MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic

Join the forum, it's quick and easy

MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Maja Nikolic
MAJA NIKOLIĆ - FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2010

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

               2010 - Page 2 Empty Re: 2010

Počalji  Tina Pon Dec 20, 2010 7:03 pm

SRPSKA ESTRADA: BOJKOTUJTE TEREZU!
Kurir, Petak, 17. Decembar, 2010.

               2010 - Page 2 3401010

Ne idite na koncert Tereze Kesovije.
Ovo je poruka srpske estrade upućena povodom najavljenog nastupa hrvatske pevačice u Sava centru. Još se pamte izjave ove 72-godišnje pevačice, koja je početkom devedesetih pevala „Danke, Dojčland“, date tokom poslednjih dvadeset godina.

- Nek idu svi koji hoće, poštujem njihov stav, jer svako radi prema svojim moralnim kriterijumima. Ja, koja sam zbog rata sve morala da nadoknadim, imam i te kako dobre razloge da nikad ne nastupim u Srbiji - rekla je Kesovija pre samo godinu dana za Slobodnu Dalmaciju, a nedugo potom, u intervjuu datom hrvatskom Globalu, navela kako njena duša „nije na prodaju“ i da ne želi da ide da peva „četnicima koji su joj otuđili klavir“.
Pitamo se ko sledeći dolazi... Verovatno Tompson. U Arenu.


Maja Nikolić: Ko ode na koncert, nek se stidi
- Treba da bude sramota svakog Srbina koji ode na koncert Tereze Kesovije. Bila bih najsrećnija da Sava centar bude prazan. Organizatori koncerata su najveći nacisti, jer rade to isključivo zbog novca. Krivi su i naši političari i estradni menadžeri, jer su očigledno zaboravili šta su nam ovi sve radili. Zaboravili smo da su nas ubijali...


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

               2010 - Page 2 Empty Re: 2010

Počalji  Tina Pon Dec 20, 2010 7:06 pm

Dvor: Kraljevi ili farmeri?

Mondo, 18. decembar 2010

               2010 - Page 2 V192336p0

Novi rijaliti sa VIP ličnostima u kojem će se u ulozi kraljeva i dvorskih luda naći učesnici rijalitija Farma i Veliki brat, počinje 9. januara.

Rijaliti Dvor pratiće čak 24 slavne ličnosti iz celog regiona, koje će živeti 45 dana u pravom dvorcu. Za razliku od Farme ili Survivora, gde učesnici moraju da opstanu u neprikladnim ili teškim uslovima, učesnici Dvora živeće u "svili i kadifi".

Posle tri sezone licencnog rijalitija "Farma" , televizija "Pink" je osmislila svoj koncept pod nazivom "Dvor". Sama lokacija objekta , odnosno Dvora nalazi se kod Pinkovog studija u Šimanovcima.
U rijalitiju će se VIP ličnosti "razvrstavati" po hijerarhiji - oni će se deliti na razne funkcije koje su postojale na dvorovima, od sluge, dvorske lude, pa sve do kralja i kraljice.

Kao potencijalni učesnici spominju se pobednik prošlogodišnje sezone rijalitija Farma Miloš Bojanić, supruga prvog čoveka "Granda" Saše Popovića Suzana Jovanović, čak i Đani Ćurčić koji je navodno već ugovorio učešće u rijalitiju "Parovi", Boki 13, Igor Lazić Nigor, Maja Nikolić, Miki Đuričić i Milan Topalović Topalko.


Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

               2010 - Page 2 Empty Re: 2010

Počalji  Tina Sub Dec 25, 2010 11:14 am

Maja Nikolić: Ništa od verenika Jana
Puls, 22. 12. 2010.

               2010 - Page 2 3188_maja-nikolic-sajt-01---foto--zoran-ilic_af

Kao i do sada popularna pevačica ima Jana, pa ga nema, a za praznike ide na odmor, ali ne ide, jer radi...

Kad je prvi put došao u Beograd, misteriozni dečko/verenik pevačice Maje Nikolić, nemački biznismen i advokat Jan Štajplic, rekao je da će se njih dvoje venčati do kraja 2010. godine. Brojimo poslednje dane dotične godine, a njih dvoje nisu nimalo bliži oltaru nego što su bili prošle godine u ovo vreme.


- Nemam ja drugog dečka sem Jana. U svakom slučaju se neću venčati uskoro ni za koga, pa ni za Jana. Tek sam tri godine razvedena i super mi je ovako. Inače najviše mi odgovora veza na daljinu zato što nemam obevezu da budem sa nekim stalno već onda kad mi odgovara i kad mi je lepo – kaže Maja.



Novogodišnju noć, Maja će provesti radno, pevaće na Trgu u Požarevcu.
- Deca su sa mnom za Novu godinu i biće u bekstejdžu ako ne bude minus 20. A Jan? Stvarno ne znam da li će on biti tu. Ako budem išla negde sa njim i decom, naravno, onda će to biti u toplje krajeve. I to se dogovaramo. Naravno, ako budem imala slobodnog vremena jer do kraja januara imam bukiran svaki vikend.


Kako je išlo to sa verdbom imali smo prilike da pratimo prošle godine u ovo vreme. Te Jan će da sleti helikopterom na Farmu, te sačekaće je kad izađe i tad će je zaprostiri... Ništa se od toga nije desilo. Verili su se navodno kad je sa Farme stigla kući, a ako je suditi po Majinoj priči o Janu, svadbu ne očekujemo.
Tina
Tina
Admin

Broj poruka : 720
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37

https://majanikolic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

               2010 - Page 2 Empty Re: 2010

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu