MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goca Tržan

Ići dole

Goca Tržan Empty Goca Tržan

Počalji  Tina Pon Apr 12, 2010 7:21 am

Ovu ženu obožavam. Potpuno prirodna, opuštena, bez dlake na jeziku, luda (u pozitivnom smislu), iskrena, duhovita, inteligentna, sjajna pevačica. Ima fenomenalnu boju glasa. Pravi ekspert za balade. Oduševeljena sam njenom novom pesmom Mastilo. U moru jednoličnih pesama ova je pravo osveženje. Ponovo je ona stara Goca. Vratila se starim saradnicima Aleksandri Milutinović i Neši Japancu, sa čijim pesmama je i postala značajno ime u pop muzici. Pored pesme Mastilo sa maxi singla, izdvojila bih i pesmu Ljubav, ti i ja. Sjajna stvar, i trenutno veliki hit.  Goca je  trenutno jedna od  najpopularnijih  pop pevačica. Kompletna dobro peva, dobre pesme, ima hitove, ima harizmu, enegiju, ludilo. Sve to je potrebno da bi se bilo zvezda. Ima i boljih pevačica (Aleksandra Radović, Ivana Negativ, Maja Marković, Tanja Banjanin, Jelena Tomašević..), ali one nisu po mene kompletne jer nemaju tu harizmu , energiju kakvu poseduje Goca. One nisu svesne da treba i da zabave narod a ne samo da stanu ispred mikrofona i da se ukopaju u binu.

Jedina prava konkurencija Goci bi mogla da bude Maja Nikolić. Maja je i bolja pevačica od nje, ali nedostaju joj u poslednje vreme pravi hitovi kao i kvalitetne balade. Goca je Maju i skinula sa trona krajem 90-ih. Maja je bila tada najpopularnija. Prva dva albuma su je proslavila. Setimo se samo koliko su bile slušane Odlazi, Napustio si sve, Kao da sam luda, Uzmi me, Varali me svi, Led ledeni, Moram biti njegova, Ako veruješ ti.  Onda Goca izdaje svoj prvi album, sa fenomenalnim pesmama i ubrzo baca Maju u senku. Maja počinje isuviše da luta u muzičkim pravcima. A Goca ostaje odana pop zvuku i to je publika umela da ceni.  Uprkos tome što zabavna muzika nije isplativa, Goca i dalje ostaje u njoj, ne pravi kompromise kao mnogi koji su tako izgubili smoj muzički idenititet.

Meni su Goca i Maja baš slične kao osobe. Imaju puno zajedničkog. Opustene, otvorene, bez dlake na jeziku, energične, ratoborne, temperamentne, sitne građe, plavuše, beskrajno duhovite, šarmantne.


Poslednji izmenio Tina dana Čet Jun 26, 2014 5:30 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Goca Tržan Empty Re: Goca Tržan

Počalji  Tina Uto Okt 11, 2011 10:24 am

FANTASTICNA PESMA!
Goca jednostavno zna da odabere hit i to ti je! Svake godine izbaci po jedan hit singl. 2008 Kad je bal, '09 Disi, 2010 Ljubav ti i ja, ove Sreco necija.

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Goca Tržan Empty Re: Goca Tržan

Počalji  Tina Uto Okt 11, 2011 10:25 am

Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Goca Tržan Empty Re: Goca Tržan

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu