MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2009

Ići dole

                     2009 Empty 2009

Počalji  Tina Sub Jul 03, 2010 6:49 am

SESTRO POMOZI

Kurir,Petak, 30. Januar, 2009.

Maja Nikolić promovisala spot za pesmu „Apoteka“ odevena kao bolničarka iz filmova za odrasle

                     2009 Sestro-pomozi

Temperamentna Nišlijka Maja Nikolić sinoć je promovisala novi spot za pesmu „Apoteka“ u beogradskom klubu „Red star“. Oskudno odevena kao medicinska sestra iz filmova za odrasle, budila je maštu muških gostiju, posebno Ere Ojdanića i Čede Čvorka, koji su se pravili da im je pozlilo u nadi da će ih zgodna domaćica vratiti u život veštačkim disanjem „usta na usta“. Uvek spreman na zezanje, Era je zakolutao očima i zavapio: „Sestro, pomozi mi“, nakon čega mu se „brižna“ medicinarka bacila u zagrljaj.
Maji su podršku dale i atraktivne Balkanske misice Mis Svetlane, koja se na promociji našla u ulozi konferansijea i najavila premijeru spota. Lepotice su takođe izgledale kao da su upravo stigle iz treće smene Hitne pomoći, a na promociji je viđen i pomalo zaboravljeni pevač Danijel Đurić. Da li zbog još nekoliko dešavanja u gradu ili nečeg drugog, tek u klubu nije bilo mnogo kolega koje su želele da svojim prisustvom daju podršku veseloj Maji.
Nakon oficijelnog dela i predstavljanja spota, svi su se bacili na alkoholne derivate, a žurka je potrajala do kasno u noć.


MAZNULA NEMCA ADVOKATA

Kurir,Četvrtak, 5. Februar, 2009.

                     2009 51297
Na Nedelji mode u Berlinu Maja Nikolić sa dečkom uhvaćena na delu

Iako se u javnosti dosta polemisalo sa kim je Maja Nikolić u vezi, Kurir je došao do saznanja da je srce vatrene Nišlijke osvojio ugledni nemački advokat Jan Nikolas Štajnpilc, s kojim se ona proteklih dana pojavljivala na Nedelji mode u Berlinu. Vešto oko našeg paparaca overilo je Maju i Jana dok su na očigled mnogobrojnih razmenjivali sočne poljupce i opušteno uživali u svojoj ljubavi.

Kako smo saznali, njih dvoje upoznali su se u Berlinu pre sedam meseci, kad je Nikolas došao na njen nastup. Preko zajedničkih prijatelja palo je upoznavanje, razmenjeni su brojevi telefona i romansa je započeta. U više navrata pevačica je odlazila kod njega u posetu, održavajući vezu na relaciji Nemačka-Srbija, a tako je bilo i ovoga puta, kad ju je njen dečko pozvao u goste kako bi zajednički propratili najinteresantniji modni događaj u Germaniji. S obzirom na to da je Nikolićeva veliki ljubitelj modela kreatorke Suzane Perić, ovo je bio odličan povod da se zajedno sa svojim izabranikom pojavina ovoj prestižnoj manifestaciji i tako ga upozna sa brojnim prijateljima.

Da je Majin novi dečko jedan od najmoćnijih pravnika u Nemačkoj, govori podatak da zastupa veliki broj fudbalera, poznatih ličnosti, kao i grupu Modern toking.


Maja Nikolić moli Tanju Savić za duet!
Svet, 06.02.2009

                     2009 13528_10

Nekada popularna pop pevačica Maja Nikolić sada očito na sve načine pokušava da se prešaltuje u folk vode. Videvši da su berićetne tezge ponajviše rezervisane za pevače narodne muzike i ona je snimila nekoliko singlova u kojima dominira harmonika. Međutim, kako je folk publika očigledno još uvek ne prihvata, Nikolićka je rešila da zaigra na sigurnu kartu – duet sa zvezdom "Grand" Tanjom Savić! Sve bi bilo ok da je Tanja bar zastala da je sasluša kada ju je Maja spopala na snimanju jedne emisije. No, to što je samo prošla pored nje Nikolićku nije obeshrabrilo već je nastavila da zove Savićevu na mobilni telefon. Ali ova joj se nijednom nije javila.


Kan, nica, fenserica
Pevačica Maja Nikolić provela sedam dana s frajerom na Azurnoj obali


Kurir, ponedeljak, 23. februar 2009.

                     2009 67989_10

Maja Nikolić vratila se sa romantičnog putovanja po Azurnoj obali sa aktuelnim dečkom, nemačkim advokatom Janom Nikolasom Štajnplicom. Prvi put je imala priliku da prisustvuje poznatom karnevalu u Nici, koji ju je, kako sama kaže, svojom impozantnošću ostavio bez daha.

- S Janom sam želela da odem na jedno romantično putovanje, na kome bismo se oboje u potpunosti relaksirati od brojnih poslovnih obaveza. Azurna obala je divna, posetili smo Kan i Nicu, gde se baš to vreme održavao njihov čuveni februarski karneval. Svi su bili euforični, a velike šarene lutke ulepšavale su celokupnu prazničnu atmosferu. Bilo nam je ekstra - rekla je Nikolićeva.

- Napunila sam baterije pred obaveze koje me očekuju. S puno entuzijazma i energije želim u narednom periodu da u Bosnu uđem na velika vrata. Naime, juče sam se sastala s bosanskim pevačem Enesom Begovićem, sa kojim sam ugovorila duet, koji će, nadam se, uskoro ugledati svetlost dana - najavila je Maja Nikolić.

Meka srca!

Kurir, 18.3 2009
Maja Nikolić poklonila Crvenom krstu skupocene haljine koje je nosila na nastupima u inostranstvu

                     2009 67992_10

Maja Nikolić odlučila je da se ratosilja viška skupocene garderobe, pretežno markiranih haljina koje je nosila na mnogobrojnim nastupima u inostranstvu, i pokloni ih u dobrotvorne svrhe Crvenom krstu Srbije. Naime, pošto se nedavno vratila sa romantičnog odmora u Italiji, gde se snabdela fensi odećom za sezonu proleće/leto, poželela je da isprazni ormar i usreći siromašne kojima bi u ovom trenutku njene scenske toalete dobro došle.

- Iako ne znam da li će ljudima moje estradne haljine uopšte koristiti, poželela sam da ih se otarasim na human način. Tako sam ih sve uredno spakovala u kutiju i pre nekoliko dana poklonila Crvenom krstu, gde su bili oduševljeni kada su videli šta se u njima nalazi. Sebe sam u svakom slučaju nedavno častila skupljim komadima odeće u Veneciji, pa sam odlučila da stare, ali očuvane haljine poklonim siromašnijima od sebe - kaže za Kurir Nikolićeva.

Inače, pored humanitarnog angažmana, Maja se ovih dana priprema i za snimanje novog spota za pesmu „Vozi me“, koji će biti atraktivnog sadržaja i snimaće se na više lokacija u Beogradu.


Maja Nikolić kupuje stan!

Svet, 21.03.2009

                     2009 14738_11

Od kada se iselila iz stana u kojem je živela sa suprugom Vukom Kandićem, Maja Nikolić živi u iznajmljenom apartmanu u centru grada kao podstanar. Tako je od maja, kada je okončan njen i Vukov razvod. Kaže Maja da joj podstanarski život ne pada teško, bar ima svoj mir, ali ipak čezne da što pre dođe do svog krova nad glavom i da ga pretvori u topao dom za sebe i svoje sinove, dvoipogodišnjeg Lazara i dvanaestogodišnjeg Novaka.
”Uveliko tražim da kupim stan ali cene su toliko visoke da se čoveku zavrti u glavi. Tražim prostran i svetao stan sa velikom dnevnom sobom, negde u širem centru. Može da bude i zapušten, ja ću ga adaptirati po svom, iskustva imam. Na par stanova sam bila bacila oko, ali su mi agenti savetovali da još malo sačekam da padnu cene. Neću da budem ovca za šišanje i zato čekam pravu priliku”, kaže pevačica.


Radno na hrvatskom primorju
Večernje novosti nedelja, 26. april 2009.

                     2009 5507910

Pevačica Maja Nikolić predstojeće leto provešće radno. Uskoro je očekuje snimanje spota za pesmu „Vozi me“, koja će se naći na njenom novom albumu, a uveliko se priprema i za muzički festival u Budvi (5. i 6. jun), gde će nastupiti u takmičarskom delu. Zanimljivo je da će Maja u jeku letnje sezone, osim na crnogorskom, pevati i na hrvatskom primorju, gde su naši pevači vrlo retko angažovani.

- U pregovorima sam sa hrvatskim ugostiteljima i sasvim je izvesno da ću tamo nastupati tokom leta - kaže Maja Nikolić. - Biću angažovana u hotelima gde uglavnom dolaze inostrani gosti i gde će akcenat biti na internacionalnoj muzici. Što se mog učešća na budvanskom festivalu tiče, reći ću da je jedan od razloga što sam odlučila da učestvujem i taj što se sve izvodi uživo. Orkestar svira uživo i peva se uživo, a poznato je koliki sam protivnik plejbeka.


Maja bajkerka

Alo, subota - 20.06.2009


Folk pevačica Dajana Penezić promovisala je preksinoć u predivnom ambijentu restorana „Vila“ na Adi Ciganliji svoj drugi album pod nazivom „Adrenalin“, ali titulu zvezde večeri je ipak morala da prepusti koleginici Maji Nikolić, koja je izvela svojevrsni šou program.

                     2009 Maja_n10

Naime, Nikolićeva je izrazila želju da se provoza motociklom kojim je stigao jedan od gostiju, pa je izašla ispred restorana. Bajker je zdušno pomagao Maji da se konačno nađe na motociklu, a u tome mu je pomagao još jedan motociklista koji se tu zatekao. U jednom trenutku pevačica nije mogla da
se odluči kome će se privoleti carstvu, pa je sela na oba motocikla odjednom i tom prilikom fotografu i ostalim gostima pokazala svoje međunožje. Dok je Maja izvodila svoju tačku, ostali posetioci među kojima su bili Luis, Marko Bulat, Olja Karleuša, Ivan Plavšić, Nedeljko Bajić, Jovan Stefanović i Danijel Pavlović su uživali u piću i hrani.




Maja Nikolić: Dečko je jahtu nazvao po meni


Autor: "Alo!"
Objavljeno: 14.08.2009


                     2009 Maja%20unutra

Pop pevačica Maja Nikolić ovih dana se priprema za krstarenje jahtom koja nosi njeno ime, kao i ime dečka Jana Nikolasa Štajnfilca „Maya Nikolas”. Jahta je, kako pevačica otkriva za “Alo”, trenutno ukotvljena u Palma de Majorki, ali će ovaj zaljubljeni par obići njome celo Sredozemlje. “Nikolas i ja smo u vezi već više od godinu dana i, budući da se viđamo bar tri puta mesečno, do sada smo njegovom jahtom obišli skoro sva mesta oko Španije, Francuske, Italije... Nikolas je advokat koji radi u Nemačkoj, ali svaki slobodni trenutak provodi na jahti, na kojoj i živi. Ja mu se pridružujem kad god mogu jer i ja ovog leta imam mnogo obaveza”, priča Maja za „Alo!“ i dodaje “Na jahti se samo puštaju moji CD-ovi i Nikolas zna sve moje pesme. On jeste poreklom Srbin, ali drugo koleno tako da više razume srpski nego što govori. Ali nam to ne smeta jer komuniciramo na španskom, nemačkom i engleskom jeziku. Kod njega mi se dopada i to što voli da mi kuva iako ima kuvara”, kaže pevačica, ali naglašava da još nisu razgovarali o bračnoj zajednici. “O braku ne razgovaramo jer ja ne želim da kvarim ovaj način zabavljanja koji nisam osetila ni u mladosti, jer sam se rano udala i dobila prvo dete. Konačno je vreme da se posvetim malo i sebi kao ženi”, iskrena je Maja.


Poslednji put izmenio Tina dana Sre Jan 19, 2011 3:35 pm, izmenio ukupno 3 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

                     2009 Empty Re: 2009

Počalji  Tina Sub Sep 25, 2010 7:14 am

Pedalirala dečka!

Maja Nikolić raskinula jednogodišnju vezu sa nemačkim advokatom Janom Nikolasom Štajnplicom
Kurir, 10.9.2009


                     2009 Thumb_10

Pevačica Maja Nikolić je pre nekoliko dana raskinula vezu sa nemačkim advokatom Janom Nikolasom Štajnplicom, sa kojim je bila u strastvenoj ljubavi više od godinu i po dana. Iako su se nedavno vratili sa odmora u Malagi, gde su proveli dve nezaboravne nedelje, poznati par je ipak odlučio da se sporazumno raziđe.
- Njihova veza je bila dosta stabilna i jaka, pa je čudno to što su je nakon više od godinu dana okončali. Šuška se da je pravi razlog za raskid bilo njeno moguće učešće u novom rijalitiju „Farma“, što se Janu nikako nije dopalo. Pošto ne trpi da joj bilo ko naređuje šta treba da radi, Maja je bez mnogo razmišljanja rešila da svog dragog pedalira - kaže za Kurir izvor blizak pevačici.
Kako bismo potvrdili tačnost dobijene informacije, pozvali smo Maju, koja nam je kratko rekla:
- Tačno je da sam nedavno raskinula sa Janom, ali smo ostali dobri prijatelji. Vratila sam mu verenički prsten, a ostavila sam ga jer mi se previše mešao u posao, što ja nikako ne volim. Oduvek sam težila ka tome da budem nezavisna i muškarac mi nikada nije bio potreban da bi mi zadovoljavao lične interese. Onoga trenutka kada partner pokuša da me sputava u poslu, odmah završavam priču jer ne želim da me bilo ko ograničava i govori šta treba da radim, a šta ne.


Maja Nikolić promoviše ženski boks!


Svet, 16.09.2009

                     2009 Maja-n11

Malo, malo, pa Maja Nikolić krene u neki novi posao! Tako je nedavno prihvatila ponudu da promoviše ženski boks i sada joj je cilj da 2012. godine odvede srpsku žensku boksersku reprezentaciju na Olimpijske igre! “Od mog prijatelja, gospodina Velizara Đerića, predsednika Bokserskog saveza Srbije, dobila sam ponudu da promovišem ženski boks i prihvatila sam je! Nemam nikakve zvanične obaveze, nemam zvaničnu funkciju, niti kancelariju, vozača, auto… Moja funkcija je više kozmetičke prirode, ali učiniću sve što mogu da podignem ugled tog sporta koji je inače u Srbiji na niskim granama. Godinama treniram kik-bos i nema boljeg sporta za održavanje kondicije”, kaže pevačica, koja je u Nišu odavno započela studije fizičke kulture, ali nije makla od početka.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu