MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spisak svih pesama

4 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Jun 08, 2010 4:13 pm

Na spisku sa pesmama sam napisala i koje pesme imaju spotove, bar ono sto ja znam. Ako ih ima jos, napisite pa cu dodati tamo gde treba

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Sre Jun 09, 2010 5:14 am

Znam da postoji spot za pesmu Odlazi, a nisam znao da ima spot za pesmu Ne trazi me vise.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Jun 09, 2010 12:45 pm

Dodala sam sa pesma Odlazi ima spot, hvala.
A spot za Ne trazi me vise je koliko se ja secam iz 1998 kad je i izasao album Uzmi me, i ako se dobro secam recimo da je minimalisticki u smislu da bih ga uporedila sa spotom Za moju dusu, secam se da je bila neka kisa na prozoru ili tako nesto, ne secam se detalja, davno je bilo Smile
Ne rece, jesi uspeo da cujes pesmu Ne dam te?

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Ned Jun 13, 2010 9:50 am

Nisam uspeo da cujem pesmu Ne dam te. Nece da otvori>
Inace, imam jos nekih informacija.
Pesmu Kao da sam luda Maja je otpevala na festivalu Suncane Skale 1995. godine.
Sa grupom Kramer snimila je pesmu Reci gde, to sam slucajno pronasao.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Ned Jun 13, 2010 3:25 pm

Dopisala sam za Kao da sam luda da je sa Suncaneih skala, hvala na informaciji.
Hvala za pesmu Reci gde, prvi put je cujem i lepa je. Samo ne znam da li da je stavim na spisak u smislu da ne znam da li je njena pesma ili grupe Kramer?
Ne znam, kako nije htelo da otvori Ne dam te? Ne znam sto? Sad sam opet probala i radi normalno, doduse treba vremena da je ucita, traje ucitavanje desetak minuta i posle je ok. Ne znam dal brzina neta utice na to da nece da otvori ?
Inace, cula sam u nekoj izjavi pre neki dan da cd izlazi u septembru. Bilo bi lepo, mada stalno pomera termine izlaska cd-a...

Evo tekst pesme "Ne dam te":

Dugo su lile kise
nebo je plakalo
a onda ti si dosao
i sve je prestalo.
Osmehom ti me budis
zivot tek pocinje
ostani tu kraj mene
nek sreca potraje.

Ref:
Ne, ne, ne dam te, ne dam te
jer ti si meni sve,
radost mi donele te oci vatrene.
Ne, ne , ne dam te, ne dam te,
nek to i nebo zna
vino sa tvojih usana ispicu samo ja.
O, vino sa tvojih usana ispicu samo ja.

Dugo su lili kise
nebo jeplakalo,
a onda ti si dosao i sve je prestalo.
Najlepse pesme svoje
tebi cu pevati,
niko iz srca moga nece te ukrasti.

Ref.

Ref.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Pon Jun 14, 2010 4:59 am

Setio sam se da je Maja pre nekoliko godina snimila duet sa frizerom Kaprisem, samo ne znam kako se zvala.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pon Jun 14, 2010 7:00 am

Mislim da je tu pevala samo pratece vokale, a ne znam kako se pesma zvala

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Jun 16, 2010 4:37 pm

E, pesma gde je pevala pratece vokale (mislim) Kaprisu se zove Kompas u grudima.
Inace, vidim na youtube ima postavljena pesma Nisam vise tvoja Maja, zvuci kao da je studijska verzija (mozda i gresim, nisam sigurna ), ili je to snimak live koji ce se naci na cd-u sa festivala, stvarno nisam sigurna...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pet Jun 18, 2010 3:01 am

Probala sam da cujem pesmu Ne dam te i uspela ali iz treceg puta mi je tek sajt otvorilo! A do sada nisam imala problema, a pesmu je otvorilo relativno brzo, recimo da je trebalo petnaestak sekundi, a ucitavanje same pesme standardno sporo je bilo kao i ranije, treba vremena, secka na po par sekundi dok je ne ucita celu. Izgleda da za ucitavanje pesama na ovom sajtu treba ultra brz internet da ne bi bilo seckanja pesme pri ucitavanju( sa sporim internetom na youtube mi je trebalo oko 15-20min da ucita pesmu, a sa ovim sajtom je tako sa brzim netom(mozda malo manje, oko 10ak min)).
Ili je nesto drugo u pitanju, stvarno ne znam, nisam strucnjak za kompjutere uopste.
Nadam se da ces uspeti da cujes pesmu.. Jos mogu da dodam da je pesma brza, nije balada. Ja tu pesmu nemam( inace bih ti poslala ), i nisam nasla download ove pesme na nekin drugim sajtovima. Izgleda da je za sada ovo jedino mesto gde se moze cuti. Nazalost.
Tina, jesi ti uspela da cujes pesmu Ne dam te?
Sta kazete na ono sto sam rekla da je na youtube postavljena pesma Nisam vise tvoja Maja, da li zvuci kao studijska verzija? Zvuci da jeste, ali opet , nisam sigurna... Inace ovu pesmu je trebalo da peva na Pan mjuzik festivalu 2008, ali nije ucestvovala.
Sta mislite, koje ce pesme sigurno biti na albumu? Mislite li da ce neke koje je izbacila u poslednje 2 godine nece objaviti na albumu?

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Pet Jun 18, 2010 4:32 am

Od best of-a Maja je snimila nekih 10 pesama, taman za jedan album, tako da cisto sumnjam da ce se i polovina tih pesama naci na novom albumu.
Nije mi jasno da na best of nije stavila pobede sa Suncanih skala, Beogradskog proleca i Slavjanskog bazara, ili pesmu Pokloni se kada je osvojila trece mesto. Ali dobro. O pesmama Ne dam te i Svo blago ovog sveta da i ne govorim.
Procitao sam da ce staviti Moje milo a bice i pesme Ludilo, Crveno, Hej mali, mali i Nisam vise tvoja Maja. A druga polovina albuma sa novim pesmama.
Od ostalih pesama koje nemamo sam totalno digao ruke, nemam vise zivaca da ih trazim. Ako budes uspela da ih skines ti mi javi.
Pozdrav!!!!!

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pet Jun 18, 2010 4:47 am

U pravu si za best of, i ja sam mislila da ce tu objediniti pesme sa kojima je pobedila na festivalima. Isla je na komercijalu ( npr, ne secam su da je Divlja ruza, ili Bez stida ili Djavola ne trazi i tako jos neke pesme bile bas hit ). I ja sam digla ruke od ove tri pesme sto nedostaju, a mislim da cemo ih jedino imati ako resi da objavi neki novi best of pa te pesme uvrsti na njga. Ali, cini mi se da je verovatnoca toga mala, ali ko zna... Ako budem nabavila pesme, naravno da cu reci.. pozz

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Ned Jun 20, 2010 3:47 am

Setila sam se da je pre par godina, mozda cak i deset, snimila pesmu koja se zove Udahni Kopaonik ( bio je i spot ) koja je mislim bila nesto kao promotivna pesma za Kopaonik a nema download te pesme, ja trazila. I takodje pre desetak godina je snimila obardu pesme Magazin Bog neka ti oprosti grehe, to je objavljeno na nekom disku, mislim kao neka kompilacija , ne znam za kog izavaca, i ne nadjoh download za to.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Jun 22, 2010 4:54 am

Setih se da je u emisiji Free time na BN televiziji (tad je emisiju vodio Ivan Gavrilovic ) leta prosle godine izjavila da ce pesme pod nazivom Macka, Ugrizi me nezno i Pogledaj u nebo biti sigurno na novom albumu, cak mislim da je izjavila da je planirala da radi spot za pesmu Macka. Ali, otisla je na farmu, pa je ove godine izbacila pesme koje smo vec culi. Izvinjavam se ako sam negde pogresila sto se naziva ovih navedenih pesama tice, videcemo kad album izadje dal ce uopste biti na albumu.
Nedavno sam cula na Kosavi je u nekoj emisiji izjavila da ce na albumu biti pesma Ne kuni me majko, to je balada ( cini mi se da s ovom pesmom nije prosla koknurs za Beoviziju 2009 ). Takodje tad je rekla da ce na albulmu biti i balada Samo za tvoje oci.
Sredinom prosle godine u novinama se pojavila informacija da ce raditi spot za pesmu Volim tenisera. Posle toga se vise nista na ovu temu nije spominjano.
Takodje, spominju se i dueti sa Tozovcem (pesma se zove Boem) i sa Luisom (pesma se zove Crvena haljina). Najavljivala je da ce biti na novom albumu, ali negde procitah da ce biti na Grand kompilacijama. Videcemo sta ce biti..
Naravno, ovo su samo nazivi pesama, mozda su to potencijalne pesme za novi album, mozda ce od njih odustati, a mozda ce i biti na albumu. Izvinjavam se ako ima gresaka.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Čet Jun 24, 2010 10:20 am

Secam se promotivnog spota Udahnite Kopaonik, to je bilo negde tokom 1999 ili 2000. godine.
Znam i za obradu od Magazina, ne znam da li ga je i gde izdala.
Ne znam gde dodjes do tolikih informacija. Posto nemam kablovsku uskracen sam za mnoge kanale medju kojima i BN koji spominjes.
A sto vise slusam pesmu Reci gde, sve vise mi se svidja. Znam da je grupa Kramer nastala 89 godine a da su 1994 snimili jedini album. Mozda je ova duetska pesma sa tog albuma. Posle 94 nisu nastupali.
Kako se tebi cini ova pesma?

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Čet Jun 24, 2010 11:32 am

Pesma Reci gde mi se svidja, bas je lepo otpevala. Ja za tu grupu Kramer nikad nisam cula, do sad. Ali, bas lepo sto se ova pesma moze cuti ( videla sam da ima na youtube-u).
Mislim, ali nisam sigurna da je obrada Bog neka ti oprosti grehe bila na nekoj kompilaciji objavljena, ali ne mogu da tvrdim. Cak mi se cini da je pesma bila postavljena na youtube, ali je vise nema.
A sto se informacija tice, izgleda da imam srece Smile , listam kanale i eto nje, daje neku izjavu ili je u nekoj emisiji gost, pa cujem, i trazim( uglavnom one (sada) tri famozne pesme na netu koje nemam , pa nabasam na razne informacije ). Sve sto znam, cega se setim, napisem. Naravno, videcemo da li ce pesme koje sam gore napisala biti na albumu, jer stalno nesto menja, tako da mozda te pesme budu na albumu, a mozda i ne.
Ima na tracara.com mali intervju, kaze da ce pesme na albumu biti u elektro pop fazonu, da ce biti dve balade, i da ce album na jesen izdati city records.
Idi na panmusic.co.rs , pa udjes na sajt, pa na plej listu, br 15 (izgleda da je ovo prava studijska verzija pesme). Ne znam da li se moze skinuti.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pet Jul 02, 2010 9:21 am

Sta kazete na ovu verziju pesme Nisam vise tvoja Maja, koja je na panmusic sajtu? Nadam se da su smernice da bi se cula pesma bile dobre.
Meni je ovo bolja verzija nego ona na youtube-u, sto je postavljena. Nadam se da ce ova pesma biti na novom albumu...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Pet Jul 02, 2010 11:31 am

Zvrk, u pravu si! Mnogo bolje zvuci nego na Budvanskom festivalu.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pon Jul 05, 2010 8:14 am

Setila sam se da je na Slavjanskom bazaru 1998 godine pored pesme Vise nisi moj pevala i obradu pesme Djelem, djelem. Nisam cula nikada kako to zvuci, samo znam da je to izjavljivala. Inace pesmu Vise nisi moj prvo je otpevala Maja Odzaklijevska i ta pema se moze cuti na youtube-u i malo je drugaciji tekst.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pet Jul 09, 2010 5:44 am

Mikice, Tina je postavila na youtube (i ovde u deo video ) pesmu Ne dam te pa verujem da ces sad moci da je cujes. Javi utiske Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Pon Jul 12, 2010 12:07 pm

Kod spiska pesama napisala sam autore pesama ali ne znam sve, pa ako neko zna jos podataka i ako ima nekih gresaka, napisite pa cu to ispraviti. Hvala

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Sre Jul 14, 2010 10:56 am

Kompletan autor pesme Moja dusa tebi pripada je Vlada Graic, isto vazi i za pesmu Nisam ona ista.
Kompozitor i aranzer pesme Dajte nam dobru noc je Kornelije Kovac, a tekst je napisala Spomenka Kovac.
Toliko za sada...

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Sre Jul 14, 2010 11:01 am

Skinuo sam pesmu Ne dam te i dopada mi se, zvuci kao stari slageri. I snimak je dobar. Mozda negde nadjemo i preostale dve pesme!!!!

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Sre Jul 14, 2010 2:10 pm

Hvala, dopisala sam tamo gde je trebalo. Bas mi je drago da si uspeo da cujes pesmu Ne dam te Smile
Jeste lepa pesma. Cini mi se da nedostaje par sekundi na kraju pesme, ali to je zanemarljivo, bitno je da se moze cuti Smile I ja se nadam da cemo uspeti ove dve preostale negde da nadjemo. Trazim ih na netu, ali za sad ih nema.
Kako ti se svidja verzija pesme Nisam vise tvoja Maja koja je na panmusic sajtu?

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Čet Jul 15, 2010 4:23 am

Ti da platis - muzika i tekst Vlada Graic, aranzman A. Kobac.
Pesmu nisam cuo na toj stranici, ali imam studijsku verziju pesme, mada mi je bolje zvucalo na festivalu.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Čet Jul 15, 2010 6:03 am

Hvala, dopisala tamo gde treba Smile
A ova verzija pesme na panmusic sajtu je isto studijska ali je drugacije otpevana nego ona koja je na youtube-u postavljena, i po mom misljenju bolje zvuci . Kad je budes cuo javi kako ti se svidja. Jedino je steta sto je na ovom sajtu panmusic u plej listi i ne moze se skinuti

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 2 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu