni nacionalista, kum mi je Jevrejin, prijatelj iz Grčke, takođe imam i mnogo prijatelja koji su te nacionalnosti i veroispovesti i ne mrzim ih. Zašto niko nije tužio Firčija posle „Farme“ kada je u programu rekao da mrzi Srbe? Tada niko nije zvao, nije zahtevano čak ni da on napusti rijaliti, a kamoli da se podigne tužba protiv njega - tvrdi pevačica i naglašava nema nikakav problem sa produkcijom zbog svega što se desilo.

- Neću tužiti „Pink“, toj televiziji sam veoma zahvalna. Ne znam da li ću ostati bez honorara. Ja sam samohrana majka bez alimentacije i živim samo od pevanja i nisam to zaslužila. Podigla sam rejting kada sam ušla u „Dvor“. Bila sam iskrena od početka i mogla sam i do pobede da stignem - kaže Maja, koja je sigurna da uprkos reakciji RRA neće biti nepoželjan gost ni na jednoj televiziji.

- Ne mislim da me neće zvati da gostujem na televiziji, niti se plašim toga, nema razloga, jer čim dokažem da mi je pričinjena nepravda, sve će se rešiti - kaže Nikolićeva, koja ističe da se ne plaši tužbe koju je najavio Dejan Milićević.

- Može da me tuži ko god želi. Ja nikoga nisam tužila posle „Farme“, ali sad hoću. Tužiću sve one koji su mi naneli štetu - završila je Maja razgovor za „Alo!“.


Nikolićeva: Dete mi nije oduzeto!

Pisanje jednih dnevnih novina da je Maji Nikolić oduzeto starateljstvo nad sinom Lazarom pevačica je oštro demantovala.
- Naravno da nisam izgubila starateljstvo nad sinom, to je glupost. Sada ću i da vam dokažem. Lazo, sine dođi i kaži „zdravo“ teti - pozvala je Maja sina da nam se javi na telefon, kako bi dokazala istinitost svojih tvrdnji.

- Zdravo, teto - odgovorio je mališan preko telefona, a potom je slušalicu ponovo uzela Maja i osula paljbu po bivšoj svekrvi.
- Sve te priče pokrenula je moja svekrva, a tu ženi sam videla pet puta u životu. S njom nikad nisam ni razgovarala - rekla je Maja za „Alo!“.


Maja: Tanja će vam poslati moje saopštenje!
Vojtehovski: To saopštenje nisam ni videla!

Tokom razgovora za naš list, Maja je naglasila da je po izbacivanju iz „Dvora“ razgovarala i sa Tanjom Vojtehovski, te da ćemo saopštenje koje nam ona šalje dobiti i od potpredsednice kompanije „Pink“.
- U dogovoru sa advokatom sastavila sam saopštenje koje sam vam poslala. Razgovarala sam i sa Tanjom Vojtehovski, pričale smo o svemu, a ovo saopštenje koje vam ja šaljem će vam poslati i ona.

Potpredsednica kompanije „Pink“, s druge strane, bila je iznenađena Majinom tvrdnjom.
- Istina je da me je zvala da mi kaže da ima saopštenje koje je sastavila sa svojim advokatom. Ja to saopštenje nisam videla. Takođe mi je rekla da želi to da pročita kod nas u programu. Samo sam joj rekla da u vezi s tim mora da se konsultuje sa glavnim i odgovornim urednikom programa. Pres služba TV „Pink“ šalje javnosti saopštenja koja se tiču kompanije, a ne pojedinaca - rekla je za „Alo!“ Tanja Vojtehovski.


Poslednji izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:27 am

Maja Nikolić: Ja sam ponosna Srpkinja!

Alo, 4.3.2011

Za razliku od svog dojučerašnjeg saborca Miloša, koji je izjavio da razmišlja da se odrekne pravoslavlja, Maja Nikolić kaže da se ponosi svojom verom.
- Ja sam ponosna Srpkinja i ponosna sam na svoju veru. Nikada je ne bih promenila. Ne razmišljam u tom pravcu, niti ću - rekla je Maja za naš list.


Poslednji izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:29 am

Жртва сам медијског линча

Правдa | 4. март 2011. |

     Maja 2011 22210

Након велике медијске прашине која се дигла у ријалитију „Двор“, када је певачица Маја Николић изјавила да не воли Је­вреје, оптужбе на њен рачун не престају. Николићева је под великим медијским притиском, а све због антисемитских ста­вова које смо чули на програму ТВ „Пинк“. Желећи да потпуно објективно и непристрасно истражујемо и информишемо јавност, разговарали смо са Николићевом, која је за „Правду“ изјавила да се не плаши никога, те наставља са професио­налним ангажманима.

Не кајем се због своје изјаве. Неправедно сам изба­чена и одузет ми је хонорар од којег живим и храним децу. Не осећам се кривом.

Шта мислиш о овој ситуацији?

Никада нисам рекла да мрзим било који народ или људе било које вероисповести. У појединим медији­ма само је делимично пренета моја изјава, добила је другачију конотацију, нисам то рекла. У сваком народу има добрих и лоших људи. Моја реченица да не волим Јевреје, односи се на ситуацију коју смо сви преживе­ли за време НАТО агресије, и под тим нисам подразу­мевала јеврејски народ у целини, већ само оне који су доносили одлуку о бомбардовању наше земље. Овом приликом се извињавам припадницима јеврејског народа, и желим да кажем да сам велики патриота, али да никада нисам била шовиниста, не мрзим никог. Жао ми је због непријатности коју су претрпели Јевреји у Србији због овако лоше ин­терпретиране изјаве, али ћу такође урадити све да надокнадим моралну штету коју су ми нанели поједини медији због контек­ста у који су ставили моју изјаву.

Ти и Милош сте забрањени на ТВ „Пинк“ до даљњег. Како коментаришеш такву одлуку?

Слажем се са одлуком. Милица и Жељко Митровић су моји пријатељи и схватам да они морају да бране ТВ „Пинк“, али кога нема, без њега се може. Наставићу да гостујем у другим медијима, дајем интервјуе, сликам се, тако да све иде нормалним то­ком.

Да ли се плашиш најављених тужби, од којих једну жели поднети Боки 13?

Не плашим се. Ако је Боки поднесе, добиће контратужбу заузврат.

На „Двору“ си често имала конфликте са учесницима, да ли је могуће да се ни са ким ниси била у добрим односима?

Не, то није тачно. Стално су ме нападали, тако да сам се у сваком моменту само бранила.

Ћемо је изјавио да доњи веш ниси мењала четири дана.

Не желим да причам о томе, зашто бих га помињала, није популаран.


Poslednji izmenio Tina dana Čet Apr 28, 2011 8:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:35 am

Maja Nikolić: Imam karijeru i bez Pinka

Press, 3.3.2011.

     Maja 2011 MAJA-NIKOLIC-2

Poštujem odluku Milice i Željka Mitrovića da na Pinku budem zabranjena jer oni rade u interesu svoje kuće! Naplatiću na sudu zarađeni honorar na „Dvoru"! Borim se da budem jedini staratelj sinu Lazaru

Pop pevačica Maja Nikolić, koja je zbog govora mržnje vanredno izbačena iz rijalitija „Dvor", i dalje tvrdi da je nepravedno optužena zbog svojih antisemitskih izjava.

U intevjuu za Press, kontroverzna Nišlijka poručuje da će putem tužbe od svoje bivše svekrve naplatiti debele pare zbog uvreda koje je trpela proteklih godina.

- Svojoj bivšoj svekrvi sam poslala tužbu pa će morati sve svoje izjave da dokaze i objasni na sudu. Ona će mi platiti veliku odštetu za sav bol koji sam pretrpela. Šta god ona da kaže nije istina, jer ja i dalje imam puno starateljstvo nad starijim sinom Novakom, a trenutno se borim da moj mlađi sin Lazar kompletno pripadne meni.

Velika se prašina digla oko tvojih antisemitskih izjava u „Dvoru". Da li se kaješ sada zbog svega što si rekla?

- Tog dana tema na „Dvoru" je bila bombardovanje. Bojanić je izlagao svoje mišljenje o tome i ja sam ga podržala jer smo se složili da niko normalan ne može da voli NATO agresore, zbog kojih su moj sin, roditelji i cela zemlja bili u podrumu 78 dana. Moja misao se odnosila na Medlin Olbrajt, Ričarda Holbruka, Havijera Solanu. Te ljude me niko ne može naterati da volim.

Da li si razmišljala da kontaktiraš neku od jevrejskih organizacija u Srbiji kako bi im lično objasnila na šta si mislila kada si uputila uvrede na njihov račun?

- Nisam ih zvala jer nemam razloga da se ikome pravdam. Ja sam svim medijima objasnila šta sam tačno mislila, „ne volim Jevreje" ne predstavlja govor rasne mržnje. Sa druge strane, moj kum je Jevrejin, a kuma mi je udata za Jevreja i, što je najvažnije, moja dugogodišnja prijateljica, voditeljka Lea Kiš, koja je Jevrejka, me je branila. Ponavljam: nisam šovinista i ne mrzim nikoga!

Kako si primila vest o tome da je tvog ljutog neprijatelja iz „Dvora" Bojana Jovanovskog - Bokija 13 Ministarstvo unutrašnjih poslova proteralo iz Srbije?

- Drago mi je jer je to zaslužio! Inače, o kombinaciji muškarac-žena nemam lepo mišljenje, jer je ta persona bruka i sramota ljudske prirode. On je bezobrazan, nekulturan, prepotentan. Hvali se kako puni hale po Makedoniji, a nema pare da produži vizu i radni boravak, to je veoma čudno i jadno.

Međutim i ti si u velikom problemu jer si zajedno sa Milošem Bojanićem zabranjena na televiziji Pink. Smatraš li da su ti rijaliti programi uništili karijeru?

- Poštujem odluku Milice i Željka Mitrovića jer oni rade u interesu svoje kuće. Oni dobro znaju da sam ja njihov prijatelj i da nisam rasista. To je igra između RRA i Pinka i normalno je da ružičasta televizija štiti svoje interese. Pored toga, ja i dalje radim jer sam popularna već 20 godina. Ima i drugih televizija, pa nema potrebe da se vezujem samo za jednu.

Ipak apelovala si za pomoć jer ti nije isplaćen honorar koji je ugovorom predviđen?

- To ću sa advokatom da rešim na sudu, on će se postarati da mi bude isplaćena suma koja je ugovorom predviđena jer ipak sam ja samohrana majka, ali bitno mi je da sa Pinkom imam odličan odnos, a sve ostalo će sud da odluči.

Koga ti planiraš iz rijalitija „Dvor" da tužiš?

- Nemam nameru da se bavim njima, jer to su ljudi koje nema pas za šta da ujede. Meni je važno da sam ja tamo bila najveći favorit i da me Miloš Bojanić podržava.



Protiv Miloša i Maje pokrenut istražni postupak!

Preti im Kazna do pet godina zatvora!

U toku jučerašnjeg dana Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istražni postupak u Višem sudu protiv Maje Nikolić i Miloša Bojanića zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo - izazivanje nacionalne, verske i rasne mržnje i netrpeljivosti koje su izneli u rijalitiju „Dvor". Sprovešće se skraćeni postupak i ukoliko budu proglašeni krivim, Maja i Miloš mogu dobiti od šest meseci do pet godina zatvora. Tužilaštvo će kao svedoka pozvati Miku Kostić.

- Svako radi svoj posao, ja i dalje tvrdim da nikoga nisam uvredila, i zbog toga se nadam da će pravda biti zadovoljena na sudu kada se bude preslušavao snimak koji će to da potvrdi - izjavila je Maja.


Poslednji izmenio Tina dana Čet Apr 28, 2011 9:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:41 am

Bećkovićka odbila da ugosti Maju Nikolić
Press, 7.3.2011.

Pop pevačica Maja Nikolić, protiv koje je pokrenuta tužba zbog antisemitskih izjava u rijalitiju „Dvor", poželela je da gostuje u emisiji „Utisak nedelje" na B92 autorke Olivere Bećković, saznaje Press

     Maja 2011 Olja

Međutim, do realizacije nije došlo zbog toga što je voditeljka ocenila da takva emisija ne bi imala smisla.

- Zvala sam Olju i predložila joj da gostujem u njenoj emisiji, da bih javnosti konačno objasnila o čemu se radi i da stavim tačku na tu priču. Međutim, ona mi je rekla da je cela afera oko moje situacije previše medijski naduvana i da nema potrebe da se i ona bavi time - kaže Maja i dodaje:

- Ja i Miloš Bojanić smatramo da je krajnje vreme da se obustavi nepotrebno širenje vesti dok sud ne donese poslednju reč. Još uvek nisam dobila poziv za saslušanje, a kada to bude, rado ću se odazvati jer i dalje tvrdim da sam nevina - smatra pevačica.

Maja kaže da je oduševljena emisijom „Da, možda, ne", koja se u petak uveče pozabavila između ostalih i njenim slučajem i tvrdi da nije ljuta na voditeljku Oliveru Kovačević, koja ju je u jednom segmentu emisije isprozivala. Olivera je, naime, u svom stilu prokomentarisala da pomenuta pevačica verovatno nema pojma ko su ljudi koji su nas bombardovali.

- Emisija je bila odlična i ja se ni u jednom trenutku nisam osećala prozvanom. Ali ako joj je namera bila da me uvredi, to je njen problem - rekla je Nikolićeva.


Poslednji izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 8:49 am

OČI U OČI: MAJA NIKOLIĆ
BORIĆU SE ZA SVOG SINA


Kurir, 13. Mart, 2011.

Dok RRA i Pink broje svoje milione, ja izdržavam porodicu. Jedini razlog zbog kojeg sam ušla u "Dvor" je honorar, jer ja na taj način hranim svoja dva sina bez alimentacije

     Maja 2011 Maja-v11


Maja Nikolić rešila je da u intervjuu za Kurir STARS otkrije kompletnu istinu o sebi, kao i o navodnom govoru mržnje protiv Jevreja u "Dvoru", zbog čega će, zajedno s Milošem Bojanićem, završiti na sudu. Progovorila je i o svom odnosu sa bivšom svekrvom, koja joj, kako tvrdi, stalno zagorčava život.

Kako ste se osećali kad su vam producenti saopštili da ste izbačeni iz "Dvora"?
- Bila sam mirna jer se ne osećam krivom. Rečenica "Ne volim Jevreje" ne predstavlja govor rasne mržnje. Učinjena mi je nepravda. U trenutku izbacivanja imala sam najviše glasova. Nikad nisam rekla da mrzim Jevreje, nego da ne volim Jevreje koji su učestvovali u NATO bombardovanju Srbije.

Kako onda komentarišete to što je portparol Republičkog javnog tužilaštva Tomo Zorić konstatovao da je u vašem govoru bilo elemenata mržnje?
- On to može da kaže, ali može da pita i svog advokata, jer u mojim rečenicama nije bilo govora mržnje.

Da li se plašite tužbe i eventualne zatvorske kazne koje su predviđene u slučaju širenja rasne, nacionalne i verske netrpeljivosti?
- Ne plašim se. Ljudi me pozdravljaju na ulici jer sam ispala nacionalni heroj. Dobijam podršku iz celog sveta, čak sam dobila i-mejl i od jednog četničkog pokreta iz Amerike. Dok RRA i Pink broje svoje milione, ja izdržavam porodicu. Jedini razlog zbog kojeg sam ušla u "Dvor" je honorar, jer ja na taj način hranim svoja dva sina bez alimentacije, i svoju majku.

Smatrate li da treba da se izvinite jevrejskom narodu?
- U svakom narodu postoje dobri i loši ljudi i žao mi je ako su se neki Jevreji iz Srbije uvredili. U "Dvoru" smo pričali konkretno o Jevrejima koji su nas bombardovali. I sada tvrdim da ne volim Madlen Olbrajt i Havijera Solanu.

Jeste li čuli da vam je predsednik Saveza jevrejskih opština Srbije Aleksandar Nećak ponudio školovanje jer Havijer Solana nije Jevrejin?
- Ne znam šta je, ali verovatno je španski Jevrejin. Tako mi je rekao moj advokat i ja mu verujem.

Da li je istina da ste izgubili starateljstvo nad četvorogodišnjim sinom Lazarom?
- Moja bivša svekrva će u ponedeljak dobiti dve tužbe, jer je u Prvom opštinskom sudu opomenuta da suđenje za starateljstvo nad Lazarom ne sme da se iznosi u javnost. Meni nikad niko nije oduzeo Lazara i to se neće dogoditi.

Imate li neki dokument o starateljstvu?
- Nemam. Trenutno se sudim sa mužem oko Lazara jer mi je nakon izlaska iz "Farme" tražio starateljstvo nad njim, zato što sam 94 dana bila odvojena od njega. Poslala sam mu kontratužbu. I dalje delimo starateljstvo.

Zašto vas svekrva ne voli?
- Ne znam. Ženu sam videla pet puta u životu. Upoznala sam je krajem 2006. godine, kad sam se iz San Dijega vratila u Beograd, a razvela sam se u maju 2008. godine. Od prvog trenutka me nije volela.

Ima li istine u pisanju jednog dnevnog lista da živite u iznajmljenom stanu sa studentkinjom?
- Nikad nisam živela sa studentkinjom, čak ni dok sam studirala. Kupila sam sopstveni stan na Vidikovcu i tu živim s porodicom.

Hoćete li tužiti Pink zbog toga što ste ostali bez honorara?
- Ne, jer sam u odličnim odnosima sa Željkom i Milicom Mitrović. Razumem da oni moraju da urade sve da bi zaštitili svoju medijsku kuću.

Da li je istina da ste raskinuli sa svojim dečkom Janom Nikolasom Štajnplicom?
- Nije istina. Čak sam mu u "Dvoru" javno čestitala rođendan i pozdravila ceo Berlin.

Hoćete li opet stati na ludi kamen?
- Jan i ja se zvanično još nismo verili, jer meni to ne znači ništa, a kad se budem udavala, svakako ću o tome obavestiti novinare.

Jeste li radili neke estetske intervencije na svom telu?
- Nisam imala takve intervencije, a da jesam, sigurno ne bih o tome pričala za medije.





Rasim Ljajić mi je pomogao

Kako komentarišete to što je Rasim Ljajić izjavio da nikad sa vama nije pričao o usvajanju dece, a vi ste rekli da vas je o tome savetovao?
- Zahvalna sam gospodinu Ljajiću što mi je pomogao oko borbe za starateljstvo nad Lazarom. Jedna od tema našeg razgovora jeste bila i sirotište u Zvenčanskoj i mogućnost usvajanja. Rekao mi je da tamo ima samo troje ili četvoro zdrave dece, pa sam ga pitala koji su uslovi za usvajanje.

Jeste li čuli da su se zbog te vaše izjave pobunili ljudi iz Doma za nezbrinutu decu u Zvečanskoj i najavili tužbu protiv vas, jer kažu da su kod njih uglavnom zdrava deca?
- Rekla sam ono što mi je rečeno. Izvinjavam se centru u Zvečanskoj ako sam ih na bilo koji način uvredila.

Firči je krvolok, ubica i psihopata

Kako ste se osećali kad ste saznali da vas niko od drugih učesnika ne voli?
- Ponosna sam na sebe kad vidim da me ne vole ljudi bez stava, karaktera, ulizice. To mi diže samopouzdanje.

Ko vas je više nervirao: Marina Perazić na "Farmi" ili Firči u "Dvoru"?
- Ne želim da odgovaram na pitanja o Firčiju jer je krvolok, ubica i psihopata.


Maja Nikolić tvrdi da se ne plaši ni za sebe ni za svoju decu i poručuje kako će učiniti sve da ne izgubi starateljstvo nad mlađim sinom


Hello, 13. mart 2011.


     Maja 2011 Img_9510


Poslednjih deset dana pevačici Maji Nikolić život se promenio iz korena. Otkako je izbačena iz rijaliti-programa „Dvor“ svakodnevno se pojavljuju novinski tekstovi o njoj, a zbog svojih antisemitskih izjava u rijalitiju čak šest puta pojavila se u informativnoj emisiji „Dnevnik“. Sa svim nedaćama koje su je zadesile hrabro se bori, a najveća briga su joj dva sina, četvorogodišnji Lazar i četrnaestogodišnji Novak.
Dok pevačicin stariji sin teško preživljava sve što se dešava i suočava se sa raznim negativnim komentarima o svojoj majci, od čega Maja pokušava da ga zaštiti, mlađi ne shvata šta se dešava. Sa njim Maja ima druge brige, jer već godinu dana sa bivšim suprugom Vukom Kandićem vodi sudski spor o starateljstvu nad njim.

Antisemitske izjave koje je izrekla zajedno sa pevačem Milošem Bojanićem u živom prenosu rijalitija „Dvor“ skupo su je koštale. Izgubila je honorar zbog kojeg je i prihvatila učešće u emisiji, i sada svima mora da objašnjava da je pogrešno interpretirana i da nikoga ne mrzi.

- Nikada nisam rekla da mrzim i ne poštujem bilo koji narod ili ljude bilo koje veroispovesti. Pojedini mediji su izvukli i samo delimično preneli moju izjavu koja je dobila drugačiju konotaciju od onoga što sam zaista rekla. U svakom narodu ima dobrih i loših ljudi. Moja rečenica „ne volim Jevreje“ odnosi se na situaciju koju smo svi preživeli za vreme agresije Natoa, a pod tim nisam podrazumevala jevrejski narod u celini, već samo one koji su donosili odluku o bombardovanju naše zemlje. Želim da kažem da je moj patriotizam veliki, ali da nikada nisam bila šovinista i da nisam vaspitavana da mrzim. Žao mi je zbog neprijatnosti koju su pretrpeli Jevreji u Srbiji zbog ovako loše interpretirane izjave, ali ću takođe uraditi sve da nadoknadim moralnu štetu koju su mi naneli pojedini mediji zbog konteksta u koji su stavili moju izjavu - kaže na početku razgovora Maja.

Kajete li se posle svega što ste pristali da budete učesnik rijalitija „Dvor“?

- Zaista mi je cela ova priča smešna. Ne mogu da verujem da je Maja Nikolić u Srbiji postala problem broj jedan. To što sam izgovorila nije rasni govor mržnje. U svojoj zemlji imam puno pravo da kažem koga volim, a koga ne. Ne kajem se što sam bila na „Dvoru“. Iz celog sveta mi stižu mejlovi podrške. Nisam ni sanjala da ću ovoliko dobiti na popularnosti. Mislim da bih posle svega mogla da napunim „Arenu“. Dobila sam naslovnih strana kao nikada do sada i šest puta sam pored Gadafija u „Dnevniku“ bila glavna vest. Hvala svima koji su mi napravili ovako dobru kampanju.

Šta vas je motivisalo da ponovo učestvujete u jednom rijalitiju?

- U „Dvor“ sam ušla isključivo zbog honorara i smatram da je nepravedno da ostanem bez njega. Novac mi je potreban da bih izdržavala svoja dva sina, jer ne dobijam alimentaciju. Takođe izdržavam i majku, koja je razvedena i nema svoju kuću, a kupila sam i stan na Vidikovcu od pedeset sedam kvadrata.

Zar niste izgubili starateljstvo nad mlađim sinom Lazarom koga ste rodili u braku sa Vukom Kandićem?

- Ta priča je neistinita. Laž koju je izrekla majka mog bivšeg supruga mora biti kažnjena tužbom. Ta žena će sve svoje izjave morati da objasni na sudu. Od njenog sina razvedena sam već tri godine i o tome nije javno pričala sve dok nisam ušla u „Dvor“. Iskoristila je to što sam bila u izolaciji i što nisam imala mogućnost da se branim da bi me optužila. Treba da je bude sramota, jer ona je ipak baka mom detetu. Inače, nju sam videla samo pet puta u životu. Tokom mog i Vukovog šestogodišnjeg boravka u Americi nijednom nas nije posetila. Meni mog Lazara niko ne može da oduzme. On ima četiri godine i svi dobro znaju da po zakonu dete do svoje osamnaeste godine pripada majci, sem ako ona ima karton u psihijatrijskoj ustanovi, bavi se najstarijim zanatom na svetu ili je ovisnik, nema primanja i krov nad glavom. Srećom, ne spadam ni u jednu kategoriju. Imam svoj stan koji sam kupila na kredit i redovna primanja tako da ne postoji osnov da mi oduzmu dete.


Hoćete da kažete da Lazar živi sa vama?

- Prava istina je da je posle mog izlaska iz „Farme“ moj bivši suprug podneo tužbu u kojoj zahteva starateljstvo nad sinom. Iskoristio je to što sam sto dana bila u rijalitiju. To je bio prvi put da sam tako dugo bila odvojena od svoje dece. Od Lazara se do tada nisam odvajala duže od četiri dana, i to je bilo samo onda kada sam nastupala u inostranstvu. Istog trenutka od mene je dobio kontratužbu. Suđenje traje već godinu dana i trenutno imamo zajedničko starateljstvo, tako da je Lazar pola nedelje kod mene, a pola kod svog oca. Verujem da ću Lazara dobiti na sudu. Ponavljam da sam u „Farmu“ i „Dvor“ ušla samo zbog novca koji je namenjen mojoj deci. To mi niko ne može zameriti. Bavim se pevanjem i pošteno zarađujem novac i niko mi ne može oduzeti sina.

Ne biste se protivili mogućnosti da se redovno viđaju?

- Nikada ih ne bih razdvojila, jer svako dete treba redovno da viđa i oca i majku. Prilikom razvoda uvek prvo treba misliti na decu. Nikada ne bih dozvolila da moj sin pati.

Da li je tačno da ste se razveli zbog vašeg neverstva?

- Bivšu svekrvu sam tužila i zbog te izjave. Inače, sud na kojem se vodi parnica o starateljstvu je zabranio da se pojedinosti iz tog slučaja pojavljuju u javnosti, što je ona prekršila, i zbog toga će ona i njen sin morati da snose posledice.

Komunicirate li sa bivšim suprugom?

- Samo u vezi s onim što se odnosi na našeg sina. Nas dvoje nismo u braku već tri godine i svako ima svoj život. Osim Lazara, nemamo više zajedničkih tačaka.

Održavate li kontakt sa prvim suprugom, Novakovim ocem, koji živi u Crnoj Gori?

- Dovoljno je da kažem da Novak živi sa mnom, izdržavam ga već četrnaest godina, a njegov otac do dana današnjeg nije platio nijednu alimentaciju. Novak sa njim retko kontaktira. Tek posle jedanaest godina, prvi put mu je čestitao rođendan.

Kako sve to utiče na njega?

- Zaista ne bih starijeg sina povlačila po novinama. Cela ova situacija mu je poprilično stresna, teško je podnosi. Trudim se da ga zaštitim, ali je moja majka pre neki dan slučajno pred njim pustila „Dnevnik“ i čuo je da mi preti kazna zatvorom od šest meseci do tri godine. Od tada neprestano plače. Dobio je visoku temperaturu i nekoliko dana nije išao u školu. Dete je uznemireno, a i vršnjaci mu stalno govore kako će njegova majka da bude robijaš. Novak je sedmi razred, a deca u tom uzrastu su veoma surova.

Plašite li se za svoju decu?

- Niti se plašim za njih, niti za sebe. Sve ovo što mi se dešava je velika nepravda, a ja jasno stojim iza svojih stavova i nisam plašljiva osoba. Niko mi ne preti niti strahujem da li ću imati novca, jer verujem da ću na sudu dobiti toliku cifru da ćemo nekoliko godina moći lepo da živimo.

Hoćete li se možda negde skloniti dok se ne stiša situacija?

- Na to nisam ni pomislila. Imam brata Marka koji sa svojom porodicom živi u Beču, tamo ima i svoj studio, ali ću kod njega ići samo u goste. Iz Srbije ću otići samo negde na odmor.

Koliko je teško biti samohrani roditelj?

- Ne možete ni da zamislite koliko je teško. Poštenim radom, trudom i znojem zarađujem svoj honorar. Nikada mi niko ništa nije poklonio niti kupio, nisam sponzoruša, ne živim na račun drugih muškaraca i priče o meni koje postoje u javnosti su neistina.

Iza sebe imate dva braka, da li biste se udali i po treći put?

- Nikad ne reci nikad. Kad god sam rekla „ne“, desilo mi se suprotno. Nisam protivnik braka, ali znam da ću se ponovo udati samo ako budem rodila još dece. Želim da ih imam još troje. Na taj korak se još nisam odlučila, jer je Lazar još mali, a i moram da se posvetim karijeri. Moram i da radim, a ne samo da rađam.

Želju za brojnim potomstvom niste izgubili i pored toga što ste tri puta izgubili bebu?

- To mi se desilo dok sam bila u braku sa Vukom. Radilo se o jednoj vanmateričnoj trudnoći i dva spontana pobačaja. To me nije obeshrabrilo i posle svega sam rodila Lazara. Najkritičnije mi je bilo kada sam izgubila bebu u avionu, dok sam iz San Dijega letela u Beograd. Tim lekara iz klinike „Narodni front“ cele noći se borio za moj život, dva puta su me oživeli. Od tada postim, pričešćujem se svake nedelje i zahvalna sam načelnici Branki Nikolić što mi je spasla život, a rekla mi je da sam joj bila najteži slučaj u karijeri.

Dok ste boravili u „Dvoru“ niste pominjali Jana. Da li to znači da više niste zajedno?

- Nije tačno da ga nisam pominjala, nego se to nije čulo jer nije bilo u direktnom prenosu. On 15. februara obeležava dan kada je preživeo tešku nesreću i tada sam mu čestitala njegov simbolični, „drugi“ rođendan. Naša veza još traje, već tri godine smo zajedno. Bio je u Beogradu, morao je da ode na službeni put, ali se ovih dana vraća.

Pruža li vam podršku u ovim trenucima?

- Najveću podršku su mi pružili majka i sinovi. Što se tiče Jana, on je uz mene, ali sam poprilično samostalna i podrška nijednog muškarca mi ne znači. Inače, od njega ništa nisam uzela, ako se jednog dana budemo venčali, moći ću da živim u njegovoj kući i da vozim automobil koji mi on pokloni.

Jeste li pričali o venčanju, vereni ste već godinu dana?

- Dva puta sam se opekla i neću da žurim. Janu treba još nekoliko godina da bih mu sto posto verovala. Što se veridbe tiče nas dvoje ništa zvanično nismo objavili. Novinari su iskonstruisali priču kada mi je poklonio prsten. Od njega sam dobila mnogo nakita i ako prstenje koje mi je dao gledate kao veridbu, onda sam verena već pet puta. Meni status verenice ništa ne znači.


Poslednji put izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:03 am, izmenio ukupno 2 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Uto Mar 15, 2011 9:04 am

]b]
“Parovi“: Maja Nikolić se posvađala sa Tijanom
[/b]
Novosti, 14. mart 2011.

U emisiji „Par nepar“, Maja Nikolić i Tijana Dapčević prozivale jedna drugu. Maja: Pričaju da ste ušli u rijaliti zbog dugova.Tijana: Zaobiđi me, jesi li oprala periku?

     Maja 2011 Spek-parovi

KAO gost emisije „Par nepar“, u rijalitiju „Parovi“, bila je pevačica Maja Nikolić, koja je u jednom trenutku, krajnje dobronamerno rekla:

- Većinu parova poznajem privatno. Tu su Tijana i Milan Dapčević, koji su meni baš dragi, volim ih, samo treba da budu malo interesantniji i Milan ne bi smeo da bude vulgaran.

Tijana je skočila:

- Mi tebe ne volimo, zaobiđi nas!


Maja je nastavila da priča:

- Ne volite me? Baš lepo.

- Zaobiđi nas – bila je uporna Tijana.

- Neću da vas zaobiđem, imam pravo da vas komentarišem! –rekla je Maja, nastavljajući sa svojom pričom.

- Nemaš ti prava nas da komentarišeš, zaobiđi nas – opet je rekla Tijana Dapčević.

- Ponavljam, vi ste meni dragi, ne verujem da ste ušli u rijaliti zbog dugova, kako pišu novine. Ali, svako ima pravo na svoj razlog za ulazak u rijaliti. Samo da ste malo interesantniji i da Milan nije vulgaran.

- Kako si dosadna, bre! – povikala je Tijana. – Nego, jesi li oprala periku?

Maju Nikolić je prozvao i Peđa D Boj, pitanjem:

- Ko ste vi? Jeste li vi zvezda?

- Ne, zvezda je Zdravko Čolić – odgovorila je spremno vatrena Nišlijka.

Tokom emisije bilo je uključenja gledalaca koji su zamerali Tijani Dapčević što se u sve meša, a jedan Podgoričanin je rekao:

- Vidite kako se ponaša, kao da vam je Boki 13 ušao u emisiju, a ne žena!

Na ovo je Dapčević odgvorila:

- Bojana poznajem od pete godine, odličan je momak i ponosna sam što je moj prijatelj!



TIJANA NAPALA MAJU NIKOLIĆ


Kurir, 15. Mart, 2011.

     Maja 2011 Imgres.asp?img=166722029


Maja Nikolić gostovala je preksinoć u emisiji „Par-nepar“, koja se emituje u sklopu rijalitija „Parovi“ na TV Hepi, i došla u sukob s Tijanom Dapčević zato što je rekla da voli Tijanu i njenog muža, ali da treba budu malo interesantniji, a da Milan ne bi smeo da bude vulgaran. To je iznerviralo Dapčevićevu, koja je počela da viče na nju:
- Mi tebe ne volimo, zaobiđi nas! Kako si dosadna, bre! Nego, jesi li oprala periku? Nemaš ti prava nas da komentarišeš.

Srećom, bile su podalje jedna od druge, a da je kojim slučajem emisija još potrajala, teško da bi ih iko sprečio da se potuku.


Poslednji izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Ned Apr 03, 2011 5:08 pm

Maja Nikolić: Ne plašim se zatvora

Story, 20. mart 2011.

     Maja 2011 Maja_Nikolic_foto_Vladimir_Sporcic_763370108


Pevačica Maja Nikolić demantuje tvrdnje da joj je oduzeto starateljstvo nad mlađim sinom Lazarom i govori o tome koliko njen stariji naslednik Novak strahuje od maminog odlaska u zatvor

Uprkos tome što je Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo istražni postupak protiv pevačice Maje Nikolić (35) i njenog kolege Miloša Bojanića (60) zbog osnovane sumnje da su počinili krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti iznošenjem antisemitskih izjava u rijaliti šou-programu Dvor na TV Pink, temperamentna Nišlijka nimalo ne strahuje da će završiti u zatvoru jer smatra da nema osnova za pokretanje krivičnog postupka.

- Znam da nisam kriva i nemaju na osnovu čega da me optuže jer moja rečenica Ne volim Jevreje ne predstavlja govor mržnje i nema osnova za moje krivično gonjenje. Sve je izvučeno iz konteksta i ono što sam rekla ne odnosi se na ceo jevrejski narod, već na NATO agresore koji su nas bombardovali. Učinjena mi je velika nepravda i skupo je plaćam, a krivo mi je samo što sam ostala bez honorara jer sam mogla da pobedim. Ispala sam žrtveno jagnje RRA i Pinka koji barataju milionima i doživela bespotrebni medijski linč. Bačena je ljaga na moje ime, a ja sam obična samohrana majka koja se bori za egzistenciju i želi da svojim sinovima obezbedi bolji život – priča Maja koja se po izlasku sa Dvora suočila sa tvrdnjama bivše svekrve Nadežde Perić da je bila preljubnica, kao i da joj je oduzeto starateljstvo nad mlađim sinom Lazarom (4) koga je dobila u braku sa biznismenom Vukom Kandićem.

- Iako sam tri godine razvedena od Vuka, ona je našla za shodno da iznosi takve priče dok sam bila u Dvoru i nisam mogla da se branim. Mislila je da će to tek tako proći, ali pre nekoliko dana poslata joj je tužba. Moraće da odgovara za to i plati minimum dvadeset hiljada evra zato što je ispričala gadosti i neistine koje će morati da dokaže na sudu koji je izričito naredio da nikakve informacije o procesu starateljstva nad Lazarom ne smeju da izađu u javnost. Takve gnusne tvrdnje iznela je da bi uticala na mišljenje sudskih veštaka. Ali, ovog puta neće uspeti i ne zanima me da li su ona i Vuk to zajedno radili jer će sve morati da dokažu. Ona je baka mog sina, tako da taj gest najbolje govori o njoj samoj. Inače, Vuk i ja smo se i razveli kada smo došli u Srbiju, najviše zbog njegovih roditelja. S njim sam u odnosima koji su korektni samo zbog Lazara, ali pošto ne možemo da se dogovorimo oko zajedničkog starateljstva koje je najbolje rešenje, moram da se branim od tih lažnih optužbi i tražim da sin pripadne meni. Smatram da je za svako maloletno dete najbolje da viđa oba roditelja i ako budem dobila puno starateljstvo nad Lazarom, nikada neću braniti Vuku da ga viđa svakog dana ako to želi – kaže Maja i tvrdi da ni za jednog od sinova ne dobija alimentaciju.

- Nakon razvoda od prvog supruga, presudom sam dobila alimentaciju koju, iako Novak sada ima četrnaest godina, nisam dobila do danas. Trenutno je pokrenut postupak protiv mog prvog muža da mu se naplati sve što godinama nije uplaćivao. Moj drugi bivši muž Vuk tužio me je nakon mog izlaska sa Farme u nameri da mi oduzme Lazara, zato što sam prvi put bila odvojena od sina 94 dana. A ja sam njemu poslala kontratužbu i taj postupak traje već godinu dana u Prvom opštinskom sudu. Morala sam da odem na Farmu jer sam od honorara dala učešće i kupila na kredit stan na Vidikovcu od 57 kvadrata. Na tome ne može niko da mi zameri, a kao svaka žena imam pravo da se borim i hranim svoje sinove. Tvrdim da nemaju na osnovu čega da mi oduzmu Lazara jer prema zakonu maloletna deca dodeljuju se majci, osim ako ona ima karton u ludnici, ako je narkoman, alkoholičar, legalna prostitutka, nema primanja ili krov nad glavom. A ja ne spadam ni u jednu od tih kategorija i niko ne može da mi oduzme dete – tvrdi kontroverzna plavuša koja priznaje da je novonastala situacija najviše potresla njenog sina Novaka iz prvog braka sa crnogorskim muzičarem Mirkom Šćepanovićem.

- Otkada je u Dnevniku čuo da mi preti kazna od šest meseci do tri godine zatvora, Novak samo plače i ne ide u školu jer mu deca dobacuju da će mu majka biti robijaš. On je najbliži sa mnom, svog oca upoznao je tek pre tri godine i veoma je uznemiren. Ali, ne mislim da sam loša majka u očima moje dece zbog svega što se govori i piše o meni jer me sinovi obožavaju i ne mogu da žive bez mene – tvrdi Maja.


Poslednji put izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 9:44 am, izmenio ukupno 2 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Ned Apr 03, 2011 5:15 pm

Ekskluzivno: Odbačene sve optužbe protiv Maje Nikolić i Miloša Bojanića

Svet plus, 29. mart 2011
.

     Maja 2011 Imgres.asp?img=168011272
Malopre smo se zatekli u društvu pevačice Maje Nikolić, a pošto ona nije znala da smo novinari Sveta Plusa opustila se pričajući telefonom i otkrila da su sve tužbe protiv nje i Miloša Bojanića odbačene.

Takođe smo saznali da Maja zbog odbacivanja optužbi očekuje da je čelnici Pinka vrate na tu televiziju, kao i da zavrte neku od 14 pesama sa njenog novog albuma.



Poznata pevačica se ni juče nije pojavila na saslušanju
Sud juri Maju!


Alo, utorak - 05.04.2011

Pevačica Maja Nikolić po svemu sudeći nije poslušala savete svog sapatnika iz „Dvora“ Miloša Bojanića da se sama pojavi na sudu, pa moraju da je jure!

     Maja 2011 Maja-v

Kako „Alo!“ saznaje, problem je nastao zbog toga što Nikolićeva ne boravi na adresi na kojoj je prijavljena pa se sudski pozivi vraćaju, a od omalene zvezde ni traga ni glasa! Zbog toga što već dva puta nije primila poziv, sud zasad nema pravo da traži privođenje već se intenzivno radi na tome da se Maja locira kako bi bila saslušana zbog optužbi za uvrede koje je uputila Jevrejima.
- Maji su već dva puta poslati pozivi na adresu na kojoj je prijavljena, ali su vraćeni u sud. U standardnoj sudskoj praksi, posle dva poziva na koji se osumnjičeni ne odazove sledi privođenje, ali pošto Nikolićeva nije primila poziv, za sada može mirno da šeta gradom - priča za „Alo!“ dobro obavešteni izvor i dodaje da Nikolićeva nije svesna da izbegavanje pojavljivanja u sudu može mnogo skuplje da je košta.
- Očigledno je da se ona inati jer misli da nema za šta da se izvinjava, pravda ili bilo šta tome slično, ali izbegavanje joj je gora varijanta jer vrlo lako mogu da je uhapse. Ona treba samo da se pojavi i kaže svoj stav i mišljenje i vrlo brzo bi se sve završilo, ali neka radi šta hoće - rekao je naš izvor.


Kako „Alo!“ saznaje, zbog nemogućnosti da stupi u kontakt sa Majom, sud će poslati zvanični dopis Televiziji „Pink“ da im prosledi kućnu adresu poznate pevačice.
- Ona je bila učesnik u njihovom rijaliti programu i morali bi da imaju njenu adresu. Kada im stignu podaci, odmah će Maji poslati poziv - zaključuje naš izvor.

Zanimljivo je da je Nikolićeva i dalje pri stavu da ne treba ni da se pojavi na sudu, niti da se bilo kome izvinjava.

- Ne znam za to saslušanje, niko me nije zvao, niti uručio poziv. Neka me hapse! Ja nemam kome da se izvinim, niti imam razloga jer ništa nisam uradila. Neću da pričam za medije jer nema šta da se kaže rekla je Maja za „Alo!“ dok je njen advokat Goran Petronijević bio kratak.
- Nismo dobili nikakav poziv, tako da nema potrebe da se pojavljujemo u sudu - izjavio je Petronijević.

Bojanić se sam prijavio!

Dok se Maja „pravi luda“, njen kolega i prijatelj Miloš Bojanić se sam prijavio tužilaštvu i uredno pojavio na saslušanju. Pevač je tamo ispričao sve što je imao i što mu je bilo na duši i izvinio se Jevrejima.
- Nemam od čega da bežim, naravno da ću otići na saslušanje i reći šta imam i da nisam kriv - rekao je Miloš pre odlaska kod sudije.


MAJI NIKOLIĆ PRETI ZATVOR

Kurir, utorak, 5. April, 2011.

Zbog netačne adrese Viši sud ne uspeva da Nikolićki uruči poziv za saslušanje. Ukoliko preko Pinka ne uspeju da saznaju gde živi, poslaće policiju da je privede

     Maja 2011 54424

Sudbina joj zavisi od Pinka!
Maja Nikolić se juče nije pojavila pred istražnim sudijom Višeg suda kako bi iznela odbranu zbog sumnje da je u rijalitiju „Dvor“ izgovarala antisemitske izjave.
- Na jedinoj adresi koju sud ima Maja Nikolić ne živi, pa joj poziv ni iz drugog pokušaja nije uručen - kaže sagovornik Kurira iz Palate pravde.

On naglašava da to što je Maja promenila adresu, ne znači da će izbeći saslušanje.
- Sudija će poslati zahtev televiziji Pink da dostavi njene podatke. Ukoliko oni poseduju drugu adresu, biće joj poslat poziv na nju. Međutim, ukoliko adresa bude ista, sud će tražiti da joj policija uđe u trag. Biće poslat zahtev potražnom odeljenju gradske policije da je pronađe.

Novi datum saslušanja Maje Nikolić juče nije zakazan. Pred sudijom je, podsetimo, već saslušan Miloš Bojanić.



Svedoči Mika Kostić

Mika Kostić, koja u postupku protiv Miloša Bojanića i Maje Nikolić ima status oštećene, takođe će biti saslušana.
- Ona će biti pozvana da 19. aprila da svoj iskaz. Njeni podaci su poznati sudu i verujemo da neće biti problema s pozivanjem - kaže sagovornik Kurira.


Maja: Neka me hapse, baš me briga

Maja Nikolić tvrdi da nije dobila nikakav poziv i ne uzbuđuje se što postoji mogućnost da na kraju policija dođe po nju.
- Neka me uhapse, baš me briga! Nisam ja nikakav kriminalac i odazvala bih se pozivu da sam ga dobila. To je sve što ću vam reći, a za ostalo se obratite mom advokatu - poručila je pevačica.



Maja Nikolić opet na Pinku
S media, 10.04.2011

     Maja 2011 Aaaaaa10

Posle duge zabrane Maja Nikolić je opet na Pinku. Ona je u nedelju gostovala u emisiji "Ja to tako" kod Ivane Baltić.

Demantovala da je pozvana na sud:
- Nikakav poziv za sud nisam dobila. Ako ga budem dobila odazvaću se pozivu nisam kriva… Nisam se sakrila i nisam pobegla. Moja savest je mirna i mirno spavam… Kada je moj sin čuo u dnevniku da ću da idem u zatvor, doživeo je šok.


Maja je takođe otkrila da je u odličnim odnosima sa Milošem Bojanićem ali da među njima sem prijateljstva nikada nije bilo nečega više:
- Jedini kriterijum po kome se Miloš uklapa u moj tip muškarca je to što je stariji. Ja volim sigurne i ostvarene i zrele muškarce. Ali Miloš i ja smo prijatelji kao što sam prijatelj i sa njegovom ženom Brankom. Družimo se, čujemo se, pijemo kafu..


Poslednji put izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 9:43 am, izmenio ukupno 5 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Čet Apr 28, 2011 6:01 pm

MAJA NIKOLIĆ: NEMANJA JE NAJBOLJI FRAJER

Kurir , utorak, 12. April, 2011.

     Maja 2011 55559

Zar te nije sramota, ti da ljubiš mladog momka, matora devojka!
Maja Nikolić ponovo muva Nemanju Stevanovića, i to javno! Pevačica je u jednom nedeljniku na pitanje Sandre Obradović koga smatra najboljim frajerom na estradi navela pevača tek izašlog iz veze s Milenom Ćeranić.

- To je bez dileme Nemanja Stevanović. Pogotovo otkad je raskinuo s Milenom. Volim muškarce koji imaju čvrst karakter i koji znaju šta hoće - rekla je Maja, koja je pre izvesnog vremena razbesnela Ćeranićku, kad je muvala njenog tadašnjeg dečka.

- Ona nema srama. Ona srama ima samo kad je na TV. Prišla je Nemanji i rekla mu: „Kad ćeš da ostaviš ovu Milenu, da ti i ja budemo zajedno“ - ispričala je u tom periodu Ćeranićka.

Međutim, Nikolićka u izjavi za Kurir sada pere ruke i kaže da nikada ne bi bila s Nemanjom.
- On je dobar frajer, ali je klinac za mene. Preferiram samo muškarce preko četrdesete. Zabole me kako će Milena reagovati na to što sam rekla da je šmeker - naglasila je Maja.


Nemanja: S Majom nikad

Nemanji Stevanoviću, za razliku od njegove bivše devojke, ne smetaju Majini komentari. Čak se može pomisliti da mu i prijaju.
- Lepo od nje što misli da sam najbolji frajer, hvala joj. Ipak, verujem da ona sve to govori u polušali, kao što je bilo i ono za muvanje.
Kad smo ga pitali ima li Maja šanse kod njega, odgovorio je da nikada nije razmišljao o tome.
- Ne gledam je na taj način. Nikada nisam ni pomišljao da bih mogao biti s Majom. Ma, ona se samo šali...


Milena: Briga me za Maju, Nemanja jeste najbolji

Iako su raskinuli, Milena i dalje Nemanju smatra facom bez premca:
- Neću da se pojavljujem u novinama a propo neke tamo Maje. Moj jedini komentar je: „Da, Nemanja jeste najbolji frajer na estradi“.


Maja vraćena na Pink

Posle Miloša Bojanića, vratila se i Maja.
Pevačici je skinuta zabrana pojavljivanja na Pinku nakon jednomesečne suspenzije zbog govora mržnje prema Jevrejima tokom trajanja rijalitija „Dvor“.
Da podsetimo, ona je krajem februara izbačena iz šoua, a odmah je sklonjena i sa „ružičaste televizije“, tačnije nije mogla da se pojavljuje ni u jednoj emisiji sve do pre dva dana
.


Maja Nikolić: "Nisam dobila poziv za saslušanje"!
S media, 12.04.2011.

     Maja 2011 News_7692

Pevačica Maja Nikolić juče je proslavila 36. rođendan a danas je trebalo da se pojavi na saslušanju zbog optužbi za uvrede koje je uputila Jevrejima u rijalitiju "Dvor". Pevačica je za portal S media izjavila da nije dobila poziv iz suda i da ne menje adrese stanovanja kako se špekulisalo...

Kako nam je rekao Miloš Bojanić (koji se sam prijavio tužilaštvu i uredno pojavio na saslušanju zbog uvrede Jevreja u rijalitiju "Dvor") Maja Nikolić je danas trebalo da bude saslušana takođe zbog širenja govora mržnje i antisemitskih izjava. Međutim, pevačica se ni danas nije pojavila na sudu.


Razlog nepojavljivanja kod sudije nije zato što je slavila rođendan juče pa nije mogla da se naspava i odmori niti zbog stalne selidbe i menjanja adrese, već zbog toga što joj poziv nije ni stigao:

- Nikakav poziv iz suda nisam dobila. Pa, ne bih vas valjda lagala u vezi sa tim. Takođe, ne menjam adrese i ne bežim od saslušanja kako se priča i piše- izjavila je Maja za portal S media.





Maja Nikolić: Neka sude Čedi, a ne meni

vesti-online, 14.4.2011


Maja Nikolić nedavno je proslavila 36. rođendan, a među gostima nije bilo nikog sa estrade, jer slavljenica nije imala želju da vidi kolege. Kako stvari stoje, narednih meseci najviše će se viđati sa advokatom i sudijama. Osim što je čeka rasplet situacije zbog antisemitskih izjava na Dvoru, sudu je tužila oba bivša muža i svekrvu.

     Maja 2011 144469_maja-nikolic_if
Maja Nikolić u borbi za starateljstvo

- Moja borba za starateljstvo nad mlađim sinom Lazarom traje već godinu dana. Mučno je što na sudu treba da dokazujem da sam dobra majka. Niko mi neće oduzeti sina, borim se za njega sa ljubavlju i svim zakonom dozvoljenim sredstvima - poručuje Maja.



Da li se plašite da vam starateljstvo nad sinom ipak bude oduzeto?

- Ne, ne plašim se jer sam sigurna da ni u jednoj zemlji, pa ni u Srbiji, ne postoji zakon koji bi dete tek tako oduzeo majci. Moj bivši muž Vuk Kandić i ja smo delili starateljstvo, a onda je on tokom mog boravka na Frami pokrenuo proceduru da mi se starateljstvo oduzme. Umešali su se centri za socijalni rad, a ja sam na imanje i ušla da bi obezbedila novac za svoju decu.


Kada smo kod novca kako ćete se izboriti za honorar sa Dvora?


- Veliki sam borac, isteraću ja to, samo da završimo priču o Jevrejima, da se na sudu dokaže da nije bilo govora mržnje u mom priznanju da ne volim Jevreje i da postane jasno da tu nema elemenata za pokretanje parnice. Trebalo bi da na sudu završi Čeda Jovanović, a ne ja. On je rekao da su afrički narodi kanibali! I nikom ništa... Celog života me prate nepravde, stalno nadrljam, ali borac sam.


Zašto izbegavate da se pojavite na sudu kada vam je već stalo da se ta priča što pre okonča?

- Ne izbegavam, zaista nijedan poziv nisam dobila. Advokat će ovih dana sudu dostaviti moju adresu i želim da se što pre pojavim na saslušanju. Kada se to okonča, krenuću u borbu za honorar, bez kojeg sam nepravedno ostala.



Deca su joj najveći oslonac



Šta ste to uradili bivšem mužu i njegovoj majci da vas tuže i opliću po novinama?

- Strašno je što sa njima moram da se preganjam po sudovima i što su me udarili tamo gde je svaka žena najosetljivija - u majčinstvo. Tu gospođu, njegovu majku, videla sam nekoliko puta u životu. Ona je vrlo čudnog karaktera, a od mene je popila tužbu pre mesec dana zbog pljuvanja po novinama.


Da li se uopšte više sećate velike ljubavi sa Vukom Kandićem?

- Da ta ljubav nije bila ogromna ne bih se udavala za njega i to tri puta, ali ništa od njen nije ostalo. Povređeni muškarci su kukavice spremne na sve. Kukavica je svaki muškarac koji se na ovakav način razračunava sa ženom i pokušava da joj uzme dete.


A, u kakvom ste odnosu sa prvim mužem, ocem vašeg starijeg sina Novaka?

- U kakvim mogu da budem kada sam i njega morala da tužim sudu. Ne daje alimentaciju za dete punih 14 godina, sina je poslednji put video prošlog leta kada su zajedno proveli na moru mesec dana.

Na mojim plećima


- Za sada, Lazar četiri dana nedeljno provodi kod mene, a tri dana kod oca. Za sve je krivo učešče u rijalitiju, ali ja sam od honorara na Farmi dala učešće za kredit i kupila stan od 57 kvadrata. Nemam sponzora, niko me ne finansira, a mnogo toga je mojim plećima. Sama izdržavam decu, moju mamu koja ne radi, otplaćujem kredit za stan i još treba da dokazujem da sam dobra majka. Pa gde to ima - pita se Maja.




Veliki troškovi


Priča se da ste u dugovima do guše?


- Teško mi je i emotivno i finansijski, ali u dugovima do guše nisam. Nikada nisam ni bila. Samo su mi troškovi veliki, a danas nije lako zaraditi. Zato sam i morala da uđem u rijalitije. Zahvaljujući tome, većina ljudi ima pogrešnu sliku o meni. Ta slika nema veze sa mojom dušom. Iza nje se krije prava Maja, koju malo ko zna. Emotivna sam, požrtvovana, imam veliko srce, uvek sam spremna da pomognem.




Nikolićeva se treći put nije odazvala sudskom pozivu
Maju Nikolić privodi sud?

Alo, sreda - 20.04.2011

     Maja 2011 Maja-v

Ni na treći sudski poziv za saslušanje povodom optužbe za uvrede na račun jevrejskog naroda u rijalitiju „Dvor“ Maja Nikolić se nije odazvala, a na sledeće ročište, kako „Alo!“ saznaje, pevačica će biti privedena, što njoj nimalo ne smeta.


- Pevačici Maji Nikolić sud je najpre poslao dva poziva na kućnu adresu koju su imali, a pošto se nije pojavila na dva ročišta zbog pogrešne adrese, sudski činovnici stupili su u kontakt s Televizijom „Pink“ i od njih dobili još jednu potencijalnu adresu ove pevačice. Poziv su poslali na novu adresu za ročište koje je bilo zakazano za juče, ali ona ponovo nije došla. Ukoliko se ne bude odazvala ni na sledeći poziv, postoji mogućnost da bude privedena na saslušanje - rekao je za „Alo!“ dobro obavešten izvor, dok je Nikolićeva ponovo negirala da je bilo šta dobila od suda.

- Ništa nisam dobila od suda! Informacije o tome da mi je poslat poziv za saslušanje su netačne. Pojaviću se, nisam kriminalac! Uostalom, neka me privedu! - izjavila je Nikolićeva za „Alo!“


Juče svedočila Mika Kostić!

U istrazi povodom optužbe za vređanje Jevreja od strane Miloša Bojanića i Maje Nikolić, juče je u Palati pravde saslušana Mika Kostić, koja je bila svedok razgovora koji su optuženi vodili u rijalitiju „Dvor“.
- Najpre sam ja ispričala svoju verziju događaja, a potom mi je sudija pustio snimak kako bi utvrdio da li se moj iskaz poklapa s onim što je kamera zabeležila. Na saslušanje sam došla sama, nisu sigurni da li će biti potrebe ponovo da svedočim, a što se mene tiče, volela bih da se to reši uz izvinjenje - rekla je za „Alo!“ Mika Kostić.[list=1][*]


Saslušana Maja Nikolić!
Alo, Četvrtak - 21.04.2011

     Maja 2011 Maja-v


Nakon što je naš list napisao da joj preti privođenje jer se tri puta nije odazvala na saslušanje povodom optužbi za vređanje Jevreja, pevačica Maja Nikolić je, izgleda, shvatila da ne želi da beži od zakona, pa se sama pojavila juče u Palati pravde!



Uprkos tome što je došla nenajavljeno, pretpostavljamo zbog želje da je niko ne vidi i uslika, paparaco „Alo!“ je, kao i uvek, bio na licu mesta i uspeo da ovekoveči trenutak kada se pevačica „predala“. Posle skoro sat vremena, koliko je provela u sudu, Maja je brzo izašla i nestala u nepoznatom pravcu.
- Shvatila je da je bolje da je ne optužuju kako beži od pravde, pa je sama otišla i dala izjavu pred istražnim sudijom. Ispričala mu je svoju verziju svega što se desilo i izjasnila se da nije kriva. Šta će se dalje dešavati, ne znamo - rekao je za naš list izvor blizak pevačici.
Pošto ispred suda nije bila raspoložena da daje izjave, pozvali smo pevačicu dva sata kasnije u nadi da će biti bolje volje i reći nam šta je rekla sudiji.


- Nemam komentar - bilo je sve što je Maja rekla pre nego što je zalupila slušalicu.
Kulturno, nema šta!


Poslednji put izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:19 am, izmenio ukupno 9 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Čet Apr 28, 2011 8:17 pm

MAJA NIKOLIĆ NEĆE U APS!


Kurir - Četvrtak, 21. April, 2011.

Pevačica napokon podigla poziv za saslušanje povodom tužbe za govor mržnje na „Dvoru“, pred sudijom će se pojaviti 16. maja

     Maja 2011 57048
Došla sama.
Maja Nikolić juče je u Palati pravde podigla poziv za saslušanje povodom tužbe za antisemitske izjave izgovorene na „Dvoru“. Pevačica se do sada nije pojavila na tri saslušanja zato što nije dobijala pozive. Ona nije želela da razgovara o slučaju, već nas je uputila na svog advokata.

- Moja klijentkinja je juče podigla poziv, koji joj je do ove faze bio nedostupan. Maju je suprug s decom izbacio iz stana, te zato nije dobijala pozive. U međuvremenu, počela je da živi na drugoj adresi, koju smo sada i dali sudu - rekao nam je ljubazno Goran Petronijević.

Bila je tu još jedna začkoljica. Pozivi su joj slati na ime Maja Nikolić, a ona se zove Marija. Sledeće saslušanje zakazano za 16. maj, kada će se pevačica pojaviti pred nadležnim organima.


Poslednji put izmenio Tina dana Pet Apr 29, 2011 10:18 am, izmenio ukupno 2 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Čet Apr 28, 2011 8:28 pm

Maja Nikolić: Bitka za starateljstvo se nastavlja
Hello, 23. April 2011

     Maja 2011 IMG_0844

Poznata pevačica Maja Nikolić, bivša učesnica rijaliti-programa „Dvor“ na televiziji „Pink“, svaki slobodan trenutak koristi da se posveti sinovima, četrnaestogodišnjem Novaku i četvorogodišnjem Lazaru. Za starateljstvo nad mlađim sinom Maja se sudi sa dečakovim ocem, bivšim suprugom Vukom Kandićem.
Pevačica za magazin „Hello!“ kaže da ona i Vuk Kandić imaju zajedničko starateljstvo nad Lazarom i da će tako biti dok se ne okonča sudski spor.

- Vuk i ja se staramo o Lazaru, određenim danima koje nam je sud odredio viđamo dete i, naravno, odvodimo ga u obdanište i uzimamo ga iz vrtića. Vuk i ja nemamo razloga da komuniciramo jer se držimo rasporeda kada ko brine o Lazaru. Iako ima samo četiri godine, naš mališan zna da se sudimo zbog starateljstva nad njim jer sa nama ide na veštačenja, zna o čemu se radi i upućen je u problem koji njegov otac i ja imamo. Suđenje oko starateljstva može da traje još godinu ili dve, to ne zavisi od mene. Bitno mi je da se pojavljujem na svim ročištima. Ne znam kakav će ishod biti. Verujem da u Srbiji postoji pravda i da mi neće oduzeti dete.
Iako joj je nesumnjivo teško zbog bitke oko starateljstva nad sinom koju vodi sa nekadašnjim suprugom, Maja ne dozvoljava da to njenoj porodici ometa ritam druženja i provođenje zajedničkih trenutaka sa decom.


- Veoma sam posvećena deci i zajednički provedeno vreme organizujem prema njihovim planovima. Kada je bilo loše vreme, vodila sam ga u igraonice, a od kada je otoplilo, na Adi smo po ceo dan. Sedimo u ušuškanom kafeu gde ručamo, a često i vozimo bicikl. Lazar voli životinje, zato ga vodim u Zoo-vrt, gde se lepo provede i uživa. Tamo smo kupili patuljastog zeku kojeg Lazar obožava. Voli životinje, posebno uživa u jahanju ponija. Posebno mu je uzbudljivo da gleda opasne životinje koje ne može da dodirne, kao što su aligator i zmije. Lazar je zaljubljen u muziku. Dok se vozi automobilom, sluša moje pesme i peva ih. Vrlo je muzikalan, kao i Novak koji je talentovan i svira klavijature. Već sam komponuje muziku.
Maja kaže da je Novak, koji ovog meseca puni četrnaest godina, neobično talentovan za umetnost.


- Ima izuzetno izraženu umetničku crtu, talentovan je za slikarstvo i vajarstvo. Ja ne znam da nacrtam ni Čiča-Glišu, a kamoli da vajam, tako da ne znam od koga je nasledio taj dar. Neću se deci mešati u izbor profesije kada za to dođe vreme. Ni meni se moji roditelj nisu mešali. Oni će za Uskrs doći u Beograd i zajedno ćemo proslaviti praznik. Mama i tata često dolaze kod mene i druže se sa unucima. Radujem se što ću im prirediti neki dobar ručak jer volim da kuvam. Trenutno sebi pripremam posnu hranu pošto postim, a za decu normalno kuvam. Udovoljavam im pa im često pripremam italijanske specijalitete, a rado kuvam i za prijatelje, posebno za svog verenika Jana.

Popularna Nišlijka redovno ima nastupe u inostranstvu, na kojima joj se često pridružuje partner Jan Štajnplic, nemački advokat.
-Često mi se pridruži na nastupima u inostranstvu. Viđamo se kad imamo vremena, ili on dolazi ovde ili ja odlazim kod njega, shodno obavezama – kaže Maja koja će uskoro izdati novi album sa osam novih pesama koje je već snimila, a koje će se naći na CD- u čiju će promociju uskoro upriličiti.



Poslednji put izmenio Tina dana Čet Apr 28, 2011 8:56 pm, izmenio ukupno 3 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Čet Apr 28, 2011 8:34 pm

Maja Nikolić: Zabava za prijatelje povodom rođendana

Hello, 27. april 2001

     Maja 2011 JAN_5028


U društvu prijatelja i porodice pevačica Maja Nikolić je na beogradskom restoranu-splavu „Žabar“ proslavila trideset šesti rođendan. Ljubazna domaćica je nasmejana dočekivala zvanice na ulazu u restoran i primala čestitke i poklone. Gosti su nazdravljali šampanjcem, a bila je poslužena i izvrsna večera. Ipak, najupečatljivije je bilo Majino pevanje. Poznata Nišlijka je skoro cele večeri pevala i igrala, ispunjavajući svojim prijateljima muzičke želje. Gosti su većinom bili iz inostranstva, pa se Maja prisutnima obraćala na engleskom jeziku.
- Drago mi je što su neki od mojih gostiju samo zbog mog rođendana doleteli u Beograd na jedan dan. Zaista imam divne prijatelje – zadovoljno je rekla pevačica za „Hello!“.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Sub Maj 28, 2011 9:29 am

Маја Николић: Спремам се за „Сунчане скале“

Прaвда | 12. мај 2011. |

     Maja 2011 Maja-nikolic

Сви су у последње време приметили да се у медијима више не воде расправе о Маји Николић и њеним изјавама о Јевреји­ма, а српској нацији је коначно лакнуло, јер је том медијском препуцавању дошао крај. Певачица је у разговору за „Прав­ду“ истакла да вредно спрема нови албум и да је због тога нема у јавности, а када је реч о приватном животу, није желела да каже докле је стигао судски процес о старатељству над њеним синовима.

Стишала се бура око „Двора“, али те нема баш много у медијима. Због чега?

– Вредно радим на снимању новог музичког материјала. Одлучила сам да изненадим моје обожаваоце, па ће се овај албум разликовати од свих претходних, јер ће обиловати прелепим баладама.

Са којом екипом спремаш нове песме?

– Одлучила сам да мој тим овога пута чине Владимир Грајић, „Близанци“, Раде Пајић, Милица Бабић. С оваквим музичким ти­мом верујем у успех нових нумера.

Да ли је тачно да ћеш се појавити на „Сунчаним скалама“?

– Да, учествоваћу на том фестивалу у Херцег Новом, са песмом „Свилена хаљина“, коју је компоновао Владимир Грајић. Не­мам нека велика очекивања од самог фестивала, желим да публици представим песму која је заиста феноменална. Нумера је у француском фазону, са хармоником, а мало личи на моје старе добре хитове.

Хоћеш ли се после фестивала одмарати у Црној Гори?

– Не, не планирам тамо да проведем одмор, јер желим да овог лета отпутујем на Палма де Мајорку и у Грчку. Тамо ћу напуни­ти батерије, како бих била спремна за све изазове који ме очекују после летње сезоне.

Докле је стигао судски процес о старатељству над децом?

– То је моја приватна ствар и заиста не желим да у јавности износим детаље из свог приватног живота.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Sub Maj 28, 2011 9:35 am

Maja Nikolić snimila dve nove balade
(VIDEO)
S media, 14.05.2011

     Maja 2011 News_8619

Pop pevačica i učesnica rialitija Farma i Dvor, Maja Nikolić sprema novi album, a sve fanove, iznenadila je novim baladama, koje se mnogo razlikuju od onoga što je publika imala prilike da čuje poslednjih godina.

Nešto novo od Maje Nikolić. Emotivna ili ne, pevačica je kod Lee Kiš prezentovala nešto drugačije, a da li je svoje emocije uspela da prenese i na druge, prosudite sami.

Iako je medijska pažnja oko pevačice i njenih izjava u rialitiju Dvor i dalje aktuelna, Maja nalazi vremena i za posao, pa uskoro završava album. Maja Nikolić opet na Pinku .


Poslednji izmenio Tina dana Pet Jun 24, 2011 11:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Sub Maj 28, 2011 9:42 am

Nova balada Maje Nikolić!

Hello, 15. maj 2011


Pop pevačica i učesnica “Farme” i “Dvora” Maja Nikolić vredno sprema novi album, a sve poštovaoce načina na koji ona vidi pop muziku u Srbiji, iznenadila je novim baladama, koje se mnogo razlikuju od onoga što je Maja radila poslednjih godina. Poslušajte kako zvuči Maja Nikolić kada kroz pesme pokaže emocije i snimi pesme koje možda najbolje oslikavaju njen temperament.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Sub Maj 28, 2011 9:50 am

MAJA NIKOLIĆ: TUŽIĆU MIKU!


Kurir, utorak, 17. Maj, 2011

     Maja 2011 61411
Postupak koji se vodi protiv Miloša Bojanića i mene je smešan, rekla je juče pop pevačica istražnom sudiji


Napad je najbolja odbrana!
Maja Nikolić juče je konačno istražnom sudiji ispričala svoju verziju događaja na Dvoru, tvrdeći da nije rekla da mrzi sve Jevreje, već samo one koji stoje iza NATO bombardovanja. U pratnji advokata Gorana Petronijevića, ona je u Palatu pravde stigla petnaestak minuta pre zakazanog saslušanja.

- Za sve ovo kriva je Mika Kostić. Ona je manipulatorka! Sve je ovo uradila da bi preko mog i Miloševog imena stekla slavu i popularnost. Ja sam u „Dvor“ ušla zbog honorara, koji na kraju nisam ni dobila - u jednom dahu rekla je malena Nišlijka posle saslušanja kod istražnog sudije. Najavila je i da će sve što je preživela zbog mlađe koleginice naplatiti na sudu.

- Mika Kostić će mi ovo nadoknaditi, dobiće tužbu. Svašta sam preživela, moj sin Novak dobio je temperaturu, nedelju dana nije išao u školu kad je video u novinama da će mama ići u zatvor - kazala je Maja.
I posle „Farme“ - farma!


Suđenje me ne zanima!

- Mene i Miloša ne zanima ovo suđenje, za nas je to smešno - rekla je na kraju Maja, stavila naočare za sunce i izašla iz Palate pravde.




Nikolićeva se juče pojavila na saslušanju u Palati pravde
Maja: Tužilaštvo treba da se bavi Čedom!
Alo, Utorak - 17.05.2011

     Maja 2011 Maja-v

U procesu koji je tužilaštvo pokrenulo protiv Maje Nikolić i Miloša Bojanića zbog vređanja Jevrejskog naroda u rijalitiju „Dvor“, juče je u Palati pravde saslušana pevačica koja se tom prilikom izjasnila kao nedužna po svim tačkama optužnice.



Nakon saslušanja, Nikolićeva je u prisustvu advokata dala izjavu za „Alo!“ i tom prilikom otkrila da je tužilaštvu postavila pitanje zbog čega i lider LDP-a Čedomir Jovanović nije optužen zbog nazivanja afričkog naroda kanibalima.
- Tužilaštvu sam postavila nekoliko pitanja, jedno od njih bilo je i zbog čega nije reagovalo protiv Čedomira Jovanovića kada je više stotina miliona stanovnika Afrike nazvao kanibalima? Zašto njega nisu tužili?- otkrila je Nikolićeva pitanje koje je postavila tužilaštvu, a zapitala se i zašto tužbu nije dobio ni Ivan Fece Firči.
- Zanima me, takođe, zašto nije podignuta tužba protiv Firčija kada je rekao da će svu srpsku decu da nabije na svoj masni, mađarski ku*ac? Rekao je i da ceo Novi Sad smrdi zbog Bosanaca, pa zašto ga niko nije tužio tada ili kada je odbio da nosi srpsku narodnu nošnju? Sudi se Srbima za bilo šta jer smo mi stoka, a bilo kom ko pljuje po nama, njega bi trebalo da veličamo. Svaki normalan Srbin razmišlja isto kao i ja - istakla je Nikolićeva nakon saslušanja u Palati pravde, u kojoj se, prema rečima njenog advokata, pred istražnim sudijom Rašom Jankovićem izjasnila kao nedužna.

- Maja je izjavila da apsolutno nije tačan kontekst u koji je smeštena rečenice koju je ona izgovorila. Takođe, rekla je da nikada nije rekla da mrzi bilo koga, pa ni Jevreje, već samo neke pripadnike ovog naroda. Izjavila je da ne voli Madlen Olbrajt i Bernara Kušnera, kao i da niko ne može da je natera da voli te osobe - izjavio je Majin zastupnik Goran Petronijević za naš list, koji ističe da je glavni svedok u ovom procesu, Mika Kostić, navodila optužene da razgovaraju o jevrejskom narodu u negativnom kontekstu.
- Svedok Mika Kostić je nametala temu, tako da je Maja u nekom trenutku pomislila da je to zadatak produkcije. Mika je čak pred Milošem i Majom pokušala da se javno predstavi kao Jevrejka - istakao je Majin advokat dok je pevačica najavila novi obrt događaja i tužbu protiv koleginice Mike Kostić.
- Mika Kostić će dobiti tužbu za lažno svedočenje. To sam odlučila u dogovoru sa svojim advokatom. Devojka je manipulator, izjavila je da sam ja rekla kako je Hitler bio u prvu što je spaljivao Jevreje. Nikada u životu nisam spomenula Hitlera i ona će dobiti tužbu, jer sve je ovo i napravila da bi se pisalo o njoj i da bi došla do naslovnih strana - izjavila je Maja Nikolić za „Alo!“, a Miku Kostić označila i kao osobu koja će joj nadomestiti sve gubitke koje je pretrpela tokom ovog procesa.
- Pitala sam tužilaštvo i ko će meni nadoknaditi i za duševnu bol, kao i za ponižavanja po novinama? Ko će da mi nadoknadi to što sam bespravno izbačena iz rijalitija. Ko će da plati to što moj sin Novak nije išao sedam dana u školu i što je dobio temperaturu kada je u dnevniku čuo da njegovoj majci preti od šest meseci do tri godine zatvora? Neko će to morati plati, a sada znam da je to Mika, koja će ceo honorar iz „Dvora“ morati da mi isplati - kaže Nikolićeva.


Mika: Maja je gladna medijske pažnje!

Najavljenu tužbu od strane Nikolićeve, za „Alo!“ je prokomentarisala i Mika Kostić, inače, glavni svedok u slučaju koji tužilaštvo vodi protiv Maje.
- Pa neka me tuži, postoji mnogo svedoka u ovom slučaju, a tu je i snimak, na kraju krajeva - tvrdi Mika i ističe da je Majinu izjavu o Hitleru želela da sakrije od javnosti.
- Ja nisam znala da mediji znaju za Majinu izjavu da je Hitler bio u pravu. Zaista nisam želela da to izađe u javnost, ali vidim da se sama pobrinula jer je gladna medijske pažnje - tvrdi Kostićeva i demantuje tvrdnju Majinog advokata da se predstavljala kao Jevrejka.
- Nije istina da sam se predstavljala kao Jevrejka. Rekla sam da u mojoj porodici ima mnogo ljudi različitih nacionalnosti, među kojima i jevrejske. To ne znači da imam jevrejske krvi - objasnila je mlada pevačica, koja se nasmejala Majinoj tvrdnji da će joj ona honorarom iz „Dvora“ nadoknaditi sve troškove sudskog procesa.
- Haha, pa dobro. Neću više davati nikakve izjave povodom ovog slučaja, sve što imam reći ću na sudu - istakla je Kostićeva.



NAKON SASLUŠANJA MAJA NIKOLIĆ PORUČILA
Tužiću Miku Kostić!


     Maja 2011 MAJA-NIKOLIC

Pevačica Maja Nikolić pojavila se juče u Palati pravde gde je saslušana od strane sudije Raše Jankovića, zbog antisemitskih izjava koje je iznela u rijalitiju „Dvor" u martu ove godine na račun jevrejskog naroda.

Nikolićeva je tom prilikom još jednom potvrdila da su se njene reči odnosile samo na Merlin Olbrajt i Bernara Kušnera koji su zaslužni za bombardovanje Srbije, a koji su jevrejskog porekla. Nakon što je iz sudnice izašla sa advokatom Goranom Petronijevićem za Press je poručila da će tužiti Miku Kostić, koju smatra glavnim krivcem za sve njene novonastale probleme.

- Ko je Mika Kostić? - zapitala se Maja i odmah dala odgovor.

- Ta žena je preko mene želela da postane poznata! Sada će od mene dobiti tužbu za lažno svedočenje, jer ja nikada nisam pominjala Hitlera na „ Dvoru" kao što je izmislila. Pored toga, lagala je da je jevrejskog porekla samo da bi me provocirala, a ja sam joj poverovala pa sam nasela na provokaciju jer sam mislila da joj je to bio zadatak koji je produkcija zadala - revoltirano priča pevačica i nastavlja.

- Ona je jedna manipulatorka koja je želela da bude na naslovnim stranama. Sada će morati da mi plati to što mi je dete zbog nje danima imalo temperaturu koju je dobio kada je čuo da ću ići u zatvor. Ja poštujem jevrejski narod, nikada nisam rekla da ih mrzim, a imam pravo da kažem koga ne volim, a to se odnosilo na Merlin Olbrajt i Kušnera, i to sam ponovila pred sudijom - istakla je Maja i otkrila koja je pitanja ona postavila organu pravosuđa.

- Pitala sam ga zašto tužilaštvo nije reagovao kada je Ivan Fece Firči rekao da će svu decu koja gledaju rijaliti da nabije na masni mađarski kur*c? Pored toga lider LDP-a Čeda Jovanović jasno je u skupštini uvredio narod u Africi koji je uporedio sa kanibalima. O tome se prećutalo, a meni kao pravoj Srpkinji se sudi - zapitala se poznata pevačica.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Sub Maj 28, 2011 10:22 am

Miloš i Maja pozdravili odluku tužilaštva da ispita izjave Ivana Fecea
Bojanić: Firčija treba da osude!

Alo, Četvrtak - 19.05.2011


Nakon što su uspeli da izazovu reakciju tužilaštva, koje se sada bavi psovkama Ivana Fecea Firčija izrečenim u rijalitiju „Farma“ na račun srpske dece, Maja Nikolić i Miloš Bojanić pozdravili su ovaj poduhvat.

Pošto su „naterali vodu na svoju vodenicu“, pevači su za „Alo!“ istakli da bi Firči trebalo da bude osuđen zbog svojih izjava, kao i da je njegova psovka mnogo malignija od njihovih izjava koje, kako oni ističu, nisu ni bile usmerene na čitav jevrejski narod.
- Ja sam pred istražnim sudijom spomenuo izjave Ivana Fecea Firčija, a to je čuo i tužilac. Tužilaštvo je naselo na Majinu i moju priču i upecali su se, a svesno su prevideli Firčijeve izjave. Tužilaštvo bi dobilo priznanje kada bi Firči bio osuđen. Iskren da budem, ja bih voleo da se to dogodi - izjavio je Miloš Bojanić, dok pevačica Maja Nikolić tvrdi da je ovaj slučaj odavno trebalo da bude predmet interesovanja tužilaštva:
- Istražni postupak u slučaju Ivana Fecea je očekivan, žao mi je samo što nije ranije pokrenut. Smatram da bi on trebalo da bude osuđen za primer - tvrdi Nikolićeva, koja je, podsećanja radi, pred istražnim sudijom zapitala zbog čega Firči nije optužen.

- Zanimalo me je zašto nije podignuta tužba protiv Firčija kada je rekao da će svu srpsku decu da nabije na svoj masni, mađarski ku*ac? Rekao je i da ceo Novi Sad smrdi zbog Bosanaca, pa zašto ga niko nije tužio tada ili kada je odbio da nosi srpsku narodnu nošnju - u ponedeljak je otkrila Maja na saslušanju, dok popularni Braćala ističe da su reči koje je izrekao nekadašnji bubnjar EKV-a mnogo opasnije od onih zbog kojih je on procesuiran.
– To što je Firči rekao za srpsku decu je mnogo žešće i opasnije jer on živi ovde. Osim toga, sve vam je jasno kada vam kažem da je on triput odbio da obuče srpsku narodnu nošnju. To je čovek koji seje mržnju - ističe Bojanić za „Alo!“.


RRA: Zbog ispada u „Farmi“, pokrenut je postupak!

Ekspresna reakcija Republičke radiodifuzne agencije posle razgovora Maje Nikolić i Miloša Bojanića sada iznenađuje budući da nakon izjave Ivana Fecea Firčija u rijalitiju „Farma“ ova institucija nije reagovala. Međutim, iz RRA tvrde da je nakon ove druge sezone rijalitija „Farma“ protiv Televizije „Pink“ pokrenut postupak.
- Televizija „Pink“ je pozivana na izjašnjenje nekoliko puta u toku druge sezone rijalitija „Farma“. Pokrenut je i postupak, ali nisam siguran da li konkretno zbog slučaja Ivana Fecea Firčija. Ono u šta sam siguran jeste da smo reagovali- tvrdi Srboljub Bogdanović, portparol RRA, koji se ne seća izjava Ivana Fecea Firčija, ali se odlično seća razgovora Maje Nikolić i Miloša Bojanića u „Dvoru“.


Lider LDP-a za sada neće odgovarati zbog govora mržnje i rasizma
Samo je Čeda iznad zakona!

Alo , Četvrtak - 19.05.2011

Političari u Srbiji, za razliku od drugih građana, mogu bez ikakvog straha od pravnog progona da šire versku, nacionalnu i svaku drugu mržnju!



Naime, kako objašnjavaju sagovornici „Alo!“, slučajevi zbog kojih su se na udaru istražnih organa našli Maja Nikolić, Miloš Bojanić i Ivan Fece Firči, ali ne i lider LDP-a Čedomir Jovanović, čija je izjava o kanibalima imala daleko veću težinu, potvrđuju ovu tezu!
Jovanović je u poslednje vreme imao dva gafa zbog kojih je mogao da se nađe pod istragom zbog govora mržnje. Prvi put je „u žaru skupštinske borbe“ napao ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića, optužujući ga za „susrete s kanibalima po Africi“. Usledio je diplomatski skandal i protest i demarš dela afričkih država, koji je Jeremić morao da „ispegla“. Štaviše, taj slučaj nije zaintrigirao tužilaštvo, koje je saopštilo da u toj izjavi ne postoji krivično delo. Nedugo nakon toga, Jovanović je, ponovo usled „političke borbe“, male ljude u Srbiji nazvao kepecima, a potom je pokušao da objasni da misli na patuljke. Tim povodom se oglasio i Milan Grahovac, lider „Pokreta malih ljudi Srbije“ i osvajač zlatne medalje na Svetskim igrama malih ljudi, koji je revoltiran izvrtanjem ruglu osoba niskog rasta u jednom trenutku zapretio i tužbom protiv Jovanovića. Tužilaštvo ni u tom slučaju nije reagovalo.
Kako za „Alo!“ objašnjava prof. dr Zoran Ivošević, profesor prava i nekadašnji sudija, opšti pravni princip zahteva da se u istim situacijama postupa na isti način, odnosno da su svi pred zakonom jednaki, jer u suprotnom nema pravde.

- Iskreno, nisam upoznat s tim slučajevima. Ali, ako je u pitanju isti slučaj i ako u takvoj situaciji država jedne goni, a druge ne, ispostavlja se da građani nisu isti pred zakonom. Tada je u pitanju diskriminacija, koja je zabranjena zakonima i Ustavom Srbije. Ako je zaista tako, onda bi državne organe trebalo upitati zašto je to tako, jer zakon mora da bude jednak za sve - objašnjava prof. Ivošević.
S njegovim stavom se slaže i advokat Goran Petronijević, koji smatra da se nepoštovanjem principa jednakosti pred zakonom pravni sistem dovodi pred krah.
- Sama činjenica da Čedomir Jovanović nije pravno gonjen govori koliko smo jednaki pred zakonom. Osnovni pravni princip, koji je utkan u sve prave norme, jeste da zakon mora da važi za sve. Jovanović je svojom izjavom o kanibalima naneo nezamislivu štetu našoj državi i diplomatiji. Ono što je Maja Nikolić uradila daleko je bezazlenije, pošto predstavlja lični stav, za razliku od Jovanovićevog, koji je značajan faktor na domaćoj političkoj sceni i participira u vlasti. Njegove metafore imaju daleko jači uticaj od izjava drugih ljudi. Nepostupanje države u njegovom slučaju suprotno je svim pravnim normama. Izvršioci krivičnih dela i oštećeni moraju biti jednaki pred zakonom, što ovde nije slučaj. U suprotnom, imamo krah pravnog sistema - objašnjava Petronijević, koji je pre advokature bio sudija Prvog opštinskog suda u Beogradu, u kojem je, kako kaže, imao veliki broj takvih slučajeva.
Do zaključenja ovog broja nismo dobili odgovor tužilaštva u čemu je razlika između slučajeva Maje Nikolić, Miloša Bojanića i Ivana Fecea s jedne, te Čedomira Jovanovića s druge strane, odnosno zašto u slučaju izjave o kanibalima ne postoji krivično delo, za razliku od ostalih.


Bojanić: Firči je Čedina sramota!

Činjenicu da je tužilaštvo ostalo pri odluci da Čedomir Jovanović ne bude gonjen zbog nazivanje afričkog stanovništva kanibalima, pevač Miloš Bojanić podržava, a jedino što zamera predsedniku LDP-a je članska karta koju je dao Ivanu Feceu.
- Ako je tužilaštvo zaključilo da u izjavi Čedomira Jovanovića nema govora mržnje, onda nema potrebe taj slučaj više dirati. Čedina jedina bruka i sramota je što se poistovetio sa Firčijem i doveo ga u stranku. To je najveća Čedina sramota - tvrdi Bojanić.


Maja Nikolić: Čeda je zaštićen!

Pevačica Maja Nikolić ne odustaje od tvrdnje da bi tužilaštvo trebalo da se pozabavi i Čedomirom Jovanovićem, koji je, kako ona ističe za „Alo!“, osim afričkog naroda, vređao i osobe malog rasta.
- To što Čedomir Jovanović nije predmet optužnice samo je potvrda da u Srbiji ima i zaštićenih ljudi. Ja čak nisam ni rekla da mrzim Jevreje, već da ih ne volim, a on je više miliona stanovnika Afrike nazvao kanibalima! Čak je vređao male ljude nazivajući ih kepecima. To je sve za tužbu. Čak, moja reč ima manju težinu jer sam ja pevačica, a on političar. Školovan je za to da vodi računa šta priča za skupštinskom govornicom, a sada je pošteđen - izjavila je revoltirana Maja Nikolić za „Alo!“.



Poslednji izmenio Tina dana Sub Maj 28, 2011 10:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Sub Maj 28, 2011 10:25 am

MAJA NIKOLIĆ SA KOLEGAMA BILA HUMANA

Kurir, subota, 28. Maj, 2011.

     Maja 2011 63091

Gimnazija „Crnjanski“ i „Blu saund“ organizovali su humanitarnu akciju pranja automobila, a sav prikupljen novac namenjen je Domu za decu i omladinu bez roditeljskog staranja „Drinka Pavlović’“.

Učenici škole su u dvorištu prali kola, a vlasnici četvorotočkaša su za tu uslugu plaćali onoliko koliko mogu da izdvoje u humane svrhe. Među poznatim donatorima bili su Maja Nikolić, Bora Čorba, Ana Maljević, Mileva Pavlović Džomba, Nevena i Igor iz grupe In vivo, Ikac iz grupe VIP i selektor Vladimir Petrović Pižon.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Ned Jun 12, 2011 11:30 am

Маја Николић купала слона
Правда 7. јун 2011.

     Maja 2011 Maja-Nikolic-pere-slonu-surlu

Док су друге познате личности бирале задатке које ће добити у емисији „Изнајми звезду“, која се емитује на ТВ Хепи, ва­трена Нишлијка Маја Николић ниједног тренутка се није устезала да ради све шта јој се каже. Тако је певачица возила аутобус, купала слона у зоо-врту, поправљала кола са аутомеханичарима, чистила београдске улице…

– Маја је тражила да јој се дају тешки задаци и ниједног тренутка није приговарала, нити се жалила – рекао је продуцент еми­сије Данијел Ђурић.

– Показала се као једна од најбољих за сарадњу. Сасвим сигурно ћемо је поново звати да гостује, јер је подигла целу екипу на ноге, а грађани су прилазили да се поздраве са њом. У зоо-врту су малишани трчали око ње, хтели су да са њом купају сло­на. Направила је читав застој када је почела да завирује испод хаубе и мери уље. Била је одлична – закључио је Данијел.



Maja Nikolić prala slona!
Sreda - 08.06.2011

Automehaničar, vozač autobusa, komunalac... Da joj nisu strani muški poslovi, ali ni neki koje radi uglavnom polukvalifikovana radna snaga, Maja Nikolić je pokazala kada je u emisiji „Iznajmi zvezdu“ Televizije „Hepi“ izvršavala sve zadatke koje je produkcija zahtevala od nje, pa je tako, osim već nabrojanih poslova, okupala i slona u zoo-vrtu.


- Istina je da sam učestvovala u emisiji „Iznajmi zvezdu“ Televizije „Hepi“ i nijedan zadatak mi nije pao teško, jer sam ih ja smislila. Pošto mi zadaci koje su mi predložili organizatori nisu bili zanimljivi, odlučila sam da stvar uzmem u svoje ruke. Pozvala sam Vuka Bojovića i pitala ga da mi dozvoli da okupam slona i da mazim tigrića. Potom sam od drugara pozajmila autobus kako bi ga vozila i sve to mi je bilo zanimljivo. Kosila sam i travu, ali mi ni to nije bilo teško, jer ja teške poslove radim i kod kuće - izjavila je Nikolićeva za „Alo!“.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Tina Ned Jun 12, 2011 11:35 am

PEVAČICA U EMISIJI „IZNAJMI ZVEZDU"
Maja kao vozač, mehaničar i čistač


     Maja 2011 2003

Pevačica Maja Nikolić u emisiji „Iznajmi zvezdu", koja se emituje na Hepi televiziji, vozila je autobus, kupala slona u zoo-vrtu, popravljala kola sa automehaničarima i čistila beogradske ulice


- Maja se odlično snašla, čak je tražila da joj se daju teški zadaci! Nijednog trenutka nije pregovarala, niti se žalila na nešto. U zoo-vrtu su mališani trčali oko nje i hteli da zajedno kupaju slona. Da ne govorim o tome da je napravila čitav zastoj kad je počela da zaviruje ispod haube i meri ulje - rekao je za Press Danijel Đurić, producent emisije.


Poslednji izmenio Tina dana Ned Jun 12, 2011 11:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

     Maja 2011 Empty Re: Maja 2011

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu