MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelnosti

3 posters

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Mar 21, 2011 12:00 pm

Ja sam se bas nameracila da procitam taj intervju, ali nema ga. Ne postoji sajt tih novina. Nadam se da ce se uskoro oglasiti Maja povodom ovih optuzbi i da ce nam reci pravu istinu. Kurir je vec pisao neistine da je izgubila starateljstvo nad sinom, nazvao je kraljicom licemerja zato sto je pricala da zeli da usvoji dete, a navodno izgubila svoje. Meni je zao sto Maja nije sve te novine tuzila, nego jos im daje intervjue i pomaze svojim likom da povecaju tiraz. Volela bih da citam njene intervjue u ozbiljnim novinama, koje su bile fer prema njoj, a ne koje su na svaki nacin zelele da degradiraju njen lik i delo.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sre Mar 23, 2011 10:43 am

Ovi iz Kurira prosto ne mogu bez Maje Smile. Sad je uslikali bez perike i uverili se da nije celava Smile Toliko ih je to mucilo da li ima kose ispod perike, pa zenu ne ostavljaju na miru ni u frizerskom salonu.


Maja ce biti saslusana 4.4. Milosa su juce saslusali.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Mar 24, 2011 4:57 am

Idite na youtube i trazite Majinu pemu Napustio si sve, ima snimak sa Beogradskog proleca 1994, snimak nije ceo i to je steta, ali zanimljivo je pogledati Smile Peva odlicno Smile

Videla sam sliku iz Kurira. Zanimljiva im je , zato stalo pisu o njoj Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Mar 24, 2011 2:36 pm

Majine demantije povodm navodne izjave kojom optuzuje Srbe za genocid mozete procitati na S media portalu i u Kuriru sutra!
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Mar 30, 2011 5:40 am

Idite na youtube i trazite pesmu Varali me svi. Neko je postavio snimak sa Suncanih skala 1998. Zanimljivi su ti stari snimci Smile Nadam se da ce ih biti jos Smile
Inace, naisla sam na vest na portalu Svet plus, jucerasnji je datum, da su optuzbe odbacene, da ocekuje da je vrate na Pink i da ce na albumu biti 14 pesama. ne znam da li je ovo tacno, samo prenosim sta sam procitala. Ako vas zanima trazite na Svet plus, pa muzika, pa region i tu je vest.

Ako je tacno da ce biti 14 pesama, to bi znacijo da ce potpuno nove biti 3,4 pesme, a da smo ostale vec culi ( Apoteka, Hej mali mali, Crveno, Dragi dragi, Pravi izbor, Ko si ti, 4 obrade starih hitova..) Ne znam, ali mislim da je malo da bude 10 poznatih pesama od 14 ukupno. Bilo bi bolje da umesto ovih obarda stavi potpuno nove pesme...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Apr 02, 2011 9:43 am

Rado bih to odgledala, ali moram da stedim megabajte Crying or Very sad

Ma znala sam ja da od tih navodnih optubi nema niceg. Bespotrebno digli prasinu, a da se to nije dogodilo, zena mi sigurno i pobedila. Ali dobro gledano sa pozitivne strane, Maja dobila sjajnu reklamu pred izalazak albuma.

Sad su se novinari pokazali ko su i kakvi su. Kad treba da napadaju Maju, ne odugovlace, odmah objavljuju traceve, neistine, izokrecu njene reci, a kad zena kaze istinu i nesto u svoju odbranu, oni to nece objaviti. Sramota!!!


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Apr 05, 2011 6:39 am

U danasnjem Kuriru i Alo-u su 2 teksta na istu temu da je trebalo valjda juce da bude saslusanje ali da se ona nije pojavila na sudu, ona kaze da poziv nije dobila.



Na sajtu Vesti online sam procitala da je Maja vracena na Pink, tj da ce se uskoro pojaviti na Pinku i da je gostovala u emisiji Niko kao ja. Pretpostavljam da je neka nova emisija (nije mi poznata od ranije).

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Apr 05, 2011 3:42 pm

Ha, ha sta im radi! Pa oni su stvarno nesposobni. Zar je toliko tesko naci pravu Majinu adresu?! I kako ocekuju da se pojavi na saslusanju, kad joj poziv nije ni urucen. Ne mogu oni nju privesti. Privodjenje je moguce samo u slucaju da je poziv licno dostavljen, a izostanak se ne opravda, i tada pored privodjenja lice moze biti kaznjeno i novcanom kaznom. U ovom slucaju zaista joj ne mogu nista.

Ovaj Bojanic, prava slihtara. Drago mi je sto je Maja principijelna, sto se nikom ne slihta. Zena se drzi svojih principa. Ne odustaje. Svaka cast!!!
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Apr 05, 2011 3:54 pm

Maja izdaje album za City. Album bi trebalo da se pojavi za meseca dana, dva, sve zavisi od Pinka. Na albumu ce se naci 8 novih pesama, medju kojima i singlovi koje je do sada izbacila: Crveno, Apoteka, Hej mali, Nisam vise tvoja Maja. Bice dve balade Ma ko si ti, Sudbina (koju su radili Blizanci).




Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Apr 05, 2011 4:35 pm

Bice samo 2 balade? I samo 8 pesama ukupno ako sam dobro shvatila? Pretpostavljam da ce biti i pesme Pravi izbor i Dragi dragi, posto je njih poslednje izbacila, mada mozda gresim. Pa malo mi je nesto samo 8 pesama od kojih samo jednu nismo culi Sad... Volela bih da bude vise pesama.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Apr 05, 2011 6:56 pm

Nikako nece da mi se otvori stranica na vesti online. A Tanja Vojtehovski za Press izjavila da zabrana i dalje vazi za Maju.

Samo ne znam cime je to Bojanic zasluzio da se pojavi pre Maje na njihovoj televiziji. Ocigledno da je vredelo slihtanje Jevrejskoj zajednici i istraznom sudiji.

Mada znam da ce je vratiti uskoro, ali mislim da je trebalo u istu emisiju da dovedu i Milosa i Maju, da istovremeno skinu zabranu za njih oboje, a ne ovako.

Prvi put cujem za tu emisiju. Pinku ocigledno trebaju nove emisije, jer ih Prva tuce po gledanosti. Pokusali su samo da ulazu u rijalitije, zapostavili muzicko zabavne programe. Nikakvih novih emsija. Svaka cast Lei, Jeleni, Sanji, Ognjenu, ali potrebno je jos puno zabavnih emisija, puno dobrih serija, koncerata. Eto ja ne pamtim kada je Pink prenosio neki koncert uzivo. Mozda na Pink mucic, ali na nacionalnom ne. Ako ovako nastave gledanost ce im opadati iz dana u dan. Ne moze njih jedan Grand i rijaliti programi odrzavati u zivotu. Potrebno je mnogo vise kreativnosti, ulaganja.





Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Apr 10, 2011 8:12 am

Maja je bila gost u emisiji Ja to tako na Pinku. Rekla je da album izlazi za City, da ce ga otvoriti pesmom Sudbina i da polaze nade u tu pesmu.

A na youtube-u trazite Maja Nikolic Prvi intervju po izlasku sa Dvora i mozete da vidite gostovanje iz emisije.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  mikicacubrilovic Uto Apr 12, 2011 6:49 am

Evo malih informacija.
Pesmu Vise nisi moj prva je otpevala Maja Odzaklijevska, Tamo daleko Zorana, To, uradi mi to Jasmina Cirovic (pod nazivom Kad osetis bol), i Da sam tvoje zlato Miki Jevremovic.
Sve je na youtube-u, pa uporedite.
Toliko od mene, za sada!!!

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Apr 12, 2011 9:03 am

Znam za te pesme. Maja Odzaklijvska je cak pobedila sa tom pesmom, mislim na Mesamu ali ne znam koje godine, pa se Maji N. dopala pesma i ona ju je snimila. Izvodjenje Maje Odzaklijevske je takodje sjajno, drugaciji aranzman, ali je fenomenalno otpevala. Zorana je pesmu Tamo daleko ( sa drugacijim tekstom nego sto je ovaj sto Maja peva) takodje ucestvovala na nekom festivalu, moze cak i da bude Mesam, ali zaista nisam sigurna. Za Jasminu Cirovic isto znam. Autor ove 3 pesme je Vlada Graic, tako da mi je logicno da joj je dao da snimi pesme ako su joj se svidele. I pesmu Pravi izbor komponovao je Vlada Graic, ali prvobitno za izbor za Slovacku za Evroviziju ( u nekoj od prethodnih poruka sam napisala pod kojim nazivom da se trazi ta pesma na youtube-u), ali ta pesme nije pobedila. Maji se dopala ta pesma i snimila ju je. Meni se vise dopada kako je Maja otpevala ovu pesmu, vise nego ovi iz Slovacke.
A Da sam tvoje zlato jeste pevao Miki Jevremovic, a autor pesme je Boris Bizetic.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Apr 14, 2011 4:32 pm

Na sajtu Vestionline u delu Scena, pa Estrada ima mali intervju sa Majom, pa tamo moze da se procita.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Apr 18, 2011 7:01 am

Super intrevju! Iskrene prica, bez foliranja, bez pricica o Janu. Drago mi je sto toliko ne potencira vise tu njenu ljubav sa Janom. I kada ga spomene u nekom intervjuu, nije to vise kao prosle godine kada je pricala kako ima penthaus, kako ce joj kupiti roze avion, kako joj je poklonio prsten od 15.000 evru itd... Drago mi je sto je izgleda shvatila da nema potreba za takvim pricama i da ona moze skrenuti paznju javnosti i svojom iskrenoscu, svojim cvrstim stavovivima, svojom realnom zivotnom pricom. I mora da bira u buduce novine sa kojima ce saradjivati. Da sam na njenom mestu nikad ne bih vise dala bilo kakvu izjavu za Kurir i popili bi tuzbu od mene. Oni su prvi pisali da je izgubila starateljstvo, nazivali kraljicom licemerja, stavila naslova da je optuzila Srbe za genocid...

Bas sam se obradovala kad sam je vidla prosle nedelje kod Ivane. Bila je super. Vedra, nasmejana i bas lepo sto je otpevala uzivo delic svog najveceg hita Odlazi.

Ali ne znam zasto je nema kod Lee Kis, Sanje, Ognjena. Ocigledno da sa Pinka cekaju da objave taj album pa da krenu sa njegovim promovisanjem u najgledanijim emisijama.

Hvala, Mikice, na informacijama. Nisam znala da je Jasmina Cirovic pevala To uradi mi to, za ove druge mi je poznato. A meni svaka pesma bolje zvuci u Majinom interpretaciji pa cak i Vise nisi moj. Mislim da je ona po vokalnim kvalitetima prestigla i svoju uciteljicu Odzaklijevsku. Smile Maja uz nju i Josipu Lisac po meni najbolji vokali na ovim prostorima, a naravno za mene najbolji Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Apr 21, 2011 3:47 am

U jucerasnjem Alo-u ima tekst da se Maja nije pjavila na saslusanju, a u danasnje Alo-u i Kuriru takodje tektovi oko sudjenja i da ce saslusanje biti 16.maja.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Apr 23, 2011 11:35 am

Na sajtu Hello-a ima mali intervju sa Majom.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Apr 28, 2011 1:39 pm

Maja daje bas lepe intervjue u poslednje vreme. Mnogo je lepo citati o njenoj decici, videti slike sa njima.

A ovi novinari su stvano smesni. Po koji put je oni to privode? Smile Eto bice saslusanja 16.maja i to ce ujedno biti kraj te price. Pasce sve to u zaborav ko da se nije ni desilo.

Bas sam nestrpljiva da vidim Maju na Pinku. Uzelela sam je se. Za dva meseca samo sto smo je mogli videti u Ja to tako, Ekskuzivu na Prvoj i Parovima na Happy-ju.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Apr 30, 2011 4:42 pm

Na youtube-u postavljena pesma Uzmi me iz emisije sa drugog programa. Pre mesec dana bila ta emisija, ali sam je kasno pustila. Gosce su bile Ana Stanic, Viktorija, Vladana Markovic, a izgleda da je Maja bila pre njih. Pevale su po dve pesme, a izmedju dva plejbeka prozborile po koju Smile. Emisija je iz 1999 i eto posle toliko godina pustili je ponovo.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  mikicacubrilovic Ned Maj 01, 2011 9:48 am

Na youtube-u je postavljena emisija Jos jedan krug sa Zoranom, u kojoj je Maja gostovala.
Pogledajte!!!

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Maj 02, 2011 3:50 pm

Bas lepa emisijica. Zoranu gotivim. Bas je pozitivna, vesela, duhovita.Ne odusevljavama svojim vokalom i pesmama, ali kao licnost, da. Steta sto se nisu pogodile zajedno sa Majom u rijaltiju. Bile bi dobar tandem. Tada bi imala Maja s kim i da zapeva, da se zeza, a ovako joj je samo bilo preostalo da se bori sama protiv svih.







Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Maj 03, 2011 3:07 am

Maja je jutros gostovala u jutarnjem programu na Pinku i otpevala novu pesmu Sudbina. Balada, ima malo etna, ali sve u svemu lepo upakovano. Svidja mi se. Za sad je nema na youtube-u, nadam se da ce je neko postaviti, da moze da se cuje.
Nije nista rekla za album.

Simpaticna emisija sa Zoranom Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sre Maj 04, 2011 3:44 am

Postavljena na YT-u. Bas mi se svidja pesma. Uvek mi promakne jutarnji program kad Maja gostuje. Sad samo dobro da je ispromovise i da ne izbacuje uopste druge singlove do septembra, a onda moze novi kao najava za album. Pesma je zaista kvalitetna i moze biti hit.

Album ce se pojaviti za mesec dana.

Maja gost u subotu u Vikend viziji 11h
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Maj 07, 2011 4:50 pm

Napokon odlgedasmo Maju kod Lee. Bila je super raspolozena kao i uvek. Samo sto me smorise Leiini sponzori. Prvo isle Pinkove reklame, potom sigurno dvadesetak minuta sponzori emisije. Cini mi se kao da vise trajale reklame nego emisija. Nego bitno da smo mi vidli nasu Maju i culi dve fenomenalne pesme.

Ne zna se koja je bolja. Zaista predivne. Za sada jos nisu postavljeni snimci iz emisije. Ja se bas ponadala da ima pesme Ma ko si ti, pa da skinem, ali nazalost jos uvek je nema. Ali snimila sam ja u mobilnom, pa ceo dan slusam i gledam Maju u telefonu Smile Jeste da nije najboljeg kvaliteta klip, ali dok se ne pojavi na netu, dobar je i ovaj koji imam.

Eto da imam TV karticu, sve bi to mnogo olaksalo. Maja me obavesti gde gostuje, ja to snimim, postavim, a ne ovako da iscekujemo hoce li se naci njeni klipovi na yt-u.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 9 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu