MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spisak svih pesama

4 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  IVAN Ned Jan 30, 2011 9:11 am

Hvala na dobrodoslici. Uzivajte u pesmi. Tu drugu nisam cuo nikad.

IVAN

Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Ned Jan 30, 2011 9:43 am

IVAN ::najbolje da objavi dupli cd, jedan da budu ovi singlovi, a drugi da budu nove pesme.
Da znas da bi dupli CD resio sve probleme, jer Maja zaista preterala poslednjih godina malo malo pa izbaci neki singl. Ipak bi trebalo da napravi malo veci razmak bar 5,6 meseci izmedju singlova.

Ako se ipak ne moze realizovati tako nesto, onda je moj predlog da zaboravi na mnoge pesme koje je izbacila u poslednje 2,3 godine. Samo da stavi one najkvalitetnije, a koje nisu bas najbolje ispromovisane Samo za tvoje oci, Cekor pred site, Boem + ove tri najnovije (Dragi, dragi, Ko si ti, Pravi izbor. A mogla bi recimo kao bonus da stavi one stare pesme iz '90-ih koje nije stavljala na album
Moja dusa tebi pripada, Ne dam te, Nisam ona ista, Dajte nam dobru noc, Bas sam se zaljubila, Svo blago ovog sveta si t. Uz sve to jos 7,8 novih kvalitetnih, nekomercijalnih pesama.


I meni je treci album njen nagori do sada. Cetvrti je mnogo bolji, ali nazalost nije ga mogla dobro ispromovisati. Ostala je u drugom stanju i veliku gresku napravila sto taj album nije izdala za City, vec za propali PGP. Posle 6 godina diskografske pauze je trebalo ovim albumom da napravi bum, a ipak album prosao nezapazeno. Maji je mnogo boravak u Americi odmogao karijeri.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  IVAN Ned Jan 30, 2011 11:20 am

Pa koliko se secam price i album iz inata je trebao izaci za city records ali i tada je ostala u pgp i sve to najvise mislim da je bilo zbog grajica. ja volim album iz inata, na njemu ja maja pokazala da moze isto tako i da peva i narodnjake, kao sto peva zabavnjake. Sa tog albuma najvise volim pesme Boli, Otrove, Golubica, Kad me budu prosili. Za moju dusu album najmanje znam jer su pesme takoreci nabacane, dosta njih je bilo sa festivala. Sto se tice novog albuma ja sam vise za varijantu da stavi ipak sve singlove jer ih je snimila, ipak su muzicki ukusi razliciti, ali svi se u jednom moramo sloziti da maja kao pevacica perfektnih vokalnih mogucnosti sebi je dozvolila neke pesme koje nikako nisu za nju. Pesma ko si ti je po meni najbolja od tih singlova sto su do sada izasli, ne zato sto je poslednja pa mi zanimljiva vec zato sto ima tu neku staru maju koju mnogo vise ljudi voli nego ovu novu.

IVAN

Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Ned Jan 30, 2011 12:11 pm

Znaci Tina pesma je stigla?Smile Dobro je. Ovo moje sokocalo brlja, drago mi je da je stigla pesma.

Jos jednom, hvala Ivane za pesmu. Da li znas ko su autori?
Jeste Maja odlicna pevacica i treba da peva pesme primerene glasu koji ima, a da, pesma Ko si ti je stvarno dobra. Stvarno se nadam da ce je staviti uskoro na youtube.
Ja kao sto rekoh, se nadam da ce dosta balada biti na albumu, mislim da bi to bilo potrebno posle ovoliko brzih pesama, jer bas zbog glasa moze da otpeva teske pesme, i da one zvuce sjajno.


zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  IVAN Ned Jan 30, 2011 12:15 pm

ja bih se vise obradovao kad bi sve te pesme objedinila na cd-u, a ne da budu ovako rastrkane. ne znam ko su autori pesme svo blago ovoga sveta, ako saznam javljam. vecinu i tih starih pesama je radio Graja tako da je mogla ladno od njega da ih uzme ako ih ona vec nema, on ih sigurno ima u dobrim snimcima.

IVAN

Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  mikicacubrilovic Pon Jan 31, 2011 7:31 am

Imam pitanje za Ivana. Da li imas pesmu Ne dam te, mislim da je iz 1993, imam jako los snimak.

mikicacubrilovic

Broj poruka : 42
Datum upisa : 26.05.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  IVAN Pon Jan 31, 2011 8:15 am

Nemam uopste nikakav snimak te pesme. Nisam je ni znao.

IVAN

Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Ned Mar 20, 2011 12:30 pm

Moram ovde da pisem poruku iako nema veze sa temom, da li mozete da udjete na deo Opsta diskusija, u Aktuelnosti? Meni pise da te teme mogu samo administratori da citaju. Ne znam zasto. Sve ostale sekcije mi otvara.

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Ned Mar 20, 2011 6:15 pm

Zvrk, nadam se da je sad sve u redu i da mozemo caskati na starom mestu Smile
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  IVAN Pon Mar 21, 2011 11:29 am

Da li je nadjena ona nova pesma sto je Maja pevala u BN koktelu?

IVAN

Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Pon Mar 21, 2011 12:04 pm

Ta emisija je bila postavljena na BN sajtu. Emisija od 17.1.2011. Nema je na drugom mestu. Ja nisam uspela da odgledam jer je cela emisija i sporo mi se ucitava.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  IVAN Pon Mar 21, 2011 12:06 pm

Tina ::Ta emisija je bila postavljena na BN sajtu. Emisija od 17.1.2011. Nema je na drugom mestu. Ja nisam uspela da odgledam jer je cela emisija i sporo mi se ucitava.
Jel neko u kontaktu odavde sa majom pa da se traze pesme da se postave na forumu ove sto je pevala do sada kao singlove?

IVAN

Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Pon Mar 21, 2011 12:15 pm

U kontaktu sam sa menadzerom iz agencije koja trenutno radi sa Majom. Sve pesme je moguce naci koje je izbacivala u poslednje vreme sem te, jer ta pesma se cuva za album. I ne znam da li ce je uopste izvoditi dok se album ne pojavi. Jer prebrzo je izbacivala singlove, treba da ostavi nesto i za album, jer tako na kraju ce sve pesme biti vec poznate, a ipak mi zelimo cuti nove stvari, a ne vec preslusane.

Od starijih pesama fali samo Bas sam se zaljubila, ali nemoguce je pronaci. Jedino ako neko ima u privatnoj kolekciji tu kasetu sa Skala.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  IVAN Pon Mar 21, 2011 12:21 pm

Tina ::U kontaktu sam sa menadzerom iz agencije koja trenutno radi sa Majom. Sve pesme je moguce naci koje je izbacivala u poslednje vreme sem te, jer ta pesma se cuva za album. I ne znam da li ce je uopste izvoditi dok se album ne pojavi. Jer prebrzo je izbacivala singlove, treba da ostavi nesto i za album, jer tako na kraju ce sve pesme biti vec poznate, a ipak mi zelimo cuti nove stvari, a ne vec preslusane.

Od starijih pesama fali samo Bas sam se zaljubila, ali nemoguce je pronaci. Jedino ako neko ima u privatnoj kolekciji tu kasetu sa Skala.
Ok. Mislio sam da se nabave pesme u wav formatu ove koje je pevala pre albuma posto ko zna koje ce staviti koje ne na album

IVAN

Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Pon Mar 21, 2011 2:20 pm

Jupi! Uspela sam napokon da cujem pesmu Ko si ti. Moj drug ima ADSL, pa sam iskoristila priliku da preslusam. Pesma je sjajna!
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Uto Mar 22, 2011 7:55 am

Drago mi je da si uspela da cujes pesmu. Zaista je dobra pesma, nema nikakvog etna sto je dobro.

Da jos nam fali Bas sam se zaljubila. Steta sto ne moze nigde da se nadje. Mozda jedino sam festival ima tu pesmu, s obzirom na to da je to pobednicka pesma sa prvog festivala. A opet s druge strane posle toliko vremena pitanje je da li je sacuvana... Bas bi bilo divno kad bi se ta pesma nasla...

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Tina Sub Avg 20, 2011 4:46 pm

Zvrk, mozes da dopises autore za Svo blago ovog sveta : kompozicija, tekst Graja, aranzman Sloba Markovic
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  zvrk Ned Avg 21, 2011 3:06 am

Super, hvala, dopisujem tamo gde treba Smile

zvrk

Broj poruka : 283
Datum upisa : 29.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spisak svih pesama - Page 7 Empty Re: spisak svih pesama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu