MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opsta diskusija

3 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

  Opsta diskusija Empty Opsta diskusija

Počalji  Tina Pon Jan 31, 2011 10:45 am

Bas sam planirala da ne pratim ovaj rijaliti, ali Maja mi je pokvarila planove. Tako da sad moram non-stop da gledam. Ali ne zalim, bar se dobro nasmejem i oraspolozim kad cujem njene sale. Zaista je neverovatno duhovita. Sa muskarcima se super uklopila, a kako ce biti sa zenama videcemo. Ne verujem da ce naci neku prijatljeljicu medju njima.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Uto Feb 01, 2011 2:20 am

Gledala sam ulazak na Dvor, nisam sigurna , ali mislim da je Bebi Dol nije pozdravila, Mozda nisam dobro videla, pojma nemam. Nisam sigurna da ce se sa njom uklopiti. Nemam bas vremena da pratim redovno.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Uto Feb 01, 2011 5:26 am

I ja nisam videla da su se pozdravile. Ona je prosla pored Maje i otisla da se pozdravi sa Fircijem. Za stolom je rekla Lani da joj je Maja ostala duzna na Farmi. Preksinoc u kuhinji sedi sa Lanom i sve najgore o njoj. Kaze da je pitala producenti da li ce biti i ona. Da je znala da je zadesiti to "ludilo" kao na Farmi ne bi ni ulazila, nije imala bubicu pa nisam bas sve nabolje mogla da cujem. Rekla da nikad ne moze biti toliko ocajna kao Maja, spominjala nesto njenu decu... Rekla da je ona nikad ne moze nasmejati, da je nece napadati....Juce u pregledu dana cinicno rekla Lani i Vanesi da nikako ne spominju ruzne reci ispred vernice Maje; da umesto usta ima misolovku. Sinoc je ogovarala sa Urskom i Ninom. Kaze da je Maja zmija, da misli da sve zna, a zapravo nista ne zna. Ismejavla je kako se obukla, jer je bila u prugastoj dukserici, pa kaze da nije mozda pobegla iz mornarice, da je sobarica sa broda itd....

Najsmesnija mi je njena prica kako joj je pruzila ruku na Farmi i sititila od ostalih zena Shocked Bas ju je stitila nema sta . Cim ju je usla napala je kako ona nema karijeru, kako joj je svaler vlasnik Tramvaja i jos takve gluposti iznela. Zatim kad je bila gazda Maju je tako maltretirala, a Maja joj uopste nije odgovarala na uvrede, jer ju je izuzetno postovala i cenila kao coveka i umetnika. Ponasala se prema Maji kao da joj je ona majka pa treba da prevaspitava svoju cerku. I za prvih mesec dana nijedna ruzna rec nije izasla iz Majinih usta o Bebi. Isticala da Bebi od svih zena ima najbolju dusu. A Bebi je bila mnogo dvolicna. Ovamo kao kad je sa Majom prica protiv Cakane, Viktorije i ostalih zena, a kad se dohvati sa klanom onda sve najgore o Maji. Maja ju je jednom prilikom uhvatila na delu kako je ogovara sa Viktorijom i od tada se polako zahladjuje njihov odnos. Bebi kako se blizio kraj sve manje je skrivala svoje antipatije prema njoj i cesto su bile sitne carkice, a nekoliko dana pred kraj su se ozbiljno posvadjale. Bebi se tada izdrala na Maju bez razloga, samo sto je Maja rekla da donese neko drugi drva, jer je ona prethodni dan nosila vise puta. A Maja joj naravno nije ocutala.

Meni je Bebi posle Maje na Farmi bila najzanimljivija, bez obzira sto me je u mnogim situacijama inzervirala i razocarala. Ipak je nekako specificna, zanimljiva i u poredjenju sa ostalim zenama (Cakanom, Viktorijom, Marinom, Big Mamom) na Farmi bila benigna. Medjutim ovde iz dana u dana pocinje da me sve vise iritira. Zaista ne razumem cemu tolika netrepeljivost prema njoj. Ona joj je postala glavna tema.

Medjutim evo jutros cujem i Maja pocela da prica o Bebi kako ne voli prljave zene i da dobro zna kakva je Bebi jer je s njom zivela tri meseca na Farmi i da je ona takva i privatno. Mada iskreno nije nista pogresila. Maja iako nije prala kosu 30 dana uvek je izgedala urednije od nje.

Ocekujem uskoro zestoki okrsaj izmedju njih dve. Ni Maja nije slepa, pa da ne primeti animozitet Bebi prema njoj.



Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Uto Feb 01, 2011 8:57 am

Procitala sam na forumu dvor-srbija com , ne znam koja strana, da se Maja izvinila Bebi, ali da joj je ova rekla da ne treba da se izvinjava, naci ces. Ne znam sta ce da se izdesava izmedju njih, ali vidi se da Bebi ne prija sto je Maja tu. Malo sam videla emisije, za sad Maja nije nervozna, sto je dobro, zeza se i to je ok.

E nadji u jucerasnjen blicu, ima slika iz studija kad je bio ulazak, a i u Kuriru isto oko ulaska na dvor, slika iz 2010 su stavili.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Uto Feb 01, 2011 9:51 am

Maja se super uklopila sa maldjom ekipom Nemanjom, Cemom, Denisom, Jocom, Tamarom, Mikom. Oni su je bas lepo prihvatili i milina je gledati ih kako se zezaju, druze.
I sa ostalima je za sada OK. Ali nece biti tako dugo. Bebi, Dragana, Urska, Nina vidi se da ne gotive Maju. Lana izgleda poznaje Maju i njenu porodicu odavno. Tu sam se izgleda zeznula u proceni, jer mi se ucinilo da ce se i ona pridruziti Bebi u hejtovanju Maje.

A kako me samo nerviraju natpisi u novinama evo sad nesto u Blicu, natpis Maja provocira Bebi, a sto ne spomenu kako je Bebi docekala na ulasku, kako je ogovora. Ponekad su novinari strasno subjektivni, sto mi poprilicno ide na zivce.

Ja bih volela da ne bude doslo do svadja, ali nazalost one su neminovne. Samo Majino prisustvo na Dvoru budi sujetu ostalih zena, jer Maja je sada u centru zbivanja. Glavna je i kada je pesma u pitanju, zezanje. A s tim se ne mogu pomiriti neke dvoranke, kao sto nisu mogle ni neke farmerke Smile


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Sre Feb 02, 2011 4:38 am

Ima u danasnjem Kuriru tekst da su Bebi i jos neki ogovarali Maju. Juce uopste nisam gledala, ne stizem..
Tina ako pratis sve, ako mozes napisi najzanimljivije stvari

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Sre Feb 02, 2011 5:07 pm

Evo sad mozes procitati sta se to zanimljivo desavalo od pocetka. Tesko je napraviti rezime svih dogadjaja vezanih za Maju, jer ona non-stop nesto zanimljivo kaze, uradi. Nazalost, u pregledu dana mnogo toga izostave.

30.1.2001. Ulazak Maje!!!

Maja usla na Dvor. Njenom ulasku su se "obradovali" dvorani, a najsrecnija je bila Bebi Dol, koja joj je odmah pohitala u zagraljaj cim je ugledala svoju Bubi : D

Maja cim dosla pocela sa zezanje. Kaze kako ce joj Djus dati pola svojih zlatnika, kako zeli da spava u krevetu pored Djusovog.
"Ja cu cuvati zlatinike u brushalteru, da znate ko me bude pipnuo, to je fizicki napad" - kaze Maja.
U spavacoj sobi caska i zeza se sa Nemanjom, Cemom, Denijem, Jocom.
Prica Nemanji kako je njen bivsi muz mnogo hrkao
"Ja sam se 20% razvela zbog toga, a onih 80% ne zelim ni da spominjem".
Nemanja kaze da je idealan muskarac koji hrce, prdi i kome smrde noge
Maja: "A da nije sve to zajedno malo mnogo "
Sa Nemanjom se ne slazu oko broja stanovnika u Nisu. Maja tvrdi da Nis ima 400. 000, a Nemanja da ima 250.000

Cemi kaze kako voli Crnogorce iako ima losa iskustva sa prvim muzem koji je Crnogorac. Zatim mu postavila zanimljivo pitanje
Posta sam ja Srpkinja, a moj muz Crnogorac, sta je onda moj sin. Ili ako se udam za nekog Svajcarca, sta ce biti onda nase dete" Smile

Kaze da se 2,3 puta prepakivala i da je na kraju zaboravila neke potrebne stvari i dodaje na to
"Kad nemam mozga"

Pita Denija da li je on stvarno lud ili je poludeo otkad je dosao na Dvor.

Lozi Dvorane da su u zabludi ako misle da ce se Dvor zavrsiti 5.3, kaze da su Farmu tako produzavali. Apeluje na produkciju da ostanu na Dvoru do njenog rodjendana jer tamo zeli da ga proslavi.

Dok se ona zeza, Bebi ogovara Maju kod Lane u kuhinji.



31.1.
Maja odlazi u soping kod Pileta. Pile joj nudi kondome
Maja ce: "Nemam gde da stavim"
Pile: Ako ti nemas gde, mozda drugi neko ima gde.

Maja od ranog jutra pocinje da pevusi i da se zeza. Sa Cemom se samo podbadaju. Ona kaze kako ih je Urska sve zeznula, sa svima njima se muvala, a na kraju se nista nije desilo.

Zatim sledi ona Majina odvala

"Sve zene jake krvi su iz Nisa. Zona Zamfirova, Kostana, Sofka. Nama tek u 60. godini pocinju da rastu brkovi."

Maja dobila zadatak da peva Firciju na uvce bez prekida. Pevala mu pesme Kazalista, Dugmeta i Marine Perazic. I zahvalila se Firciju sto je nije tresnuo o zid.

Maja spominje da je Bebi bila aljkava na Farmi, da je takva i privatno.

Ceo dan je pevala. Bebi je poludela. Imala je monolog. Pocela da imitira Maju. Kaze kako je ona vanzemaljac, da umesto usta ima misolovku. Pita se kako li je njoj kad ostane sama sa sobom, o cemu razmislja, ali ona nema cime da razmislja.Dok Maja za stolom u dvorcu peva ona ismejava njeno pevanje kod Cukica.

Djus je sisao Fiku, a Maja mu pomagala tako sto je duvala dlacice koje su padale na Fikovim grudima i ramenima tokom sisanja. Smile

Maja uzima kuce u ruke i pocinje da ga mazi. Mika je sedela do nje i odmah pobegla od kucetovog smrada . Onda je i Maja primetila da smrdi
Pa ti stvarno smrdis. Sad mi je jasno zasto te Bebi Dol trpi, isti si ko i ona Smile

Uvece igraju kaladont, pa zatim igru istine, a za to vreme Bebi Dol, Urska, Nina ogovaraju Maju. Bebi kaze kako je Maja zmija, kako je bolesna. Urska i Nina takodje lose pricaju o Maji.

Djus poceo da histerise kaze da su oni dosli da prave sou, a ne da sede i igraju igru istine. Ubedjuje ostale, dolaze do kapije Dvora i pocinju da urlaju na sav glas dok Lepa Lukic spava.
Maja nije zelela da ucestvuje u toj akciji i posle ih je iskritikovala kaze da su probudili zenu, da je boli glava i da moze tako da umre.

Maja rekla da je Joca po njenom ukusu. Samo da ce sacekati jos 3,4 godine da nauci da peva Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Sre Feb 02, 2011 5:09 pm

utorak 1.1.

Odlaze na sastanak u Dvoru. Dobijaju zadatak da sasiju odelca za kucice. Bebi trazi pomoc za spremanje rucka. Maja se kaze da ce spremati rucak ako joj kralj i kraljica plate. A Bebi joj kaze
Bebi : "Ti si poslednja na spisku"
Maja - "Drago mi je što sam kod tebe poslednja"

Pocinju da rade na zadatku pravljenja odelca. Firci se zeza kako ce i njoj napraviti brnjicu,
A Maja ce na to
"Sacekcacu malo kasnije da ti odgovorim"
Maja pocinje da peva. Kaze kako sve zna da peva, samo ne zna Semsu. Pevala "Koprivu" i razbila je. Bilo je nekih sitnih carkica sa Draganom

Dragana Tripic nesto odrbrusila Maji kaze ja nisam pevacica...
I kaze maji cuti nemoj da te isprovociram...
Kaze joj maja ali ja sam lepa a ti ne mozes nikad da budes lepa.

Dragana ceo dan besna ogovara Maju. Samo psovke pljuste. Naravno ne Maji u lice
. Kaze da je zelela da joj skine periku, ali da joj je Dejan rekao da je to neizvodljivo, jer jeprikacena nekim cesljicima.. U intervjuu Maja kaze za nju da je ona komarac bez zaoke, da je kukavica i da ona svakom kaze sve u lice.

Kraljica Lepa i kralj Danijela zovu svakog pojedinacno da im plate da siju odecu. Nude Maji jedan dukat.
Maja kaze: Jedan toalet papir vrdi 2 dukata. Ako ja vredim manje od jednog toalet papira, onda ne zelim da uzmem nijedan za svoj rad. I tako Maja pruzila gratis uslugu kraljevstvu. A drugi se sve kao nesto cenkaju. Mnogi nisu ni hteli da se prihvate zadatka, jer su bile skromne ponude za njihov rad.Smile

Krunski savet je naredio Djusu da osmisli neki zadatak za ukucane kako bi osvojili dukate. Djus im je zadao da cuceci skakucu. Kako je Maja bila smesna u suknjici i stiklicama u cucecem polozaju, seta po Dvoru ha, ha, ha

Kasnije komentarise Dragani o tom zadatku i kaze
"Ja imam kratke noge, pa ne mogu da se ispruzim "

Maja se nesto zezala sa Nemanjom ne znam bas o cemu su pricali, ali nesto je upitao da li je muskarac u pitanju, a Maja rekla da je muskarac i da zna ko je. Mozda je mislila ne nekog ko krade zlatnike. A Maja ce:
Maja: Mozda sam ja muskarac. Ja sam dvojicu sinova rodila na foru Smile


Uvece su imali zurku. Gost je bio Aca Lukas. Bilo je mnog zabavne muzike. A najjaci momenat je bio kad je Firci svirao bubnjeve, Joca klavijature, Maja pevala, Mika i Tamara bile prateci vokali i optevali "Knocking On Heaven's Door'. Sjajno je zvucalo.

Maja je plesala sa Denijem, Cemom.

Sedi do Joce i kaze :
Srce moje. Joca kad izadje sa Dvora i pobedi, mi cemo se sa tim parama vencati, kupiti stan i roditi troje dece. On je meni najlepsi.

(Ovo licno nisam cula, ali procitala na forumu da je nesto pricala sa De Nira. Kako joj je rekao da nikad nije upoznao interesantniju zenu, kako joj je ponudio neku ulogu na filmu, ali ona to nije prihvatila.

sreda 2.2.
Maja odlazi u prodavnicu i trazi vlazne maramice. Pile joj nudi, ali ona kaze ne trebaju joj za ruke nego za guzu. Smile

Maja, Fiko i Firci sede za stolom i zezaju se. Maja nize biser za biserom.

Maja: "Nisam ja zena. Ja sam beba zarobljena u telu zene"Smile
Svi vi razumete engleski, satrovacki, jedino moj jezik niko ne razume.

Kaze Dejanu Milicevicu zasto samo cuti. Ocekivala je da ce s njim najvise pricati jer se dugo poznaju. A Dejan kaze: Nemam potrebu da pricam, jer ti pricas za sve nas.

Imaju zadatak da naprave nosilo za kralja i kraljicu. Firci je zaduzen za to. I kaze da ce poceti sa zadatkom kad Maja ode da spava da ih ne ometa pricom
Maja kaze na to : Ja cu onda ustati popiskiti se i pustiti kucice da se pokake na tome Smile

Nesto Maja spomenula Bojanica. Firci rekao nema nekih razlika izmedju njih dvoje ? maja ga upitala zasto tako misli
Kaze prvi je monstrum, a drugi nije negativan, ali svakako nije normalan.
Zatim kaze da nameste na to cudo sto prave struju od 220V, a Firci ce na to "Dovoljno je samo da ih dohvatis prstom, ne treba nista vise" ha, ha
Ko bi rekao Firci i Maja sjajan tandem za zezanje. Ona njemu spusta, on njoj i oboje se smeju svemu tome. Niko se ne ljuti.

Maja kaze da je na listi zelja za zurku navela Tita, Jovanku Orleanku, Mariju Tereziju...

Izbila neka frka na Dvoru oko Milicevica. U intervjuima su ispitivali dvorane o odnosu Dejana i Denisa. Raspravljalo se o njegovoj seksualnom opredeljenju. Do Dejana je stigla ta prica. Maja mu rekla kako ga je branila i kaze "Nisi ti peder, ja sam peder". Tesi Dejana i krece u ofanzivnu odbranu Dekijeve casti Smile:
- Evo, ja kažem da nije homoseksualac, pošto sam spavala sa Dejanom godinu dana u istom krevetu. Na početku moje karijere, kada sam želela da postanem zvezda, Deki mi je uradio tri spota. Živeli smo zajedno i priznaj kakvu smo ljubav imali, Dejane - rekla je Maja u pokušaju da izgladi situaciju.

Cemo i Joca zezaju Maju kako se ugojila. Cemo masira Maju, ali nije bio nimalo nezan. "CEMO, POLAKO. NISAM JA PRASE BRE : D


Poslednji put izmenio Tina dana Čet Jun 02, 2011 7:47 pm, izmenio ukupno 3 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Čet Feb 03, 2011 3:21 am

Hvala za iscrpne odgovore. Nista od ovog nisam videla, u guzvi sam , ne stizem da gledam sve a kad okrenem, nesto drugo se desava... Je ste sasava, a koliko vidim ok je sa fircijem , a ja sam mislila da ce tu perje da leti od prvog dana.. Dobro je da se zeza i da nije nervozna

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Čet Feb 03, 2011 3:32 pm

Bolje da se gledaju Live prenosi. Meni je bar mnogo zanimljivije, naravno samo kad je Maja u kadru. Ovi ostali me ne zanimaju i ne slusam ih previse sta brbljaju.

Pregled dana jucerasnji i sadasnji je bio uzasno dosadan, a toliko toga su mogli staviti zanimljivijeg. Ali njima su najbitinije svadje, a kad bude pesme, sale, toga nema u pregledu.

I ja sam mislila da ce biti rata izmedju Maje i Fircija, ali koliko vidimo pre ce doci do ljubavi nego do rata Smile

Sjajno su se uklopili. Ona je njemu izlgeda zanimljiva, a i on njoj. Ja sam mislila da je ovaj Firci neki zloca. Sta je Milos Bojanic uradio od coveka. Tek sada vidim koliko je duhovit, inteligentan, kreativan, postao mi simpatican zahvaljujuci Maji Smile

Evo sad procitim na forumu dvora da Maja jurila Fircija napolju jer joj je ukrao zlatnik Smile Ako to izostave sutra u pregledu dana nisu normalni. Mogu da zamislim Maja po snegu sa stiklicama trckara za Fircijem Smile

Evo kako je proteklo jutro :
Maja i njen jaran Firci sede za stolom i caskaju Smile
Maja - Bebi je blesava, njoj možemo da ukrademo dukate kad hoćeš
Firči - Igra ili ne, nikad ne bih mogao da nanesem zlo Bebi
Maja - Svi smo mi Ekrem, pomalo
Firci : Majo, ti malo više


Maja Tripicki - Preskoči me, šta si se na mene nakačila
Maja Đusu - Da se ne prepiremo od ranog jutra, pusti Draganu, ona je majstor za provokacije

Maja nudi Milićeviću da podele salamicu, jer će je posle neko ukrasti, reći će u intervjuu ko, ne, nije Dragana
Maja - Nisam vegetarijanac da ne bih ličila na Uršku, ali meso retko jedem
Đus pita da li ima neko šmirglu, da lakše skine gaće
Maja - Pitaj Bebi
Đus - Zasto ogovaraš one koji nisu tu
Maja - Pa i ona mene ogovara stalno.
Jos neki dvorani potvrdjuju tu pricu kazu kako i Bebi stalno prica o njoj



Danas je Firci bio izazivac. Postavio je izazov da stoje na jednoj nozi i naravno uzeo i Maju. Maja stajala na jednoj stiklici. Dobro se drzala, ali morala je odustati. Kaze da ce sutra obuci ravne cizme i da ce stajati ceo dan na jednoj nozi.Smile

Maja kaze "DONESITE MI CRVENE I PLAVE CARAPE. NE OSECAM SE DOBRO, PASCU U DEPRESIJU! HOCU SARENE CARAPE! cheers (Bas mi nedostaju one njene carapice. Mogli bi da joj posalju Smile

Kasnije su odrzali priredbu za kraljevstvo. I Maja je ucestvovala u koreografiji, a Djus i Stojan repovali.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Ned Feb 06, 2011 5:13 pm

zvrk :: I ja sam mislila da ce biti rata izmedju Maje i Fircija, ali koliko vidimo pre ce doci do ljubavi nego do rata

Sjajno su se uklopili. Ona je njemu izlgeda zanimljiva, a i on njoj. Ja sam mislila da je ovaj Firci neki zloca. Sta je Milos Bojanic uradio od coveka. Tek sada vidim koliko je duhovit, inteligentan, kreativan, postao mi simpatican zahvaljujuci Maji

Al smo ih urekle Laughing

Vracam staro misljenje o Firciju Smile Stvarno jeste zloca kao sto sam ga i dozivela na Farmi.

4.2. - 18.dan

Maja sedi na klupi, a iza nje Deni i Joca. Deni joj sece kanap sa vrecicom. Ali Maja nije vidla ko je od njih. I kako je drzala vrecicu u rukama, Firci je sedeo preko puta nje, stapicem privukao sebi njenu vrecicu i uzeo u ruke. Maja ga je jurila. Bila je komicna situacija. I sve je izgledalo kao dobro zezanje. On je otisao u dvor, Maja pokusala da udje, ali Firci drzao vrata. Maja je odustala i vratila se u kucu. Posle je izvrsila pretres Fircija, ustinula ga, ispipala, istipala Smile ne bi li se dokopala svojih dukata, ali uzalud. Izgleda da je i ona njemu maznula vrecicu, zato sto je on njoj i vratila mu, ali on njoj nije hteo. Maja se bas iznervirala, jos se tu Cemo poceo ubacivati i podbadati, tako da je on na kraju izvukao deblji kraj. Rekla mu kako su oni ubaceni da bi imao ko da ispadne, kako nemaju postovanja prema nekima koji imaju svoje karijere, kako je sisao sa nekog crnogorskog brda, posteno ga izvredjala, kao i on nju. Na Denija se naljutila zato sto je isekao kanap i trazi od njega da joj napravi novu vrecicu. Kaze da njoj zlatnici ne trebaju, vec zeli vrecicu da bi imala gde da stavi dukate u ponedeljak kad im budu delili. Malo se primirila situacija, ali ne i Maja Smile odlazi u dnevnu sobu prilazi do Fircija i trazi od njega da joj vrati vrecicu, a da slobodno zadrzi zlatnike. Firci je samo hladnokravno gledao u nju i nije joj vratio. Onda se tu zadesila Bebi Dol i pocela nesto da soli pamet. Maja joj je odbrusila da ide da smota travu, Bebi joj je rekla da se popne na sto jer tamo pripada, a Maja njoj da je devojka od 57 godina. Bebi prolazi pored nje i kaze da joj je lepa suknjica, a Maja njoj super ti stoje pantalone koje si zadnji put oprala prosle godine Smile

Zatim Maja odlazi na spavanje, a Bebi nastavlja sa ogovaranjem. Maja joj iz sobe odgovara : "Ogovaraj svoju kevu dok nije tu". Smile

5.2. 19.dan

Bila proba nominacija. Sluskinja i nadzornik nominuju. Bebi i Cukic su nominovali Maju. Onda je usledio verbalni okrsaj njih dve.

-Ne poznajem Bebi, jer je ona tokom boravka na farmi bila u roze, plavoj i zelenoj fazi, zato se i plašim da jedem njene obroke da ne progutam neki lekić - rekla je Nikolićeva.

Ovo je atak na mene! Kralju i kraljice odbranite me. Majo, jesi li se udala treći put, gde ti je muž sa helikopterom? Gde je mladoženja sa avionima i kamionima?! Dobre su ti grudi, kad si ih stavila? Nove su! Ljubomorna si, Majo, na mene jer imam duže noge

- Ne mogu na tvojih 60 godina da budem ljubomorna. A, što se tiče grudi, ja ih bar imam - prokomentarisala je plavokosa pevačica i otišla u kuću za seljane.

6.2. - 20. dan

Maja nominovana od strane kralja i kraljice (nisam bila u mogucnosti da pratim taj dan, pa nema iscrpni izvestaj Smile







Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Uto Feb 08, 2011 11:14 am

7.2. 21. dan

Maja ostala u duelu. Osvojila 62 % Uvece su imali zadatak sudjenje. Na dnevnom redu je bila Fircijeva kradja. Prvo je rec imala ostecena Maja:
"Deni je makazama isekao moju vrecicu, a Firci je oteo iz ruke jer je jaci od mene. Zatim me maltretiraoda obucem jaknu da idem napolje pa ce onda da razmisli da li da mi vrati dukate. Mislim da je normalno kada se uhvati lopov, da bude sankcionisan i zao mi je sto na Dvoru ne postoji kazna da onaj ko bude uhvacen bude ceo dan na hlebu i vodi. Svemu je prethodilo to sto kad smo sedeli za stolom Firciju je virila kesica iz dzepa. Ja sam uzela kesicu fore radi, otrcala do kuce za seljane i on je dosao do mene i rekla sam mu da me poljubi i ja cu mu vratiti. Poljubio me je i vratila sam mu.
Smatram da takvi ljudi nisu vredni postovanja i smatram da je to veoma nekorektno i da je to velika nepravda".

Zatim od porote Bebi je uzela rec i kaze da je na Dvoru sve dozvoljeno, da je Maja kriva jer ga je provocirala tako sto mu je nudila poljubac. Da je to imalo seksualnu konotaciju ...

Firci se branio cutanjem.

"Ako neko ukrade, a ne zna se da je to uradio OK, ako je to pravilo u kraljevstvu. Mada je bih odsekla ruku svakom ko ukrade, bez obzira sto je sve ovo igra, mora da postoje kazne. Ali nije OK ako uhvatis nekog u kradji ili ti otme dukate iz ruke, jer je on jaci od tebe. Znaci sve zene smo ugrozene, jer na kraju serijala oni ce uzeti makaze i otimati nas novac iz ruke i mi cemo videti da su nam oteli novac i ne mozemo da se branimo."

Onda se Dragana Tripic ubacila i kaze da je Maja u pravu. Da je to otimacina.

Djus kralj, koji je bio u ulozi sudije, pocinje da isptuje Maju. Ona mu kaze da je pristrastan jer je u prijateljskom odnosu sa okrivljenim.
"Ovo je igra sa dukatima, gde su dukati veoma bitni na kraju. Ja cetriri dana nisam imala sta da jedem da nije bilo Danijela...."
"On mi je uzeo dukate iz ruke. On ima 150 kg, a ja 45"
Djus : "Da li je u ovom slucaju Herbafast odigrao svoje gde ste vi sebi skinuli desetak kilograma, a njemu dodali 20." Smile

Zatim je porota glasala. 9 je glasao da Firci nije kriv, 3 da je kriv, a ostalih 4 uzdrzano. Lana i Mika su glasale da je kriv. Treca osoba ne znam ko je nije zelela da se javi kad je Maja upitala. Dragana je bila uzdrzna tokom glasanja, bez obzira sto je na sudjenju stala na Majinu stranu.

Kada je Maja cula odluku porote zestoko se naljutila sa pravom.
"Super ja napustam ovo sudjenje i pozivam krunski savet ponovo da reaguje jer se svi uvlace Firciju obzrirom da znaju kakav je psihopata bio u drugom serijalu Farme"
Vi se svi uvlake,misevi, sem tri osobe koje su glasale da je kriv. Sram vas bilo kukavice!"

Zatim u spavacoj sobi Vanesa dolazi ona je pita kako je glasala ona kaze da je glasala da Firci nije kriv i rekla joj da je sama kriva jer treba da zna s kim moze da se zeza, a s kim ne. Maja joj je rekla da je smatrala da joj je Vanesa prijatelj. Ova njoj da ona od prvog dana provocira, da se posvadjala sa svima, da je svi izbegavaju zato sto provocira.

"Maja kaze svi ste vi p.... koji ste glasali protiv mene, kukavice koje se plase Fircija"
Kaze Nemanji : "Videces sta ce narod da proceni. Evo kad izadjes nazvaces me i reci "Maki bila si u pravu".
Nemanja :"I hoces da kazes da smo svi kukavice"
Maja :"Svi koji ste bili protiv. Ja ako treba da glasam za pravdu, glasacu bilo igra ili zivot u pitanju. Ja se ljutim zato sto je to nepravda, jer zadnje nedelje, jer vi glupace koje st glasale protiv, moze da vam otme iz ruke svima dukate, da gurne Lepi ruke u gace ili bilo kojoj zeni i ona ne moze da se bije sa njim. Vi ste glasali protiv jer ste kreteni. Sram vas bilo.

Nemanja se pozalio kako ima tempreraturu. Maja iako ljuta i besna na njega i ostale, ona trazi lek da mu da i kaze
"Moje misljenje nema veze sa tim. Ja sam covek uvek. To sto ste vi p.... to je vama na savesti. Tako zivite ko misevi ceo zivot i zato ste tu gde jeste. Ja mogu krenuti 100 puta iz pocetka, iz Amerike, Australije, odakle hoces, jer ja sam uvek ista bila. Zna me Lana 20 godina.Ja sam ovakva bila i sa 10 godina, i sa 17 i sada.
Nemanja: El si ozbiljna ili se zezas?"
Maja: Ne, ja sam najozbiljnija. Sram vas bilo. Boze u ovoj Srbiji sve naopacke, naglavacke. Zato nam se sve ovo i desava. Ko je bre Firci da se svi plasite njega.
Nemanja: Ko se bra plasi?
Maja: Sto ga onda podrzavate?
Nemanja: Zato sto je u pravu!
Maja: U pravu je da mi otme dukate?! El si ti lud? Ajde bezi necu da se raspravljam sa tobom. Imas iz matematike nulu. Ajde cuti!
Nemanja: Sve je ovo igra!
Maja: Igra da se izivljavate sa nekim.

Onda Dragana se oglasava i ponovo istice da je to bila otimacina sto je Firci uradio. Plus i ona je bila besna na neke dvorane

"Kad sam mu rekla, ako neces dukate, daj mi bar vrecicu. A on je rekao obuci jaknu pa cu da razmislim. Kao psihopata me vukao napolju, kao psihopata, jer je hteo da ga molim, da Firci ispadne frejer. Ko je bre on otkud mu kredibilitet da udje u sou program. Obican bubnjar koji svira za 20 eura. Ko je on? Imam 10 cd-ova, 24 nagrade na festivalima, moju decu sam othranila bez alimentacije. Ko je on da ga vi podrzavate? Sram vas bilo bre. Sram vas bilo!

Lepa: Pa ne mozemo mi da se bijemo sa njim!
Maja: Pa ne mogu ni ja da se bijem sa njim.
Lepa: Sto se ti ne pobijes ti
Maja: Sta da se pobijem. Ja sam mislila da si ti pametnija
Lepa : Ja sam pametna, a da se bijem ni sa kim necu.
Maja: Pa nisam ti ja rekla da se bijes
Dragana: Pa nije bitno da se bijes s nekim vec dobra, mudra rec u pravom trenutku.
Lepa Dragani: Sto onda nisi rekla, sto si onda ostala uzdrzana?
Dragana: Sto nisi rekla ti, starija si od mene 20 godina.Mozes da me rodis tebe narod slusa. Ja sam samo novinarka, a ti si kraljica narodne muzike. Ne nego neces da se zameris
Maja: Pravda mora da bude ista i za mene i za tebe. Kad nekom drugomuzmu bolie te ....a kad tebi neko uzme onda places.
Lepa: Pa sta te briga sto ja placem
Maja: Zato sto pravda mora da bude ista i za tebe i za mene.
Lepa: Necu da se svadjam sa Fircijem
Maja: Pa ko te tera da se svadjas?
Lepa: Nego sta?!
Maja: Trebali ste da date glas
Lepa: Ma necu da dajem glas, jer nisam ni vidla

Dragana: Ma Majo ne treba ti glas. Budi ponosna, svoja, boli te ... bre

Maja : To su bre kukavice. Sram vas bre bilo?
Do sada sam te postovala, od danas te vise uopste ne postujem. Era Ojdanic svaka cast za sve sto si rekao Lepi. Sad sam ukapirala da si bio u pravu. Ja sam te kritikovala zbog toga.

Lepa: Ti si dosla da provociras, ali nemas sagovornika kod mene

Maja: Vidim ja da nema sagovornika.

Lepa : Nis imala s kim da se svadjas, a ja necu da ti odgovorim nijednu rec.

Maja: Ja samo da ti kazem da te od danas ne postujem.

Lepa: Zabole me da ne kazem sta..

Maja: Sram te bilo toliko sam te postovala. Mozes baka da mi budes.

Lepa: Pusti te bake. Ofucani su ti stosovi

Maja: Da nisi devojka mozda?!

Lepa: Sta si ti! El imas 18 godina ?Mnogo si bezobrazna.

Maja: Ne ja ima 36 godina ja sam baka. Ja sam ponosna sto sam baka sa 36 godina

Lepa: Ja kao baka zarađujem više od svih vas. Hajde, doživi ti moje godine da peva barabar uz mlade i da te svi traze.

Maja: Ma nek si ziva i zdrava

Lepa : Dosla si ovde da se svadjas

Maja: El si rekla da ce da cutis.

Lepa: Ti, ako nećeš da budeš baka, ti umri odmah!

Maja: Ja sam ti rekla ja sam baka sa 36.

Lepa: Videces kad tebi budu govorili da si baka.

Maja: Ma ovde se ne radi o tebi. Ti verovatno ne razumes o cemu se radi, kao sto ne razumes ni igru kaladont i tebe nista ne razumem.

Lepa: Od mene si naucila da igras

Maja: Ma od tebe sam naucila?! Ja sam to naucila u obdanistu.

Lepa: Jedi go*na! Ti si bauk, nisi žena!

Maja :Pa kad mi ti kazes lakse mi je sad.

Lepa: Mene narod voli, a ti se preispitaj malo .

Sigurno, zato sto imam stav, a narod voli hrabre ljude.

Lepa: Tebe ce da voli ostrokonddju.Ti udjes da se svadjas, a ne kao licnost
Ma nemoj kako te nije sramota.

Lepa: Znas kako te ja slusam to sto ti kazes.

Maja: Ajde cuti!









Poslednji izmenio Tina dana Sre Feb 16, 2011 10:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Sre Feb 09, 2011 7:15 am

Au, znaci krenule zesce svadje. Pa sta se to desava? Mislim da nije dobro da s svadja, moze d joj odmogne... Jel ima neko sa kim je u dobrim odnosima? Ne valja da se sa svima svadja...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Ned Feb 13, 2011 4:27 am

E zvrk ne znas sta propustas Smile
Prvih 4 dana je bilo sve OK. Bilo je tu ogovaranja Maje, ali nikakvih direktnih napada. Ali od uzimanja dukata od strane Fircija sve se promenilo i sada se situacija razvija kao na Farmi samo stoje sada znatno mnogobrojniji copor koji je protiv Maje.
Maja je odreagovala ljudski te noci kada je bilo sudjenje i kada su oni iz kukavicluka da se slucajno ne bi zamerili Firciju glasali da nije kriv.
Lepi su ukrali dukate, krunski savet joj je vratio, Miki takodje, a Firci joj uzeo iz ruke i nikakvih sankcija. On kaze da je to bila sala i da je hteo da joj vrati, ali posto ga je Maja navodno uvredila on se predomilslio. Bilo kako bilo on nema pravo da oduzima tudje stvari i prisvoji ih u svoje vlasnistvo. I Maja se sa razlogom ljutila i za svaku rec je u pravu. Sve kukavica do kukavice.
Maja ima pogan jezik i kad je bocnes sledi paljba Smile, ali ako je neko korektan prema njoj ona ce istom merom uzvratiti.
Ono sto me najvise nervira novinari su veoma pristrasni. Po njima samo ona kriva za sukobe, a ostali jadni njene zrtve. Bebi je od samog starta proziva, Milicevic, njen kvazi drug, od pocetka je ogovara, a ona njega branila kada je bila prica na Dvoru o tome da li je gej ili ne, Firci joj otima dukate iz ruke, Deni joj odsekao vrecicu, Cemo od samo starta podbada Maju, Djus od samog pocetka veoma cinican jer mu je Bebi napunila glavu protiv nje, Lepa kojoj su ukrali dukate napravila haos zbog toga i svi su stali u njenu odbranu, a sada kada se Maji to desilo ne zeli da se mesa...

Maja je veliki borac za pravdu, izuzetno hrabra, iskrena, sve im kaze u lice sta misli, nikom se ne slihta, dostojanstvena, neustrasiva. Ona kad se oseti ugrozenom, krece iz samoodbrane u kontranapad. Ali takva je ona ne da na sebe. I ako je pogana rec oruzje u borbi za pravdu i dostojanstvo, onda to ne osudjujem.

Oni njoj stavljaju u usta nesto sto nije izgovorila, izokrecu njene reci. Od ove raspravke sa Lepom napravili kao da je ona nju vredjala, napala, a ona je samo iznela svoj stav i naravno da ju je pogodilo to sto se ona nije solidarisala sa njom, a prosla je kroz istu situaciju.

Od mene ima veliku podrsku. I kad peva, i kad se svadja, to je ona. Kod nje nema foliranja. I zato je postujem i cenim. Bez obzira sto u nekim situacija pretera, jednostavno ona je tamo usamljena i mora tako. Ona tamo nema pravog prijatelja. Ima s kim da popije kafu, da procaska (Mika, Danijel, Izvorinka, Lana, Stojan, Cukic, pa i sa Lepom prica bez obzira na svadju, sa Draganom zavisno od njenog raspolozenja, jer ona cas ovako, cas onako, sa Nemanjom se malo cackaju, malo pricaju i tako u krug, sa Vanseom kontaktira, ali ni ona nema lepo misljenje o njoj ), ali niko od njih joj nije pravi drug koji bi je zastitio. Jer sve su to kukavica do kukavice.
Steta sto tamo nema nekog ko bi je prihvatio takvu kakva jeste, s kim bi mogla da iskreno porazgovara, da joj da dobar savet, da ima s kim da se zeza, da ima ko da se smeje njenim salama, da ima s kim da zapeva, zaigra. Lepo je pocelo, ali Firci sa uzimanjem dukata je okrenuo Dvor u drugom smeru. I sada ponovo gledamo igru Sama protiv svih.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Pon Feb 14, 2011 2:39 am

E tv mi radi , pa sad mogu da gledam Dvor. Svasta se vidim izdesavalo. Vidim da je izabrana za kraljicu, bice veselo ove nedelje Very Happy Ja imam puno obaceza, ne stizem sve da gledam i pratim, procitam u novinama sta se desava... Videla sam juce da ima dosta svadja, znam da je to normalno za rijaliti, ali ja to ne volim...
Verujem da Maja nije nikom ostala durzna, ali ruku na srce ume i ona da pretera i cinjenica da ima dug jezik i da izgovori neke stvari koje ne bi trebala... Mislim da sam bila u pravu kad sam rekla da joj ne treba jos jedan rijaliti, kakva je atmosfera zavisi od ljudi, a cini mi se da se sa ovim ljudima nije uklopila, koliko sm videla. Cinjenica je da kaze svima sta ima u lice, a to je danas retkost, to je ok, ali ipak mislim da treba odabrati reci da se neke stvari saopste. Ipak, nadam s da ce joj ovo ucesce doneti pozitivno posle Dvora.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Čet Feb 17, 2011 5:13 am

E sad ne moram da pisem iscprne izvestaje Smile
E bas je veselo. Maja dobi Bokija napasnika Smile Stvarno koliko me nervira taj covek. Od prvog dana se nakacio na Maju. Seda joj u krilo, gazi odor, poliva vodom, udara po glavi, uzima krunu. Malo je falilo da dodje do fizickog obracuna na zurci. To nisu pustali u pregledu, vec samo to kad je Maja sedela kako je udara po kruni torbicom, to je nastavio i kad je Maja igrala. Maja ga opomenula,sklanjala se, a on uporan. Zamalo da razbije casu od njegovu glavu. Posle u kuci za seljane, Maja dosla da pozove Lanu da je ceslja, a ovaj poceo da je vredja, a Maja mu skinula trepavicu Smile Bas mi milo Smile, a on kao svaki pravi dzentlmen gurnuo je i oborio krunu sa glave.

A najvise mi je bio zao. Maja peva, cestita svom dragom rodjendan, a svi predvodjeni Fircijem, izlaze napolje i bojkotuje Maju. A Maja savrseno otpevala Mesec, nebo, zvezdice od Cece. Jedino ostali Stojan, Lana, Danijel, Urska, Nina, Milos, mozda i Vanesa nju nisam videla napolju.
Zamalo da se rasplacem. Maju je sve pogodilo otisla u spavacu sobi pokrila glavu jorganom, a ovi gadovi igraju se i vesele u najvece dok Maja pati, ali naravno ona to njima nikad nece pokazati. Za njih ce ona biti uvek zla, bezosecajna, jer oni uopste ne kontaju Maju. Maja je veliki emotivac i zato tako i reaguje na njihove prozivke.

Da se razumemo, Maja da se nadje bilo gde na nekom skupom, veliku vecinu ce iritirati iz mnostvo razloga. Ne mogu oni da se nose sa njenom energijom, sa njenim egocentrizmom, sa time da je ona uvek kao sto i zeli u centru paznje, zatim ne mogu da se pomire sa tim da ne mogu manipulisati njome. Slazem se sa tim da ona pretera u toj samoodbrani, ali veruj mi od samog pocetka nikog nije prva napadala, samo uzvracala udarce.

A to je sigurno da ce imati jos vise koristi nego na Farmi. Ona je centralna licnost Dvora. Puni stranice zute stampe, pise se uveliko o njoj. Sad samo jedan dobar album po izlasku da sve to materijalizuje.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Čet Feb 17, 2011 6:00 am

Vidim da je Boki cacka ali ne znam razlog, ne prati sve, nemam vremena, vidim samo delove, ne znam sta se sve desava. Videla sam to da su izlazili kad je pevala.. Shvatila je da je ne vole... Moram da priznam da meni Milos nije simpatican. Primetila sam da je sad ok sa Ninom i Urskom , ako sam dobro primetila, a da je na pocetku nisu bas mirisale. Razumem da se brani, ali zaista ne sme da pominje mame , tate i sl.. to nije u redu.. Ona je namerno stavljena tamo jer je takva kakva je, i treba da bude svoja, samo u odredjenim situacijama treba da bira reci.
Nadam se zaista da ce album biti dobar i da ce zaista izaci kao sto je rekla sad na prolece, i da ce joj doneti uspeh.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Čet Feb 17, 2011 7:36 am

Ona pominje mame tate, kad joj neko recimo kaze kao Boki "Debilu", ona njemu "Mama ti je debil", Cemo "Gospodjica Tupsonka", "Tata ti je tupson". Ona sama kazu da su to njene postapalice i da tako reaguje na provokaciju. A daleko od toga da ona iznosi neke intimne stvari iz njihovih porodica. Dakle ona to namerno kad je oni isprovociraju da im uzvrati da ih malo zaboli to kaze. Ali ne uzimam joj ja to za zlo. Ona nijednom nikom nije opsovala majku itd ...

Jutros skandal Milos i Firci okrsaj. Prvo nesto Dragana pocela da se prepucava sa Milosem, Firci ismejava Milosa. E onda Milos spomenuo kako je Firci seksualno zlostavljao svoju sestru. To je pisalo u svetu. Firci poludeo. Polivao ga sokom i na kraju pogodio flasom u oko. Milosa odveli u urentni, Firci diskvalifikovan. Sad ne znam da li ce se Milos vratiti ili ne.

I meni iskreno Milos nije bio nesto simpatican. Zato sto je takticar, strateg, a ja sam vise za prirodnost, da neko pokaze i svoje vrline i mane, da se iskreno ponasa. Ali u ovom trenutku je preko potreban Maji. Ona je tamo sama medju vukovima i potrebna joj je podrska. Ali ipak u poredjenju sa Fircijem Milos mi je vise OK.

Nina, Urska su se priklonile Maji. Napokon su progledale i shvatile da Maja nije nikakva azdaja kao sto su neki dvorani pricali u njoj. U super odnosima je i sa Stojanom, Danijelom. Sa Lanom je OK, samo sto ona prenosi dvoranima nesto sto ne bi trebalo, sta se desava u kraljevstvu, nije toliko lojalna, ali ipak ispala je fer. Boki je ubedjivalo da im pomogne da obore kraljevstvo ukradu kraljevu riznicu, a ona nije htela jer kaze poznaje se sa njom 20 godina i Maja bi to shvatila licno.
Takodje komunicira i sa Vanesom, mada je ona vise priklonjena klanu.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Čet Feb 17, 2011 7:39 am

Nema razloga i opravdanja za Bokijevo ponasanje. Ali eto on je veli egocentrik, zeli da bude glavni zabavljac da se vrti sve oko njega, a Maja mu je tu glavni konkurent, jer je ona centralna licnost Dvora, pa se navrzao na nju. Od prvog dana.
Samo Maja da se iskonrolise, da ne dodje do tuce.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Čet Feb 17, 2011 8:33 am

Nisam znala razlog zasto je Boki cacka, kao sto rekoh ne stizem redovno da gledam, ne dopada mi se njegovo ponasanje , ono sto sam videla, a mislim da se moze biti zanimljiv i bez takvog ponasanja.
A videla sam jutros to izmedju Milosa i Fircija, Firci izbacen, mislim da nije smeo onako da odreaguje, ali je bas ruzno ono sto je Milos rekao. Iskreno, ne bi me cudilo da se u nekom trenutku okrene protiv Maje.
Ako su je Nina, Urska, Stojan i Danijel skapirali, nek se drzi njih, meni oni deliju sasvim ok.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Pon Feb 21, 2011 6:31 am

Boki se bas srozao. U VB mi je bio bas simpatican. Nije provocirao, zezao se, bio kulturan, a sada je takav gad. A i na prosloj Farmi se izivaljavo nad Kacom, Jasminom, Risticevicem.
Sad je doticni kraljica i nastavio sa vredajnjem Maje.
Dobio je pojacanje. Usla Vendi. I odamah osula paljbu po Maji i Milosu.
Maja je poslusala Milosa i ocutala i napsutili su lose izreziranu predstavu u kojoj je glavna glumica bila Vendi. Za Maju kaze da ima oci sa ludackim sjajem, da boluje od autizma, da ima obraz djon.... Gomilu gluposti lupila. Pitam se samo sta glumi ta Vendi? Kao da je popila svu pamet sveta. Jedna vasarska pevacica koja nema veze sa pevanjem, nasla nesto da prica o Maji. Ona je pozanta samo po tome sto pljuje druge i sto koristi reci iz Vukaklije za koje ni ona sama ne zna sta znace.

Svaka cast Maji kad opstaje u onom zlom coporu. Milos mi nije simpatican. Bolje bi bilo da su ubacili Eru Ojdanica. On je bas ludak, i Majin drug bio bi na njenoj strani sigurno. Ali sa druge strane Milos je veoma mudar, lukav i ima veliki broj glasaca. On se ne takmici, kao ni Boki, Vendi oni su specijalni gosti. Trebalo bi u nedelju da napuste Dvor, jedino ako ne produze producenti trajanje ovog rijalitija. Finale je planirano za 4 ili 5 mart.
NIna i Urska su se izgleda samo ulizivale Maji dok je bila kraljica. Non stop su bile na Dvoru, a sada nesto ne primecujem da caskaju sa njom. Nina je ogovarala Draganu, a pre neko vece sedi tu sa njom i ucestvuje u prici o Maji. Lana me je takodje razocarala. Stala na strani vecine, a Maju poznaje toliko godina.

Ako se ovako nastavi, Maja ima velike sanse da na kraju i trijumfuje.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Uto Feb 22, 2011 10:36 am

Velik deo emisija nisam videla, ne stizem da pratim , ono sto vidim jeste malo live prenosa. Ne znam sta bih rekla. Vidi se da je ne vole, vidi i ona, ali mora da izdrzi jos tih desetak dana ( kazes da je kraj 4, 5 marta). Ne znam dal ima neko ko s njom prica sem Milosa? Mislim da je i ona preterala u nekim stvarima, ali su je dosta svi prozivali.. Mozda sam dosadna, ali bolje da nije usla. Farma je bila pozitivna za nju, videlo se to kad je zavrsena, a ovo sad ne znam kako ce biti. Mnogo toga zavisi kakvi su ljudi u sou. Naravno da su namerno stavljeni razliciti karakteri, da bi bilo dinamicno, ali mislim da su generalno ljudi u Farmi bili zanimljiviji. Pravo da ti kazem, cak mi nekad dosadno da gledam Dvor . Malo se jeste zezala, u nekim stvarima preterala, ali mislim da cim je usla da su ucesnici u startu cim su je videli formirali misljenje da je losa. Ali i ona mora da nauci da bude fleksibilnija. Razumem da je neki poznaju od ranije, pa da im ne prija, svi imamo takve ljude u zivotu, al da ne poznajes nekog i odmah ga ne volis, to ne razumem. Valjda ce se snaci do kraja Dvora, i da ce joj ucesce ipak doneti pozitivno kad se sve zavrsi. A Boki, Vendi i sl ne znam sta bih rekla... Citala sam malo forum onaj,( nisam sve jer mi strasno sporo otvara strane), i primecujem da je i tamo forumasi vecinom ne vole... Na Pulsovom sajtu je bila anketa kad je ljude Maja vise nervirala , dal na Farmi ili Dvoru, i koliko sam videla preko 70% je dalo odgovor na Dvoru..
Kad izadje pod hitno da objavi album sa kvalitetnim pesmama, da se u nekim stvarima uozbilji i, nadam se da ce imati uspeha posle Dvora, da ce sve biti ok Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Čet Feb 24, 2011 10:56 am

Postovi forumasa nisu relevantni pokazatelj pravog stanja stvari. Ja znam dok je bila Farma na forumima uglavnom negativni komentari, a na kraju dosla do samog kraja. Mnogi ne zele da se prepucavaju sa neistomisljenicima pa samo citaju. Bolje citaj one komentare ispod tekstova koji izlaze o Maji. Tu je mnostvo pozitivnih komentara.
A Puls me je razocarao posle jednog teksta gde su popljuvali Maju kako je bezdusna itd... Kad je Cemi pozlilo posle onakvog histerisanja nad Milosem, Maja je samo prokomentarisala da je njemu pozlilo od tolike kolicine mrznje, sto i jeste istina. Tolika mrznja prema coveku, koga ne poznaje, a oni su to predstavili kao iskaz njene zlobe, bezosecajnosti. I neke moje pozitivne komentare o njoj nisu ni objavili.

Ono sto je najbitniji Maja je obelezila ovaj Dvor, najvise se pise o njoj, najvise se komentarise.
A nekako mi se cini da Maja ima velike sanse za pobedu. Jedini konkuretni ce joj biti Djus i Stojan. Mada Djus poslednjih dana pokazuje da se ovih mesec dana samo folirao, da je to onaj isti vulgarni, povodljiv Djus sa Farme. Sad eto planiraju da opljackaju Maji dukate.
Skro svi su mi se smucili. Milos mi nije bio nesto specijalno simpatican na Farmi, ali morala sam da promenim misljenje o njemu, jer je za ovih nedelju dana bio velika podrska Maji, i sada Maja moze racunati i na njegove glasace.
Milos, Boki, Vendi izlaze ove nedelje, oni su samo specijalni gosti.

Da li si cula Majinu pesmu o Bokiju? Smile Kako je samo lepo opisala! Tom pesmom je definitivno kupila glasove svih Bokijevih hejtera.

Meni se bas svidja kako se Maja drzi. Evo danas peva na sav glas, boli je uvce sto je oni ne vole. Sto je oni vise mrze, to njoj raste rejting. Mozda jeste preterala u nekim situacijama, ali to je ona. Kad neko ne bude pravedan, korektan prema njoj, zna da uzvrati udarce koji zabole protivnika. To i ona sinoc kaze da je sve to psiholoska igra i da se ona sluzi terminima kako bi porazila svog protivnika.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  zvrk Ned Feb 27, 2011 8:15 am

Videla sam danas da je Maja izbacena s Dvora, ne znam tacno sta se izdesavalo nisam mogla da pratim prethodnih dana, samo sam procitala u novinama danas.
Nisam cula pesmu o Bokiju, nisam pratila prethodnih dana, uopste ne znam sta se izdesavalo, samo sam danas procitala neke clanke iz novina.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Tina Ned Feb 27, 2011 10:35 am

To se odigralo u noci izmedju cetvrtaka i petka. Gledala sam uzivo. Ali ni slutila nisam da ce se na kraju sve ovako odigrati, jer po meni to nije bio nikakav govor mrznje, niti sirenje verske, nacionalne, rasne mrznje. Nikog ona nije vredjala licno po toj osnovi. Dobili su zadatak sudjenje Milos i Maja optuzili Miku za provociranje pesmom. Sve je to bila igra. Maja i Mika su prve 2 nedelje bile u dobrim odnosima, medjutim Mika se nesto bila naljutila na Maju zato sto je nije angazovala na zadatak kad je bila kraljica, a Maja je zelela da je postedi jer je imala povredu ledja. Zatim Maja je usla u sobu i zatekla Miku kako je ogovara sa Fircijem i od tada potpuno zahladjuje njihov odnos. Mika je na nagovor Dragane namerno pevala na sav glas dok su Maja i Milos lezali kako bi ih provocirala.
Maja je na tom zadatku sudjenje iznela svoje zamerka na Mikin racun, a Mika je krenula sa provokacijama, sa uvredama kako Maja nikada nece doziveti to sto je ona, kako je pevala himnu na Univerzijadi, kako Maja peva u Tramvaju za 30 eura, kako je ona skolovana, kako Maja nikad ne moze pevati kao ona... i gomilu takvih nebuloza kao da je ona zvezda, a zapravo niko nije ni cuo za nju. Maja je u svojoj odbrani rekla da ima 24 prvih nagrada, pomenula i koje. Zatim se tu Boki ubacio da nesto moralise kako ona nikad nije imala nijedan veliki nastup,kako je te nagrade zaradila... Maja ga je podsetila da ona ima iza sebe solisticki koncert.
Porota je izasla napolje da se dogoovri oko presude. A Maja, Milos, Mika i Vendi kao sudija su ostali za stolom. Mika pocinje nju da optuzuje kako vredja na nacionalnoj osnovi. Ocigledno da je Maja nesto pre toga pricala za Ameriku i Jevreje, a ova Mika se nasla uvredjenom zato sto ima u familiji Jevreja.

Mika: Majo, ja ću tebe da tužim zato što si antisemita i rasista.
Maja: Kakav rasista, što ne volim Jevreje, koji su stvorili Ameriku? Jesam nacionalista i volim Srbiju, ali nisam šovinista. A Jevreje ne volim i tačka.
Mika: Tako je. Antisemita si. Zato što si direktno udarila na moju familiju. Nacionalista si, a ja imam više nacija u sebi.
Miloš: Mi ne možemo da volimo Jevreje, koji su nas bombardovali i koji su, ponavljam, doneli rakove (?!) i čuda. Jevreji, nego ko. Nisu Mađari...


Ja sam u soku. Bas me je sve to pogodilo. Mislim da stvarno nisu ispali fer. Kad se samo setimo sta su Firci, Maca pricali za Srbe, pa i Milos im je na Farmi uzvracao na taj nacin i niko nije diskvalifikovan. A Maja zbog svoje recenice da ne voli Jevreje lincovana. Mediji od samog pocetka vode hajku na nju. A sada je sve to kulminiralo. Medjutim mnogo je pozitivnih komentara o njoj, ima dosta podrske. Bas do sada sam citala sve te komentare. Mnogo ih je. Procitaj na www.dvorsrbija.com ispod vesti, a i na kuririov sajtu puno pozitivnih komentara. Sad cu ici na fb da vidim kako tamo stoje stvari.

Ono sto je najgore Maja ce ostati bez honorara, RRA planira tuzbu, a izgleda i Pink. Nesto spominju i 3 godine zatvora. Nemaju pravnog osnova za to. Ali kako u Srbiji vlada nepravda, nista me ne bi iznenadilo. Pink me je razocarao. Firciju iako je izbacen zbog nasilja su ispaltiti honorar i nisu ga tuzili, a Maju, koja je nazazluznija za gledanost Farme 1 i Dvora, ovako strogo sankcionsu. Ali oni ne shataju da su oni najvise izgubili Majinim izlaskom, pa ko ce sada gledati Dvor kad nikog tamo zanimljivog.

Sada ce sigurno biti zabranjena na Pinku. Brinem se kako ce se na kraju sve to zavrsitii.

Ali sta god da se desi na moju podrsku Maja uvek moze racunati. Naravno da necu promeniti svoje misljenje o njoj zato sto je rekla da ne voli Jevreje. To je samo njeno misljenje. Pozivaju na neki govor mrznje, a gde je tu sloboda misi i izrazavanja misljenje i sloboda govora. Ona tom svojom izjavom nije pozvala na linc Jevreja.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

  Opsta diskusija Empty Re: Opsta diskusija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu