MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolja Majina balada - novo glasanje

2 posters

Ići dole

Koja vam se balada najviše dopada?

Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap33%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap67%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_lcap0%Najbolja Majina balada - novo glasanje Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 3
 
 

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  Tina Sub Jul 03, 2010 4:33 am

Maja je u svojoj karijeri imala prelepe balade po kojima je postala prepoznatljiva. Šteta što je u poslednje vreme zapostavila balade. Želi po svaku cenu hit, a zaboravlja da su je ljudi zavoleli i uvideli da je fenomenalni vokal zahvaljujuci tim baladama.

Odaberimo najbolju od svih koje je do sada snimila u karijeri!

Dvoumila sam se izmedju Ja znam da ti me ne voliš i Pesme tišine. Pesmu tišine sam skoro čula i oduševljena. Tako da sam ipak dala svoju glas toj pesmi.

Pokrenula sam novo glasanje, da bih mogla da stavim još neke balade, jer u prethodnom glasanju najviše sam mogla da stavim deset opcija. Sada sam podesila limit na 30. Ako sam izostavila neku dobru baladicu, javite.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  zvrk Pon Jul 05, 2010 7:58 am

Ja sam se dvoumila izmedju Vise nisi moj i Za moju dusu, ali ipak sam se opredelila za Za moju dusu. Sjajno ju je otpevala.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  Tina Pon Jul 05, 2010 8:29 am

Za moju dusu je prelepa balada. Samo steta sto isuvise kratko traje. Samo jedna strofa i refren.
Ti si bas dobro upoznata sa Majinom biografijom. Ja se ne secam tih njenih festivalskih nastupa jer sam bila klinka i priznajem tada sam vise slusla narodnjake, a malo manje zabavnjake. Ali pamtim Mesam iz '96. kada je Odzaklijevska pobedila i da je moj tata navijao za Maju i bio razocaran sto ona nije pobedila. I ja sam tada solidarisala sa tatom i bila nezadovoljna sto ona nije pobedila. Ko bi rekao da cu tek nakon 13 godina postati njen veliki fan. Da nije bilo Farme, verovatno to nikad ne bih. Bez obzira sto sam je smatrala dobrim vokalom i volela neke njene pesme, misljenje o njoj mi je variralo, a sada mi niko ne moze pokvariti divnu sliku koju imam o njoj i kao umetniku i kao coveku.
Sigurno je Majce razvalila Djelem, Djelem. Ona je majstor za romske pesme. Na Farmi smo imali prilike cesto da cujemo kako ona to fenomenalno radi.


Poslednji put izmenio Tina dana Sre Jun 05, 2013 4:00 am, izmenio ukupno 2 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  zvrk Pon Jul 05, 2010 10:12 am

I ja sam bila dosta mlada, ali sam ipak cula Odlazi i svidela mi se i pocela sam da pratim ono sto radi. Ipak, kupila me je baladom Svaki sam tren tebi sudjena i mislila sam da je nikad necu imati, bukvalno sam trazila tu pesmu od 1995 kada ju je otpevala na Mesamu i bas me jo obradovalo to sto je objavila na best of-u, eto posle 13 godina od nastanka. Ne secam se Mesama 1996? A izgleda da imam srece, pa sam svasta od informacija saznala i zapamtila Very Happy i sve cega se setim napisem. Zao mi je sto nemamo jos onih par pesama, pa da imamo sve pesme. Ako mozes ( ne znam da li je uopste moguce ) probaj sa onog sajta da skines Ne dam te, pa javi. Drago mi je da si uspela da cujes tu pesmu, mikica rece da nije htelo da mu otvori pa je nije cuo(ipak se nadam da ce uspeti), i nisam znala da li ces i ti imati problema. Recimo tu pesmu sam nedavno nasla i to slucajno, a kada sam citala da kao ta pesma postoji ( a meni nije bila poznata), prvo sam pomislila da je to netacan naziv pesme, ali ispostavilo se suprotno. Zao mi je sto nema drugog mesta da se ta pesma cuje, za sada, ali mozda zaluta na neki novi best of Smile , ko zna. Mikica me spasio sa onim pesmama sto je poslao, jer sam ih trazila godinama i nisam verovala da cu ih imati, pa ako i ti mikice ovo citas, hvala jos jednom.
Maja je sjajna pevacica, i moram da priznam da je na momente umela da me razocala pesmama koje je snimala. Pitala sam se sta ce joj neke pesme sa takvim glasom koji ima? I zato se nadam da ce ovim albumom da se vrati muzici koju je na pocetku karijere pevala, da se mane narodnjaka i da pusti taj glas i da i ona uziva u onome sto peva a i mi. Moze nekome da se ne svidja kao osoba ali ko kaze da ne zna da peva taj veze s vezom nema. Zabavlja me da citam pojedine komentare kako ne zna da peva, kakav joj je pogled i ostalo..i mrzi me da se prepucavam sa ljudima kojima su pevaljke koje zavijaju dok nazovi pevaju najbolje pevacice. Nema svrhe odgovarati na komentare zluradih ljudi. Svako ima razlicit ukus, i kome se svidja nek slusa, kome ne, nek ne slusa i stvar je resena. Kao da moze da promeni pogled?? Zena se tako rodila, i sta sad? Malo sam odlutala od teme, al nema veze...

Nego, da li je izasao cd sa Budve? Ja nisam nasla na netu download pesama, i bas me cudi jer je vec pocetak jula ( koliko se secam, prosle godine je izasao do kraja juna, tj tad je bilo na netu).

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  Tina Pon Jul 05, 2010 12:33 pm


Imala sam problem sa pesmom Ne dam te, mnogo sporo mi je otvaralo pesmu. Pokusacu ako mogu nekako da skinem ili ako moze bar da postavim tu pesmu na forum. Mikici sam veoma zahvalna. Samo sto je moja pretraga krace trajala nego tvoja. Moja potraga za muzickim blagom je pocela od oktobra prosle godine i da nije bilo Mikice i dalje bi trajala Laughing

I ja stalno citam takve gadosti o njoj i ludim, i ne mogu da izdrzim i da ne napisem po nesto u Majinu odbranu. I mislim da bi to trebalo svako od nas da ucini, jer su ti pljuvaci po svacijem liku i delu, obeshrabrili mnoge koji drugacije misli da im se suprostave. Ja jos nisam odustala. Ali nekako se osecam usamljeno u toj borbi. Nadje se naravno i po neki pozitivan komentar, a uglavnom su negativni. Ali tesim se kad vidim da i ostali sa estrade nisu postedjeni. Dok je bila Farma, tada su komentare ostavljali gledaoci Farme, i tu se moglo naci vise reci pohvala na Majin racin, nego kritika. Ali u poslednje vreme, oni sto su je pljuvali i dalje to rade, a oni koji imaju pozitivno misljenje o njoj su se povukli i bavili ovogodisnjim farmerima. Delimicno i razumem zbog cega. Eto recimo ja kad ostavim neki komentar o njoj ili me napadnu da to Maja samu sebe hvali, ili da sam glupa, luda zato sto je gotivim. Kada napisem da je najbolji zenski vokal, onda kako ona kresti, karikira dok peva, kako je obicna kafanska pevalja. Ma gomilu gluposti mozes procitati o njoj. A pre neki dan me je bas nasmejao neki komentar kako je Maja operisala kapke i zato ima krupne oci, kako je ta persona vidla nju na nekoj slici od pre par godina i kako nije imala izbecene oci. E kakva gluposti. Pa svi mi koji pamtimo Maju od samog pocetka, znamo da je ona ima takve krupne okice, prodoran pogled, i sta sad luda je zato sto ima takav pogled. Koje nebuloze mozem naci na raznoraznim portalima o nasoj Maji.
Ne bi bilo lose da se organizujemo i stanemo zajednickim snagama na crtu Majinim hejterima. Da vide oni da postoje i oni koji malo drugacije misle. Koji pre svega umeju da cene njen vanserijski talenat i njenu posebnost.
Prekjuce sam skinula pesmu. Idi na http://www.exyudownload.com/muzika/zabavna/M/Maja_Nikolic/2010. Nije potrebna registracija.




Poslednji izmenio Tina dana Sre Jun 05, 2013 4:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  zvrk Pon Jul 05, 2010 12:49 pm

Znam da sporo otvara Ne dam te, ucitava je dugo, ali kad je ucita onda je sve ok. Mikica rece da nije htelo da mu otvori, pa sam htela da vidim da li je tebi uspelo. Znam da ima nekih programa za skidanje pesama, sa youtube-a, ali je se u kompjutere ne razumem i ne znam kako se to radi, pa ne znam dal bi taj program radio na ovom sajtu za pesmu Ne dam te, kao sto rekoh, ne razumem se. I ja sam zahvalna mikici, kao sto rekoh ranije, da mi nije poslao one pesme verovatno ih nikad ne bih imala. Ako uspes da skines javi.
Probala sam nedavno da skinem Svo blago ovoga sveta si ti, ali ne radi sa rapidsera kad se skine.


zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  zvrk Pon Jul 05, 2010 1:28 pm

Ovo je moje misljenje, sto se kometara tice, nemoj da ludis, nema razloga, ne cinis dobro sebi time, i sto bi se nervirala zbog drugih (ljudi koje i ne poznajes ). Ja ne ostavljam komentare, mrzi me, kao sto rekoh, ne mogu da se prepirem s ljudima koji nemaju sta da rade pa citaju i o onima koji ih nervijaru, koje ne vole..i onda pisu svasta. Ja ne citam nijednu jedinu vest o nekoj osobi koja mi je dosadna, totalno antipaticna..., a kamoli da to komentarisem. Bavim se pametnijim stvarima. Zato se ne sekiraj, uvek ima ljudi koji lose misle. Licno ne razumem potrebu da se neko vredja na bilo koji nacin zato sto ima ovakve oci, onakvu haljinu i sl... Ali eto kao sto rekoh, ocigledno ima ljudi koji komentarisu sve i svakog. Ukusi su razliciti ( jeste fraza, ali je tacno ) i svako moze da bira sta mu se svidja, a onaj ko izabere da komentarise sve ljude, sve vesti redom nek to radi, samo mislim da gubi dragoceno vreme koje moze da utosi na pametniji nacin.
Ne kupujem diskove i ne slusam pesme i ne citam vesti o ljudina koji su mi antipsaticni i koji po mom misljenju ne umeju da pevaju, a daleko od toga da bih komentarisala i pisala lose o njima. Kao sto rekoh, ovo je moje misljenje samo, ne znaci da sam u pravu...
Moj doprinos je da kupim cd i da slusam pesme koje mi se svidjaju ( jedva cekam novi cd, kad smo kod toga Smile )

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  Tina Pon Jul 05, 2010 2:03 pm

Ja jednostavno ne mogu da budem imuna na takve komentare o nekome koga svarno gotivim. Imam zelju da odbranim tu osobu od takvih ljudi koji tragaju samo za tamnim stranama licnosti, a na one svetle su slepi. Nemam ja nista protiv da neko iskaze i svoje ne bas lepo misljenje o Maji ili bilo kome, ali na jedan fin, kulturan nacin, argumentovano, bez izraza glup, ruzan, lud, seljak, retard, patuljak, bez psovki, vulgarnosti. Njihovi zluradi komentri odisu mrznjom prema osobi koju i ne poznaju, koja im nista nazao nije ucinila. I to mi je zaista neshvatljivo. Nije mi jasno ni kako administratori sajtova uopste dozvoljavaju takve komentare. A mogu cenzurisati komentare kad neko iskritikuje njihove novinare kao sto sam ja jednom uradila. Tada odmah cenzurisu, a psovke, vredjanja, omalovazavanja na najgori moguci nacin odobravaju.
Takodje i ja citam vesti, intervjue onih koje gotivim,a ostali me ne zanimaju, ni da citam o njima, a kamoli da trosim svoje prstice i dragoceno vreme na nekog prema kome sam ravnodusna ili ko mi nije nesto simpatican.
Slazem se sa tobom, sem u jednoj stvari. Mislim da bi ipak trebalo da ponekad i ostavis pozitivan komentar o Maji, bez obzira kako ce to njeni hejteri iskomentarisati. Cisto da im pokvarimo sliku koju imaju, a to je da Maju niko ne voli, a veruj mi da oni to stvarno misle. Oni procenjuju na osnovu tih komentara ko je koliko voljen u narodu. Znam da ja hvalospevima o Maji, naravno necu promeniti njihovo misljenje j, kao ni oni svojim prostackim komentarima moje misljenje , ali zelim samo da im dokazem da u Srbiji jos nije zavladalo jednoumlje i da postoji neko ko misli malo drugacije. Pa neka me pljuju koliko hoce, oguglala sam ja na njihove uvrede na moj racun. Necu posustati.


Poslednji izmenio Tina dana Uto Okt 05, 2010 6:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  zvrk Pon Jul 05, 2010 2:44 pm

Razumem sta hoces da kazes, ali i sama si rekla da neces promeniti njihovo misljenje. U redu je braniti svoj stav i to podrzavam. Nemam problem s tim da li ce me njeni kako ti kazes, hejteri, komentarisati, pricati ruzno ili sta vec, to me ne zanima, vec jednostavno ne zelim da se prepirem sa prostacima koji vredjaju one koji im se ne svidjaju. I meni se pojedinci ne svidjaju, mislim da jaucu, arlaucu dok nazovi pevaju, a ne pada mi napamet da ih vredjam dal su ovakvi ili onakvi.
Meni se recimo ne dopada njena frizura sada, ali necu reci da je odvratna, npr... Oformila si ovaj forum, i to je super, zato sto oni koji vole kako ona peva, mogu da razmene misljenje, kao sto to i sad cinimo. Oni koji su nevaspitani uvek ce takvi biti i ne verujem da se to moze promeniti. Maja koliko sam iz intervjua saznala ne cita forume , tako da ne verujem da ce to nekako uticati na nju jer deluje kao veoma samouverena osoba. Ja o Maji imam pozitivno misljenje i meni je ona ok(mada ume nekad da pretera u nekim stvarima, ali dobro, svima se desi, svako ima neku manu ). I sama si rekla da niko ne moze da promeni tvoje misljenje, i to je dobro, kao sto rekoh treba braniti svoj stav. Ja mislim da ona ljudima smeta jer je uvek u centru paznje i kaze ono sto misli, pa ih to mozda nervira. A to da oni misle da je niko ne voli, pa nek misle, i ja sam za neke ljude mislila i pitala se kako neko moze da bude njihov fan, pa je ispalo da i te ljude neko podrzava. Sto ljudi, sto cudi.
Uostalom, ja sam za ovaj forum saznala jer je adresa bila u nekom komentaru, i kao sto vidis pridruzila se forumu i civilizovanoj diskusiji. Ako pises komentare ispod raznih vesti, ti pisi i ovu adresu foruma i verujem da ce se ljudi odazvati i da ce ih biti sve vise.

I nemoj da se nerviras zbog kojekavih ljudi.


zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  Tina Pon Jul 05, 2010 4:45 pm

Svaka cast zvrk! Smile Prava si pametnica! A posle nek kazu kako su Majini fanovi glupi, neobrazovani, nepismeni Smile

Jeste ume nasa Maja da pretera, ali jednostavno takva je. Voli da bude u centru paznje, voli da bude dominantna, nece da prizna kad nije u pravu, tvrdoglava je, direktna. Takvi su ti ovnovi. Imam posla sa jednom takvom, mojom sekom. Smile ,koja je kao i Maja ovan/skorpija. Prema takvim osobama treba imati poseban pristup, prihvatiti ih kao takve, ne protivureciti im mnogo, i nikakvih problema neces imati. U suprotnom mozes ih samo razljutiti i onda su vrlo opasni i nezogdni. E to je bila velika greska zenskih osoba na Farmi, koje su pokusale da je menjaju, a ne da pokusaju da je prihvate kao takvu. Oni koji su imali razumevanja za njen karakter kao sto su Topalko, Pile, Djura, nagradjeni su jednim iskrenim prijateljskim odnosom od strane Maje. Zna Maja to da postuje i ceni.
Ti si onda sigurno naisla na moj komentar. Moracu onda da nastavim sa reklamiranjem na takvim mestima. Nadam se da se nece neko od tih likova dovuci na ovaj forum i upropasti civilizovanu diskusiju Smile Pokusavam i preko face-a da okupim fanove, jer tamo ima dosta stranica i grupa posvecenih njoj. Pa valjda upali. Necemo valjda vecito ti i ja biti usamljene na ovom mestu. Mikica nas nesto zapostavio u poslednje vreme.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja Majina balada - novo glasanje Empty Re: Najbolja Majina balada - novo glasanje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu