MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanimljivosti sa Farme!

2 posters

Ići dole

Zanimljivosti sa Farme! Empty Zanimljivosti sa Farme!

Počalji  Tina Čet Apr 08, 2010 4:22 pm

Bilo ih je pregrst. Bas je umela da nas nasmeje. Uvek sam se nestrpljenjem iskecivala sta ce sledece odvaliti. Bas ima smisla za humor.
Meni je bila ona najsmesnija za "nevinog" dedu.
Prica Maja Marini i Bebi kako je dedu njenog bivseg muza ostavila mlada na dan svadbe. I on duboko povredjen i razocaran odlazi pesaka do Hilandara gde se zamonasio i  ostao nevin do kraja zivota. Crying or Very sad
Bas tuzna prica, ali nikako mi se nije uklapalo kako otac njene svekrve moze biti nevin. Ocigledno da je Maki nesto zbrkala u objasnjavanju rodoslova. Moguce da taj deda nije rodjeni deda vec brat Vukovog dede, e tada bi onda prica zaista imala smisao. Sve u svemu bas nas je nasmejala ovom provalom.
-Prica sa Topalkom posle trijumfa u duelu sa Piletom.
Ona se zali Topu kako moze sve da nauci u zivotu, ali nikako kako da sacuva brak. Top joj kaze to se ne moze nauciti.
To sto si inetligentna moze da ponekad predstavlja problem u braku -a ona njemu
-Dzaba sam ja inteligentna, kad sam glupa (da sacuvam brak).
Samo sto su ovi u montazi iseckali ove poslednje 3 reci i onda ta njena recenica deluje bas besmisleno. Gledala sam uzivo i bas zapamtila kada je to rekla.

Kad izadjem, teracu muza da me vodi svaki dan u zoloski vrt, da se secam farmera.
Smile

Zadrugo spasite me buva, dajte mi bombu da ih ubijem. Smile

Dosta su mene buve ujedale, sad cu ja njih da ujedam. Laughing

Meni da date glavnu nagradu, jer sam prvi put u zivotu cutala 15 minuta(posle onog strajka cutanjem kada su zahtevali komponente)

Vise volim da vidim dlakavu, nego pijanu zenu. Wink

Marku- Zato budi dobar da ti ne pojedem usi Twisted Evil

Top i Maja razgovaraju o ljubavnim scenama koje su snimali, a Maja kaze: Vesna nevini smo, Topalko je impotentan!  pirat

Moj deda se treci put ozenio u 65-oj godini.Ja cu verovatno u tim godinama po 8. put.  alien

Ja ne volim ljude sa estrade. Ako moj sin hoce da se bavi muzikom, ja cu ga zaplasiti, reci cu mu, da svi na estradi imaju sidu i da su gubavi.  rabbit

Kad bolje razmislim ne bih volela da budem krava, jer bi me svaki dan vukli za sise.  Very Happy

Topalku - Mene da neko vuce kao ti Ljilju, ja bih ga sutnula u glavu.  Laughing

Sandri i Marku- Nemoj vise da se muvate u mom ormaru! Wink

Igore koliko si nezan, kad budes resio da pravis decu, ima da napravis Kamenka i Kremenka.  Wink

Mnogo volim devojke, toliko ih volim da bi ih sve poubijala.  Twisted Evil

Pricaju muskarci kako su verni svojim zenama, a Maja kaze - Ko laze da Bog da ostao impotentan do kraja zivota!  Laughing

Ako pobedis vodim te na nudisticku plazu na veceru ( dok igraju kosarku)

Topalku- Kad izadjemo odavde, rodicu ti sina!  Shocked

Dok mi ne dovedete frizera, necu da perem kosu, makar dobila i vaske.  Neutral

Obraca se Sasi Mirkovicu- Sasa dovedi mi frizera, jer ti si me uvalio u sve ovo. Ako mi ne posaljes frizera odseci cu ti onu stvar.  Twisted Evil

Cakani - Nemoj da se tripujes da si neka gadna baba, samo si ruzna baba.  Twisted Evil

Sad cu da obucem suknjicu da nerviram babe.  Laughing

Ti si prvi muskarac koji mi je trljao butine, a da nista nije bilo.  Wink (kaze Marku nakon sto joj je on skidao fleku sa pantalona.

Kako mogu da budem bolja riba od Sandra, kad sam visoka kao Sandrine noge. pirat

Zamisli da mi skrate noge, kolika bih onda bila?!  Very Happy

Ima ih jos puno. Drugom prilikom cu napisati jos neke. Za sada dovoljno od mene. A vi ako znate za jos neku koju nisam spomenula, slobodno posljaljite, da se bar nasmejemo ko ljudi  Very Happy


Poslednji put izmenio Tina dana Čet Jun 26, 2014 5:58 am, izmenio ukupno 3 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti sa Farme! Empty Re: Zanimljivosti sa Farme!

Počalji  vrabac Pet Apr 09, 2010 8:18 am

Pozdrav za Tinu
vrabac
vrabac

Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti sa Farme! Empty Re: Zanimljivosti sa Farme!

Počalji  Tina Pet Apr 09, 2010 2:13 pm

Pozdrav i za tebe!
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti sa Farme! Empty Re: Zanimljivosti sa Farme!

Počalji  Tina Sre Apr 14, 2010 7:22 am

Svadja izmedju Maje i Marka. Maja je u toj svadji imala bisera, ali je i preterala, sto je i sama shvatila pa se izvinila Marku, posle par dana, ali trebalo je i Sandri. Uprkos tome bas se slatko nasmejem kad odgledam taj klip.

Igraju Marko i ona stoni tenis i Mare malo zabusava rezultat.
Maja: Lazove jedan. Nisam ti ja Sandra da brojim do 2.
Marko: Prestani da vredjas Sandru!
Maja: Ja nju ne vredjam opste je poznato da manekenke broje do 2. Tako samo reaguju muskarci koji imaju mali .....STA?!

Sandra glumi kao da je iz matematike imala 5.

Nek ti sada Sandra peva na albumu. Znas sta ce da ti peva Maaarko, nasa beeebaaa!

Maja : Ovaj klinac otkako je dosao na Farmu, znas kako prica sa mnom, kao da sam isla sa njim u Osnovnu skolu. Nevaspitan je.
Top- Pa on se samo zeza
Maja - Ne moze on sa mnom da se zeza on je mnogo mali da bi se sa mnom zezao.

Maja: Ti si toliko mali! Ja se svih ovih nedelja trudim da te ne uvredim, da ti ne nabijem komplekse, jer mislis da si veliki frajer.
Marko: Reci mi iskreno sta mislis o meni?
Maja: KADA BIH TI REKLA, VEROVATNO BI PRESAO U PEDERE!

Ne volim frajere koji imaju 23 kg. Mozes da zamislis sta frajer ima u gacama koji ima 23 kg.


22.12 Maja i Marko glavni akteri, samo sto ovog puta je bilo samo zezanje, bez bilo kakve svadje. Bili su dobar tandem, jeste da je on njoj stalno spustao na finjaka, ali i Majce je umela da ga pecne.

Marko: Priznao sam da sam te ogovarao
Maja: A to sto si me ogovaro, zvacu te na ferku da te prebijem.
Sad si poznat zahvaljujuci meni. Treba da mi pruzis ruku i da kazes :"Hvala Majo, sto sad svi znaju ko sam ja"

Marko: Rekao sam da mi onaj honorar od 4 soma uplate u poruke.
Maja: A ja mojih 17 soma sve sam ulozila u balone. Zadruga ce celu kucu da nam opremi s balonima.

Nemoj da mi klimas glavom, ako je ta glava, onda je mala. pirat

Djuro kakav si frajer! Ja volim muskarce sa dlakavim nogama.Pogledajte! Ti si prava muskarcina! Ovi ostali ne mogu da ti pridju! Laughing

Maja ide kod Maricui u krevet
Zadruga diskvalifikacija, napala sam Maricui.Sad nisu samo Marko i Sandra u vezi. Obecala sam Topalku da cu ubiti Maricui, evo prilike. Je l mogu kod tebe u krevet jedno 13 minuta? Marko stavi cebe na kamere.
Ja predlazem da zadnji dan stavimo cebad na sve kamere.

Maja:Da nisam dosla na Farmu ne bih shvatila da nisam glupa.
Marko: Mislila si da si glupa?
Maja: Mislila sam da sam s godinama pocela da zaglupljujem. Otkad sam dosla na Farmu, shvatila sam da nisam uopste.
Marko: Dok nisam doso na Farmu nisam verovao da cu da uvecam tvoj poster preko celih vrata.
Maja: Ako hoces, ja cu da ti poziram da me slikas
Marko: Ajde!
Maja: Ne moze opasno po zivot. 220W Smile
Marko: Ja sam macor. Imam 9 zivota.
Maja: ZNAM TAKO MI SVI KAZU NA POCETKU! Laughing Ali volim te sto si hrabar da me vozis da kupim auto za sina.

Maja: Bicu ti pocasni gost na promociji i nosicu bedz MARKU NIJE MALI. bom
Marko: Ti sama da ga napravis
Maja: Da napravim?! Pa nisam ti ja MARKETING MENADZER! Smile
Marko: Pa sto mi onda dajes predloge?
Maja: Pa da budes duhovit! E napravi kapu i majicu sa natpisom "Meni nije mali!"
Marko: Ja cu da istetoviram tvoje ime na celu. Koje fontove hoces da koristim za tetovazu?
Maja: Ja bih volela da napises jezikom koji niko ne razumue. Kad te pogledaju da znaju da sam ja. Very Happy
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti sa Farme! Empty Re: Zanimljivosti sa Farme!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu