MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuelnosti

3 posters

Strana 5 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Nov 16, 2010 1:13 am

Ima na Svetovom sajtu u vesti sa njihove zurke u odeljku sa svim slikama i Majina slika.
A u casopisu Hello ima reportaza sa proslave casopisa, pa vidim sliku da je i ona bila...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Nov 20, 2010 5:19 am

Nasla sam i ovo:
ukucajte:
- [b]guzva na sceni, "promaja" u publici balkanmedia (slika iz 2003)[/b]
- "negative" lako do pobede ( slika iz 2004)
- skalndali, striptiz i po koja dobra pesma balkanmedia ( slika u crno beloj haljini iz 2003 )
- Za najbolju pesmu 5.000 evra balkanmedia ( slika 2003 )
- kad budete na sajtu balkanmedie gore imate mesto za pretragu i ukucajte da pretrazi Izjave iz malog mozga i trazite brojeve 'bisera' V (2004), XXV( 2003),!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LVIII (2000)- tu imaju 3 slike( u zagradama sam napisala godine ), mozda ima jos a nisam videla, proverite. Kad udjete tu gde su izjave na dnu strane imate oznake za strane 1, 2, 3... videcete
- Maja i "Alo" vas vode na more alo vesti
- kod pretrazivaca slika ukucajte pinkradio pa tu ima jos jedna slika
- kod pretrazivaca slika trazite golyr.de pa tu imaju 3 slike(2006)

Ovo je sve sto sam nasla, ako nadjem jos , napisacu, nadam se da sam pomogla

Inace procitala sam da je Maja juce bila gost na Farmi zajedno sa farmerima iz prve i druge sezone, tako da mislim da je sve u redu sto se Pinka tice.


Poslednji put izmenio zvrk dana Pon Dec 13, 2010 5:36 am, izmenio ukupno 4 puta

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pon Nov 22, 2010 11:59 am

Jupi! Maja ostaje na Pinku!
Ja nisam gledala u petak. Bas kad treba tad ne upalim TV.
Drugarica mi je rekla da je bila gost u City-ju. Rekla da je raskinula sa Janom i da ima novog decka.
Kako sve to da propustim.
Sad kad je sve u redu, mislim da je mozemo ocekivati kod Lee za vikend.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Uto Nov 23, 2010 1:30 am

Nisam gledala City.. Jel rekla nesto za album, kad ce konacno?

Bas me zanima i kakav ce sajt biti, nadam se da ce tamo biti svi intervjui koje je dala( a bilo ih je pregrst u Huperu, zatim Super Tin, Fazon, Radio TV revija(to je bio dodatak uz Politiku petkom), Ilustrovana, Gloria..... ) i puno slika iz novina, a bilo bi lepo da budu objavljene i sve slike koje su slikane za albume, od prvog do poslednjeg albuma,pa sa koncerta, pa sa raznih festivala da bude bas 'bogata' galerija. Nema ovih novina i slika na netu, a verujem da ona sve to ima, samo ne znam da i ce joj pasti na pamet ovo sto i meni Very Happy Ja sam kao klinka kupovala ove casopise, ali to nisam cuvala, a secam se da je bas bilo puno intervjua u ovim casopisima, i naravno puno slika je bilo u njima. Huper je pisao kad izadje album, pa su tu bile i promotivne slike za album ( zato se secam da ih ima jos). Secam se neke slike za album Uzmi me u crvenoj haljini slikana na zebrastoj pozadini kao kod slike iz 90tih ovde na forumu u galeriji, onda je bila slika u srebrnoj haljini za album 2000.-te, a bila je i kao zivotna prica u Huperu i tu je bila slika u nekoj roze haljini -krinolini koju je nosila na mesamu 1994, pa je bio neki intervju kad se vratila iz Amerike, bordo haljinu ima na slici, a bilo je jos slika ali se ne secam. U Super Tinu ono sto sam ja imala je intervju iz 1998 posle festivala u Budvi, i na slici ima haljinu koju je nosila na festivalu 98, u Radio tv reviji je bio intervju, cak je bila na naslovnoj strani, imala je onu frizuru kao Merlinka, i neku haljinu na strafte sivu, pa je onda bila neka slika kad je imala kratku plavu kosu i haljinu belu na sljokice.. Ovo se jedino moze videti ako bude na sajtu... Ako neko ko pravi sajt ovo procita - dala sam predlog Very Happy

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Nov 25, 2010 6:29 am

Na youtube-u ukucajte Kompas u grudima, to je spot Karisa i Maja se pojavljuje u njemu.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Čet Nov 25, 2010 4:40 pm

Ne znam da li je pricala nesto o albumu. Drugarica mi je samo to prenela sto sam napisala.

Gledacu obavezno Vikend viziju i Nedeljno popodne, jer je ocekujem kao gosta, pa valjda nesto izusti o tome. Bas sam se uzelela Maje. Ako je ne bude kod Lee, bicu veoma tuzna Sad

Sve to sto si napisala za sajt su super ideje. I bilo bi lepo sve to da se nadje na sajtu. Ja sam vec dala neke predloge, ali opet sve je to u Majinim rukama. Uzalud se neko drugi trudi oko njene prezentacije, kad ona licno ne zeli da se aktivira.
Potpuno je nezaniteresovana za sve to, bar za sada. Nadam se da ce malo popustiti i shvatiti da joj je sve to potrebno i da se mora ukljuciti u celu pricu. Sve je to za dobrobit njene karijere.

Danas svaki pocetnik ima svoj sajt, a Maja koja je na estradi toliko godina nema. Ranije je postojao majanikolic.com, ali sada je taj domen na prodaju. Samo ne znam da li je to bio njen zvanicni ili fan sajt.


Steta sto nisi sacuvala sve te casopise pa bismo lako to resile i bez Majine pomoci. Ja u tom periodu nisam ni kupovala novine, a nisam ni bila njen fan u jeku njene najvece popularnosti i bas mi krivo zbog toga zato sto bih sada imala njene kasete, intervjue... Tada sam slusala vise narodnjake (Draganu Mirkovic, Nina, Cecu, Daru...), dok je moja generacija slusala dens, pop.
Ali secam se koliko je samo album "Uzmi me" bio slusan i volela sam te pesme i tada bez obzira sto nisam bila njen fan. Nije mogao proci dan, a da se ne cuju Uzmi me, Led ledeni, Moram biti njegova, Ako verujes ti, Varali me svi. Kad bi i njen novi album tako dobro prosao kao taj, bilo bi sjajno.








Poslednji izmenio Tina dana Sub Nov 27, 2010 6:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Nov 25, 2010 4:49 pm

Njen sajt je bio maja-nikolic.com, ali vise je u funkciji koliko ja znam.
Ako ima nacina, ti i ovo sto sam ja napisala predlozi za sajt, tacno je da bi bilo puno posla oko toga, ali mislim da bi se isplatilo.
Ja sam u prethodnim porukama napisala sve sto sam nasla na netu, nadam se da je od pomoci.


zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Nov 27, 2010 7:10 am

Zvrk, el lepo crtam? Smile

Dosadila mi je ona slicica, pa sam se malcice igrala i napravila ovu panoramu. Meni se sviDZa kako je ispalo, a tebi?

Ako ti se ne dopada odmah menjam. Nacrtacu nesto drugo Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Nov 27, 2010 7:37 am

Bas super sto si iscackala intervju iz 1999 pred koncert. Sad znamo i tacan datum koncerta. Kad bi se mogao naci jos neki iz tog perioda bilo bi lepo.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sub Nov 27, 2010 8:48 am

Super si nacrtala Smile
Ako nadjem jos nesto, napisacu naravno. Idi na svetov, skandalov, hello, sajt pa na pretrazi sajta ukucas njeno ime i ima tu vesti a u okviru njih i slika koje mogu da se vide. Imas u prethonim mojim porukama smernice( u pretrazivacu sajta ukucas njeno ime i izadje hrpa vesti), sigurno ces naci sve sto sam napisala. Ima jos slika, vesti... idi redom po onome sto sam pisala u prethodnim porukama i naci ces sigurno jos vesti, slika.
POGRESILA sam kod datuma tamo kod Kurira sto sam pisala gde ima vesti, treba 13.4.2006. , ima slika u crvenoj haljini. Ispravila sam. Izvinjavam se.
Veruj, sve sta sam mogla da nadjem, sve sto mi je na pamet palo ja sam kuckala i trazila. Starih intervjua nema na netu, bar ja nisam nasla.
Idi na youtube i odmah kad se ukuca njeno ime druga pesma je Ako verujes. Tu sliku sam videla tamo kod pretrazivaca slika da ima negde, i mislim da je to iz Vesti online. Probaj da je nadjes preko pretrazivaca slika, ne znam d ali ce 'izaci' kad bi se kucao neki intervju...
Takodje kad odes na balkanmediu i kad ukucas njeno ime da pretrazi sajt, izadje neki intervju(ne znam naslov) i uglavnom slika je da se ona smeje, videces sigurno. Obe ove slike su iz 2000.
Da li si kojim slucajem kad si skidala slike iz 2007 ove u galeriji u ovoj crvenoj majici, skinula i sliku na kojoj ima neku plavu haljinu-bila je pored ove 3 slike a taj sajt vise nije u funkciji, pa se ne moze naci.. ako nisi , nema veze, nego mi pade na pamet..
Ogroman si posao uradila sa slikama.
Koncert je bio 25.02.1999. u SC.
Opusteno za sajt - kako bude-bice. Smile
p.s. malo smetaju ove reklame, bar meni

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Nov 30, 2010 3:41 pm

I meni reklame uzasno smetaju. Nije do mene. Nije bilo tih reklama do skoro. U nalogu sam ih iskljucila jos kad sam napravila forum. I nije mi jasno kako se odjednom pojavile. U nalogu i dalje stoje da su iskljucene,a ovde ih ima.

Hvala zvrk na smernicama! Vecinu tih intervjua i slicica sam postavila na forum. Znam da ima dosta slika na sajtu skandala, ali uzasno sporo mi se ucitavaju stranice, pa ga ne posecujem tako cesto.

Bas sam bila tuzna kad sam vidla da nije gost kod Lee Kis. Sad
Ona je imala nastup 20. 11 u Americi. Moguce da je tamo ostala nekoliko dana, pa je zato nije bilo medju gostima.
Prodjoso vec skoro 2 meseca otkad sam je poslednji put videla u nekoj emisiji (ne racunajuci ova njena gostovanja na Farmi, jer to nisam ni vidla na TV, samo malcice preko youtube-a).
Redno bi bilo da se vec jednom pojavi!
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Nov 30, 2010 7:18 pm

Vidla sam u reklami na tv happy da ce se Maja pojaviti na Oskaru populanosti za dijasporu u Becu 7.12.
Imas sve te informacije i ovde:
http://www.inproduction.rs/images/oskar%20dec%202010%20big.jpg
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Dec 01, 2010 12:54 am

Nema na cemu, nista strasno, ispravila si sve, i sve je ok Smile
Videla sam da si u galeriji stavila puno slika iz devedesetih, to si iskopirala sa youtube-a?
Imas spot Kaprisev Kompas u grudima , ima ga na youtube-u i ona se u njemu pojavljuje, mislim da peva pratece volale u toj pesmi.
Meni ne otvara slike na skandalu, ima onaj krstic da nece da ih otvori, samo sam videla da ima vesti kad sam ukucala njeno ime za pretragu. A na Svetovom sajtu ima bas puno vesti i slika, ukuca se njeno ime za pretragu i izadje hrpa vesti.. Kao sto rekoh, ako se ne snadjes u smernicama u prethodnim mojim porukama, napisi, pa cu jos detaljnije napisati.
Na stranama 7 i 8, napisala sam iz koje godine su slike, ono sto nisi postavila, i oznacila sam te vesti bold slovima. Nadams e da sam pomogla.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sre Dec 01, 2010 1:42 pm

Da li si kojim slucajem kad si skidala slike iz 2007 ove u galeriji u ovoj crvenoj majici, skinula i sliku na kojoj ima neku plavu haljinu-bila je pored ove 3 slike a taj sajt vise nije u funkciji, pa se ne moze naci.. ako nisi , nema veze, nego mi pade na pamet..

Nemam tu sliku u kompu.

Videla sam da si u galeriji stavila puno slika iz devedesetih, to si iskopirala sa youtube-a?

Skinula sam sa youtube-a. Bas je preslatka sa onim sesiricem i kovrdzama. A i bas se promenila od tada. Bila je stidljiva, previse tiha (bar u emisiji je tako delovala). Ali dobro to je i normalno, ipak su to bili njeni poceci, pa nije imala tu dozu samouvernosti kao sada.

Nisam uspela da pronadjem tekst Maja hoce Janka i Viktora. Trazila sam na alovom sajtu ali nisam nasla. Ako ti nije problem stavi mi adresu te stranice.

Ostalo mi je sa Svetovog i Scandalovog sajta da poskidam neke tekstove i slicice, ali to cu drugom prilikom. I svetov sajt je pretrpan pa se i on malo sporije otvara, bar kod mene. Sinoc sam htela sve to da poskidam sto nedostaje, ali nisam imala zivaca za to. Ne znam da li i ti imas taj problem ili je nesto do mog kompa.

Drago mi je sto imam tako vrednog asistenta Smile Da mi ti ne stavljas ove smernice, verovatno bih se odlagala taj poslic. Jer ja sve tako sto mogu danas uvek ostavljam za suta. Ali ovako kad dodjem na forum i ugledam tvoje porukice odmah se bacam na posao.





Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Dec 01, 2010 1:51 pm

Naci cu ovaj tekst iz Aloa pa cu napisati.
Moj komp je i dalje u haosu, sad imam problem i da mi otvori Gugl nekad, Shocked tako da ne znam sta se zbiva. Mozda je do mreze , pojma nemam, ne razumem se u kompjutere uopste.
A za smernice, nema na cemu, drago mi je da sam pomogla. Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Čet Dec 02, 2010 6:15 am

Trazila sam ovaj tekst iza Alo-a ali sad ga nisam nasla- kad budem napisacu.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Dec 05, 2010 9:12 am

Maja bila na brzaka kod Lee i zbrisala za Bec. Otpevala Hej mali, zezala se i otisla.

Izgleda da ce sledece godine biti Farma All Stars. Kaze da ce ih sledece godine sve spojiti. Bilo je tu jos nekih bivsih faremera Nemanja, Gagi, Hasan. Zezala se sa Nemanjom. Kaze da je ona bila na Farmi sa njim, sigurno ne bi bio vise sa Milenom, da ce na sledecoj Farmi spojiti krevete i da ce Nemanja spavati izmedju nje i Milene, da ce joj novi decko biti Milos Bojanic. Smile U svom stilu kao i uvek, duhovita, otkacena, vesela. Nju slusati nikad nije dosadno.

Bila je i na promociji Nemanje Stevanovica. U Ekskluzivu bila je reportaza sa promocije, u jednom trenutku u kadru je bila i Maja.



Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Ned Dec 05, 2010 1:13 pm

Malopre sam procitala da od 9.1.2011 pocinje novi rialiti na Pinku "Dvor" na kome ce se naci dosadasnji najzanimljiviji farmeri kao i ukucani VB. Pise da ce se i Maja naci na dvoru. Moguce da je zbog toga odlozila izlazak albuma za prolece, jer "Dvor" ce trajati 2 meseca.
Izgleda da je mislila na taj novi rilaiti, kad je rekla da ce ponovo spojiti farmere. A Farma je vec dosadila. Ipak je svaki prvi serijal najzanimljiviji, posle je sve vec vidjeno.

Bice bas zanimljivo! Jedva cekam!!!
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Dec 05, 2010 2:25 pm

Ima na Svetovom sajtu vest sa Nemanjine promocije pa se tamo moze videti njna slika.
Nadam se da ce album biti vredan cekanja.. Iskreno ne znam da li joj treba jos jedan rialiti, mislim da je jedan bio dosta, ali dobro, videcemo sta ce biti...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Uto Dec 07, 2010 10:55 am

Ja mislim bas da bi to bio sjajan markentinski potez pred izlazak albuma. Jos samo da izbaci neki singl pre ulaska. To bio bio pun pogodak.

Steta sto nije imala gotov album po izlasku sa Farme kada je bila u zizi javnosti. Ali evo prilike za popravni. Ona nije ni planirala da udje na Farmu, a ni da ostane toliko dugo na njoj. Odlucila sa u poslednjem trenutku na nagovor njenog tadasnjeg menadzera Sase Mirkovica. Da je izbacila neki singl neposredno pre ulaska na Farmu to bi bio veliki hit. Jer danas nije toliko kvalitet presudan da li ce nesto postati hit, vec je mnogo bitniji marketing. A danas za svakog pevaca najbolji marketing je ucesce u rijalitiju, samo da znaju to pametno da iskoriste po izlasku. Maja mozemo reci da dobro koristi stecenu popularnost. Jeste da nije izdala album, ali je bila vredna, izbacivala singlove. gostovala u svim najgledanijim emisijama. Sada mnogo vise tezgari nego pre Farme i to za mnogo vecu lovu. A tek posle "Dvora" mogu da zamislim.













Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Sre Dec 08, 2010 3:21 am

Dobar je potez rialiti, samo je pitanje kakvo bi drustvo sad bilo i kako bi ona 'plivala'. Videcemo sta ce biti...

E ovako:
Kad ukucas Maja hoce Janka i Viktora alo trazi sajt portalbobo123, i otvori stranu i tu je vest i slika.Pise Cola proslavio 58.rodjendan- videces sigurno.
Jesi se snasla tamo za one vesti, jesi sve nasla sto sam napisala?

Nasla sam i ovo:
- Na Glorijinom sajtu trazis vest iz kluba Cinema-bila je proslava casopisa i udjes na galeriju i tu ima Majina slika
- kod pretrage slika ukucaj maja nikolic gostovanja po evropi i trazis sajt becki-informator.at ali izadje slika Maje Marijane pa tu udjes i dole pri dnu stane ima vest,( slika iz 2000)
-kod pretrage slika ukucaj maja nikolic balkanforum.info i ima jedna slika iz 2000 (nece da otrvori sajt meni)
- kod pretrage slika ukucaj vesti online i trazis sliku iz neke emisije, ima neku ljubicastu jaknu ili tako nesto
- kod pretrage slika ukucaj maja nikolic gostovanja fajront republika i trazis sliku sa kesicem i purasevicem, otvoris sajt i kad nadjes tu sliku gore levo pise ispod nje more pictures-tu udjes i kliknes na ovu sliku i otvorice se veca slika
- maja nikolic kupuke mami stan glas javnosti-imaces tu 2 vesti i 2 slike(u svakoj po jedna slika-videces)


UKUCAJ YU SPOT MAJA NIKOLIC GALERIJA i izadje brdo slika , meni ne otvara slike na internet eksploreru- pisem iz koje godine su slike(opisivacu ih, nadam se da ces se snaci):
1. strana:
- ova u kockasto sivo-crno- ljubicastoj haljini 2009
- 2.red sivo bela haljina 2009
-2.red 3. slika zebarsta haljina, 2008
- 2.red poslednja, plavo bela haljina 2008
- 3. red treca slika , crna haljina sa masnom , mislim 2008
- 3.red srebrna haljina 2008 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 4. red slika pored automobila , cini mi se 2008
- 5. red prva slika u sarenoj haljini, zuckasta boja, 2008
- 5. red poslednja slika 2008
- 7.red 2 slika u crnoj haljini mislim 2008
2. strana :
- pretposlednji red peve tri iz 2009, cetvrta mislim iz 2009, peta mislim iz 2008 ( za cetvrtu i petu nisam sigurna)
Ako sam nesto izostavila ti dodaj



Poslednji put izmenio zvrk dana Pon Dec 13, 2010 5:35 am, izmenio ukupno 2 puta

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Pet Dec 10, 2010 12:30 pm

Ne brinem se ja za nju. Kad je uspela super da pliva na Farmi, gde je retko ko gotivio i shvatio, sigurno ce i ovde. Rodjena je ona za reality. Ume da se posvadja, da zapeva, da nasmeje narod, da i ostane smirena, jedino da joj ne diraju decu, tek tada povisi ton i burnije odreaguje, kao sto bi i svaka majka.
Sigurno cemo je jos dosta puta gledati u takvim emisijama. Ne verujem da ce odbiti poziv organizatora Pinka. Oko 2000 evra nedeljno, po izlasku intervjui, ucestaliji nastupi, tv gostovanja, veca cena za nastupe, dobra reklama za album.
Ali volela bih da joj drustvo prave i neke kolege sa kojima je i privatno dobra, da bi imala sa kim i da se zeza i ko da joj bude podrska (Ceca Slavkovic, Maja Odzaklijevska, Era, Ceda Cvorak, Zlata...).



Poskidala sam uglavnom sve slike. Samo to da postavim, a nesto me sad mrzi. Izgubih dosta vremena dok sam to pronasla.
Bas dosta slicica na yuspot su bile koje nisam imala. Samo ne znam da li uopste da postavljam one golisave, nekako mi je to previse vulgarno da se nadje na forumu. Najverovatnije da cu morati malo da ih uredim, da budu pristojinije. Za neke nisam sigurna da li je 2008 ili 2009. Ako znas napisi:
yu spot 1.strana
4.red poslednje dve slike na terasi
5.red druga slika
6.red slika sa cedom i poslednja
7.red prva slika

2. strana
1. red druga i treca slika
5.red treca slika

Nisam pronasla sliku sa vesti-online sa ljubicastom jaknom, ali pronasla sam jednu drugu u crvenoj haljini na belim tufnama koju nisam imala. Ima jedna slika iz petkom u 2 providna haljina, a neki ljubicasti cvetici na njoj, da nisi mislila mozda na tu fotku?

Iz Fajront republike nisam uspela da skinem, nece da mi se otvori stranica.


P.S. Da li je pravo Majino ime Marija ili Marijana? Ja do Farme nisam ni imala pojma da joj je to nadimak. Ali cini mi se da na Farmi rece da joj je pravo ime Marija, ako sam dobro cula i na netu na jednom sajtu stoji da joj je pravo ime Marija. Ali ispod njene slike sa osm radio galerije i opisu spota na youtube za pesmu Udahni Kopaonik pise Marijana i sad sam nacisto zbunjena.










Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Pet Dec 10, 2010 5:27 pm

Koliko ja znam pravo ime joj je Marija.
Ne znam iz kojih su godina slike koje si napisala, 2008 ili 2009 ali stvarno ne znam, ja sam ih prvi put videla sad. Ja ne bih stavljala na forum ove degutantnije, nema potrebe za tim.
Ima u galeriji u 2009 god slika u crvenoj haljini sa belim tufnama, mozda je to ta sto mislis da nemas, proveri. Sad ni meni nije izasla slika u ljubicastoj jakni. Valjda to kako kad bude, jednom izadje, drugi put ne...
Znam da treba dosta vremena za trazenje po netu, mene oci bole Smile Nemam pojma da li ima jos slika i vesti, ja sam se potrudila da nadjem sto vise. Nadam se da si sve nasla.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Tina Sub Dec 11, 2010 10:56 am

Bas si se potrudila. Svaka cast! Puno si mi olaksala posao. Da sam ja tragala sama za svim tim, ne bi tako brzo islo.

Stvarno je preterala sa onim slicicama. Ne znam da li su je uslikali bez njenog znanja ili su to namestene paparazzo fotografije. Pitam se sta ce joj to. I za omot albuma 2000 su bile provokativnije fotke, ali ipak uradjene sa ukusom, a ove su bas degutantne. To neka ostavi nekim pevaljkama koje ne mogu na drugi nacin da skrenu paznju na sebe. Zena peva kao zmaj, ima sarma, neverovatnu energiju i zaista ne razumem zasto dozvoljava da degutantnim fotografijama isitice svoj seksipil. Ima ga u sebi, ali ne mora na svakom koraku da ga istice i da igra na tu kartu kad ima i druge kvalitete.

Sad nemam ni potrebe da idem na Scandalov sajt, jer su sve te vulgarne fotke uglavnom sa njihovog sajta.

Nije ta fotka, ovde stoji isped vrata u toj crvenoj haljinici.

Da znas da je dosta naporno tragati na netu, poskidati, pa jos to treba i postaviti. Ali da bi sve ovo imalo smisla, potrebno je mnogo vise aktivnih fanova na forumu. Muku mucim kako da ih okupim. Bas su se ulenjili. Postavljam na fb stalno reklamu za forum, ali ne vredi. Sad mi jedino preostaje svakog pojedinacno da pozivam. Samo ti, Mikica i ja smo aktivni, a ostali spavaju. Tesko ih je probuditi i odvojiti na tren od FB-a. Na fb mnogo je lakse okupiti ljude nego na forumu.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  zvrk Ned Dec 12, 2010 6:49 am

Imas na yu spot na prvoj strani sliku u srebrnoj haljini-2008, ne znam dal si videla.
Ima jos slika, imas u mojim prethodnim porukama smernice, pa vidi sta ti je ostalo. Galerija sad ima bas dosta slika.
Ja vise ne znam gde da trazim, sta god mi je palo na pamet, kuckala sam i trazila.. Mozda ih vise ni nema Smile Casopisi u kojima je bilo brdo sliak i intervjua nema na netu( Huper, Super tin, Fazon, Ilustrovana, Radio tv revija, Glorija...), tako da ako ih ona ne postavi, nema nista od toga..

Ja ne koristim FB, pa ne znam sta se tamo desava. Meni je forum ok.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aktuelnosti - Page 5 Empty Re: Aktuelnosti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu